29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • shatanka
    #27428
    "(pl.: erősebb rugó bele" Na baz+ ezt bezzeg sikerült leszűrni.

    Flecktarn: Jobban járnál a woodlandel, mert azzal mindenhová beleférnél, míg a flacktarn sokszor nincs benne a dresscodeban.

    Szemvédelem sem jó választás.
  • shatanka
    #27427
    1. Nem tök mindegy neked, hogy két hét múlva vagy holnap veszel zubbonyt és nadrágot? De mert játszani még úgyse mehetsz. Ezért az árkülönbözetet össze tudod kaparni.

    2. Nowar bolt google megtalálja. Bemész köszönsz szépen és mondod mit szeretnél. Lesz méretbeni választék és tudsz venni egy kényelmes eredeti hadi ruházatot. Tartós nem szakad egy könnyen. Kényelmes színhű jobban ellenáll a nedvességnek, mint az utángyártott méregdrága kínai szarok. Egyszer fáj kicsengetni érte azt a sok pénzt, de utána boldogság évekig.

    3. Elárulnád nekem, hogy mennyi pénzed van eddig airsoftra és mennyid lesz? Nem olcsók a dolgok. Ne értsd félre én is filléres ruhában kesztem még a színe se egyezett. Csak annyira elméletinek tűnik az airsoftozásod. Minden kellene most rögtön, mintha holnap megvennél mindent. De olyan furcsa szájízem van hogy olvasom a hozzászólásaidat.

    4. OLVASS MÁR WAZZE! softair.hu vagy bárhol minden információt megtalálnál, csak igen 70 oldalt végigolvasni fárasztó meg elveszi a mostani "trendy pc gammáktól" az időt.

    5. Látogass ki egy játékra, hogy megtapasztald milyen, mert a valóság teljesen más.
  • mijki
    #27426
    Ja most már értem. Oké, megnézem.
  • mijki
    #27425
    (44bázis)US zubbony ACU szabás, ripstop, flectarn (8e)
    (Army Shop Mo.) Taktikai mellény - flecktarn (7e)
    (Army Shop Mo.) US ranger - katona nadrág - flecktarn (5e)
    (Keletifront) Strike Systems Arcvédő maszk; Commander, teljes fej, víztiszta (9e)

    RUHA ÖSSZESEN: 29EZER

    Fegyver:

    (Keletifront) Cyma AEG; M14 Socom, fém ( Black / fekete ) ( CM.032A ) (46e)
    (Keletifront)Blaster BB; 6 mm 0.25g, 6000 db palackban (6e)

    FEGYVER ÖSSZESEN: 52ezer

    ÖSSZESEN: 81 EZER

    +Plusz még: amiket a fegyón majd cserélni kell(pl.: erősebb rugó bele), RAS (16e), távcső&red-dot (???e), stb. <--Majd szép lassan :D


  • Punker
    #27424
    pedig magyarul van
  • mijki
    #27423
    Csak én vagyok vak, vagy tényleg nincsenek zubbonyok az Army Shop Magyarország-nál.

    @shatanka: lehet hülyének, tűnök, de nem értem amit írtál. Pontosan mire gondolsz?
  • shatanka
    #27422
    Proper cuccokat nézd meg a nowarban. Jók többet nem kell vele foglalkoznod. A 2-3 ezer ft amit megspórolsz az utángyártott kínaival nem biztos, hogy megéri főleg , mert nem sürgős a beszerzése.
  • Punker
    #27421
    win7 + mapsource + turistautak nem akar összeállni :(
  • mijki
    #27420
    Mi a bolt neve? Pesten van?

    Én találtam az army shop hungary-t, ott 6-7e a gatya.
  • PÜSPÖK
    #27419
    menj be 1 1x-ű military shop-ba és vegyél ott..olcsóbb,nagyobb a választék..én harasztin vettem 2 hete 4500-ért zsírúj flecktarm gatyót,a hatalmas belemnek megfelelő méretben..
  • lac coo
    #27418
    Milyen progival ?
    mondjuk mostanában , kb 3 hete valami van a műholdakkal vagy nem tudom, nálam is össze-vissza működik mindkét GPS .Elveszik a jel, néha teljesen máshol mutat mint ahol vagyok, olyankor újratervez, majd jó helyen megint újratervez ...
  • mijki
    #27417
    Hol érdemes ruhát venni?

