29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #27348
    Jó fegyó, csak nagyon müanyag, és annyira nem gyakori, mint egy AK vagy M4, hogy tárat tudjanak passzolni. - bár ettől ti még nagyon messze vagytok.
  • RoyalPredator
    #27347
    Szerintem is borzalmas. Meg kb használhatatlan - számomra.
    Igazából az egész taktikai előágyazást dobnám a francba, mert foghatatlan lesz, töri a kezét az embernek, oldalra meg ha lámpa kell, fél perc alatt feldobom a gázelvezető és cső közé a Ledet szigszalaggal, és akkor még el sem áll a fegyvertől, nem akad bele semmibe.
    Lézer felejtős valamiért, amit sose értettem.
    Nincs az a hülyegyerek, aki ennyire egyértelműen célozna nemhogy fejre, de a szemedbe. Másik, hogy az ilyet ott helyben megszokták kérni a tisztességes játékra... Szóval ezt a lézertiltást valaki elmagyarázhatná nekem...

    Nos, AK-47-esre ha jól tudom, fel lehet fúrni az infrabakot.
    Megfelelő csavar/szegecs és célszerszám szükséges.
    Aztán hogy utána mivan, nemtudom. Én Holosightot pakoltam az AK-74-re, és szerintem nagyon jól mutat rajta.
  • mijki
    #27346
    Ott pl.: 36ezer a G36C. Jó fegyónak tűnik :D
  • RoyalPredator
    #27345
    M4, szerintem. Azért 30-40 között elég jókat vehetsz.
    Tárak is jól mennek hozzá, rengeteg van, gyakori árucikk fórumon is.
    Meg egy M4 alapból kommon fegyver, elég nagy a divatja.

    Ha gondolod, frankón megfestem neked, és akkor sokkal komolyabb csúzninak fog tűnni.- ennyit tehetek még érted :D
  • HöfEE
    #27344
    Egyetértek.
  • lac coo
    #27343
    Az előző nem neked ment, de ismerve az árakat ezek olyan olcsók, hogy jó eséllyel játékra alkalmatlan fegyverek :(

    Bár egyszer volt nálam egy piaci Cyma AK74-es, olyan gyönyörűen halkan ment és olyan lőtávja és pontossága volt, hogy sajnáltam továbbadni :))))
    Azóta is fűzöm az embert, hogy visszavásárolnám :)))
  • Beretta M107
    #27342
    akkor most melyiket ajánlod
  • lac coo
    #27341
    Hát én nem tudom... ízlésről nem vitatkozunk ugye, de ez az elöl telepakolt AK szerintem mindenféle esztétikát, szépérzéket nélkülöz. A szép oldscool AK kinézet felborul, cserébe van egy nem is tudom micsoda ...Ronda mint a bűn. Röhejes ....Rakják oda mert a legegyszerűbb megoldás, de mondjuk egy rohamtávcső már felejtős .Kb olyan mintha egy autón hátul lenne a hosszabb motorháztető rész .
  • Beretta M107
    #27340
    vag egy m4-es ugyanannyiért mint az m14 melyik éri jobban meg

    kérlek szavazatok

    M4 VS M14
  • Beretta M107
    #27339
    egy m14-et szeretnék venni és adnak hozzá 4 tárat meg aksit és töltőt 25 000FT-ért.Azt szeretném kérdezni hogy megéri-e?
  • mijki
    #27338
    Oké, köszönöm. Ha nem jó akkor nem jó.

    Én arra gondoltam, hogy bipod-ot, távcsövet és hangtompítót lehet-e rakni a Cyma M14 Socom-ra vagy a sima Cyma M14-re.
  • shatanka
    #27337
    Olvass utána a dolgoknak! Kidobsz rá majd egy csomó pénzt és 2 nap olvasást sajnálsz a dologra.
    A másik: fogalmazz érthetően és gondold végig mit akarsz irni.

    "Vagy ezt meglehet csinálni sima M14-el, vagy socom-mal?" - Mit lehet vele megcsinálni?
    Fogj a kezedbe egy EBR-t és majd rájössz miért nem jó.
  • mijki
    #27336
    M14 EBR-t, találtatok valahol? Mert kerestem, nem találtam. Egy videóban láttam és bele szerettem. ITT 1:19-NÉL
    Vagy ezt meglehet csinálni sima M14-el, vagy socom-mal?
  • shatanka
    #27335
    Nagyon kényelms és jó elől. Ettől nem lesz orrnehezebb a fegyver a plusz pár deka nem számít.
  • HöfEE
    #27334
    Előagyra nem akarom tenni mert egyrészt orrnehéz egy kicsit igy is a fegyó, hát még úgy. Másrészt rohadt messze van. Mindenképp az alábbi cuccal szeretném megoldani a dolgot, vagy egy homemade megoldással ha nincs más.
  • Büdös Bohóc
    #27333
    jó arra gondoltam csak paraszt vagyok én ehhez :D
  • DannyL
    #27332
    Amúgy a tac. AK-nak az előagya azért rail-es, hogy rá tudd tenni az optikát. Egy Micro T-1 faszán nézne ki rajta.
  • DannyL
    #27331
    Az oldalkonzolt infrabak-nak hívják. 47-eseken, AKM/S-eken nincs.
  • DannyL
    #27330
    Játék. Magadból csinálsz majd hülyét ha versenynek hívod.
    Az infó innentől a tied, gazdálkodj belőle belátásod szerint.
  • HöfEE
    #27329
    A minap jött az ötlet, hogy szeretnék egy red-dot -ot rápakolni a tactical Ak-mra. Na most ez eredetileg egy cyma028-as volt tehát ak47. A kérdés az, hogy ilyen oldalkonzolt fel lehet e barkácsolni rá:


