29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #27953
    Ennyit arról, hogy ki talál be kit, és hogy ki szította fel ismét a tüzet. ;)
  • Punker
    #27952
    hajaj ez már szenvedélyes volt, mint a kövezés a piacon
  • DannyL
    #27951
    Egyáltalán mi a szarnak kellett megint megszólítanod te szerencsétlen.

    Ezerszer kellett visszafognom magamat az elmúlt napokban, hogy ne reagáljak az idiotizmusotokra miközben a többiek szétszednek, de megálltam.

    Erre te megint megtalálsz. De Isten látja lelkem többet nem teszem és ki fogom szívni a véred minden egyes rezdülésednél. Ezt most borítékolhatod te egyszerű.
  • DannyL
    #27950
    Hiénázd a családodat te retardált barom!
  • lac coo
    #27949
    Nem mondtam ilyent soha ! :)
    Témánál maradva, az is igaz, hogy Royal is befejezhetné, találhatna magának érdemi témát is ha már airsoft fórum.
    Meg az is igaz, ha be is fejezi, a Daniell féle hiénák itt lesnek mibe tud belekötni, min mehet a nyírás megint ....

    Bulldog: nem mintha vágynék a Softair forumra, de én amúgy végleg ki lettem rakva, mert ezt még konkrétan senki nem mondta? :)Bár biztos vagyok benne, hogy igen :))
  • PÜSPÖK
    #27948
    neked elhiszem..:-D
  • sgmbulldog
    #27947
    lacoo: Nincs 10 fő aki kiérdemelte a tényleges személyre szóló tiltást a softairől. 6 év alatt, 6000-es taglétszámnál (évente kb 2000-3000 inaktív reget törlök, tehát nem alvó létszám).

    Aki beleesett az meg is érdemli.
  • RoyalPredator
    #27946
  • Punker
    #27945
    hát persze a gonoszok kényszerítettek mindenre.
  • lac coo
    #27944
    Nem tudom...
    Sok féle emberrel játszottam meg játszok együtt, csak az számított mit mutatott játékon, a többi sose érdekelt, kb még a nevüket sem jegyeztem meg soha :)))Főképp, hogy mit írogat fórumokon.

    Világ életemben segítettem ahol csak tudtam, ezt soha nem fogjátok elvitatni tőlem, embert nem találsz a földön, aki ismer és nem ezt mondja, még ha rosszban is vagyok velük esetlegesen, és persze nem airsoftra gondolok csak ...Mégis úgy alakult, hogy a legnagyobb mumus lettem :)))) Ez van, pedálozni nem fogok sehol, hogy engedjenek be ! :DDD Nem egy embert ismerek személyesen akit a legjobb jóindulattal sem tartok semmire, de ott van mindenhol ....

    Szóval ez ki mit tett két éve elég gyerekes dolog !!!

  • RoyalPredator
    #27943
    Szerepjátékosnak vagyok a legjobb.
    Főleg AMERIKÁÉRT lelkesedő elnyomott parasztgyerek szerepébe tudok felejthetetlenül nagyot alkotni

    Igen, 2 éve volt olyan, hogy érdeklődtem, körbenézelődtem, de mindenhol ALAPBÓL kaptam az osztást, és azért nem tettem semmit. Akkor mondtam, hogy jó, ha ennyire lenézitek azt, aki érdeklődik, próbál valahol elhelyezkedni, akkor szia, én játékaitokra így nem megyek, mert gusztustalan lenne. (Sokakat mondjuk ez nem gátol meg.)

    Aztán az egy másik dolog, hogy mindenben bennevan a kezetek, és az ellenséges vonalak mögé is betoljátok a kisujjatokat, egy ilyen "monopóliummal" nemmindig lehet szembeszállni. Én megpróbálok néha, jó buli, csak ugyanazt a reakciót kapom, mint 2 éve, semmi se változott...
    És ismétlem, az, hogy ismeretlenként körbekérdezek, nemtudom miféle okot adott az oltogatásra, a tiszteletlen hozzászólásokra.

    Simán megtehetem mostis, hogy elmegyek valami játékra, és ott látjátok, hogy marhára nincs velem probléma. Csakis az, hogy nem ismerem el a "krém"-et.
    Ahol meg (letagadva) "keresztes hadjárat" folyik (miközben másokat vádoltol ezzel, kissé más értelemben), oda pedig kell valamiféle bebiztosítás. Van aki simul (de még mennyire hogy van), másik megoldás ha csak meglapul jól. Ennek legegyszerűbb módja, ha minden nyomot eltüntetve megtévesztelek titeket. Mint a camo.


