29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #27107
    Hehe ! Egészségetekre! :D
  • Punker
    #27106
    utazás - Duklai hágónál katonai emlékmű - megfázás - alkohol - 1200 méteren gerinc túra orkán erejű szélben (néhol métereket lökött rajtam) - vihar miatt az útvonal feladása - rengeteg alkohol - csúcs túra a lengyel/ukrán határra - lapítás a határőrök között (papírokat ne hagyd otthon ha ilyen helyre mész) - gusztustalan sok alkohol - alkohol - duklai hágónál ebéd - [URL=http://www.bunker.gportal.hu/gindex.php?pg=7332454&pg=7332454&nid=1393695&dt=05012010]"halál völgye" bejáratánál páncélos emlékmű[/URL] - fáradtság
  • lac coo
    #27105
    Se játék, se túra se egy kis veszekedés?
    Mindenki behalt ? :D
  • lac coo
    #27104
    Ügyes ...:


  • lac coo
    #27103
    Ma használtam élesben a mellényt, nagyon tetszik, végre magamra aggathattam minden olyan dolgot amit eddig zsebbe, meg ahová csak tudtam tömködtem.


    És jó meleg ! Már most !Kipróbálom majd azzal a csodapólóval !

    Asszem a rekkenő hőségre csak megtartom a Guardert, 20k-ért a kutyának sem kell, olcsóbban meg nem adom, két éves, de még mindig 100 %-os, egy cérnaszál nem rossz rajta, nagyon jó minőség ...
  • lac coo
    #27102
    Itt néz körül,viszonylag közel vannak hozzád ....

    http://nyugatairsoft.hu/
  • Beretta M107
    #27101
    heló van valaki aki Fehérváron stervez játékokat
  • lac coo
    #27100
    Igen, magát a pisztoly tartót szereled rá arra a sok gumiszallagos valamire ! :)
  • Büdös Bohóc
    #27099
    most akkor nem értem, a jobb oldali menne az övre? Akkor a bal oldali fajta az mi a rák? Vagy az is az övre? És ha a dropleg holster módot akarom akkor simán csak a holstert önmagában szerelem rá az én általam beszúrt képen levő bal oldali cuccra? Mert most azt csináltam
  • lac coo
    #27098
    Három csavar ki, és csere... Valami ilyesmi :

  • Büdös Bohóc
    #27097
    igen van rajta öves csatlakozó is, de ha már megvettem drágábban ezt a típust, akkor szerinted melyikkel akarom használni? :D
  • repvez
    #27096
    egyébként van ebbol a fajtábol p9rc-hez kompatibilis verzió?
  • repvez
    #27095
    csak találgatok,de sztem ez 2 fajta felhasználatot enged amibe most van a fegyvertok azt övre lehet felfüzni és annál be tudod állitani a fegyver mennyire legyen megdöntve(ovális lyukak)
    A combtoknál meg a 3 furatba kell átcavarozni a fegyvertokok ha ott akarod használni
  • Büdös Bohóc
    #27094
    Vettem pár napja egy ilyen holstert és nem tudok rájönni a nyitjára :DDD mert még ha a jobb oldali bigyón ki is csavarom a 3 csavart, elvileg rámegy a tartóra, de akkor a két pöcök a szélén mire van? Ugyanis az nem éri át a tartót annyira, hogy elérje az azon levő szélső lyukakat. És a tartón a többi? Valaki már rakott ilyet össze?
  • Büdös Bohóc
    #27093
    Nos ma kipróbáltam szabad ég alatt a WE M1911A1 full fém GBB fegyvert. Télen bent kb 10 tárat ellőttem tesztként, most kronométerrel megnéztem 2 gázzal is hogy mit tud. Azt hiszem 2 lényeges dolgot lehet levonni:

    1. A saját, olcsó gázammal stabilan tartotta az FPS-t a fegyver. Az első lövések 280 FPS körül voltak és a tár végére 260 körül állapodott meg, de még fél tárat el tudtam volna vele lőni
    2. Haverom guarder gázával is leteszteltem. Erőteljes 310 FPS volt a kezdet, azonban ez drasztikusan elkezdett a végén csökkenni. 250 körül volt az utolsó golyó és a gáz is kifogyott.

    Gondolom akkor azt lehet tanulságként levonni, hogy a gyengébb gáz gyengébben is adja le magát, ezért stabil az FPS, míg egy erős gázzal erősen is tud lőni az ember, de pont az erős gázleadás miatt ez alábbhagy sokkal gyorsabban.

    Persze tártól és fegyvertől is függ, hogy melyik hogy bírja, de ez gondolom általános.

    az idő kint amúgy 18 fok körül van a jelentések szerint, nem mértem mondjuk.
  • lac coo
    #27092
    Ezt értem, de webshop-ban miért nincs kint minden? Lehet, hogy 4-5 hétbe kerül mire megkapnám, de gondolom még gyártják a terméket, be tudják hozni.
    Rákérdeztem van-e TCU gatya WL színben, mert csak együtt érdekel a kettő, zubbonnyal, megkérdezték mi a méretem...aztán ennyi :DDD
  • SG rock
    #27091
    44es bázisba menj le, ott szokott lenni mindenféle.
  • repvez
    #27090
    ma voltam benn személyesen a boltban és, hogy ugy fogalmazzam nem ez a fö profiljuk. Egy átlagos munkaruházati bolt 5x5m-es helységben, ahol csak az egyik polcon vannak a katonai jellegü cuccok elég kis mennyiségben mutatoba igy személyesen is csak azt tudod csinálni mint a neten, megnézed a katalogust és ami tetszik meghozatják annyi pozitivum hogy nincs vételkényszer ha nem tetszik vagy nem jo a méret.