    Vagy játékokra jó a 44bázis BDU Woodland zubbonya+nadrágja 11ezerért?
  • Punker
    #27416
    lófaszt se fotóztam, egész nap a gps progival küzdök :(
  • lac coo
    #27415
    Csak már hetek óta semmi használható BB nincs ! :)
  • DannyL
    #27414
    BB Depo
  • lac coo
    #27413
    Sehol ! :)
  • RoyalPredator
    #27412
    AK-74 ( CM.031 )

    Nem, ez müanyag, de elég gyakori fegyver, és sokmindent túlél.
    Kívülről talán nem mutat sokat, de úgy be lehet festeni, hogy nem is érdekel már :D
    Meg jó puffogós a hangja a müanyagtok miatt.
  • mijki
    #27411
    Hol lehet kapni?
  • RoyalPredator
    #27410
    BB One a Legjobb BB! A Bio egyenesen tökéletes!
  • lac coo
    #27409
    BB One-ról tud valaki valamit? Lehet még majd kapni a 0,25-öst ?
  • lac coo
    #27408
    Sajnálatos ha már igazam van ? :))))
  • HöfEE
    #27407
    Jajj a táncoskedvűeket én is nagyon bírom! Még tavaly év végén decemberben volt egy cqb jellegű játék, ahova kijöttek hozzánk ilyen nagyon amerikai beleélő srácok. Egy csapatba kerültünk azonos rádiófrekin, épp próbáltam csendben rejtőzködni és lesből támadni a mellettem elhaladó 2 gaz ellenre, de mikor meghallottam a rádióból a sráctól, hogy 2 tangó 14 óránál, hát.. ott nem bírtam ki röhögés nélkül. A csapatunkban voltunk kb 20-an, mindenki a rádióban, vettem és vége jelzéssel kommunikált ha kellett. Ők 3-an folyamatosan szövegeltek és közben röpködtek a charlie foxtrotok kilok amit csak akarsz.. facepalm.
  • HöfEE
    #27406
    Jobb helyeken nem.
  • mijki
    #27405
    Erre gondoltál?
  • RoyalPredator
    #27404
    Püspöknél az igazság, de Laccoo is sajnos igazat mond.

    Elsődleges szempont ne a menőség legyen.
    Nemegyszer láttam ilyen-olyan eredeti USMC mittudoménmi játékost, aki játék közepén megjelent, játszott 1-2 órát, utána ment haza, mert az asszonyka lecseszi - Játék alatt meg csak pózol és kiabál hülyeségeket, minden kilőtt ellenségre rámondja hogy "Tángo Dáon!" és társai.
    EZT nagy ívben kerülni kell.

    Nekem első AEG-m egy SunProject (JG) M16A4 RAS volt, azzal mentem el Püspökhöz, és rengeteg mindent tanultam aznap. Onnantól kezdve mai napig énis erősen figyelem a többi játékost, hogy hogy old meg néhány problémát (bár már néha csalódás ha pl sokat tökölnek), vagy kérem el a fegyverüket megtapizásra, kérdezgetek róla, stb stb.
    Múlt játékon nagyon szivesen kipróbáltam volna a P90-esét, csak sajnos nem volt hozzá töltött akksi. (Püsi...!!:D)

    Miután tudtam, hogy kb mit akarok, leváltottam egy masszívabb Tactical AK-47-re, amivel szintén harcoltam oldalán egy nagyon izzasztó napon, olvadó homokban. Érdekes, hogy ez a 40 fok, iszonyat hőség és homok meg se kottyant a Cyma 042A-nak, következő napot is majdnem végigjátszottam vele, gyári akksival. Engem pedig a gulyásleves töltött föl, amit bográcsoltunk a fogadóban. Ott is szerelgettek fegyvereket, amit nagy figyelemmel kísértem, hogy jobban megértsem az AEG-k szerkezetét és működését.