    Na Punker, menjek?
    Mond melyik játékra, ha esetleg Bp-ről fuvart is tudsz, azt is megköszönném, aztán majd frankón elleszünk, hidd el.
  • Punker
    #27942
    akinek van 10+ álneve? hát nem ő a nagy ninja mester aki átver mindenkit? csak ugye akkor szabályok szerint kéne játszani az meg már büdös.....
  • lac coo
    #27941
    De ha kiraktátok a Softairről , nem tud jelentkezni, hogy menjen ? :)

    Pedig a BC-re simán beférne, főképp , hogy a legutóbbi nem sikerült túl jóra
  • PÜSPÖK
    #27940
    én megpróbáltam..:-(
    de ha a bc az út kezdete akkor hajrá..ha ez nem motivál valakit akkor semmi..go jucus góóó..
  • Punker
    #27939
    civilnek stb még nehezebb bejutni, mert ott a legkönnyebb megölni a játékot! annyira 0.1-es a tisztelt user hogy nem fogja fel nem bizonygatni kell ki a fasz agyerek hanem éveken át bizonyítani sokszorosan és utána jöhetnek az ilyen élmény játékok, annó volt lehetősége hogy jöjjön akkor közölte hogy mi mind faszok vagyunk és ő nem hajlandó az alap biztonsági szabályokkal játszani. ez volt 2 éve és azóta csak vergődik simán megtehette volna hogy januárban szép csendben elkezd a BC sorozatra járni (természetesen a MASZ-nak megfelelve) mint ahogy más kezdők megtették és bizonyítottak!
  • lac coo
    #27938
    Pedig néha jó dolog felejteni ! :D
    Tellik az idő , nem egy régi "ellenséggel" vagyok azóta jóban, és nem egy haverral vagyok azóta haragban ...
    Az élet így múlik ....
  • PÜSPÖK
    #27937
    jucus:
    szólj ha nem volt érthető amít rephyx mondott.
    Amikor a szervező már megteheti azt a qvanagy luxust hogy szívének,közösségének kedves komplett csapatokat KELL elutasítania addig nem tud mit kezdeni azokkal akik egyéni szinten jelentkeznek..azok akik pedig fórumtrollkodnak azok bejutása pedig a lehetetlennel határos.De játsz náluk arra amiből kevés van(vélhetőleg)Jelentkezz civilnek,szerepjátékosnak,kecskepásztornak.
    Amilyen beleéléssel tudsz nálunk szerepet játszani ott se lenne gondod:-)próbálj meg civilnek jelentkezni.. hátha..

    Bulldog:
    touchee :-D
  • RoyalPredator
    #27936
    Esélyes. Bőven esélyes. Megvan hozzá minden eszközöm.

    Egy nemzetközi játék pedig nemzetközi, ott nem a szervezőség számít, és nem is az, hogy miként viselkedtek két harc között, nagyon nem érdekel.
  • RoyalPredator
    #27935
    Ha gond nélküli játékot akar valaki szervezni, menjen kettesben valakivel, mert 3 magyar már nem fér el egymás mellett.

    Ha pedig igazán jó játékot akar szervezni, megfelelően felkészült, korrekt embereket hívjon, akik a játékon kiírt szabályzatot elfogadják és betartják. Én is ilyen vagyok, mindenhol betartottam a szabályokat. Náluk se szektem meg. Szóval én veszélyesen szabálykerülő volnék?
    Mondom, mivel itt sose én tálaltam a problémát, csak saját meglátásaimmal érveltem saját nézőpontom megosztása mellett, máris vérpistike rambóvá váltam, mert egyszerűen az erősebb fegyvereket kedvelem, és mert nem értem, adott esetben fegyverváltás helyett miért nem DMR-kedhetnék egy optikás, hosszabbított AEG-vel, ami bár sorozattüzelésre képes, mégse használnám rajta a funkciót (Gamemarshal amúgyis hamar elp*csázna, ha megtenném). Ez nekem nagyon nonszensz így.

    Szlovének meg alapból szigorúan vesznek mindent, ami dícséretes lehet, de nem példaértékű. Meglehet az is, hogy hasonló dolgok folynak arrafele, mint itt, ahol érezhetően ketté van szakadva az AS társadalom.
    Nemtudom. Gondolom ti se.

