29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #27187
    Thanks.
  • lac coo
    #27186
    Láttam Nowarban, meg tudom , hogy fél kiló ....
    De a bele is bírja, arról azért sok rosszat hallani ....

    Amúgy szerintem egy V3 is bírná ( RPK), nem ?
  • Punker
    #27185
    nézd meg a képeken mennyivel nagyobb masszívabb cucc
  • lac coo
    #27184
    Amúgy az M249-nek olyan jó a boxa?
    Egyszer mindenképpen szerzek egyet, mindig is fájt rá a fogam :))))
  • lac coo
    #27183
    Támogató : ugye az azért egyértelmű, hogy poénnak raktam be azt a képet? :))))

    Megenni se kell, tényleg hihetetlen volt, hogy ennyi BB fogy egy nap alatt! :)
    Nálam egy év alatt megy el ennyi :)
  • Punker
    #27182
    berakod kosárba kiírja.
  • Cefre
    #27181
    köszi
  • Büdös Bohóc
    #27180
    50 dolcsi, ha nagy mákod van akkor péntekre jön meg a cucc, ami miatt talán nem vámolják meg és most átszámítva szerintem 27-28 körül kijönne az a fegyver :D Nekem is kb annyiba volt
  • Cefre
    #27179
    ehobby ról ha rendelek mennyibe kerül a kiszállitás ?
  • Punker
    #27178
    6mm-re cikket a szerkesztővel tudod beküldeni, jobb menüben klikk saját nevedre ott lesz a cikkek fül.
  • RoyalPredator
    #27177
    Bell 1911A1-em volt, igaz tuningolva, de tökéletesen működött, és szerintem működik most is, új gazdájánál. Fém, gondolom spiáter.
    Erősebben rug vissza, mint most a Desert Eagle.
  • RoyalPredator
    #27176
    Nem gondoltam rá anno, h fórumozni kéne.
    Eleinte csak helyi srácokkal toltam, sunyiban, illegálisan, béna fegyverekkel, félcivilben. Nem is értettem a dologhoz, csak jó volt lövöldözni.
    Kb 2 éve fórumozok rendszeresen.


  • Büdös Bohóc
    #27175
    WE full fém, egyértelmű azok után, hogy megnéztem Bellt is :) WE van nekem is. 2 tárral lehet kapni ehobbyn még mindig.
  • Punker
    #27174
    nekem Bell van és bevált, gúgli dob ki róla tesztet neked.
  • ZTM
    #27173
    Szeretnék venni egy GBB pisztolyt, sajnos nem tudok rá túl sokat szánni.
    Egy M1911 re gondoltam, ebből 2 márkán vacillálok, Bell és Tercel ,a kettő közül melyiket érdemes megvenni?
  • shatanka
    #27172
    Lacccoo: Nem kötekedik, de egy támogatónak nem csak "ideális" körülmények között kell működnie. 0 fok vagy aza alatt is el kell lőnie hosszú sorozatokat. A V2 gearbox nem alkalmass arra, hogy 400-600 BB sorozatokat fagypont környékén leadjon, mert egyszerűen vékony az anyaga illetve rosszul van megtervezve.
    Punker már leirta mi a helyzet nemzetközi porondon.

    Royal:
    I:A jó minőségű preccső meg egy gagyi hulladék cső között persze van különbség, de a csőhossz egy bizonyos hossz után elenyésző százalékot jelenhet mind javulásban / rontásban ( sokkal nagyobb a BB illetve mechanikai korlátok miatt fellépő zajok aránya, egyszerűen nem tudod lemérni a különbséget )
    II: "Én már teszteltem M4-est rövid és hosszú csővel.
    Eltérő szórásképet mutatott, és messzebbre is lőtt, ugyanazzal a hopup beállítással. Nem kell elhinni, biztosan kamuzok. " csak lehet változtatni kellett volna a dugattyút az adott csőhosszhoz...
  • Punker
    #27171
    nem vagyok kötekedős, csak egyszerűen más világ. nekem a legtöbb ami elment egy nap a motorostárral az olyan 8-9 ezer BB volt egy nap 100+ fős játékon. elsőre nekem is hihetetlen volt mikor komoly nemzetközi játék előtt mondták hogy így készüljenek a támogatók, aztán mikor kajaszünet közben betámadták a HQ-t ahol min 70 ember volt és jó 15-20 percig még feltérdelni se tudtam a sátram mellől mert úgy jött az áldás megértettem. lehet hogy 2-3 órán át kuss van de utána mikor majd 100-100 ember lövi egymást simán elmegy percek alatt 2000 bb a rakaszból. mert ott tényleg támogatni kell szórni az áldást bele a tömegbe/bozótba stb

    egyszerűen mások az arányok, más a mentalitása az egyéb nemzeteknek. mellesleg szerintem ez a legnagyobb kihívás és egyben élmény is egy ilyen játékon. ugyanarra teljesen máshogy reagál egy magyar vagy olasz, szlovén és szlovák .
  • lac coo
    #27170
    Értem, értem ...
    Akkor sem gondoltam volna, hogy egy nagy játékon naponta ellő egy
    támogató ennyi rengeteg BB-t!
    Amúgy kötekedős, vagy rossz napod van, vagy mi ? :)

