29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • praksi
    #27588
    a valóságban is bakelitet használnak.
  • lac coo
    #27587
    Keveset használt , kiválóan működő SHS nagy nyomatékú motorom cserélném SHS nagysebességüre ...rövidnyakú...
  • mijki
    #27586
    Bocsi, az a rossz AK. Én erre gondoltam, hogy ehhez jók-e a sima AK tárak.
  • mijki
    #27585
    Ez fájt... :D Megnézem az M14 socom-ot, meg ezt. Ehhez az AK-hoz jók a vas sima AK hi-cap és mid-cap tárak?
  • Punker
    #27584
    jó, majd szólunk nekik, hogy mentek ne nagyon készüljenek ki :D
  • RoyalPredator
    #27583
    Frankók vagytok.
  • mijki
    #27582
    Holnap elvileg 2 haverommal, elmegyünk a Keletifrontba, és a Nowarba, és kézbe fogok pár fegyvert. Ott, hátha megtalálom az igazit :D
  • mijki
    #27581
    Amennyit a neten találok. :D
  • lac coo
    #27580
    Még hány fegyverről, szemüvegről, anyámkínjáról kérdezed meg, hogy jó-e ? :)
  • Büdös Bohóc
    #27579
    nekem ilyen van :) fasza fegyver
  • RoyalPredator
    #27578
    Ezeken gondolkodj:
    http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=390461#p390461
    http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=390303#p390303
    http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=389779#p389779 (ezt vinném énis)
    http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=389606#p389606
  • mijki
    #27577
    Linket tudsz adni, ha nem baj? Köszönöm.
  • RoyalPredator
    #27576
    Softair.hu-n van AK-107 CYMA, azt vedd meg 30k-ért.
  • mijki
    #27575
    Szerintetek ez a fegyó megéri az árát?
  • lac coo
    #27574
    Sapit szoktam felvenni ....
    ez mondjuk jobb cuccal lett felvéve, jó nagy a látószöge ...
  • Punker
    #27573
    kalap? arra fejpánttal.
  • lac coo
    #27572
    De fejemre hová rakjam ? :)
    Sisakot nem használok ...
  • Punker
    #27571
    tessék egy jó példa:
  • Punker
    #27570
    fejkamerát szemmagasságba érdemes rakni így lesz a legtöbb értelmes felvétel vele. ha fegyverre rakod rengeted felvételed lesz a földről.

    mellény:
  • shatanka
    #27569
    1. Elsősorban azért vettem meg, mert webcamera ként is használható. Ott szép képet ad és jó, hogy legalább néha lát is a mexicóban tanuló nővérem.

    2. Akkor is szép képet ad ha a camera fixen mozdulatlanul áll, de ha bemozgatod akkor romlik a minősége. ( Elvileg pro designer vagy kellene érteni egy kicsit a képalkotó eljárásokhoz/eszközökhöz. )

    3. Ezek a kamerák arra jók, hogy megvágva youtubra feltölthetők és lehet rajta mosolyogni.

    4. 3000 Ft árkategóriáról beszélünk ne várjunk el full HD minőséget.

    5. A memóriakárytától függ. Érdekes a a kingston min 4 éves kingsotn micro sdvel nem szarakodik.

    6. Youtube nagyon sokat ront a minőségén, de a végeredmény nyersen mindenféle editálás, zajcsökkentés, fehéregyensúly nélkül ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=DUkVXz6UpQ0
  • lac coo
    #27568
    Én kétszer próbáltam a mellényre csíptetve, de kb csak a földet, meg a fegyveremet vettem fel :))))
    Legközelebb a puskára rakom ....
    Meg valamiért magától kikapcsol játékon, szerintem a hang aktiválós szarsággal függ össze, mert itthon meg lazán vettem fel vele 3 órát ...
    Van már hozzá nagyobb memoriakártyád?
  • lac coo
    #27567
    Miről beszélsz, 3000-ért vettük, ahhoz képest ha van elég fény élvezhető a képe .Ha szaggat az meg a lassú memóriakártya miatt van .
  • Punker
    #27566
    vannak kemény csókák akik tangában rohangásznak az akácosban...
  • RoyalPredator
    #27565
    Naná. +20 kilónyi cucc, mert tökösek vagyunk!
  • mijki
    #27564
    Akkor neoprém kilőve. Marad a rácsos arcvédő, (lehet mellé ESS szemüveg, már nagyon nem tudom.)

