29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Büdös Bohóc
    #29330
    Itt egy kép közelről a kérdéses részről

  • Büdös Bohóc
    #29329
    Szevasztok,

    Van egy DBoys AKSU-m, vettem rá scope mountot meg egy nyílt red dotot. Az a problémám most vele, hogy az iron sight útban van a sínnek, azonban az iron sighton van az a pöcök is, amivel fel van az egész felső fém rész fogva a testre, tehát azzal nyílik fel a cucc.

    Kérdés
    - Valaki találkozott-e ilyen problémával és hogy oldotta meg?
    - Nem tudom minek nevezik ezt a felső részt (ez rejti el az akksit és ezen van az iron sight), de sajnos nem is tudtam rákeresni neten. Az AKSU méreteihez létezik-e olyan verzió, ami ugyanígy felfogatható, de elfér a mount rajta, tehát nincs rajta igazából alap iron sight?

    vagy fogjam és valahogy vágjam le azt a részt?...
  • Count Adyn
    #29328
    Sziasztok, ezzel a JG AK47 el szemezek már egy ideje, valakinek vmi tapasztalata van esetleg róla?:) mennyire igazi az a fa pl:D
  • HHpanther
    #29327
    Kétszer körbe tekered..elöl megcsomózod,arcod elé húzod,aztán párásodsz.:)
  • simon7108
    #29326
    Hogyan tudom úgy felkötni a shemaghot mint ezen a képen?
  • shatanka
    #29325
    Gratulálok nekik :D

    Amúgy az biztos, hogy megbüntetik őket, a fegyvereket majd 1x talán visszakapják, de addigra az aksi már úgy is halott lesz... De lehet "megsemmisítik a technikát" --> valakinek gazdag lesz a karácsony :)
  • lac coo
    #29324
    Mondjuk én nem is a nyakamba rohangálok vele az utcán ...:)
  • lac coo
    #29323
    Lövésem sincs mi a hivatalos, eljárás... párszor engem is igazolttatak , megnézték a cuccot, de általában az lett a vége, hogy fél órát fogdosták milyen jó :DDDD
  • gabo91
    #29322
    Nem helybéliek voltak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy volt nála még egy kés is 10+ cm -es
    Környékbeli nagyvárosból valók, és nem voltak képbe vele hogy mi ez. (taktikai lámpát legalább levehette róla) viszont vitték az 5 teli tárat is.

    Csak azért parázok, hogy olvastam olyan is hogy akár 50k pénz bírság is lehet. Szóval azért kérdezem hogy a valóságban mi a gyakorlat ilyen esetben.
  • lac coo
    #29321
    goldolom visszakapja, mire fel vennék el, legfeljebb kicsit szétszedi valami okoska, hogy tényleg as fegyver-e ....

    amúgy milyen rendőrök voltak ezek, főleg falun, nem hallottak még airsoft-ról, általában a normálisabb fajta nem szokott intézkedni ....
  • gabo91
    #29320
    Öcskös éjjel haverjával indult az erdőbe egyet játszani, teljes ruházat, álcafesték fegyver a nyakában (aksi benne) tár a szebbe. Rendőrök elkapták fegyvert elvették. 17,5 éves. (faluba kapták el nem városba azt azért tegyük hozzá, és senki sem volt az utcán)

    Mire lehet számítani ilyen esetben? Van rá esély hogy megússza, és visszakapja a fegyvert?


