29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • palinho96
    #27913
    hát azért nem is használunk reőset ..(:.. nekünk elég az .. vagyunk 4-en...
  • PÜSPÖK
    #27912
    500m2?az elég picike..oda nem is kell erős készülék..
  • PÜSPÖK
    #27911
    Természetesen nem.(udvarias mosoly)De mi van akkor ha a készüléked a crono miatt nem alkalmas a játékra?Akkor hazamész a játékról mert elküldenek?Persze lehet valaki aki ad 1 másikat hogy részt vehess..én már jártam így.
    Vagy nem küldenek ,hanem szemet hunynak azon a pár VÉLT fps töbleten?
    Hiszen meghívásos..
    Szerintem a szabályzat az az azért van hogy betartsuk.Függetlenül attól hogy baráti tinglitangli,gondosan szervezett ,zártkörű ,larp,vagy akár milsim.
    elnézést kérek amennyiben félreértettelek volna.
  • palinho96
    #27910
    igen.. azokra álltam rá! :S
  • Punkerwork
    #27909
    hát esetleg bontott roncsból találsz tárat.
  • Büdös Bohóc
    #27908
    Keresgélj még, olcsóbban is tuti találsz valamit majd
  • palinho96
    #27907
    ritka ilyen normális emberekkel beszélni akik nem hordanak le mindennek, ha valami őrültséget kérdez valaki!
    A pálya úgy biztonságos, hogy egy 500m2-es terület gumiakadályokkal (ház nélkül) pár védőállással! Ez RÉGEN egy Paintball pálya volt, de senkisem használja, már a várost sem érdekli, biztonsággal lehetünk ott!...
    Szülein ott vannak... Igaz ez a felelőség kicsit bonyolult, de nem csak afelnőtteké a világ;)

    amazon.com-om már régen találtam tárat.. Maga a tár az $6.43 + a forgalmi adó!... Szó sincs még a postázásról! Összesen (mindennel együtt) $70,57 lenne, csak hát ez mai árfolyammal beszorozva kb 180 FT-tal!... az 12600 1DB TÁR!!!... az azért sok!

    Most nézem e-bay-en...
    nem szállítanak M.O.-ra :(
  • Punkerwork
    #27906
    úgy gondolod hogy egy szabályzatban egy meghívásos rendszerben tényleg ez a legfontosabb?
  • PÜSPÖK
    #27905
    B. bohóc:
    Royal készüléke aeg,amely sorozatlövére alkalmas.1 szerencsétlen csavar kéne bele hogy dmr-ként lehessen KIZÁRÓLAG használni..

    Punker:
    sajnos crono és crono között is szoktak csúnya külömbségek lenni.mondjuk nekem eddig csak lefelé csaló crono-kkal volt szerencsém..az 588-as vsr-t bemérte 315-re..:-D
  • Punkerwork
    #27904
    nem ítélkezünk, csak helyén kezeljük a dolgokat, te büszkén hirdeted hogy mikor milyen szabályt szegsz meg.
  • RoyalPredator
    #27903
    Épp ezaz. Így miként ítélkeztek?
  • Punkerwork
    #27902
    mi? a szervezők közül még senki nem látott téged még nyílt gyakjátékon se...nem mintha hiányoznál bárkinek is.
  • RoyalPredator
    #27901
    Elszurtam a kiemelést, no sebaj.
  • RoyalPredator
    #27900
    Hozzáállás megvan és tökéletes. Püspök is elmondta, hogy soha se volt velem probléma, de más szervezők és játékosok is tanusíthatják ezt.

    Ami ellen én hangoztatva mentem, az a ti kis háziszabályzatotok, nevén MASZ. Ottis csak az FPS-re kérdeztem rá, mondtam el véleményem, amire tömeges letámadás célpontja lettem érdekes mód. Nembaj.

    Ha 400 FPS a limit, akkor annak megfelelően mennék természetesen.
    Pláne hogy nem akarok egy botrányt, [b]inkább elmennék egy általatok szervezett játékra, és bebizonyítanám, hogy igenis értékes játékos vagyok[b], akit nem kéne szedettvedett képzelgésekkel támadni.