    Nyáron is ilyen teljes katonai felszerelésben játszotok, 30-35 fokos hőségben?
  • öregharcsa
    #27563
    tompítja a lövés erősségét, viszont beizzadsz alatta mint az állat...
  • mijki
    #27562
    Hát én eléggé izzadós típus vagyok. Főleg nyáron. De télen a meleg metró is bőven elég. :D

    A másik amiért ezt néztem ki, az az, hogy ESS, azt mondtátok róla hogy jó minőségű, megvédi a szemet, és nem 16 ezer, mint abban a másik boltban. Hivatalos oldalról is 80 dollár, ami szintén 16000 forint.

    Nem hiszem, hogy érzékeny a szemem, eddig sose volt kötőhártya gyulladásom, pedig sokszor úgy utaztam a vonaton, és kinn volt a fejem és nézelődtem. Lehet eddig csak szerencsém volt.

    Ezek a neoprém maszkok mekkora védelmet nyújtanak?
  • Punker
    #27561
    tudod ha én csóró diák lennék ésszel próbálnék vásárolni, tehát nem néznék első körben rögtön ventilátoros szemüveget ami drága, mert ha érzékeny a szemed és kötőhártya gyulladást kapsz tőle akkor biztos lehetsz benne hogy bukni fogsz az árán súlyos pénzeket.

    a rácsos pofavédő maszkot 2000 pénz körüli áron vettem, de amúgy érdemes azt is átgondolni mi kell neked, mennyire lihegsz, izzadsz, párásodsz.
  • mijki
    #27560
    Ettől a videótól szerettem meg vagy mondjuk úgy, tetszett meg az M14, szerintem nagyon jól néz ki.(Tudom, ez EBR, és bitang nehéz, ezért nekem egyelőre jobb a könnyebb, Socom.)


    A skótoknál az arcvédelem nem divat?
  • RoyalPredator
    #27559
    ESS szerintem mindenképp jó, de azért meg kell lesni, hogy a minősítése megfelel-e az Airsoftnak. Bár elvileg minden ESS teljesíti. Ki tud erről többet mondani? Hajrá.
  • mijki
    #27558
    De ez a szemüveg amit előbb linkeltem be, jó? ESS van ráírva.
  • RoyalPredator
    #27557
    Mijki. 3k-ért odaadom neked egyedileg festett Sansei maszk alsó részét. Teljesen jól véd, az legalább keményebb puha müanyag. Azzal már lőttek párszor szájba, de mind megúsztam.
    A badass festés meg csak dob rajta :D
  • RoyalPredator
    #27556
    Azok a miniszarok...
    Csóka feldobta eladóba, a linkelt videók meg szaggattak :D
    Legalább lenne szép részletessége...
  • mijki
    #27555
    Ez vagy ezelég védelmet nyújt az arcnak? A szemmemet meg megtudja ez védeni? Az van ráírva hogy ESS, amire azt mondtátok az egyik legjobb márka.
  • Punkerwork
    #27554
    hajrá
  • shatanka
    #27553
    Majd videózok azzal a mini szarral :D
  • Punker
    #27552
    shati nem szokott fotózni, én meg civil leszek.
  • lac coo
    #27551
    Gratulálok, majd fényképezzetek sokat! ;)
  • Punker
    #27550
    gondolom ahogy 2008 óta minden meghívásosra :D
  • mijki
    #27549
    Köszönöm.