29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Beretta M107
    #27709
    szerintetek megéri ez a fegyverhttp://www.airsoftcentrum.hu/shop_products/
    932/l96-olive


    és ez a távcső hozzá http://www.airsoftcentrum.hu/shop_products/201/tavcso-3-9x50e-szalkereszt-megvilagitassal
  • DannyL
    #27708
    #27704
  • RoyalPredator
    #27707
    Azért ez sem igaz.
    Legutóbbi 2 Cyma AK-m vígan teljesített dobozból, sőt.
    AK nem az isten, de nem véletlen legendás az eredeti, és airsoftban sincs nagyon másképp, a konstrukció önmagában sokkal masszívabb, mint egy M4.
    Gyárilag I mean. Akárhány M4 volt a kezemben, minden voltak nem pontosan illeszkedő alkatrészek, és ez főképp a test és az előágy közötti gyűrűnél volt jellemző, hajlottak a belső csővel együtt. Még a félisten überninja magpullos is.

    Ráadásul M4 még élesben is törik. Nem egy cikk, blog, videó alapján.
    De ezt vitatni én nem fogom. Nekem csak egy M16A4-em volt, azis hajlott mint a fene.
  • lac coo
    #27706
    Egyik sem szar, csak számíts rá hogy költeni kell még rá, viszonylag sokat .Törni nem törik ,hacsak nem esel vele hatalmasat .
  • alph4
    #27705
    Amik ezen az oldalon vannak: twaivangun
    Ezek sem olyan jók?
  • DannyL
    #27704
    OK! Ez egy szar, ne vegyél ilyet mert eltörik. Léphetünk? :)
  • lac coo
    #27703
    Hát azért nem ... Egy rendberakás az alap, az ok, de egy Cyma AK-val vígan lehet játszani mondjuk egy hopup gumi csere után !
    Egy Boyi M4-el is lehet csak sok köszönet nem lesz benne :)Ott már gyakorlatilag mindent cserélni kell jobbra !
  • DannyL
    #27702
    Mint minden amit nem úgy hívnak, hogy Tokyo Marui.
  • lac coo
    #27701
    De dobozból játékra alkalmatlan az tuti, komoly alkatrész cseréket igényel .
  • lac coo
    #27700
    Ak is törik... Felhúzókar, első irányzék ...
  • PÜSPÖK
    #27699
    hát azért szó se róla royal kalash-a igen jól összerakott fegyó..lizzard keze munkája.
  • shatanka
    #27698
    Jah anyaghiba nincs a kína fegyverek egyikénél sem...
    Tudom AKd van az isten, de ezt azért nejelentsd így ki.
  • PÜSPÖK
    #27697
    ajánlom figyelmedbe a 6mm.hu aktuális rovatait..:-D
  • DannyL
    #27696
    Érdekes az enyém 5 éve képtelen eltörni, de majd szólok neki.
  • RoyalPredator
    #27695
    M4 törik ha kell, ha nem. Azért kezdőknek én nem adnám.
  • DannyL
    #27694
    Boyi jó választás ha M4-et akarsz. Az ár is korrekt magyar viszonylatban. Sokkal kevesebb nem lenne kintről sem.
  • alph4
    #27693
    Nekem ezt tetszett meg.

    DB M4 Specops Full metal

    Csak azt nem tudom mennyire jó ennyiért.
  • mijki
    #27692
    Ez mitől lehet?
  • mijki
    #27691
    Nekem van egy kis hiba a keletifront weboldalán:

    Rákattintok az Airsoft fegyver/ AEG, és ott ezt írja ki:

    "Fatal error: Call to undefined function: tep_draw_button() in C:\Inetpub\wwwroot\kf.dyno.hu\wwwroot\shop\includes\modules\product_listing.php on line 135"
  • PÜSPÖK
    #27690
    lacoo-nak van 1 nagyon szép eladó hk 416-osa asszem..
  • PÜSPÖK
    #27689
    cyma mp5 navy
    cyma akm
    jg m4
    jg hk 416
    speciel 1 boyí m-4a1-est(is) nyúzok..kellett rá költeni de jó..
  • alph4
    #27688
    Hellosztok!