    Azt egy idő mulva Cyma AK-74M-re cseréltem, mivel a 74es konstrukció fullacélban sokkal meggyőzőbb volt számomra, illetve a behajtható tust is fontosnak találom. Azóta azt csinosítom, és eszem ágában sincs lecserélni. Egyszerűen nekem ez a legjobb.

    Látod, így nagyon megfontolgatva is cirka 3 AEG-m volt kb 4 év alatt.
    Ha nem gondoljátok végig, ez lehet akár 10 darab is. És általában mindig veszítetek egy kis pénzt eladáskor. Szóval talán 70k-t is megspóroltam azzal, hogy Püsi nemes szavait követtem, és nem vásárolgattam összevissza mindent. Ebből a spórolt pénzből pedig nagyon jó felszerelést vettem magamnak, amit a mai napig el akar lopni :D
  • Cefre
    #27403
    http://sport.bazos.sk/inzerat/7307663/AK74.php én konkrétan erre gondoltam
  • lac coo
    #27402
    Több benne az acél.
  • Cefre
    #27401
    nincs. az jobb?
  • lac coo
    #27400
    045- ös Cyma nincs ott ahol ezt nézted?
  • lac coo
    #27399
    Tokozás valóban szebb , Cymának viszont egyértelműen jobb a belseje ... .
    Bár a 35-ös meg vaj puha spiáter, az meg törni fog szanaszét ...

    Ha van pénz kis tuning alkatrészre, akkor a Boyit vedd, ha dobozból akarod használni akkor Cymát .
  • DannyL
    #27398
    Lehet szartkalapálni estig, meg lehet kimenni játszani.
  • DannyL
    #27397
    Én az előbbit, mert szebb. Viszont a CM bele állítólag jobb.
  • Cefre
    #27396
    Még annit akarok kérdezni h melyiket vennétek inkább DB AKS-74U wood+steel vagy CYMA AKs 74u CM .035A
  • mijki
    #27395
    Kell, nem arról van szó, hogy mindent tudok. Sőt keveset tudok. De a videók alapján, és a játék leírásokból ennyit tudtam leszűrni. Lehet, tényleg nem tudok semmit a játékról...nem akartalak lefárasztani, bocsánatot kérek.
  • Punker
    #27394
    duma duma duma, de ha nem kell a segítség akkor ne fárasszuk itt egymást...
  • mijki
    #27393
    Sokat olvastam már, és sok videót megnéztem. Raj-ban kell közlekedni(kivéve a mesterlövészek, ők külön mennek+ egy spotter is lehet vele), együtt kell harcolni, támadni, védekezni,várni. Csak a rajodban bízhatsz, nem az a BUMM-BUMM SCHWARZENEGGER stílus, mivel az ellenség nem 9 éves vérpistikékből áll(mint az FPS-ek nagy részében), hanem megfontolt, óvatos, tapasztalt, de a legfontosabb, elég érett játékosokból áll. Ezért a rambózás kilőve. Okosan, taktikázva kell előre haladni, vagy amit a parancsnok utasít a rajomnak. Úgy kell játszani, mintha azok éles lőfegyverek lennének, nem airsoft fegyverek!
  • lac coo
    #27392
    Olyan viszont volt( szégyen vagy nem ...), hogy egész játékon egy árva embert sem sikerült kiszednem ! :DDD
  • Punker
    #27391
    egy jó tanács, mielőtt bármit is vennél menj el játszani bérfelszereléssel. mert a leírtak alapján fogalmad nincs az egészről...
  • lac coo
    #27390
    Nekem nem is volt olyan :))))
  • lac coo
    #27389
    Meg. Bármit el szoktak fogadni karszalagnak: rongyot, szigszalagot , ami van .