  • Pistike 007
    #29319
    Jah, lehet hogy kisebbet választok, mert a gearboxom gyári (még), és a fegyó igaz M16 alap, de inkább egyeslövésen vagy rövid sorozaton használom ("sniper jelleg").
    Bár így leírva, ha egyeslövésen van, a nagyobb lipoval erősseb lövést ad..
  • tonyr #29318
    EZT olvasd át
  • tonyr #29317
    LiPo-nál a 7,4-es a NiMH-nál 8,4-esnek fel meg, ez az alap, nagyobbat csak saját felelösségre használj, persze jobb a nagyobb LiPo, gyorsabban osztja a bb-t, csak gearbox-od is birja :)
  • Pistike 007
    #29316
    Milyen LiPot használtok? Milyet ajánlanátok? Milyet vennétek? :)
  • Pistike 007
    #29315
    Depo úgyis győri, beviszem a tubeot aztán dugaszolok :D
  • tonyr #29314
    hát ha magyarbol rendelnél csak akkor is van pár oldal amik azt is kiirják hogy mekkora az akksi mérete igy tudod viszonyitani mostani akksidhoz hogy belefér-e a fegyverbe:

    airsoftone, airsoftmagyarorszag, airsoftone, airsoftcentrum, keletifront, airsoftdepo

    nézd át hol van neked legmegfelelöbb lipo

  • simon7108
    #29313
    Li-Po
    Itt viccesen olcsón vannak jó lipo aksik.
    Én majd a másodikat fogom megrendelni.Befér egy crane-stockba(szerintem egy M16-ba is beférne)
    2400 mAh és 7.4V.
    Ez szerintem nem kicsit bírná sokáig:D
  • Pistike 007
    #29312
    Valaki nem tudná esetleg véletlenül, hogy a nemrég emlegetett "vécépapírgurigát", szóval a naaagy vastag likas csövet hogy tudom leműteni a fegyóról? Már csak az van hátra, és nem jöttem még rá.

  • Pistike 007
    #29311
    Hm, köszi! Bár mindig óckodtam a külföldi rendelésektől :D
  • tonyr #29310
    ITT nézz körül, sokféle akksi találhato jo áron
  • Pistike 007
    #29309
    Létezik olyan lipo ami belefér egy tube-ba és elég kraftot ad a fegyönak (M16) is?
  • simon7108
    #29308
    Győr környékén nem tudjátok,hogy hol szoknak játékokat rendezni?
    Mert itt Szlovákiában nem nagyon tudok hová menni...
    Néha haverokkal szokunk pályát bérelni egy ismerősön keresztül és 10-15-en szokunk játszani csak simán TDM-et,de ez már kezd unalmas lenni és jó volna egy komolyabb játékra is elmenni,új játékosokkal megismerkedni,csak az a baj,hogy minden ilyen játék nagyon messze van Pest környékén.
    Softair fórumon sem nagyon vannak Győr környéki játék hirdetések,de nem hiszem el,hogy nincs semmi Győr 40-50 km-s körzetében ahová a győriek járnak játszani(ne mondja nekem senki,hogy a győri játékosok minden hétvégén 200 km-t mennek Pestig,hogy játszhassanak...)
  • Lordhunter
    #29307
    Szeretnék egy csapatot reklámozni, remélem ezzel nem sértek meg semmilyen szabályt.

    Csapat neve: Törökszentmiklósi Airsoft SportEgyesület (T.A.S.E.)
    Helység neve( település és megye név): Törökszentmiklós, Jász-Nagykun-Szolnok megye
    Alapítás időpontja: 2012. július 9.
    Taglétszám: jelenleg 5-6 aktív tag
    Weboldal vagy fórum címe: www.tase.atw.hu

    A csapatnak van saját, bérleti díj nélküli pályája, változatos terepviszonyokkal.

    Várjuk a helybéli és a környékbeli érdeklődőket! Szinte minden hétvégén van játék, időjárás függvényében!

    Köszönöm a lehetőséget :)
  • HHpanther
    #29306
    Elnézést..valahogy nem megy ez,de a kép a linket kimásolva látható:)

  • HHpanther
    #29305
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_27_tmcf85q79i.jpg
  • HHpanther
    #29304
    40.000 huf mondjuk.Adok hozzá 3-4 mid tárat is,nem emlékszem mennyi van.

    Privátban küldj egy email címet és dobok képeket a fegyverről.
  • Kalash17
    #29303
    Érdekelne talán...És mennia az annyi?
  • HHpanther
    #29302
    úgy néz ki nem.:) Na majd este teszek fel képet.
  • HHpanther
    #29301
    Nem tudom jó e így. Saját képet csak otthonról tudok berakni.

