29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mstummer
    #27833
    Csak sértésnek veszitek amikor hülyeséget írtok, majd kijavítanak benneteket,vagy épp csak valaki ellenkezőjét állítja annak amit ti gondoltok.
    Plusz meg hagyjátok magatokat idegelni. Minden hozzászólás mögött kerestek valami hátsó szándékot.
    Itt ebben a "melyik a megbízható airsoft fegyver" témában kb a 3. hozzászólás után hozzá se kellett volna szólni.

    Royal...régebben te mondtad hogy szereted hergelni az egyes embereket, most ugyanezt kapod vissza. Ugye hogy nem jó?
  • PÜSPÖK
    #27832
    Dehogy vagyok én nagyobb..
    nem is szeretnék az lenni.
    sajna még nincs jelentkező a pisztolyra..
  • RoyalPredator
    #27831
    Azért nem piszkálnak, mert te nagyobb kaliber vagy nálam, és valamennyivel nagyobb arc is.

    Én értelmes emberi hangnemben beszélgettem mindvégig,
    ha csak moderáltan írtam, hogy jó lenne ezt abbahagyni, arra is flamelést kaptam válaszul. Azért itt látszik, hogy sem Laccoo, sem én nem hergelünk senkit. Ugyanígy látszik az is, hogy kinek merre hajlik a nyelve (több értelemben)

    Dan Wesson elkelőben esetleg? Egy Videót érdemes készíteni a pontosságáról, elég meggyőző tud lenni, nem utolsó sorban igényes.
    Sajnos nekem csak az eredetileg PM-ben elküldött 2 érdekel, bénább másolatok nem.j
  • lac coo
    #27830
    Helyes !
  • PÜSPÖK
    #27829
    nem is azt mondtam..elég ha értelmes emberi hangnemben beszélgetünk..
  • lac coo
    #27828
    Jól van, hál istennek vége van, felejtsük már el ...!
    De azért nem kell a Kozsó féle szeressük egymást duma sem :)
  • PÜSPÖK
    #27827
    Szerinted engem itt miért nem piszkált a moderátor?mert nem adtam rá okot..szépen kérlek te se tedd..szúúúszza..
  • RoyalPredator
    #27826
    Gyerekek, lassan már ittis hányinger kerülget.
    Független moderátort!
  • DannyL
    #27825
    Mindenképp tegyél be éjszaka 5 fok alatt lesz. Én még vasporost is viszek a hálózsákba tuti ami ziher.
  • Punker
    #27824
    azon agyalok csak nem árt ha berakok aláöltözetet is, hideg lesz kint csövezni.
  • DannyL
    #27823
    Azt teszem, subidubi! :)
  • lac coo
    #27822
    Mutass nekem az elmúlt hónapokban faszságot amit én csináltam!
    Ennyi !!!!

    Ellenben ide jött Daniella egyértelműen csak azért, hogy hergelje a topikot !
  • Punker
    #27821
    óóó értem mikor a ti faszságaitok vannak elnézve akkor minden jó...
  • Punker
    #27820
    hagyd már rá faszom, pakoljál holnapra, játsz a gyerekkel bánom is én...
    én is pizzát sütnék a 2 kölöknek, aztán cuccolni kéne. helyette itt baszkódunk :(
  • DannyL
    #27819
    Ha elküldesz, akkor nincs mit tenni, ekkora emberrel nem vitázhatok.
    Sziasztok, mennem kell hát.

    Lacika relax!
  • lac coo
    #27818
    Ember, hát miért nem tudsz eltakarodni innen???
  • DannyL
    #27817
    Rád való tekintettel befejeztem az állat simogatást.
  • DannyL
    #27816
    Szegény pici áldozat! A tegnap napot nézd már meg ki fingott először a vödörbe.
  • DannyL
    #27815
    Ne haragudj, de nem jössz, be nem baszlak meg. Hülye!
  • lac coo
    #27814
    Hívtam ide egy pártatlan moderátort, talán jön valaki .....

    És nem én flémeltem !!!Olyan elvakult vagy,hogy az már röhelyes, Danniella benyög percenként 5 hsz-t és még én vagyok a hunyó ???!!!

    Azért ne essünk már túlzásba ...
  • Punker
    #27813
    nem is rossz ötlet, legalább nem itt szemeteltek amíg mi játszunk.

    mellesleg éppen te folytatod a flémet...
  • lac coo
    #27812
    No mindegy,én kiszálltam, felőlem, nyugodtan flémelhet tovább Daniel, más ezért rég repült volna, csak hát ugye itt softair moderátor van, ez soha nem fog megtörténni.


