29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mstummer
    #27793
    Lehet rá gondol:
    Szusza ?
  • lac coo
    #27792
    Mi az a szuusza? :)
  • PÜSPÖK
    #27791
    szuusza legyen máár no..
  • lac coo
    #27790
    Nincs, ezt vártam :)
    Bár titkon reméltem, hogy beidézel valami HSZ-t, hogy ne legyen megint segg a szádból, de hát csak jobb az ilyen frappánsnak hitt duma ! :DDD
  • DannyL
    #27789
    Ne haragudj, de most van jobb szórakozásom nálad. De nincs harag remélem... :)
  • lac coo
    #27788
    Én meg azt leszarom !:)

    Sok rajongóm jár ide álregen, én legalább sehová nem megyek patkányként, ők igen!
  • lac coo
    #27787
    No de minden... ? :DDDDD
  • Punker
    #27786
    leszarom hogy mit gondolsz, fogalmam nincs ki ír ugyanis annyi rajongótok van, hogy túl sok a lehetséges név.
  • DannyL
    #27785
    hurrá
  • DannyL
    #27784
    Nekem legalább van minek összekavarodni.
  • lac coo
    #27783
    Távol álljon tőlem, hogy megsértselek, de én nem hiszek neked... ami keverések mennek itt a softair userek állregjeivel .... Nem egyet kapásból beazonosítottál ...
    De mindegy is, ha ilyen gyökér lesz ez a topik , legfeljebb ide se járok majd .
  • lac coo
    #27782
    Votl csapatomban van egy JG Beta, az 460 (!) Fps-el gyári állapotában mindenféle kenés hézagolás nélkül máig üzemel .Ha jól tudom.... amíg én ott voltam közel egy évet ment gond nélkül ez tuti.
    Bármely TM-be gyári alkatrészei mellé beraksz egy ilyen erejű rugót (140 ?), rögtön megszakad szegényke.
    És megkockáztatom, hogy ha a mai jobb féle kínai fegyvereket olyan harmat gyengén adnák ki mint a TM-eket, 10 évet simán bírnának, 280 FPS-el . ....

    De továbbra is a farkadat kergeted, visszaolvastam senki nem állított ilyent amin lovagolsz, valahogy a te agyadban keveredtek meg a dolgok ! :DDD
  • PÜSPÖK
    #27781
    thx.. ez eddig senkit nem érdekelt.. de most hogy mondod..:-D
  • Punker
    #27780
    nem tudom ki az.
  • lac coo
    #27779
    Ismered?
  • Cefre
    #27778
    1100 as batrit 450 mA töltővel mrddig kell tölteni ?
  • Punker
    #27777
    majd ha nem álnéven hergeled őket, tárgyalhatunk!
  • Rinyagép
    #27776
    Igen tisztelt Moderátor úr!!Kettős mérce???

    juttassa eszembe kend hogy a legközelebbi játékunkon popsikájára csapkodjak.
  • Rinyagép
    #27775
    Rád
  • Beretta M107
    #27774
    köszi
  • Punkerwork
    #27773
    olvasni ennyire nehéz? ár + szállítás + vám (3,5%) + áfa (25%)
  • Beretta M107
    #27772
    ja és azt szeretném kérdezni hogy mennyi lenne behozatni?
  • Beretta M107
    #27771
    köszi de az evike.com-on találtam 100$ ezt http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.evike.com/&ei=wmmlTcGNKonfsgaykuiOCA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCkQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Devike.com%26hl%3Dhu%26biw%3D1259%26bih%3D611%26prmd%3Divns
  • Punkerwork
    #27770
    UN Custom-M14 EBR
    -Marui M14 Based
    -King Arms Military Version M14 EBR Stock (KA-SK-08) Installed
    -Sanyo 1700mAh 9.6V Twins Battery Installed
    -Power option from 350fps to 450fps (At your preference)
    -Installed:
    ~~PDI or Systema spring
    ~~Metal Bushing
    ~~Fuse removal (Reduce resistance)
    ~~Systema aluminium piston head with bearing
    ~~Systema poly carbonate / aluminium piston
    ~~Guarder Steel Gear Set (GE-02-04)
    ~~Guarder spring guide with bearing (GE-05-08)
    Weight 4900g
    Price US$ 1750.00 + szállítás + vám + áfa
    azért nem semmi
  • Punkerwork
    #27769
    #27765
  • Beretta M107
    #27768
    tudtok valami külföldi oldalt ahol lehet kapni ilyent http://www.youtube.com/watch?v=hWyFQbUZQU8
  • Punkerwork
    #27767
    használtan féláron :D
  • PÜSPÖK
    #27766
    drága is,ronda is..áá
  • Büdös Bohóc
    #27765
    most komolyan, 640 dollárért comic sans bemarás a fegyveren???? Elhányom magam :DDDDDD