    Aztán tényleg beugorhat egy teljes csapat, csak épp a legalapvetőbb biztonsági előírásokat nem tartják be, minthogy vakon ne tüzeljenek, rálövési távolságot tartsák be, vagy adott esetben használhatnak e petárdákat, füstgránátot. Előfordult az ilyen.

    Mostmár lassan énis borzasztóan bizonyítani akarok, mert marha unalmas, hogy kapjuk a rágalmakat, amiket sokszor alaptalannak tartok, mi meg hiába érvelünk logikusan és okosan, további támadásokat kapunk viszonzásul. Szépen szerzek egy adott játékra megfelelő csúzlit, a játékszervezőt megkeresem, jelzem, hogy ki vagyok, bizonyításképp résztvennék, aztán lesz ami lesz. Én bizonyítani megyek, ennyi.
  • sgmbulldog
    #27934
    Esélyt kérsz ?

    Esélytelen.

    A felét ha ugatta volna valaki mint amit te, már azt sem nyelné le sehol senki. TE nem kértél ebből a körből, mert ugyebár találsz te elég játékot NORMÁLIS emberekkel másutt. Hajrá

    És ez tényleg nem keresztes hadjárat. Nem üldözünk. Csak jó az emlékező képességünk.
  • Rephyx
    #27933
    Csak röviden, remélem átmegy az üzenet...

    A Razor's Edge-re egy srácot vittem le kocsival. Beszélgettünk az autóban, mondta hogy egy csapattársát kitiltották a szlovénok a Rjavi Ris játékokról, mit tudna az illető csinálni, mit lehetne tenni, stb, stb. Mesélte, hogy jó fej az ember, meg korrekt, rendes gyerek, odafigyel, stb.

    Mondtam, hogy SEMMIT sem tehet, elb@szta. Nem a vita számít, meg hogy ki az illető meg legfőképpen nem az hogy milyen arc, meg hogy kinek volt igaza, vagy nagyobb igaza egy centivel, hanem az hogy vitázott, kötözködött, beszólt, problémázott, GOND VOLT VELE, és ennyi bőven elég volt a szlovéneknek, hogy jelezzék: ilyen ember nem kell.

    A szlovén srácokkal 6 éve együtt játszom, vagyunk napi szinten netes kapcsolatban, nyilvánvaló hogy inkább nekik hiszek, mint egy akárkinek, általam nem annyira ismert csapatnak, embereknek. Lényegtelen hogy mi volt a konkrét para, meg pontosan mi történt, de a srác azóta el van utasítva a nagyobb játékokról. Könnyen és gyorsan le lehet húzni a listáról. Fájó dolog ez neki és a barátainak, csapatának, de a másik, szervezői oldalról ez máshogy néz ki:

    Amíg a legnagyobb problémánk az egy nagyobb játéknál (Karabakh sorozat, Housekeeper játékok) hogy kiket, milyen, esetleg tapasztalt csapatokat kell elutasítani fájó szívvel, addig SENKIT SEM FOG ÉRDEKELNI, hogy 5-10 önérzetes "jól teljesítő" meg "fegyelmes" játékos kimarad a körből - simán a helyére ugrik egy teljes csapat, akik lelkesek és borzasztóan akarnak bizonyítani..

    Úgyhogy tessék elfelejteni az összeesküvéselméleteket, meg a bizonyos személyek elleni keresztes hadjáratokat, ilyen nincs és nem is létezik.
    Egyszerűen arról van szó, hogy az ember egy jó játékot szeretne, és a lehetséges problémákat minimalizálni akarja. Amíg mint szervező, oldalparancsnok röhögve találok 5-10-15 lelkes, fiatal, felkészült, pozitív és bizonyítani akaró játékost, általában csapatokba szervezve, addig nem érdekel, hogy ki és miért, meg mennyire van megsértődve. Nem számít hogy ki hogy volt, meg milyen játékon - ha rossz a híred, kukázva leszel.