  • Pistike 007
    #29300
    Egy képet felnyomsz róla? Nem azért, csak a barnításra lennék kíváncsi :)
  • HHpanther
    #29299
    Nekem van egy GG AKMS-em. Full acél..barnított,csodaszép,2 éve áll a sarokban. Eladó ha érdekel,ez biztos nem fog kopni:)

    Hibák:
    -A behajtható válltámaszban eltörött a rugó tán,szóval jelenleg fix. Válltámasz csere.
    -Ismerős leejtette egy játékon. Az első irányzék bánta. A kis csavar ami rögzítette,beletörött a menetbe.

  • lac coo
    #29298
    ...ami ugyanilyen festett mint a mostani :)
    Már ha lehet kapni valahol, full-full acélt ...
  • Kalash17
    #29297
    Na aebben van valami de ez már túlzàs.Úgy jön le a festék mintha kaoarós sorsjegy lenne.Ha pedig rámegy a fegyve
    r ára akkor inkàbb veszek uj, full acél Ak-t
  • lac coo
    #29296
    Normálisan csak ACÉL fegyvert tudsz barnítani !!! Alut, spiátert nem !
    Ha mégis barnítani akarsz, cserélj le minden alkatrészt acélra ( nem lesz egyszerű, és elég drága, a fegyvered ára tuti rá megy ...), szedd szét atomjaira, marasd le róla a festéket és vidd el valami lakatos céghez ahol vállalnak barnítást.elég agresszív vegyszerek, és drága is, otthon nem gazdaságos ...Marha szép lesz, viszont sűrű ápolást igényel, ha kell ha nem rozsdásodni fog :))) .... Én az acél cseréig eljutottam, utána letettem róla ....

    Amúgy meg AK minél kopottabb annál szebb ! ;)
  • Kalash17
    #29295
    Erröl jut eszembe!Az én fegyverem is erősen kopásnak indult,. és szeretnék ezen változtstni...Arra gondoltam, hogy kromofággal leszedem a gyári festéket, és barnítani fogom.Sajnos ebben viszont nincs tapasztalatom.Tudnátok tanácsot adni abban hogy hogyan érdemes hozzálátni, és milyen anyagokat használjak?
  • lac coo
    #29294
    Akkor biztos úgy van, én még soha nem csináltam :) Vagy jó volt kezdetektől, vagy csak szerelés segített rajta ....
  • simon7108
    #29293
    airsoftujonc.hu-n olvastam,hogy be kell őket járatni.
  • lac coo
    #29292
    Én még nem hallottam ilyenről :))) Telenyomod azt had szóljon, ha valamitől attól tuti nem lesz baja ( ha mégis akkor az eleve valami selejt volt , de én még nem hallottam ilyent ..)Majd a fegyvered járódik, ha akar :) Legfeljebb nem úgy adagol eleinte ahogy kell... Bár ha eleve nem jó egy tár, használattól sokkal jobb nem lesz már ....
  • simon7108
    #29291
    Vettem egy csomag 0.25-ös GG BB-t.Sajnos kipróbálni még nem volt alkalmam mert a fegyverem szervizben van gyári hiba végett,de vettem egy mid-cap tárat is vele együtt.Olvastam,hogy be kell járatni ezeket a tárakat,szépen fokozatosan megtölteni 10-20 darabbal mindig többet.
    Ezt,hogy kell elképzelni?Fogom a gyorstöltőt és betöltök 20 BB-t majd kiürítem és megint +20-at?
    Mert én így próbálkoztam vele,de a kérdés igazából az,hogy azokat a BB-ket amiket betöltöttem a tárba kiüríthetem a csomagba vissza?(azt tudom,hogy a földről nem szabad,de ez így eléggé lőszerpocsékolás lenne ha minden mid-cap tárnál 5-600 BB-t kukázni kellene a bejáratáshoz...)