    Mellesleg, amikor kérik, illetve kényesek az FPS-ekre, ott DMR-ként játszok, félautomatában. Jópár játékot sikeresen végigvittem így, pl Black Hawk Down II, Molon Labe szervezésével. Nem volt velem probléma, meg lehet kérdezni.
    Az a vita, hogy AK-74 nem lehet DMR semmiképp, holott hangtompítóval hosszabbítottam, és ACOG vagy céltávcsövet használnék, ha a Holosight nem megengedett, megintmás kérdés, és mint mondtam, hülyeségnek tartom.
    Ameddig betartom a szabályzatot, azat 20m-ről lövök rá minumum, 1 BB-van a levegőben, és épületben másodfegyverre váltok, mégis mi baj történhet.
    Akikkel eddig játszottam, rábólintottak, és nem csalódtak.

    És ti?
  • Punkerwork
    #27899
    kérdés hogy hol talál el a mellényen meg se érzed, de mondjuk térdelsz guggolsz és belsőcombon megcsap na az visítós
  • Büdös Bohóc
    #27898
    Előző játékon 2 profin összerakott fegyver is volt a játékosoknál, egyik valami ~30-35 méterről lőtt rám és még mindig csípett azért. És az csak 410-420 körül tolta, akkor milyen lehet 20 méterről a 600? :DDDD
  • Punkerwork
    #27897
    0-400 fps
    Minden általános felhasználású fegyvernél (gépkarabélyok, géppisztolyok, stb) Minimális rálövési távolság nincs, de kerüljük a közeli lövéseket és figyeljünk a fejlövésekre is! Épületen belül és azok 10méteres körzetében egyeslövés mindenkinek!

    401-500 fps
    Semi auto DM fegyverek, Minimális rálövési távolság 20m, kötelező távcső és másodfegyver. Épületen belül nem használható, egyszerre 1BB lehet a levegőben

    501-600 fps
    Bolt action sniperek, minimális rálövési távolság 20m, kötelező távcső és másodfegyver. Épületen belül nem használható, egyszerre maximum 1BB lehet a levegőben

    Regisztrációt követően mindenki köteles megjelenni a kronózáson az összes fegyverével. Mindet bemérjük majd és megjelöljük. A kronómesterek nem fognak tolerálni 1 FPS-t sem, 401 FPS már DMR kategória!
  • Büdös Bohóc
    #27896
    hm én úgy emlékeztem, gondoltam royal is akkor arra utal nem néztem utána mi a sniper határérték :D
  • Punkerwork
    #27895
    az se 450
  • Büdös Bohóc
    #27894
    nem aegről van szó szerintem, hanem sniperről
  • Punkerwork
    #27893
    ez a 460/450 nem tom milyen lázálom amúgy mert hogy 400 volt a limit.
  • Büdös Bohóc
    #27892
    "akkor nem viszem a 460-as puskámat" - ha a 450 le van fektetve szabályzatban, akkor az nem azért van úgy, hogy megfelelj valami csoportnak, hanem azért, mert valamikor ők utánajártak, kísérleteztek, hogy vajon mi az, ami még biztonságos. Legalábbis én így gondolom. Ennélfogva szerintem egyébként se valami rendes tőled, hogy viszel ekkora tuning gépeket bármilyen egyéb tingli-tanglira.
  • Punkerwork
    #27891
    ja és azért itt, hogy ne a 6mm-et OFF-oljuk szét.
  • Punkerwork
    #27890
    az FPS lényegtelen, ez hozzáállás kérdése te mindenhol hangoztatod hogy nem játszol a kiírásoknak megfelelő szabályok alapján, mert azok faszságok. ez alapján miből gondolod hogy beengednek egy meghívásos játékra úgy hogy előtte nem bizonyítottál már éveken át?
  • RoyalPredator
    #27889
    Ha már ezért itt, és nem 6mm.hu-n írtál, és az érdekesség kedvéért moderátori regeddel, hát ne csüggedj.

    A játékon lesz kiírás, szabályzat, gondolom MASZ 2010.
    Minden szabályt betartok, csak ezt ti nem vagytok képesek beismerni, holott életetekben nem játszottatok még velem. Elég cinkes így rágalmazni.
    De ha a kiírásban az lesz megadva, h max 450 FPS, akkor nem viszem a 460-as puskámat, valami gyengébbel jövök, direkt a ti kedvetekért. Természetesen.

    Sőt, CQB-ban megszokott módon csak másodlafossal.