    Ezek ugyebár a 74-es szériától felfelé lévő típusokon szoktak lenni, nem tudom a 47-esre rá lehet e ügyködni. Ha valakinek van ilyesmivel tapasztalata akkor várom a válaszokat.
  • mijki
    #27328
    Akkor pl.: csatának hívjam? Vagy van hivatalos neve is?
  • DannyL
    #27327
    csőtorkolati sebességét
  • Büdös Bohóc
    #27326
    kronózás? Bemérik a fegyver lőerejét, gyorsaságát.

    punker: miért, céllövészetre és szituációs lövészetre teljesen ok az airsoft is.
  • Punkerwork
    #27325
    egy jó tanács, verseny szót nagyon gyorsan felejtsd el.
  • Punkerwork
    #27324
    http://www.airsoftujonc.hu honlapot nézd meg
  • mijki
    #27323
    Bocsi, igen annyi mindent akarok mondani, csak miután leírtam utána jut eszembe, hoppá, ezt is leakartam írni.

    A linkelgetésért bocsánatot kérek, igazán tudhattam volna.


    Az airsoft csapatot találtam a környékemen, a Z.A.L.P.-ot, megnézegettem a képeiket, és szimpatikusnak tűnnek. De szeptemberig várnom kell, akkor leszek 16, akkor fogok írni egy jelentkezői levelet. Addigra meg gyűjtök pénzt, egy JG G36C-re, egy terepmintás szettre(szerintem MARPAT lesz), még egy tartalék aksira, 1-2db tartalék tárra, 6000db lőszerre, maszkra. Plusz még amit ki kell cseréltetni a fegyveren hogy jó legyen.


    A krónozás az mit jelent? Mért láttam verseny kiírásokat, és ott volt.
  • RoyalPredator
    #27322
    Uuu erre nem is gondoltam.
    Jó, mondjuk én Airsoftra gondolok, ahol nagyonnemmegszokotttt a hüvelykivetés. Így lehet Airsoftban bal kézzel AK-zni, elvégre 2 vállgödre van, és így legalább nem a tüzelő kézzel vált a tűzkapcsolón, célon tud tartani.

    Namost, Mijki tipikus airsoftújonc-nikkelbolha.
    Egybefüggő postokat inkább nem részesíti előnyben, ellenben egysorosokat igen. Nem baj, de azért azt tudhatnád (Mijki), hogy ide nem kell linkelgetni, ismerjük a fegyvereket: Elég csak a nevét, márkával.

    Másik, hogy vmi airsoftos csapatot keress, Budapesten tudok énis mutatni egy kis lelkes bandát, két búza vezetővel, de megismerni az airsoftot valamiképpen tudod, a megfelelő fegyelmet és igazi skillt meg magadnak kell elsajátítanod (mivel tőlük tuti nem tanulod meg).

    Budaörsiek kb.
  • shatanka
    #27321
  • shatanka
    #27320
    Olvass utána, hogy egyáltalán mi is az az airsoft. Nem biztos, hogy azt kapod tőle amit elvárnál.

    Fölösleges linkelni kínai műanyag testes fegyverekről videót. Az m16 és m203 tulajok nevében kikérem magamnak :D

    A 2-3 ezer forintos cyma pisztolyokat ne vegyük egy kalap alá a mostaniakkal.

    Ruhát mit használnak: Kezdésnek a woodlandet ajánlom azzal bárhova tudsz menni és megfelel a magyar viszonyoknak.



    Royal: Aham vicces ha a szemed előtt ugrálnak a hüvelyek... Ak minden csak nem kétkezes. Van bal oldali változatban is így már pontos.

    Hirdetési szabályok világosak a softairen tartsátok be! AMúgy te úgy sem hirdethetnél....
  • SG rock
    #27319
    ott a tűzváltókar lehet problémás, ha nem azzal a kezével kezeli amivel fogja a hátsó markolatot-elsütőt
  • mijki
    #27318
    Az 50m-es hatótáv nem rossz ugye?
  • mijki
    #27317
    Tudtok a Nowar-on kívül olyan airsoft boltot ahol van MARPAT ruha?
  • mijki
    #27316
    Beteg vidi: Airsoft Rambo
  • mijki
    #27315
    Hú, ne tudd meg. Minden vásárban térden állva könyörögtem egy rugós pisztolyért. Ami persze 2 hét alatt tönkre ment. Egyszer még Bp.-ről a Velencei-tó partjára is elmentünk egy M4-ért. A húgom ketté törte :( Nagyon sajnáltam, szép volt.
  • RoyalPredator
    #27314
    Szép lehetett a gyerekkorod.

    Amúgy énis azokkal kezdtem.
  • mijki
    #27313
    Én kis 2000Ft-os kínai rugos gépfegyvereken, pisztolyokon nőttem fel, és tudtam őket kezelni. Akkor ezekkel sem lesz baj. :)
  • RoyalPredator
    #27312
    Kétoldalú vagy középen elhelyezett kezelőszervektől lesz kétkezes egy fegyver. P90 pl kétkezes. FN2000 szimplán. Stb.
    De mindent meg lehet tanulni két kézzel irányítani - a különleges erőknél alapkövetelmény.

    Egy AK-t szerintem bőven lehet kétkezesnek mondani, mert valójában nullakezes.
  • mijki
    #27311
    Most olvastam róla egy cikket, azt mondja semmi baja sincs:LINK
  • RoyalPredator
    #27310
    Gondolod hogy az a G36 hibája?
    (nyem)
  • DannyL
    #27309
    A P90 jó balkezeseknek is pl.