    ok lehet az eredeti is ilyen? hát bazz... nem vagyok amúgy 100%, hogy ez comic sans, de ahogy nézem az
  • DannyL
    #27764
    Mi csak este 7-8 között.
  • Punkerwork
    #27763
    uccsó infó az hogy péntek reggel, pályaépítésre.
  • DannyL
    #27762
    Pénteken este jöttök ti is le?
  • Punkerwork
    #27761
    jaja, bár még várom Bexter hívását hogy lesz a fuvar.
  • PÜSPÖK
    #27760
    "Onnan indultunk, hogy van a Marui, ami dobozból kivéve, átkenés és bármiféle bontás nélkül képes évekig üzembiztosan üzemelni. "

    Csapattársam marui ak47-ese 5 éves..ezidő alatt részt vett vele kemény 15 játékon talán.ebből 4-en kölcsönfegyóval játszott..csinált mindent az a szerencsétlen ak csak jól nem müködött..tuti hogy a srác peches 1x-üen..
    a ropira égett vezetékektől kezdve, a tapet plate törésig minden játszott..falon tarja a szobájában..
    szerintem ő a peches..

    Ja volt marui mp-5 a4-em is..Beszerző féle teljes nagygenerál után(promi cső,új gumi,acél csapágyazás bla-bla-bla)ELPUSZTÍTHATATLAN.Gyönyörűen lőtt,adagolt..Royal is ismerte a kicsikét.
    http://www.youtube.com/watch?v=SckVXOR9FVc&feature=related
  • PÜSPÖK
    #27759
    jómagam is voltam már nem 1 használt de bontatlanul vásárolt marui készülékem.)vsr,p90,ak47,desert eagle hc crome,nem volt bajuk csak koszosak voltak.. ennyi..3-4 éves készülékek voltak)
    -jg beta sorozata akadt be,
    - a boyi m4-esem mai napig ba**ik normálisan adagolni ami az adott szituációban kissé kínos szokott lenni(testcsere?magpul tárra átálás?)..
    -nevetséges de a well r-7-esem viszont szikedtszakadt,tirett-töröttem is tette a dolgát..
    -ami viszont jó volt bolondbiztos kategóriában az a cyma glock lipo-val és promi csővel..lipo 4500.-,prometheus cső 4.000ft beépítéssel 1-ütt.


    Punker:
    köszönöm..legalább folytathatjuk a beszélgetést..
  • DannyL
    #27758
    Onnan indultunk, hogy van a Marui, ami dobozból kivéve, átkenés és bármiféle bontás nélkül képes évekig üzembiztosan üzemelni.

    Állítólag erre képes a netovább Cyma is, de épkézláb választ eddig nem kaptam, csak eszetlen vagdalkozást (nem tőled).

    Pedig egyszerűen fogalmaztam, hogy mindenki megértse.

    Továbbra is erről szeretnék beszélgetni, továbbra sem flém a szándék és várom a megdönthetetlen élettapasztalatokat. :)
  • Punkerwork
    #27757
    kitakarítottam, aki folytatja kapja a pontokat!
  • PÜSPÖK
    #27756
    most vette..a játék elött 3 nappal..
  • DannyL
    #27755
    Ismét felteszem a kérdést: Hány ÉVIG használta megbontás nélkül ezt a csoda fegyvert? :D Kenés és hop-up gumi csere is megbontásnak számít. :)

    Arra egy Well R4 is képes, hogy kiveszem a dobozból és lenyomok vele egy céjkúbét.
  • PÜSPÖK
    #27754
    vajon kire gondolt rinyagép játékostárs a kissebbségi-vel?