  • Punkerwork
    #27888
    royal nem akarlak megbántani, de ha egy egyszerű tingli tangli szabályait nem vagy hajlandó betartani miből gondolod hogy beengednek egy szigorúan meghívásos nemzetközi játékra?
  • RoyalPredator
    #27887
    Levezetik azt a világfájdalmat, amit nekik el kell tűrni ebben a korcs és érthetetlen világban. Szerintük ^^

    Volt még kábel? miért nem szóltál...
  • PÜSPÖK
    #27886
    shatanka:
    Nem kevés csak más harcmodort igényel.
    laccoo:szintén az utóbbi a probléma..
    Nálunk itt a szomszéd város mellett van 1 olyan körülkerített erdő ahol a ritkításnak áldozatul esett fákat a tulajdonos nem eltüzelte hanem kissebb cölöperődrendszert épített,futóárkokkal,földalatti részekkel kissebb tavacskával,rajta híddal. direkt erre a célra.. akkor még ugye csak a festékesek jártak oda.nemnagyon volt mit ellopni..
    Ellenben A tázlári lőtér régi ,lepusztuló épületeiből még azt a pár méter vezetéket is kitépték amit az elmult 20 év alatt felejtettek ki"menteni" a brazilok.A rongálókat sose értettem meg.. mi a fene jó abban ha szétversz valamit a taknyos haverokkal 14 éves fejjel..
  • Punker
    #27885
    inkább az utóbbi a probléma, lásd hatvan aminek jó pár épületét már többször kipucoltunk, mégis 1 hónap múlva ugyanaz van a rongálók miatt :(
  • lac coo
    #27884
    Biztonságos valóban nincs. Illetve egy erdő-mező esetleg ! :)

    Sajnos idehaza se pénz , se ember nincs, hogy védőkorlátok kerüljenek a veszélyes , magas helyekre, meg egy hét alatt el is lopkodnak mindent .
  • shatanka
    #27883
    vatera, ebay.
    Az a baj a fegyverrel, hogy "normális" airsoft játékra kevés így mi nem ismerjük.
  • PÜSPÖK
    #27882
    A baj esetén tünnek el legelőször a "jóbarátok".

    lacoo:
    nem láttam még full biztonságos pályát.. persze aki romok közé szervez ne csodálkozzon..Kikértük a jopgász véleményét már rég..Aláírt saját felelőség papír,betöltött 18. életév, mellett is hónapokig járhat a szervező bíróságra,ahol meghurcolhatják ,majd a kedves honatyák hoznak rá valami elméset a végén..
  • lac coo
    #27881
    Azért ez a kit vesznek elő súlyosabb baleset esetén érdekes kérdés ...

    Rendezvény szervezés nem csak annyiból áll igazából, hogy aláíratjuk mindenkivel, hogy bármi baj történik a saját sara, mert (szerintem) sokszor életveszélyes helyszínekre szervezni játékot a szervező felelőtlensége !
    Vidámparkban is ki van mindenhová írva,. hogy saját felelőségre, de ha nincs biztonsági öv az óriáskereken és kiesik a vendég, ott valakit csúnyán elővesznek.

    Ugyan így megnézheti magát az a játékszervező is, akit elővesznek, hogy hogy a fenébe képzelte, hogy összeszed 200 embert életveszélyes épületekbe szervezett rendezvényre .

    Az én logikám szerint, de nem vagyok jogász ! :DD
  • palinho96
    #27880
    a 18 éves srác felelőséget vállalt... Szüleim is tudnak róla, ők mondták ha akarok akkor csak vele, mert jóba vannak!..
    egyébként köszönöm a keresést!
  • lac coo
    #27879
    Az az, újabb Cymákban van, nekem is az van a fa 74-esben , szerintem is irdatlan jó !
    És 12 ropi volt komplett összeszerelve , motorostul, vezetékestül stb ...
  • lac coo
    #27878
    Én már várom a "nem mondom ki milyen cuccal tartják rettegésben a cigányokat" kezdetű híreket ! :(
  • PÜSPÖK
    #27877
    asszem az a fekete nem?mert állítólag az már egész jó
  • PÜSPÖK
    #27876
    keresgéltem de nem találtam..
    És ha baj van akkor kit vesz elő a hatóság?nem a puskátok ereje az igazán aggasztó..
  • PÜSPÖK
    #27875
    Nézd Jucus..
    Egyenlőre asszem annyit tehetünk amit eddig is.. Kiírásainkban,szabályzatainkban nyilvánítjuk ki elhatárolódásunkat..



  • lac coo
    #27874
    A Boyi GB-m megint bassz...az anyját, ma bepörögtem vettem Nowarban egy C02B jelzésűt, most elég jó áron adják....
    A boyit meg megnézem mit tud 40-es Rof környékén :DDD