29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #28156
    Punkernek igaza van! Egy levéllel nem veszítesz semmit. Vissza nyilván nem küldöd, de ha már csak egy pár százalék kedvezményt nyújtó kupon kódot adnak vigaszdíjként, már megérte. Találják ki ők, hogy mivel szeretnének meglepni. :D
  • lac coo
    #28155
    És mit kérjek, küldjenek másikat, vagy mi ? Vissza a tököm postázza kínába, nálunk az egy vagyon :))
  • Punkerwork
    #28154
    én simán bepróbálnám, egy mail nem kerül semmibe
  • lac coo
    #28153
    RSOV.

    Gondolod van valami értelme reklamálni ?

    Mondjuk a wbshop-ban fekete , de inkább sötétzöld csat van rajta :

  • Punkerwork
    #28152
    honnan rendelted? írjál nekik, fényképet csatoljál!
  • lac coo
    #28151
    Érdekes dolgokat tud csinálni a Pantac, hogy az RG színű cuccon OD gumipánt van, az még elmegy, de hogy az RG színű kulacstartón CB csat van ,az már elég ciki ! :)
  • PÜSPÖK
    #28150
    ami már visszaavanzsált airsoft topiccá.Köszönjük látogatását de a látogatási idő véget ért.
  • RoyalPredator
    #28149
    Harmadik álreg ;)
  • IENTIVS REX
    #28148
    Ááá, ez igen! Ismerőseim hívták fel a figyelmemet, hogy elmegyógyintézet lett az Airsoft topic, tehát nekem is itt a helyem!
    Ientivs Gabrivs Ieneivs Rex Iaminorum et Hegemon Arrabonicus köszönt benneteket! (Szólíthattok a becenevemen: "Tisztelt Uram!")
  • DannyL
    #28147
    NiMH lesz az.
  • Büdös Bohóc
    #28146
    van rajta matrica stb csak tegnap nem volt kedvem kikukázni a dobozból a cuccot

    jaja fekete zsugorfóliás, megnézem majd este vagy délután, ha otthon leszek. Amúgy jól bírja, 4 órát végigjátszottam legalább legutóbb és aztán is volt még benne kakaó
  • DannyL
    #28145
    Fekete zsugorfóliás? Nincs rajta matrica?
  • Büdös Bohóc
    #28144
    hm most hogy mondod lehet, hát tök király, hogy én se tudom :DDDD
  • DannyL
    #28143
    A lényeg, hogy ha fölé tartasz egy csavarhúzót akkor felugorjon az asztalról. Jó mágnes, erős motor. :)
  • lac coo
    #28142
    Vagy egy olcsó SHS.
    Tudom sokan azt mondják sok a selejt közöttük, én 8 darabot szereltem eddig be, ebből 3-at én használok, mindegyik tökéletes.
    Igaz sokat fogyaszt, de brutális motorok ....
  • DannyL
    #28141
    Kezdésnek egy motor csere és lehet hogy az is elég lesz. A gyári Boyi motorok gagyik. Marui EG700 vagy EG1000.
  • DannyL
    #28140
    Az nem NiMh? A 2200-as GP megavirsli NiMh. Biztos ez az NiCD?
  • lac coo
    #28139
    Szerezz bele egy jobb motort, az újabb Cyma motorok nagyok jók, a kék fenekűek, teker mint az állat .Meg egy 9,6 -os akksi, vagy 7,4 -es lipo ... ennyi, más nem kell, fet felesleges .
  • Büdös Bohóc
    #28138
    alap rugó, 8.4-es aksi, alap motor jah
  • lac coo
    #28137
    Pedig annak kéne tolnia a rof-ot, gondolom max 110 .-es rugód van ...
    Alap motor? Ill. 9,6-os az akksi ?
  • Büdös Bohóc
    #28136
    fasza az aksi most, 2200-as g&p, de ni-cd és jobb lenne majd később lítiumos. D-Boys AKS-74U a fegyver
  • Kurfürst
    #28135
    OFF

