29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #27548
    Kvízkérdés: Mennyi Geardo-t láttál eddig?

  • RoyalPredator
    #27547
    Nem mindenem, de LARP-ban a Number1.

    Bobek? Nem tudom, én nem néztem, csak kérdeztem.
    Hát ha dresszcode-ból fog állni megint a játék stílusa, az minősítő jellegű...
  • shatanka
    #27546
    nézőnek nem kell 16 év fölött lennie!
  • lac coo
    #27545
    Ejha, hogy sikerült bekerülnöd oda? :)
  • shatanka
    #27544
    Royal: Valószínű, hogy Bobek a ti játékotokat irta ki, mert ő olyan. Minden évben kiir valami hasonlót.

    A STALKER maga egy aranyos dolog. Évente 1 max 2 játék belefér, de az, hogy mindenem ez az életben...


    MIJKI:Beszámolót írok róla neked ha gondolod.

    Sg Rock: április 16 nemzetközi kétnapos. Oda megyünk.
  • PÜSPÖK
    #27543
    nézd jucus..
    Bobek mester is csinál 1 ilyen jellegűt..ő inkább a lövöldözést helyezi előtérbe..De tudjuk hogy a játékos szerepjáték vénája viszi előrébb a sztorit..ha lessz..ha nem akkor ez szimpla dresscodos összerohanássá fog fajulni..
  • SG rock
    #27542
    Valaki jön innen Hatvan-Nagygombos-ba játszani vasárnap?
  • RoyalPredator
    #27541
    Már a Softair is STALKER-t akar? Vagy ez a mijeink egyike, ott (is) meghirdetve? Vagy már nem buziság hirtelen? :D
  • mijki
    #27540
    Shatanka, te fogsz menni S.T.A.L.K.E.R. játékra?

    Nézegettem softair-en a játékokat, és megláttam a neved. Én is mennék, csak nem lehet, ezért majd csak jövőre.

    Ha mész, akkor majd - legfeljebb privibe - letudod írni, hogy milyen volt? Mert nagyon kíváncsi lennék rá, hogy zajlódik egy ilyen játék.

    Köszönöm.
  • lac coo
    #27539
    Nem tudhatom mennyit, mire használtad :)
    De ok, hagyjuk a témát ! :)
  • mijki
    #27538
    És ez?
  • Punker
    #27537
    nem
  • mijki
    #27536
    Ez megéri az árát? Nekem tetszik.
  • PÜSPÖK
    #27535
    lehetnek kérdéseid de ne az süssön le róla hogy még az előzőekre érkező válasdzokat se fontoltad meg.. szabad ám gondolkodni..:-D
  • Punker
    #27534
    látsz bármi sérülést a képeken?
  • mijki
    #27533
    Köszönök mindent, most már nem lesznek kérdéseim, egy ideig. Akkor neki is állok tanulni a MASZ-t.
  • lac coo
    #27532
    És bírja? :)
    Már bocs, nem akarok az agyadra menni, csak ha valóban sokáig jó intenzív használat mellett akkor megéri a pénzét,. ha nem akkor valami olcsóbbat keresek ...
  • Punker
    #27531
    2008 január a hidropack.
  • PÜSPÖK
    #27530
    te egyszerüen nem hallgatsz azokra akik segíteni szeretnének.Ezt előbb utóbb megunják majd ba**nak válaszolni.Ettől te megsértődsz és bunkónak titulálsz.tehát.. összefoglalom az eddigieket:

    szemüveg:
    ESS,guarder,vagy majdhogynem tökmind1,én 1,5 évig használtam a 300ft-os munkavédelmit.. teszteltük szélsőséges készülékkel m-16 spr 640 fps sorozaton 1,5 méterről.Most is jó védőszemüveg.
    fegyó:
    lehetőleg kínai mert olcsó és az ujak igen megbizhatóak,de 1 szakember kihézagolás,gumicsere átkenés, kombóra meglátogatható.