    ÉS sajna az eladok sem szakmabeliek, hogy hozzá tudnának szolni a kérdésekhez(pl cordura rip-stop stb...)
    Net nincs az üzletben ezért nem irnak azonnal vissza, azt nem néztem, de lehet még kártyával sem lehet fizetni.
  • shumika
    #27089
    airsoftgun vagy passz
  • lac coo
    #27088
    Fém springes pisztolyokat hol lehetne venni valahol pesten ?
  • lac coo
    #27087
    Harmadszor írtam rá a Helicon Gear-esekre, úgy látszik nagyon tetszik nekik a portékájuk mert az istenért sem akarnak nekem eladni belőle! :DD
  • SG rock
    #27086
    megkérdem még1x :),
    valaki most vasárnap Jihad/Második csecsen háború Hatvan-Nagygombos?
  • lac coo
    #27085
    Az már jobban hangzik ! :)
  • SG rock
    #27084
    hát tuti, hogy a Chrono a szar a keletiben.
    a fegyver az darál, mint az állat
    lemértem itthon a ROF-ot :D.
    lowcap -be betöltöttem 60BB-t(fegyver fejjel lefelé, hogy mindet beadagolja)
    és stopperrel lemértem, hogy mennyi idő, míg mind a 60 ki nem megy.

    60BB megközelítőleg 5másodperc alatt nyomott ki, 12BB/sec.
    (plusz minusz 1-2 BB)

    igaz, nem lehet így 100%-ra pontosan kiszámolni,
    de az tuti, hogy nem 4BB/sec.
  • lac coo
    #27083
    Jó, persze, nem is oltásnak vettem.:)
    De 4-5 lövés az valami szörnyű nyöszörgős lehet, ott valami nem stimmel .

    Golyóálló betétről vannak már méreteid? :)

    Most látom a videót, bocsi, nem ide akartam ! :DDD
  • shatanka
    #27082
    Nem így értettem. Lehet, hogy egy 115-120 rugóval hozta ki ( csapágyazások nélkül , meg előfeszítő tömb is nuku. ) Régi vagy nem teljesen feltöltött nem annyira jó minőségű aksival. Látatlanba ezért fölös megitélni, illetve itéletet mondani, hogy mi a jó. Csak megemlítettem adalék ként, nem oltottalak.
  • lac coo
    #27081
  • lac coo
    #27080
    Nekem speciel a HK még 8,4-essel is lazán 20-on fölül van, ami már a nem egészséges kategória, butítani kell :DDD
  • lac coo
    #27079
    Egyet értek, nem is azt mondtam, hogy annyi kell legyen, de 9,6 -al jó tömítéssel ( kb neki 100-110-es rugó ) simán 10 felett kellene lennie.
    Vagy az akksi halott, vagy szorul valami, de 4-5 lövés az nagyon kevés !

    Amúgy meg ha már megszólalok = vitatkozok !? :D
  • shatanka
    #27078
    Függ, hogy milyen aksival használod a 9,6 V az még nem jelent semmit. Egy 7,4 es magyas C értékű lipó aksival sokkal jobban darálna.

    Motor függő is, illetve áttétel, szerelés minősége stb.


    Lacccco: Az, hogy mi az ideális azon fölösleges vitatkozni, ki hol milyen játékstílussal szeret játszani. Én pl fölöslegesnek tartom. Hiába van 11 lowcap táram ha egyet 6 másodperc alatt kivégzek...
  • lac coo
    #27077
    Ha tényleg annyi ,az nagyon kevés ! 12- 15 legalább kéne , hogy legyen .
  • SG rock
    #27076
    ma voltam keletiben chronozni, új rugóval 380FPS kb.
    másodpercenként 4-5 BB egy 9.6os NiMh akksival lehetséges?
  • lac coo
    #27075
    Semmi, se apapírján se gúglin nem találtam erre választ. Már töltöm jó ideje, de még mindig piros a led, elvileg szerintem átvált és leáll a töltés, de már nem emlékszem rá :)
    Puxing leáll, végül is majdnem ugyan az mint a 8XX-as ?
  • lac coo
    #27074
    Vagy ha előásom a papírjait? :DDD
  • Punker
    #27073
    gúgli biztos :D
  • lac coo
    #27072
    Valaki tudja-e esetleg, hogya V1000 rádió töltőjén a led átvált zöldre a töltés végén ?
  • Punker
    #27071
    semmi extra, csak tegnap predator-t játszottam :D
  • lac coo
    #27070
    ez mire jó ?
  • Punkerwork
    #27069
    1 fokos eltérést már láttam vele, de már visszaadtam a gépet. amúgy se lődözünk a lakásban.
  • shatanka
    #27068
    Punker fogasd fel a fegyvert alvanyra ami fából van. És akkor csinálj tesztet, hogy hogy hül a GBB szobahőmérséklene meg, hogy hül le kint a szabadban. Ez nem alkalmas olyanra, hogy tizedfok pontosságal kijelezze az adott hőmérsékletet a célterületen ?