    Engem ebben az egész hajtépésben igazából az zavar, hogy az airsoftos flémelők két csoportra oszthatók: az egyik csoport a minden fórumon jelenlévő kötözködők, a másik csoport viszont pont hogy a moderátorok közül kerül ki szép számmal. Mindkettő nyomja a flémet ugyanúgy, aztán az utóbbi úgy dönti el a kérdést hogy bannolja az előbbit (mint mindig, tisztelet kivételnek). Az utóbbi csoportnak elsősorban példát mutatni kellene és nem statuálni, a problémás arcokkal leülni (RL) és átdumálni mi a gond, lehet hogy sokkal előremutatóbb lenne. ;)
  • lac coo
    #28134
    Beraktam, nekem ez elég idétlen :)))) Mármint ez a plate cucc ...
  • praksi
    #28133
    ha ugrálsz rajta, biztosan... :-)
  • lac coo
    #28132
    Milyen akksi van most ?

    Csövet én is tervezek, nem tudom neked milyen fegyver van, de az én Boyimban nagyon szar a cső ...
  • Büdös Bohóc
    #28131
    köszi

    gondolkoztam, hogy precíziós csőre és jobb hop-upra váltok a közeljövőben, hogy pontosabb legyen a cucc

    meg esetleg valahogy a RoF-ot kéne még növelni, de az kurva sok változtatás lenne, új aksi, motor, az a fasz tudja milyen elektronika, ami közvetve süti el a fegyvert, hogy a feszkó egyenletesen menjen át, stb stb, szóval az majd máskor... :D
  • lac coo
    #28130
    De anélkül nem jó, mittudom én, összetörik vagy valami ?
  • NoobStalker
    #28129
    sima homok a legjobb bele...
  • lac coo
    #28128
    Megvan : http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1054046227&no=26519
  • lac coo
    #28127
    Megjött a két plate a mellényembe, ebbe valamit muszáj tölteni ,vagy jó így is ilyen kongósan ? :)
  • lac coo
    #28126
    elvileg utána beírtam magamnak ide, hogy ne felejtsem el, de most nem találom a hsz-t :)))))
    Én 270 -re emlékszek .
  • PÜSPÖK
    #28125
    Kaliber magazin 2010 oktoberi szám 13 oldal
    idézek:
    "2004 magasságában a svájci Brügger és Thomet megvette a gyártási jogokat,szerszámokat,és alaposan átdolgozva piacra dobta immár BT mp-9 néven"
  • HöfEE
    #28124
    Én világéletemben azt hittem hogy ezt Steyr TMP-nek hívják.
  • PÜSPÖK
    #28123
    http://shop.ehobbyasia.com/prometheus-6-05-ash-barrel-for-aks74u-aeg-260mm.html

  • Büdös Bohóc
    #28122
    emlékszik valaki arra, hogy a boyi aksunak mennyi volt a csőhossza? Emlékszem ment itt a kérdezősködés róla, de már rég volt én meg neten nem találtam most meg ugyancsak
  • RoyalPredator
    #28121
    Airsoftban mindkettő béna konstrukció.
    SpecNaz meg többet érdemel btw :D
  • PÜSPÖK
    #28120
    akkor uzi vagy mac 10
  • RoyalPredator
    #28119
    Ízlések és pofonok.
    SAS, SpecOps és egyéb jófiús dolgok nekem nem jönnek be.
    (Kifejezetten nem szeretem: M4, M16, MP5, ACR, Scarl, stb)

    A rosszfiús dolgokat jobban kedvelem. Legyen vad, legyen masszív, legyen ikonikus.

    MP7 jó, csak nagyon "tech-warrior" számomra. Túlságosan profi, ha így jobban érted.
    MP9-et azért szeretem, mert modern, de a fent említetteket nagyrészt teljesíti.


    Viszont MP7-es beépített gripodját irigylem...
  • PÜSPÖK
    #28118
    Nemtom.. nekem az nem olyan "katonás"
  • Punkerwork
    #28117
    Ne kezd újra !