    ruha:
    woodland kicsi pézé.ha kiszeretsz a buliból melóra még jó lessz.
    taktikai űberfiszem-fa**omok:
    majd ha úgy látod hogy a 4.-5. játék után feltétlenül kell az 1 üveg bb-nek a 2 sportcsokidnak ,a flakon vizednek,és az 1 táradnak űbermellény akkor azonnal vegyél..minnél 1xűbbet és praktikusabbat.3 különféle ilyen szirsza*om van..nem használom..a visszaállónkon ott a kis utazóbőröndöm és abban ott van mindenem..ennyi..
    arcvédelem:
    lehet kiröhögni..cqb-ra van 1 viper maszkom..ennyi..
    DE MINDENEK ELÖTT ..MENJ KI 1 JÁTÉKRA LEGALÁBB NÉZELŐDNI.AZ ODA ÉRVÉNYES SZABÁLYZATOT PEDIG BETŰRŐL -BETŰRE MEGTANULNI.NEM ÁTNÉZNI..MEGTANULNI!!
  • lac coo
    #27529
  • PÜSPÖK
    #27528
    fúú és a tiéd hányatat tud lőni?1 v. 2 korongos?me az enyém piacos kínai és csak 1-et.. de raktam bele varrótűt és aztat nem szeretik a macskuszok..(dedó style)
  • mijki
    #27527
    Ne lőjj le lécci!
  • PÜSPÖK
    #27526
    és főleg hü**eségeket kérdezőkre lövöldözünk velük.
  • lac coo
    #27525
    És ezt mióta is használod, gondolom még a bele is az eredeti ...?
  • lac coo
    #27524
    Azzal, nekem nagyon jó tapadósom van ...
  • mijki
    #27523
    Ez a cég árusítja elméletileg az ESS szemüvegeket: VICTORY UNIFORM Ipari és Kereskedelmi Kft., viszont nincs honlapjuk.
  • tviktor91
    #27522
    Ti játékfegyverrel nyomultok?xD
  • mijki
    #27521
    de megnéztem a hivatalos ESS oldalt, 80 dollár volt a szemüveg, azt megszoroztam 200ftvel, így 16000 forint, ugyan annyi mint itt abban a boltban. Vagy van Mo. olcsóbban is?
  • Punker
    #27520
    nehogy már ilyen lehúzós helyen vegyél szemüveget!
  • mijki
    #27519
    Oké, köszönöm.

    Amit linkeltem, a #27516-os kommentben, az jó, elég védelmet nyújt?

    A videókon, amit néztem scoutthedoggie videóit, senkinek sincs maszkja, mindenki csak szemüveg. 100-200 emberből 2-3-an ha van. Ez azért van, mert olyan kicsi az esélye hogy arcon lőnek, vagy azért mert a többség, nem foglalkozik vele?
  • DannyL
    #27518
    Shemag-ba bele kell tekerni egy arcodra mérten előre levágott polifoam-ot és akkor nyújt védelmet. Csak shemag-ban ugyan úgy kaphatsz csúnya fejest.
  • mijki
    #27517
    Akkor ez az ESS Tactical Thermal+egy balaklava+egy ilyen elegendő védelmet nyújt?

    Az a baj, hogy a shemag - illúzió romboló nekem - de lehet hatékony védelmet nyújtana. Van időm eldönteni. Bár a videókon, sem látok senkit ilyennel rohangálni :D
  • mijki
    #27516
    Akkor pl.: ez jó? Mér végül is, egy shemaggal, kiegészítve 19ezer forint, annyit megér a szemem meg a fogam. Sőt, ezek felbecsülhetetlen értékűek.
  • SG rock
    #27515
    www.esseyepro.com tudsz rendelni a hivatalos oldalról is.
  • Punkerwork
    #27514
    keress ebay-en egy ESS-t jobban jársz vele.
  • mijki
    #27513
    Szemüvegből erre[/URL] és [URL=http://www.keletifront.com/shop/product_info.php?cPath=63_106&products_id=3356]http://www.keletifront.com/shop/product_info.php?cPath=63_106&products_id=3356]erre gondoltam. Maszkból meg erre, erre és [URL=http://www.airsoftcentrum.hu/shop_products/868/maszk]erre. Ezekról mi a véleményetek?

    Bár azt mondod a shemag is elég, akkor jó. Azt ugye fellehet húzni az orrig, fülig?

    Válaszotokat előre is köszönöm
  • DannyL
    #27512
    Nekem tökéletesen feltolta a rácsos a párát a szemüvegre.
  • Punkerwork
    #27511
    home made rácsos arcvédőt, nem párásodsz benne.
  • DannyL
    #27510
    Shemag + polifoam
  • RoyalPredator
    #27509
    Bármely, amit erre a célra gyártanak.
    Csak a megfelelőt kell kiválasztanod, mert ezeket sokszor kínai lapos palacsintapofákra tervezik, illetve minden fejformához valót nem akarnak kifejleszteni.

    Rácsos arcvédőt szeretnek használni mostanság, bár én kifejezetten nem szeretem. Nekem nagyon kényelmetlen, akárhogy torzítom, meg nehéz is, és egyáltalán nem biztos, hogy ténylegesen kivéd pl egy rossz vagy BioBB találatot. De legalább nem korlátoz annyira a légzésben.

    AoT maszkok még jók, azok viszonylag könnyűek, beépített rácsos szemvédelem van bennük, és festeni nagyon jól lehet.