29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #27669
    Praksi itt a kitérő a FoB-ra :D

  • Punker
    #27668
    miért ne mehetne? nekem semmi nincs a mellényben a plate-k helyén.
  • lac coo
    #27667
    Igen a polifoamot vagy ki kéne vennem ,vagy valami mást rakni be helyette ... Majd megkérdezem Shatankatól, hogy ha rakok bele valami platet, akkor ez kimehet-e belőle ...
  • Punker
    #27666
  • Punker
    #27665
    játékon nincs akkora pörgés, a visszaállási időben mellény, zubbony levesz, a tech póló 5-10 perc alatt megszárad, és akkor megint kényelmes a köv 1-2 óra, persze én eleve nem olyan kazán mellényt vettem mint a CIRAS, de ez ugye ember függő, láttam már plate helyett polifoamos CIRAS-t és a tulaj negyed annyit nem izzadt mint én póló + chest rigg-ben.
  • lac coo
    #27664
    Hát én nem tudom, nálam komolyan nem működött rövid idő után a dolog. Másra továbbra sem tudok gondolni, mint hogy nincs hová mennie a a víznek csak a zubbonyba amíg az fel tudja szívni, aztán onnantól már marad a pólóban ...Lehet a zubbonyt ki kéne hagyni a ruházatból .

    Amúgy játékon hogy működik nálad a dolog, mert az ok, hogy túrára csupa tech cuccot veszel magadra, de zubbonyból nincs nagy választék ...
  • Punker
    #27663
    ja amúgy tegnap olyan 8 órát gyalogoltam egy aláöltözetben + tech pólóban (reggel még volt rajtam 1 pulcsi) kb olyan 35 km-ert a, a célban a halántékom sóvirágos volt, de a ruhák bírták végig nem áztam át, a zsák alatt nem rohadtam be. a hegygerinceken nagyon erős volt a szél úgyhogy gyakorlatilag szárazon értem be a célba. mondjuk a fülem meg a nyakam kicsit leégett a napon.
  • lac coo
    #27662
    Én a hazaiból rendeltem ...De kb azok is így vannak a kommunikációval :)
  • Punker
    #27661
    nekem aszem egy éve majd írnak ha lesz raktáron L-es nadrágjuk (a német webshop)
  • lac coo
    #27660
    Valaki rendelt már a Helikon Text-től ?
    Működik az a cég egyáltalán ..? :))
    Kb most sem mondtak egy kukkot se...
  • lac coo
    #27659
    Jóvanmá, ne legyen már megint veszekedés! :)
    Royal, nem igaz, hogy te sem bírod ki, főleg hogy most nem is "politizált" !
    Lassan tényleg átmész értelmetlenbe ..!
  • Punkerwork
    #27658
    szeretnél még 1 hét pihit?!
  • Punker
    #27657
    40 meg 1300+ szint + a rohanások buszokhoz összesen olyan 45.

  • lac coo
    #27656
    Mennyi volt , 50 ..? :)
  • Punker
    #27654
    Praksi fáj még?

  • DannyL
    #27653
    A jobboldali te vagy? :)
  • lac coo
    #27652
    Amíg ilyen videókat csinálgatsz mint lentebb, addig nem mehetsz ! :)
  • TOMSILENT
    #27651
    Akkor én miért nem mehetnék? :D
  • RoyalPredator
    #27650
    Mert én ennnnyire jóóóvagyok
  • TOMSILENT
    #27649
  • lac coo
    #27648
  • TOMSILENT
    #27647
    Bassza meg, elírtam a Weight-et...franc.
  • TOMSILENT
    #27646
    Ó máj gád.:
  • lac coo
    #27645
    Egy ak azért nem olyan pontos, hogy 70 méterről centizgess . :)
    de nem is ez a lényeg, hogy lehet-e valami pontosabb vagy nem, a lényeg , hogy van-e értelme .A statikus célpont ugye elég ritka, legalább is akinek esze van, az mozog folyamatosan .
    Persze nem azt mondom, hogy úgy is jó, ha szór 50 méteren 3-at :)
  • RoyalPredator
    #27644
    Csak hiszed. Persze van egy határ, ami fölött fizikailag nem lehetséges.
    Nekem viszont igen fontos, hogy ha valakiből csak egy kicsi lóg ki a fedezékből, vagy hason lapulva lövöldözik, akkor pont ott találjam el, ahol én akarom. Például a vállán, ahelyett hogy pofán lőném.

    Meg ha már nem lőhetek 800 méterig, akkor azt a 70 métert lőjjem pontosan.
  • lac coo
    #27643
    Ez a halál pontosság egy felesleges dolog. Jól összerakva bevált és sok esetben olcsó alkatrészekből teljesen jó. Régebben nem kis pénzt költöttem, hogy minél pontosabb legyen, majd utána még pontosabb , de mostanra rájöttem, hogy játékon gyakorlatilag nulla előnye van .50 méterről úgy is félreugrálnak, hasra vetik magukat a tapasztaltabbak, 30 méterről meg a nem lézerpontosságú gyári kínaival is eltalálom .
    Többet érek manapság azzal, ha türelmes vagyok és megpróbálok közelebb jutni, vagy ha nem megy kerülni ...Amíg meg bujkálok valahol sokszor hallom, hogy 50 méterről lőve egymást több ezer BB-t pazarolnak el a játékos társaim a semmire :)
  • lac coo
    #27642
    Holosight az egy márka, egy típusú termék ? :)
    Az egy olyan fogalom mint mondjuk a távcső ! :)))
    Ez egy holosight szerintem, gondolom ti az Eotech holoját tekintitek egyedül annak :)

    De mindegy, nem ez a lényeg .
  • DannyL
    #27641
    Kb annyira hasonlít a Holosight-ra, mint az ACOG az Aimpointra. :)
  • lac coo
    #27640
    Hosszas gondolkodás után csak rendeltem egy lengyel mintás cuccot..úgy megtetszett :DDDD

  • lac coo
    #27639
    Hanem mire hasonlít, kiskutyára? :)
  • SG rock
    #27638
    mégcsak nemis hasonlít rá :D, najó annyiban, hogy ezis nyílt :P
  • lac coo
    #27637
    Holosight: :)

  • RoyalPredator
    #27636
    HALÁLpontos az én AK-m is, lényeg hogy értelmes hopup csücsüljön benne.
    Hogy most a gyári alapból jó, az egy (jó) dolog.


  • mijki
    #27635
    6mm.hu-n belehet állítani, hogy csak Budapesti csapatokat dobjon ki a kereső?
  • mijki
    #27634
    Ezt nem értem :S
  • shatanka
    #27633
    Én is erre gondoltam :)
  • DannyL
    #27632
    ...mármint az AEG-ek között. :)
  • shatanka
    #27631
    Mijki: Jaj 3,5 kgos fegyvert ne nevezzük már nehéznek... Használhatsz M14et csak nem húzhatod fel dmr kategóriába. Amúgy dmrként illik már valami jó BB használni. 0.29 SGM imádni való.


    Royal: M14 nincs értelme? Legpontosabb hop-uppal rendelkezik. Még a type hasonló.
  • Punker
    #27630
    a tech pólóban is izzadsz csak elvezeti a bőrödről, ha leveszed a zubbonyt felőle (pl amíg visszaállsz) az alatt az idő alatt a póló tuti megszárad
  • lac coo
    #27629
    25 fokban csak nem veszek fel polárt! :D
    Majd kipróbálok egy combat shirt-et, ott nincs semmi a mellény alatt talán jobban tud szellőzni párologni ...