29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mijki
    #27508
    Milyen maszkot ajánlatok? Nem szeretném elveszteni majd a fogam.
  • RoyalPredator
    #27507
    Kicsi félkrajcárt kapargáló kakaska, semmi jó. Arra akartam vele utalni, hogy még a gyári is bőven erős, nemkell még azt tuningolni sehova.
    Csoda pedig az, amikor 380-as puskákkal úgy lőnek, hogy esőként fröcsög a BB fentről.

    Ha már a talpamnál van, megmaszíroznád?
  • shatanka
    #27506
    Nyuszómuszó magyarázd már el nekem, hogy mi a jó abba ha egy tapasztalatlan játékos kezében ott van egy 440 fps csoda? Kb semmi , mert azt nem tanulja meg hogy igen kemény 2-3 méterrel közelebb kell menni, vagy darabokra hullik a bele.

    Tudjuk te vagy az isten mi csak próbálnuk felérni a tapasztalatodhoz...
  • RoyalPredator
    #27505
    Első:
    (Egyébként teljesen igazad van.)


    Másik, hogy én müanyagra gondolok, mert mint tudjuk, üveg és fém nem játékosbarát.

    Harmadik meg hogy kezdő játékosnak mondhatom, hogy maradjon gyárival, ami mellesleg Cyma esetén 440 is lehet (pl nálam ennyi volt dobozból).
    Majd ha lesz tapasztalata, nem rántja rá az emberekre, lő vakon és stb, akkor utána azt csinál, amit akar - mindaddig, amíg velünk kultúráltan tud játszani. Szerintem tiszta sor.
  • Punker
    #27504
    igen, csak az enyém régi és nem cordura (meg mondjuk anno WGC-n fele ennyibe került kb)
  • lac coo
    #27503
    Ez amúgy olyan mint amit én szeretnék ?

    http://www.rsov.com/express/product.php?langId=1¤cyId=1&manufacturerId=10&prodId=11932&cateId=225

  • PÜSPÖK
    #27502
    @Jucus:
    süsüke..én nem azt mondtam hogy késöbb amortizálódik..hanem azt hogy jobban kíméli..
    üvegbogyót tilos használni..van..de nem adom ki..van fém is..asse..
    a krómjézuska tender folyamatban van..
    gázos ak-tender törölve.
    Aki 460-al tol 1 aeg-et akár 1-esen is,az ne osszon másnak arról milyen jó a gyári 380.
    @Büdi:
    Értékeljük az igyekezetedet..Punker jól mondja.. kicsit le kell amortizálni a cuccot és majdnem jó lessz.Augusztus 20-ai hétvégén várunk tázlárra a TÁBORBA:-D
    @punker:
    Hagyd..jucus már csak ilyen...
    @Mijki:
    Szólj ha még valamit nem tudsz..segítünk..csak sajnos egymást ütik érveid.. menj el játszani végre..
  • RoyalPredator
    #27501
    Itt van, hogy mik az igazi gearek:
    http://www.facebook.com/album.php?aid=55091&id=100000209888785&l=dfc1486a9f
  • Büdös Bohóc
    #27500
    most jöttem meg a zónába :@


    :)

    @Royal
    jól van nem tudtam, hogy ilyen pontos definíciója van a stalkernek, csak a háttérről meg az arcvédőről az jut eszembe :-| ennyi
  • RoyalPredator
    #27499
    Milyen mozgalmas nap a mai, még itt a fórumon is.
    Na akkor:

    @ Mijki:
    Először harcolj egy évig azzal az erővel, amennyivel a kínai sormunkás úr harcba küldött (Magyarul gyári rugóval, átnézetés mellett).
    Mondhatod magadról, hogy mennyire fegyelmezett vagy, holott még egy játékon se voltál. Bár jómagam is kijelentettem magamról, csekély AEG-s múltal, de én már kivívtam a játékostársak elismerését azzal, hogy igenis szépen játszok a magam 460 FPS-ével, és sokszor megkockáztatom a dobatást, még ha erősen is sancos, hogy megszívom (kiesek énis).

    @ Büdi:
    Hol?! Ez nagyon messze áll a stalkertől, tudod... :)

    @ Punker /alias Punkerwork/:
    Idiotizmus egy frankó ürügy, előszeretettel használod, mint látom.
    Definiálnád kérlek, nekem, laikus és mélyen szerény felhasználónak?
    Puszta kíváncsiság, no offense.