    Amúgy ez a hozzászólás ugyanazokat az információkat tartalmazza, amit shatanka leírt, csak más formában :)

    Ajánlom a net túrását a "personal branding" témakörben.
  • RoyalPredator
    #27932
    Royal: Nem érted a probléma forrását. Lehetsz te az új Vaszilij Zajcev az itt totál másodlagos. Felesleges írogatnod, hogy fegyvelmezetten sikeresen "rambózól" a kutyát nem érdekli. Annak idején belevicsorogtál a tükörbe és most csodálkozol ha visszanyal a fagyi.
    Nem egyszer nem kétszer a szervező brigádot és pár játékost elküldtél a fenébe.
    Kijátszottad a softair szabályait és a kitiltásod után is visszajársz hirdedgetni a szarjaidat. ( Igen a softairon kellett pl jelentkezni )
    Játszod itt az áldozat szerepét, hogy csúnya elnyomók hüpp hüpp.
    Minket hidegen hagy a nyálverésedet, meg lelki világod. Bárhogy feszülsz NEM fognak beengedni a következő ilyen játékra ezt látatlanba megmondom. Lett volna lehetőség bizonyítani, lett volna lehetőség változtatni a hozzáálásodon te nem éltél vele.


    Pont ez a baj, tudod. Mármint hogy merőben leszarják tényleges játékbeli teljesítményedet és fegyelmedet, mert itt a név számít, és hogy az a bizonyos nyelv kibujik az ánuszból, és felém öltögetik immáron barna árnyalattal...
    Nem Rambózok. Én Predatorozok. Nem fogok egymagam seregeket kilőni, arra még nem vagyok képes. De nem is vágyom rá igazából.
    Bevicsorogtam, mert kinyilvánítottam a véleményemet. Biztos, én elhiszem.
    Igen, biztos kijátszottam a szabályzatot, mert olyan dologgal áltam elő, amire nem volt szabályzat. Ez tudod nem kijátszás, hanem a szabályzatnak eleget tevő lépés.
    Kijátszani valamit azért egy csöppnyit bonyolultabb, de ne menjünk bele, ha szerinted kijátszás, akkor legyen az, minden esetre én szabályt nem sértettem, így bármiféle támadás ellenem "jogtalan" volt. Na, aztán nagy dolog, tudod én még írtam is a moderátoroknak, hogy jó, rendbenvan, és tippként akkor pótolják a szabályzatot. Mai napig nem tették, - ezt egyenértékűnek veszem a saját szabályzatuk semmibevételével, úgyhogy így tényleg értelmes lovagolni azokon a pontokon.
    Áldozat pedig tudod hogy nem vagyok, csak szembesítem az ellentmondásokkal azoknak, akiknek kell. Mai napig, tucatnyi ilyen alkalomból sose a logikus érvelés és a hiba kijavításának szándékát kaptam válaszul, hanem mindenféle, sokszor alattomos lépéseket ellenem. Igazából ezt nagyarázd meg, mert 2 éve senkise tudta eddig.
    Biztos nem is akarták... persze...

    És ha akarok, bejuthatok, bőven.
    Bizonyítani is bizonyíthatok, mivel játékukon nemhogy még nem voltam, nem is tettem semmit ott, amiért mondhatnák, hogy "Te Nem!".
    Ráadásul ha egyszer elmegyek, úgy válnánk el, hogy igen, jófej vagy, jót játszottunk, csak nemkéne fórumon kellemetlenségeket okoznom.

    Mit szólsz, kipróbáljuk Most?
  • palinho96
    #27931
    hálám örökké üldözni fog :)
  • PÜSPÖK
    #27930
    nekezdjük előröl..én is gyürtem már 3-4 éves ca-t és készülök visszavásárolni..:-D
  • DannyL
    #27929
    2006-os CA :)
  • PÜSPÖK
    #27928
    szép darab.. bár nekem nincs velük nagy szerencsém..
  • DannyL
    #27927
    Az nincs még meg és nem is lesz egyhamar, más project esett be.
  • DannyL
    #27926
    M4-el toltam végig.

  • PÜSPÖK
    #27925
    mk 23?
  • DannyL
    #27924
    Természetesen másik fegyverrel játszottam.
  • PÜSPÖK
    #27923
    Jaajj tee kis csalóó.. és nem álltad volna sorozaton használni..:-D
  • DannyL
    #27922
    Na én meg HK2 előtt elfelejtettem beállítani az AK hop-up-ját kronózás előtt, aztán meg csodálkoztam hogy 411-et mértek az egyébként 380-as fegyverre.
  • PÜSPÖK
    #27921
    csak a fene tudja hogy elmész 1 olyan szervező rendezvényére ahol az ott mérvadó crono többet mutat akkor mit teszel?előszedsz 1 másik fegyót a kocsiból?beletörődötten hazamész?vitatkozol,bizonygatod hogy márpedig ez..?ezért fontos a jó crono. nálam olyan a fegyó mindíg ami a szerelőm cronojához mérten 2-3 fps a külömbség a szervezői cronokhoz képest.Eddig legalábbis szerencsém volt..
  • shatanka
    #27920
    Fegyver + 3 tár

