29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #27147
    DHL hozza gyors megbízható fegyverről beszéltünk amúgy úgy már nem gáz a csomag díj
  • lac coo
    #27146
    Támogató !!!! :))))



  • Cefre
    #27145
    hongkongból mennyibe kerül a csomag dij ?
  • SG rock
    #27144
    mi most fogunk onnan rendelni 25kg 0.25ös BBt
  • SG rock
    #27143
    hát kell rendelni vagy 6an és akkor eloszlik, nagy tételben sem több sokkal a posta. sokat kell rendelni sokan és akkor megéri:D
  • lac coo
    #27142
    Lengyelektől honnan, Taiwangun ? Ott picit sokallom a csomagküldés díját.
    10 dekás előagyat vettem volna, aztán volt vagy 6000 a futár ....
  • Punker
    #27141
    EU-n belül lengyelektől, eu-n kívül pedig hongkong.
  • Cefre
    #27140
    Hello

    Külföldről lehet rendelni airsof fegyvereket ? ti honnan szoktatok rendelni ?
  • lac coo
    #27139
    Isten őrizz, idióta egy gönc ! :)
  • RoyalPredator
    #27138
    22 kilóért van egy Sumrak, azt vennéd meg... :)
  • lac coo
    #27137
    Gondolom :)

    Négyszín-terep nálunk is van mindenkinek ! :)))

    De gondolom nem mutogatnak majd ujjal rám vagy piszkálnak bottal ha ilyen van rajtam játékon ? :)
    ( Többségnek szerintem lövése sincs milyen szín...)

    Végül is nekem tetszik, a többi meg nagyon nem érdekel :DDD
  • Punker
    #27136
    nem rossz cucc, kint láttam melóson és határőrön is :D
  • lac coo
    #27135
    Egy ilyen lengyel terepszínű ruha nagy ciki lenne ? :)
    Nekem tetszik, olyan jó kis varsóis ...





  • Punker
    #27134
    éjszakai őrségben életre kel az erdő vele, sűrű bozótosban többet ér mint egy éjjellátó
  • SG rock
    #27133
    headsetként is funkcionáló aktív hallásvédőnek szerintetek van értelme airsoftban?
    fehován voltam kint, MSA military cucc 28k volt.
  • SG rock
    #27132
    hát nekem a 74hez 5db fém AK47 lowcap van, engem kicsit sem zavar, szerintem ezzel is jól néz ki.
  • lac coo
    #27131
    Ezzel a fegyverrel én is így vagyok, kicsit szór sorozaton, de végre működik :DDD

    Tárakat megszoktam, hogy mókolni kell, eddig egyedül az M4 CA táraim mentek piszkálgatás nélkül....
    De a legutóbbi az tényleg mindennek a teteje volt....Beraktam a tárat, 2mm-rel előre húzta a kamrát, úgy meg nulla tömítés volt :DDDD
  • mstummer
    #27130
    Részint ezért is lett a csapágyas helyett sima belerakva. Mindkettőnek van előnye és hátránya. De engem most az érdekel hogy lőjön és kész :)

    Egyébként ez a tármizéria nagyon idegesítő tud lenni. Mármint hogy nem épp kompatibilisek a dolgok egymással. Pedig elvileg annak kéne lenniük :)
  • lac coo
    #27129
    Engem a legkevésbé sem zavar :)

    Nekem a CA midcapeket elég komolyan át kellett alakítani, két millivel hátrébb kellet hozni rajta a lyukat :)))

    Csapágyas rugóvezetőn könnyen elakadhat a dugattyú is .
  • mstummer
    #27128
    Időközben kiderült hogy mi lehetett a gond a Kalash AKsU-val. Mármint hogy rendszeresen elakadt. Nos a rugóvezetőn akadhatott meg nagy valószínűséggel a rugó. Kicseréltük más típusra és azóta semmi gond.

    74-es AK-hoz én nem használnék 47-es tárat. Nem túl autentikus. Persze akit nem zavar hogy a 74hez sohasem volt fém tár rendszeresítve az nyugodtan használja csak.

    Én az AK-imhoz MAG midcap tárakat használok. Kicsi reszelgetés kellett a puskákon,hogy fogadni tudják őket. A Kalash-hoz tökéletesek, a CA-nál néha adagolási gondok vannak. Van még pár STAR lowcap, de azokkal több gond is akadt.Elsősorban adagolási.

    Visszatérve kicsit a fém 47-es tárra, próbáltam azokkal is a puskákat,de már nem emlékszem a márkára(talán cyma vagy ca),de tökéletesek voltak.A haver Marui AK47-esével is jól mentek.
  • Büdös Bohóc
    #27127
    boyihoz én is akarnék mid tárat majd, találtam valami 40-50 dollár körül 10 darabos kiszerelést pár napja és nem is annyira gagyi, de fémet kéne... csak az meg drága és azért 150-es tárból jó lenne 3-4 legalább. Bár nem sok golyót szoktam elhasználni C:
  • lac coo
    #27126
    Vennék két darab CA 150-es midcap fém AK47 tárat! :)
  • lac coo
    #27125
    Belülről !
    Viszont a Boyi kinézetben meg szerelésben agyonveri a Cymámat .
  • Büdös Bohóc
    #27124
    jó hát cyma tényleg jobb cucc
  • lac coo
    #27123
    Jó, de nekem válogatott szart gyártott a Boyi ! :DDDD
    Amihez csak hozzányúltam, öt másik gondot hozott .

    Cyma GB-t ezerszer többre tartom .
  • Büdös Bohóc
    #27122
    pár hete én voltam kint vásárhelyen vele hóban -1-2 fokban, végigbírta keményen a 4 órás játékot az aksi és kente az fps-t szépen.
  • Cefre
    #27121
    Köszi mindenkinek :D
  • lac coo
    #27120
    DannyL-nek BSZ !
  • lac coo
    #27119
    Nekem is olyan volt, gyakorlatilag semmi jobb alkatrész nem passzolt bele, hidegben meg elment vagy 200 FPS, a mérethibás GB miatt. :)

    De amúgy nagyon szép fegyver, szépen össze van rakva ...Én azt javaslom ne igen nyúlj bele .
  • Büdös Bohóc
    #27118
    Hi. Nekem az van. Nagyon fasza filing a kialakítása. Az aksi felejtos,nálam alabol nem hajtotta meg a gépet. Vettem egy 2200mah-s jót mellé. Ami szar még az a tár. Sztem amiatt luftozik a sorozatloves néha. Am megéri az árát.
  • Cefre
    #27117
    Hello mit szóltok a DB AKS-74U wood+steel fegyver hez, van valakinek ilyen ? most akarok venni és szeretnék érdeklődeni h milyen
  • SG rock
    #27116
    ha vannak FeHoVa-n akkor nemhiszem.
  • lac coo
    #27115
    Nowar nyitva lesz holnap, nem tudjátok ?
  • RoyalPredator
    #27114
    Skót akcentus menő.
  • Beretta M107
    #27113
  • Beretta M107
    #27112
    van AK szereléksín az airsoftgun.hu
  • lac coo
    #27111
    Cyma AK 74-re létezik valami szereléksínes előagy?

    Ilyesmi :

  • lac coo
    #27110
    A szín szinte mindegy, olyan úgy sincs ami mindenhová jó ...
    ahogy megtöri a fegyver alakját, az példás ...
  • SG rock
    #27109
    Taiwangun.com rendelés érdekel valakit??
  • RoyalPredator
    #27108
    Miféle terepre találták ezt ki?

    Énis vállalok kínai fegyverek festését, de ilyet még nem láttam :D