  • Punker
    #27169
    támogatóról beszélünk, és nem 3-4 órás tingliben gondolkozva.
  • mstummer
    #27168
    Nagyon minimális köze van a csőhossznak és az átmérőnek a pontossághoz és a lőtávhoz, csak plusz FPS-t ad,de nem sokat, a lőtávban alig látszik.

    Azért azt gondold át hogy mióta játszod ezt a játékot... max 2 éve kezdtél el itt kérdezősködni hogy mi is ez. Én is csak 5 éve játszom :)
    Ezt most ne vedd kötekedésnek, sokszor én is úgy érzem hogy már 10 éve játszom, az időérzék néha megtréfálja az embert.
  • RoyalPredator
    #27167
    A döglött macska hangtompítás poént a Postal 2 már ellőtte. Élve.
  • lac coo
    #27166
    Persze , az is mindegy! Sőt olyannyira nem számít, hogy bármit felszerelhetsz rá: döglött macskát , slagot ( kanyarban lőni nagyon jó ), szívószálat, bodzaágat kifúrva !



  • HöfEE
    #27165
    Ha ez így van akkor felszerelek a egy lefolyócsövet az AKmra úgyis mindegy.
  • lac coo
    #27164
    Csőhossznak szerintem sincs köze a pontossághoz, némi plussz FPS-t hozhat (esetleg...)több ideig tudja gyorsítani a BB-t a levegő ...

    De a 260 mm csövű AK-m kb ugyanolyan jó mint a 600 mm-es.
  • lac coo
    #27163
    10-20 000 BB / nap !? Atyavilág ! Az aztán már tényleg locsolás :))))
    Hát annyit lehet nem sok játékig bírna ...
  • RoyalPredator
    #27162
    Éljenek a preccsövek, ami gondolom a te játékszeredben is akad :)
    De nagyon értetek hozzá biztos, mi meg sose, elvégre mi is csak 4 éve játszuk ugyanazt a sportot.

    Én már teszteltem M4-est rövid és hosszú csővel.
    Eltérő szórásképet mutatott, és messzebbre is lőtt, ugyanazzal a hopup beállítással. Nem kell elhinni, biztosan kamuzok.
  • Punkerwork
    #27161
    mert nem huzagolt a cső, mert a BB átmérője mindig kisebb mint a cső átmérője, így nem a cső ad stabilitást a lövedék röppályájának.
  • SG rock
    #27160
    akkor kérlek magyarázzátok el, hogy miért nincs hozzá köze :D
  • Punkerwork
    #27159
    110% hogy nem értesz hozzá :D
  • SG rock
    #27158
    110%ig biztos vagyok benne, hogy van hozzá köze.
  • RoyalPredator
    #27157
    Dehogy nincs. Pontosabban a célozható lőtávban is fontos.
    Már csak ha arra is gondolsz, hogy a csőhossz alatt nem éri a BB-t külső szélmozgás...
    Próbáld ki...
  • Punkerwork
    #27156
    támogatóról beszélünk ami azt jelenti hogy 10-20 ezer bb egy nap nem sok, a 2-es gear-t nem erre tervezték ilyen olyan megerősítés ellenére se!
  • praksi
    #27155
    airsoft-ban a csőhossznak semmi köze a lőtávhoz.
  • lac coo
    #27154
    Dehogy esik bírja az :)
    400 fps-el simán lő olyan ronda lőképet mint egy M249 :)))
  • SG rock
    #27153
    nemtom lehet, de erősen kétlem :D
  • RoyalPredator
    #27152
    De ugye "Egy jó hopuppal..." még 10 centis csővel és 350 fpssel is meglövi azt, amit egy 450-es RPK :DDD
  • SG rock
    #27151
    meg a lőtávot, ami a cső hossz miatt tuti 100 , hogy sokkal kisebb.
  • Punker
    #27150
    leszámítva a hulladék 2-es gear-t ami széteshet simán :D
  • lac coo
    #27149
    De ha belegondolsz az a morbid az egészben, hogy gyakorlatban ugyan azt tudja mint egy 7 kilós M249 ! :)))
  • SG rock
    #27148
    eszméletlenül csúnya :DD