    Itt pl megpróbálhatod, hogy beszélsz az eladóval mert két tárat szeretnél megvenni.
  • shatanka
    #27919
    Nem is feltételeztem, hogy ne jöttél volna rá, de akkor nem értem miért kell "félni" a kronózástól.
  • PÜSPÖK
    #27918
    persze meg lehet oldani..alapból kell olyan fegyverrel játszani ami legalább 10-15 fps-sel van a határérték alatt..erre azért elég gyorsan rájöttem már..
  • palinho96
    #27917
    holnap délutáig elküldöm a méreteeke, mert jelenleg nem vagyok otthon! ...
    Köszönöm az intézkedésed ;)
  • HöfEE
    #27916
    A kronótípusok különbségéből adódó fps különbségekre létezik megoldás. Még mi sem próbáltuk ki rendezvényen de a következőt tervezzük: Mivel ugye sokszor 20-30 fps különbséget is produkálnak különböző kronók (teszteltük, guarder xcortech madbull és fidragon kronókkal) ezért a szervezők a saját kronójukkal méretik le a fegyvereket, de amennyiben egy jelentkezett csapat rendelkezik saját eszközzel úgy lehetőség van rá, hogy a saját kronójával mérje le játék előtt a fegyvert. Így nem lehet vita. (Pl. Ha egy Madbull vagy egy Guarder kronóba belövök a 430fps-es fegyveremmel az Xcortechen 460)
  • shatanka
    #27915
    Püspök: Úgy kell belőni a fegyvert, hogy ne akadjon fent a határokon. Ha 400 fps a limit akkor 370-390 közé állítod, be és nem lesz vele probléma. Érdekes módon a játékon jelen volt több, mint 200 ember... Ők valahogy megtudták oldani dacára a csúnya csaló kronóknak...

    Tingli tanglira jó az a csoda, de komoly dologra nem, mert pl tartalék tárak alig szerezhetőek be hozzá. A harcmodor most irreleváns.

    palinho96 25-40 ezer ft között kaphatsz normális airsoft fegyvert hosszú távon jobban járnál vele. Esetleg érdemes lenne venni egy boyi lowcap tárat és abból megpróbálni átalakítani. Ha leméred a táradat akkor megtudom neked nézni illetve 3D-ben megmutatni, hogy lehetséges-e egyáltalán.

    Royal: Nem érted a probléma forrását. Lehetsz te az új Vaszilij Zajcev az itt totál másodlagos. Felesleges írogatnod, hogy fegyvelmezetten sikeresen "rambózól" a kutyát nem érdekli. Annak idején belevicsorogtál a tükörbe és most csodálkozol ha visszanyal a fagyi.
    Nem egyszer nem kétszer a szervező brigádot és pár játékost elküldtél a fenébe.
    Kijátszottad a softair szabályait és a kitiltásod után is visszajársz hirdedgetni a szarjaidat. ( Igen a softairon kellett pl jelentkezni )
    Játszod itt az áldozat szerepét, hogy csúnya elnyomók hüpp hüpp.
    Minket hidegen hagy a nyálverésedet, meg lelki világod. Bárhogy feszülsz NEM fognak beengedni a következő ilyen játékra ezt látatlanba megmondom. Lett volna lehetőség bizonyítani, lett volna lehetőség változtatni a hozzáálásodon te nem éltél vele.

    "Minden szabályt betartok, csak ezt ti nem vagytok képesek beismerni, holott életetekben nem játszottatok még velem. Elég cinkes így rágalmazni."
    Vedd észre! Már a kutya sem kíváncsi rád. Elment a bizonyítás nevű hajócska és nem fog visszafordulni, mert itt felejtett egy autistát. Fogadd el tényként és akkor nem kellene 2-3 havonta visszatérni a bánatodra.
  • PÜSPÖK
    #27914
    A solti cqb jellegű pályán még az 565-ös svd-met is ki tudom használni.. pedig főként épületharc van benne..méghozzá szabályosan..