    @ Püsi:
    Nekem ne mond, hogy hamarabb amortizálódik a fegyverem :D
    Amit lehetett, Prometheusra cseréltem, az még nagyobb rugót is elvisel :D (Egyébként teljesen igazad van.)
    Átlátszó (Nem üveg) BB-ről vmi hír? Vagy a gázos AK-ról?
    PM-et küldtem neked, hogy miféle lehetőségeid vannak, ha krómjézuskát meg akarod szerezni. :)
  • Punker
    #27498
    az arcvédő ok, de a többi túl steril, hol vannak a kopások a rozsda a fegyverről, a szakadások a ruháról? az összevissza felszerelés?
  • Büdös Bohóc
    #27497
  • DannyL
    #27496
    hol?
  • Punker
    #27495
    és a stalkerre gondoltam :D
  • Büdös Bohóc
    #27494
    vásárhely megint,sajnos tiszta víz nagy része a pályának, szal kisebb területen toltuk

    máshol a környéken most nem is tudunk amúgy pályát, lassan keresni kéne
  • Punker
    #27493
    hol?
  • Büdös Bohóc
    #27492
    stalker :D
  • lac coo
    #27491
    Jah, értem kösz .
  • Punker
    #27490
    nincs vállpánt rajta, az első képen még rajta van a mellényen, a másodikon kifűztem. felül van 2 csatt amivel hátizsákra lehet rögzíteni, a 4 fém karikával is lehet rögzíteni, illetve ott a molle rendszer rajta
  • lac coo
    #27489
    A vállpántot le lehet venni ?
  • Punker
    #27488
    Pantac hidro pack:





  • Punker
    #27487
    messze vagy te még attól ráérsz ezen gondolkozni, de amúgy meg másodlagos mindig jó ha van.
  • Punker
    #27486
    a minőségi belülről thermo béléses:






  • mijki
    #27485
    Majd a jövőben, ha egy milsim-re mennék akkor:

    Milsim 2008 plug in MASZ: "félautomata mesterlövész(M14, MSG90, PSG1): 530fps min. rálövési távolság 30 méter,kötelező másodfegyver, min. 3x optika,min.90cm fegyverhossz, egyszerre 1BB a levegőben"

    Akkor kéne egy másodlagos fegyver is nekem, hiába csak 370FPS-es az M14-em?
  • Punker
    #27484
    6mm-en van cikk hőség címmel, túrákon gatorade-t szoktam inni, vagy performance sete port keverem be (túra boltban kapható)
  • lac coo
    #27483
    Punker, az ásványi anyag pótlást mivel oldjátok meg?Mi menő most a piacon ( én még Isostar-nál tartok :) )? A sima víz azért egész nap rohadt karcsú ...
  • lac coo
    #27482
    Molle-sat akarok, ha nagyon melegszik a víz benne, egy vékony réteg tükrös polifoam megoldja ...
  • PÜSPÖK
    #27481
    igen..mert csak azzal lehet forgalomba hozni 1 airsoft fegyvert.
  • mijki
    #27480
    A Keletifrontos ár tartalmazza a fegyver kötelező bevizsgálásának (MKH kártya, sorozatszám gravírozás) 3990ft-os költségét?
  • PÜSPÖK
    #27479
    igen..
  • mijki
    #27478
    Találtam egy nagyon jó kis airsoft boltot. Baján lehet személyesen átvenni a dolgokat, utánvételes szállitás 1980ft 20kg-ig. Airsoftcentrum a neve. Erre a RAS-ra ez a bipod felszerelhető?
  • PÜSPÖK
    #27477
    hát ilyen sniper-szerűséget végzek valójában..(álszerénység)
  • PÜSPÖK
    #27476
    végülis lehet..most hétvégén a kecskeméti játékon bázisvédelemre 3-an maradtunk hátra..3 rommá tuningolt puskával..eredmény a várható volt..és a leveles ghilie-met be se vittem..
  • mijki
    #27475
    Bocsi, lemaradtam... :)
  • mijki
    #27474
    Akkor te DM vagy? Én is az szeretnék majd lenni Szeptembertől.
  • PÜSPÖK
    #27473
    thermobag-ot vegyél.. hideg marad a lötyid..és ki szeret pisimeleg vizet szürcsizni?itt a link:

    http://www.camelbak.com/Military-Tactical/Packs/ThermoBak-3L.aspx
  • lac coo
    #27472
    A csapattámogató lövész az a türelmetlen sniper, nem ? :DDD
  • PÜSPÖK
    #27471
    nem..csapattámogató..a csipuláshoz nekem még sokat kell gyakorolnom..
  • lac coo
    #27470
    Lassan tényleg vennem kell ivózsákot.
    Ma már enyhe fejfájással jöttem haza, kulacsból nem tudok eleget inni. Még amikor van rá lehetőség akkor is lusta vagyok előbogarászni .
    Vettem olyan csodapólót, hát nem tudom, ebben is izzadtam zubbony alatt, vizes is maradtam ...
  • PÜSPÖK
    #27469
    40-essel tolom..