29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mijki
    #27388
    A játékokon, a két csapatnak vannak karszalagjai. Például a sárga karszalagot, meglehet úgy csinálni, hogy fogok egy sárga anyagdarabot és felkötöm a felkaromra?
  • mijki
    #27387
    Igen, az airsoft olyan mint egy élőszereplős Arma 2 :D

    De amúgy nem, komolyan kell végig játszani(szerintem), és főleg az első játékaimon örülni fogok ha kevesebb mint 20x lőnek ki, és lelőttem egy embert :D
  • DannyL
    #27386
    Eddigi játékaim közül, egy kezemen meg tudom számolni hány olyan volt ahol nem kaptam egy találatot sem.
  • lac coo
    #27385
    Olyan csak a videojátékokban van ! :D
    Ha erre számítasz csalódni fogsz, eleve az ellenség sem hülye, ha látja hogy 3 embert kiszedtél tudja, hogy jó helyzetben vagy és biztos lehetsz benne, hogy már úton van valaki valahonnan aki véget vet ennek .
    Persze néha összejön a dolog, de jellemzően -persze játéktól függően-,nem fogsz tudni tucatszámra kilövöldözni embereket.
  • mijki
    #27384
    De rájöhetsz ennek az ellentétére is, nem? Vagyis, van rá esély hogy egy lövés nélkül megúszod, te meg kilősz 5-10 ellenséget
  • DannyL
    #27383
    Az AS többek között azért a legbékésebb hobbik egyike, mert játék közben rájössz, hogy egy valós konfliktus esetén kb. ötvenszer döglenél meg egy nap és ezek után nem fogsz rá végyni hogy ezt valós körülmények között átéld.

    És ugye valós körülmények között teljesen mindegy hogy ötvenszer vagy egyszer... ;)
  • lac coo
    #27382
  • mijki
    #27381
    Láttam "A sólyom végveszélyben"-t, meg a Discovery-n a Katona Dolog című sorozatot, és RANGER-nek lenni a legkirályabb állás. Azért fizetnek(nem keveset) hogy lövöldözz, több 10-20 ezer dolláros felszereléssel. COOL!

    Ui.: Persze, engem is lelőhetnek. De nem hagyom, ebben biztosak lehettek. De ha mégis, akkor meg háborús hős leszek, és kapok egy fehér keresztet egy amerikai katonai temetőben. És a családomnak ingyééé van.
  • lac coo
    #27380
    Ranger akarsz lenni ? :)akkor az AK nem túl jó választás , legyen M4 !
  • mijki
    #27379
    Az ugyan arra gondolunk, nagyon jókat írnak róla. Idézem: "a leg megbízhatóbb fegyver.ez mindig lő! soha semmi elakadás. 5 ilyen van a csapatunkban és ez a legkedveltebb fegyver. többnapos játékon (perekend stb.)párában éjjel fagypont alatt sárban hiba nélkül.360 fps garder chrono-val mérve. viszont nem egy sznipper. jól lehetne tuningolni ha akarnánk.de nem akarjuk! ez úgy jó ahogy van!" Meg szép is :D
  • Cefre
    #27378
    CYMA AKS-74U CM .035A mit szóltok ehez a fegyverhez ?
  • mijki
    #27377
    Más sok-sok airsoft videót végignéztem, és azt kell hogy mondjam, KIRÁLY! Engem meg fogott ez a dolog, a haditechnika, háborúskodás már kiskorom óta folyamatosan izgat. Még 15 vagyok, és pontosan nem nagyon tudom, hogy mi szeretnék lenni, de a lehetőségek között van a csillagászat, repülőgép mérnök, katonaság(USMC, USMC felderítők, Ranger-ek). Ha katona lennék, akkor ez a játék jó alap lenne ahhoz.
  • lac coo
    #27376
    Amíg a fegyver a leglényegesebb, az az elsőrangú probléma mit vegyen, melyik szép, melyik menő a haverok előtt...addig nem sok értelme van az egésznek !

    Mikor én kezdtem tök mindegy volt mit veszek, bementem keletibe, amelyik a legjobban nézett ki megvettem, szinte leszartam milyen típus.(Ami azért hiba volt, mert olyant vettem amire sokat kellett költenem utána, de akkor picit sem érdekelt maga a fegyver ...)
    Viszont már hónapokkal előtte faltam a videókat, hogy hogyan is játsszák ezt, engem csak ez fogott meg benne...