    Leszarom, akár be is lehet zárni ismét egy hónapra a topikot Daniell ámokfutása miatt ....
  • lac coo
    #27811
    Basz+ :DDDDDDDD LOL
  • lac coo
    #27810
    Csak most már a vak is látja , hogy Daniel az aki itt flémel eltorzul arcal :)


    Az meg hogy az SG az nagy szent softair állatkertje, ..az már a no komment kategória, hülyébb mint amilyennek hittem .
  • mijki
    #27809
    Haggyátok már egymást! Vagy: találkozzatok, vigyétek a gunotokat, szemcsi fel, 5 méterre megálltok egymástól, csak alsógatya van rajtatok, és aki tovább bírja a sorozást az nyer!
  • Punker
    #27808
    elég régen megtanultuk itt SG-n hogy nem hülyeség amikor reggel az időjárás jelentésben elmondják hogy a front tevékenység hatással van az emberekre, sőt annó valaki unalmas óráiban kikereste azt is talán hogy teliholdkor több ban kerül kiosztásra.
    magyarul mi a picsáért nem hagyod rá??? írogat ide kb 2 éve, az alatt értelmes dolgot nem nagyon láttunk leírva royal neve alatt! tudod:

    "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas."
  • DannyL
    #27807
    Ez borzasztóan rosszul esett! Nagyon odaszúrtál...
  • RoyalPredator
    #27806
    Igazából az egyetlen dolog ami itt pattog, az DannyL, nem?
  • DannyL
    #27805
    Nem váltottál ki belőlem semmi indulatot, gyenge lett, öregszel...
  • DannyL
    #27804
    Pill hozom a pattogatott kukoricát...
  • RoyalPredator
    #27803
    Hamár saját csapdádba akarsz besétálni, rajta.

    De hogy ne unatkozz, nesze:
    1. Egyetlen dologra jó a fórum, a legnagyobb közönségnek információt dobni (játékról, eladandó tárgyról, infót hogy miket keresgélsz, stb stb)
    Erre használom, semmi másra. Nem véletlen nem irogatok a topicokba, ahol mellesleg sokszor a hányinger kerülget.

    2. Erősen Benézted. Nagyon módszeresen gazdálkodok az álregekkel, de van jópár régi is. Nem árulok el neked sokat, csak annyit, hogy teljes mértékben, minden információ morzsát, még IP és gépnevet is váltok. Lenyomozhatatlan. Ennek ellenére direktben mindig hagyok egy morzsát, de abból se jöttök rá.

    3. Olvasási nehézség, nembaj, néha énis kissé diszleksziás tüneteket mutatok. Amiket írtam, mind efféle kaliberű kérdés volt: "Na, lezúzták a softair-t? Najsz One."
    Tényeket ne ferdítsd, utána lehet lapozni, de persze törléssel is lehet védekezni.

    4. Megint kevered a szezont a fazonnal. Amikor egy Hitmannak beszóló hirdetőhöz odaírtam, hogy bezony ő ekkora bré, ne törődjön vele, akkor hamar kaptam az átkot. Kíváncsi vagyok, a hirdetőt megmertétek-e büntetni. (Ha eddig nem tettétek volna, hagyjátok már szegényt ;)

    5. Örülök hogy tiis, így mi sem vagyunk egyedül

    Na, kép linkelés nem jött be. (De várjuk nagyon:))
    Duma pedig nem kell. Semmit se tennétek meg értem, ahogy már énse értetek (max a poén kedvéért). Kár, hogy az ízléstelen, felkiáltó jellel spammolt, pirosra és félkövérre festett moderátori leveleket nem fotóztam le, bár én efféle infantilis eszközökkel nem dolgozom
  • DannyL
    #27802
    Egyébként csak a tisztánlátás kedvéért elárulom hol basztad el a leveledet. Ennél a résznél: "viszont ha megteszed..."

    Szó nélkül elintéztem volna neked, ha simán megkérsz. Viszont az ultimátumosdival sokra nem mész.
  • DannyL
    #27801
    Szóval azt nem lehet mondani, hogy egy kis aprópénz érdekében ne lennél rugalmas és tanulékony. Egy két iparágban sikered lenne. :D
  • DannyL
    #27800
    Jaj nézd már és a legaranyosabbat elfelejtem. Hát kaptam tőled egy édes kis ultimátumot is PM-ben. Olyan hangos vernyákolás régen volt a környéken, mint amikor ezt elolvastuk.