    Szeretnék venni egy Airsoft fegyvert, és ennek a kiválasztásához kellene egy kis segítség. 50e forint körüli kellene (M4/SCAR/AUG amik bejönnek).
    Márkákba van egy csomó így nem nagyon tudtam kiigazodni. Olyan kellene ami pontos/gyors és nem igényel egyből sok sok tuningot. Szóval megbízható. Mit ajánlanátok?
  • Punker
    #27687
    engem is megsoroztak anno a motoros tárból, hogy tudjam milyen érzés, de az más kategória.
  • lac coo
    #27686
    mikor megvettem a fegyvert én is hátba lövettem magam néhányszor, de nem száz számra :)))
  • Punker
    #27685
    aki hülye az hülye.
  • Büdös Bohóc
    #27684
    természetesen az, mint bármilyen lövöldözés PC-s játékban: fun a haverokkal + ez pontozható és nem lehet csalni (talán)

    airsoftban sajnos lehet csalni, de ez meg legalább igazi szimuláció szintig emelhető

    ennyi
  • PÜSPÖK
    #27683
    Sose értettem mi a jó a pb-ban..
    OFF
  • lac coo
    #27682
    De csak gondolj bele. ezek szerintem halványan ugyan, de örök életére megmaradnak ! Mindezt brahiból !
  • SG rock
    #27681
    azért kemény az. ha kicsit megszívja magát nedvességgel akkor puhul. de ha egyet ledobsz a földre, visszapattan.
  • Punker
    #27680
    a PB lövedék alapból puha, bár ismerősnek télen fagyott már meg, de kép alapján itt ez a veszély nem állt fenn...amúgy látszik mekkora idióta emberek vannak. :(
  • lac coo
    #27679
    Nem hiszem ....
  • mijki
    #27678
    Ez a fegyó megéri?
  • PÜSPÖK
    #27677
    Csak kérdezem..ha feljebb megy az az 1 lövés okozhatott volna e gégetörést is?
  • lac coo
    #27676
  • lac coo
    #27675
    111 lövés a testbe ! :D

    A fiú tuti nem százas, de kőkemény az biztos !
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8DFNTtSrwJY
  • lac coo
    #27674
    Gázos verziót valahol láttam már belőle készülőben, AEG-ről nem tudok ...
  • lac coo
    #27673
    "...Kedves Játékostársunk!

    A szaküzleteinkben 2011. április 7-e után vásárolt dróthálós, fekete, puha gumikeretes védőmaszkot gyártója minőségi kifogások miatt visszahívta. Kérünk mindenkit, aki a termékből vásárolt, hogy haladéktalanul hozza vissza üzletünkbe, ahol más gyártmányúra cseréljük vagy a vételárát visszadjuk! Köszönettel,

    az Airsoftdepo csapata..."


    Hátha érintett valaki .
  • RoyalPredator
    #27672
    Szeretne a franc. Főleg, hogy nem egy hetet adsz, hanem egy hónapot.
    De ettől független, Én kértem tőle, hogy tartózkodjon a politikai fogalmaktól, és én vagyok befenyítve. Megvan róla a véleményünk.

    Kérdés, hogy témánál legyünk (mivel szerintem a túrázgatás téma is offtopic):
    Gondolkodok rajta, hogy télire egy SMG félét összeszedjek kb 400 FPSsel.
    Nézegettem a típusokat, de egyik sem tetszett. Viszont találtam valami érdekeset: http://www.popularairsoft.com/news/thumpy-kwa-bags-airsoft-kriss-licence
    Tudtok róla valamit, hogy Kriss Super V (Vector) airsoftban hogy áll?
  • Punker
    #27671
    télen biztos jól jön :P
  • lac coo
    #27670
    Értem, de ennél a mellénynél nem csak a plate helyén van polifoam, hanem oldalt is .