    Asrác még egyet nem kérdezett mi is megy egy ilyen játékon, viszont az összes létező típus már szóba került :) Ami nem baj.. fiatalság ! :)
  • PÜSPÖK
    #27375
    Punker-nek igaza van.Minden olyan embernek aki most kezdi ezt a "játékot" ezt tudom ajánlani.Jómagam úgy kezdtem el a játékot annak idején(2008 feb.)hogy az első 3 játékon nem is vettem részt aktívan..figyeltem a többiek játékát,és ami jelen esetben fontos,nézegettem a fegyverreplikákat.A visszaállón pihenő játékosoktól "megnézésre"elkértem azt ami épp tetszett.Hogy mi tetszett?mind...
    kritériumok 1 vásárlásnál:
    -Kondíciódnak megfelelő méretű,tömegű(hegyi terepen zsírmalacok ne eröltessék a 249-est csurigtárazva,minden szirsza*ját fullfémre cserélve)
    -Választott szerepkörnek megfelelőt.(dokinak jó az mp-5,csapattámogatónak 249-es)
    -Milyen jellegű a pálya(-ák) ahol rendszeresen játszani fogsz.(ha sok az épület javasolt az aksu,mp-5..)
    -Melyik tetszik.(ez az opció a legnehezebb.. és a legköltségesebb..)
    -Ne ess az fps büvöletébe.A jól összerakott,jól tömített,jó hop-up-al és jó,tiszta csővel, fegyó kis rugóval is csodákra képes..
  • Punker
    #27374
    fogd kézbe, szerezz egy kölcsön példányt rohangálj vele 5-6 órát, aztán gondold végig. ez igaz minden típusra.
  • mijki
    #27373
    Nem.

    Az EBR szebb :D
  • lac coo
    #27372
    AUG nem tetszik ? :D
  • mijki
    #27371
    Első fegyvernek az M14 jó?

    Nekem az EBR jobban tetszik, viszont a Socom-ot nagyon dicsérik a Keletifronton. A Socom-nak jó az ár/teljesítmény aránya?
  • RoyalPredator
    #27370
    Frászt. Jó helyen 4x ezer. Használtan mégolcsóbb, és nemsokkal rosszabb.
  • Punker
    #27369
    az sportline lesz ami nem éri meg.
  • mijki
    #27368
    Igen, most hogy mondtátok egy oldalon 20 fegyverből 6 volt raktáron.

    De nem is szoktak rendelni? Csak mert van M15A4 30ezerért, ami tetszik és bőven jó az ára.
  • Büdös Bohóc
    #27367
    igen olcsóbb, de lófasz van raktáron általában, a keletifrontban meg legalább van minden, amit az oldalukon kiírnak.
  • Punker
    #27366
    be kell menni megnézni mi van raktáron.
  • mijki
    #27365
    Csak azért kérdeztem, mert ott nagyon olcsón vannak jó fegyverek. Szerintem olcsóbb, és nagyobb a választék mint a Keletifrontban.
  • Punker
    #27364
  • mijki
    #27363
    Akkor az M14EBR nem éri meg? Pedig olyan szép és csak 46ezer ft. Abban a videóban amit ma belinkeltem olyan jól nézett ki. Bipoddal, Távcsóvel, hangtompítóval. Kár hogy orr nehéz
  • mijki
    #27362
    NOWAR nevű boltról mi a véleményetek?
  • Beretta M107
    #27361
    akkor maradok az m4-esnél
  • Büdös Bohóc
    #27360
    én a kis fos aksumat mártottam meg párszor télen is ha bukdácsoltam és semmi baja eddig :)
  • Punker
    #27359
    ha nem esik holnap kiviszem fotózni a mellényt
  • lac coo
    #27358
    Cikk ...? :)
  • lac coo
    #27357
    Találd ki melyik az a kettő fegyver ami tetszik!
    Úgy mindenkinek egyszerűbb a dolga, 50 ezer környékén bármilyen fegyvert megkapsz =( kínait...) kivéve sniper és támogató. Nagyjából ....
  • mijki
    #27356
    Azok 50e felett vannak. Pedig tényleg szépek. Keletin olvastam a D-Boys M4A1 full fém-ről írták, hogy másfél éve megvan és semmi baja. Pedig nem egyszer ejtette el.

    Még ami akkor megérné az M14, 45ezerért.
  • Punker
    #27355
    pl van 30-ér tJG G3-as a kínál topic-ban, múlthéten lőttem azzal a fegyverrel simán megér annyit.
  • RoyalPredator
    #27354
    AK-74, M4-M16, ezek a legjobbak, elvileg.
  • Punker
    #27353
    én vennék egy használt MP5-öt, vagy JG G3-ast.
  • mijki
    #27352
    Akkor mit tudsz helyette ajánlani max.40-50ezer forint a keretem.
  • mstummer
    #27351
    Szerintem a G36 egy felejtős konstrukció. Eddig még nem láttam olyat aminek ne lett volna baja rövid időn belül. Mindegy hogy JG vagy CA. Hiába a ver3-as gearbox és a viszonylag jó hopup rendszer, ha a tűzváltót nem tudják rendesen megoldani.
    Hagyd a G36-ot szerintem.

    Az M14 EBR egy nagyon brutálisan kinéző fegyver, én is bolondulok érte. A súlyáért viszont nem. Rettenetesen orrnehéz, eddig az összes ismerős akinek volt rövid úton megszabadult tőle.
  • mijki
    #27350
    Lehet múanyag, de nem törik olyan könnyen, ugye?

    Meg, ha én mennék játékra, akkor vinnék magammal 3000 bb-t, biztos ami biztos :D
  • Beretta M107
    #27349
    nagyon köszönöm meg egyelőre még találnom kell egy csapatot