  • DannyL
    #27799
    Nézzük csak sorjában ki is az a Royal Penetrátor.

    1. Folyamatosan köpködsz a softair-re és a staff-jára, miközben folyamatosan odajársz álregeken, használni az adás-vételi topikot és osztani azt a keveset, amid van. Eközben itt vered a nyálad, hogy te milyen jó kisfiú vagy, de téged mégis folyamatosan kínoznak ott a gonosz és csúnya moderátor bácsik. Néha még az adminok is beszállnak a popsi paskolásba, ami aztán annyira tűrhetetlen magatartás, hogy a hágai Nemzetközi Bíróságon a helye az ügynek.

    2. Amikor az egyik álregedet kibannoljuk érdekes módon átlag 1 órán belül újra regelsz és gyenge próbálkozásokkal megpróbálod összehozni a 10 hsz-t, hogy folyatathasd az ámokfutásodat. Eközben természetesen itt állítod, hogy neked bizony van vagy 12db másik regisztrációd a softair-en. Akkor minek regelsz újra minden alkalommal pubi?

    3. Amikor végleg vesztedet érzed (már várjuk nagyon most is), akkor előhozod a sötét erőket, oldalra csapod szemed elől az egyenesre vasalt tincseidet, és szuper titkos bunkeredből, mint hacker fővezér hadat üzensz a softair-nek, ami onnantól reszketve várja az elkerülhetetlen összeomlást. :) Amikor újraindítjuk a szervert és az oldal leáll fél órára, akkor átjövünk ide és elolvassuk, hogy bejutottál, nem volt könnyű, de megcsináltad a bulit, összedőlt a softair rendszere. Persze ezt titkosügynökösen, burkolt célzásokkal teszed, nehogy dádá legyen itt SG-n, ahonnan szintén kivágnak 3-4 havonta 1-2 hétre.

    4. Aztán lássuk csak. Kijelented ország világ előtt, hogy álreggel beszóltál egy moderátornak, de nekünk nem lett volna jogunk kivágni az állítólagos 22. álregedet mint macskát szarni, mert nincs leírva a szabályzatba. Hát le van írva a szabályzatba, csak azzal a magadfajta egyszerű "áldozat" nincs tisztában, mert sosem olvasta. De egyébként a dupla reget úgy alapból jogunkban áll kigyomlálni, nem beszélve arról, ha az egy korábban bannolt egyedé.

    5. A zárszó keretében egy hasonlattal is élnék, miszerint minden szép nagyvárosnak és közösségnek van egy állatkertje. A softair-é akaratunkon kívül ez lett itt (bocs Punker). Nekünk pont jó, hogy ki vagy ide telepítve. Lazább napjainkon rád nézünk, meglátogatunk, megsimizünk, mosolygunk egy jót, aztán itt hagyunk forogni. Ne akard már ezt elvenni tőlünk.

    6. Lökjed picim, hallgatlak!
  • RoyalPredator
    #27798
    Azért látom, nélkülem is jól evagytok.

    Egy elméleti kérdés: Mi történik, ha egy .22LR kaliberű kommentelő hasít annyi puskaporral a fenekében, hogy attól csak maga körül pörög, és kergeti a farkát mint egy kangörcsös kutya?

    Mert most megint láthattunk erre példát, úgy hiszem.

    Egyébként is, ez már gyarmatosítás, uraim.
  • PÜSPÖK
    #27797
    igen.. mindenki olyan márkájú fegyverreplikával
    játszon amivel tud,v. szeret..Mindenki esküszik valamire,mindenki tud hozni minden kategóriára érveket és ellenérveket felmutatni..ez így jó.És tanuljuk meg tisztelni mások véleményét.ÁMEN.
  • DannyL
    #27796
    #27702 de javaslom ne kalapáljuk tovább a szart.
  • PÜSPÖK
    #27795
    :-D
    A BAD BOYS 2 című filmben az egyik főhős agykurkásza javasolta mint zaklatott hangulat csillapító..hosszan sokáig ismételgetve meditatív nyugalomba tereli a pácienst..azóta aránylag közismert szleng:szusza van baz*meg!(vélt jelentése:maradj nyugton ,csitulj el,nyugodj meg..stb.)
  • lac coo
    #27794
    ...jó , igaza van a srácnak, leszarom a kakaskodást !