29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Mersant
    #28236
    ha fapados toltod van, akkor erdemes azt is lemeriteni, hogy tudd mennyi ideig kell toltened (nem szereti a tultoltest). amugy nem kell lemeriteni.
  • Cefre
    #28235
    Ni-Mh aksim van .azt nem kell meriteni ?
  • DannyL
    #28234
    Ja hát ja, figyelni kell. De én NiCD akksit 2-3 évig így merítettem. Amikor már nem vakított csak sárgásan izzott akkor lehúztam róla. Ha meh nem NiCD, akkor felesleges merítgetni.
  • Cefre
    #28233
    már most látom .de ezzel túlmeritheted az elemet . van erre más megoldás is csak elhagytam a rajzot róla.zénerdióda figyeli ha eléri a kritikus feszültséget lekapcsolja a meritőt
  • DannyL
    #28232
    Hádikk már nálam se megy. :)
  • DannyL
    #28231
    nálad van a baj
  • Cefre
    #28230
    Lehet nálam van a baj de nem látom a képet
  • HHpanther
    #28229
    Mennyi kp-re gondoltál Shatanka?
  • DannyL
    #28228
    Persze, tessék! Szívesen!

  • Cefre
    #28227
    Helló

    Házigyártású akumlátor lemeritőre tud valaki rajzot küldeni ?
  • lac coo
    #28226
    Jah, közben én is rájöttem , hogy valami edénnyel egyszerűbb :)))
  • shatanka
    #28225
    Ha kuka akkor valamennyi kpért átvenném tőled, optika háziban legalább nem kellene collimator modelleznem. Ez csak csak érdekesebb.
  • NoobStalker
    #28224
    igazi élettapasztalatot adok most át neked, végy egy kb 1.5 palackot(pl ásványvíz) és abból töltsd meg. Ne a csapból , az amúgy is tele van női hormonnal...
  • lac coo
    #28223
    Punker, megjött az ivózsákom, annyi gyakorlati kérdésem lenne, hogy hogyan szoktad megtölteni? Kiveszed a zacskót a zsebből vagy benne hagyod és úgy ? Mondjuk nyilván könnyebb ha ki van véve, de ha benne is megoldható, nem kéne lebontani a csövet a mellényről ... Mondjuk azt nem tudom a dögnagy mellényt hogy rakom a csap alá ...:DDD
  • RoyalPredator
    #28222
    Ha gondolod, elküldheted nekem ingyen, megpróbálhatom megoldani a lencse problémáját. De cserealkatrésznek is jó lenne ^^

    Budapesten személyesen átveszem ;)
  • HHpanther
    #28221
    Értem. Papírnehezéknek tökéletes..;)
  • RoyalPredator
    #28220
    Replikák LED-esek, eredeti pedig Lézeres.

    Tiéd replika, szóval olymindegy. Ráaádsul sérült is.
  • HHpanther
    #28219
    "Egy használt, lézeres holosighton gondolkodom, de igen drágák sajnos... "

    Csak ezért írtam..:)
  • RoyalPredator
    #28218
    LEDes.
  • HHpanther
    #28217
    Sajnos dolgozik. Lézer hátulról világít az első lencsére aminek a belső foncsorozott fele veri vissza a fényt a hátsóra...vagy valami ilyesmi.

    A lényeg hogy mindegyik szerelő azt mondta hogy menthetetlen.

    De ha gondolod eladó..lézeres mint amin gondolkodsz. Vadi új..csak az első lencse hiányzik.:)
  • RoyalPredator
    #28216
    Elvileg az elülső lencse még airsoft replikában sem dolgozik.
    Miért ne lehetne kicserélni akkor?
  • lac coo
    #28215
    Vadiúj, sose használt TMC SAPI plate-eket cserélnék valami hasznos AS holmira ! :D Kemény, üreges, geardo ! :)
  • HHpanther
    #28214
    Sziasztok!

    Kb két hónapja rendeltem egy GP 553 holosightot. Érdekesség..lencsevédő nem volt raktáron így azt nem tudtam rendelni. Gondoltam majd köv héten csináltatok hozzá plexiből. Pénteken jött a sight..vasárnap 300 fős játék Tökölön. Miért ne?:D:D Természetesen belőtték. Egy bb találta el 15 méterről. Annak rendje és módja szerint berobbant az első lencse.
    Nem lehet javítani,mert különleges az anyaga vagy mifene. Volt már 2 szerelőnél...abból az egyik fegyver optika szerelő.:) Szóval van egy drága papír nehezékem ami szépen világít. Ez van.:)

    Amúgy a holóval meg voltam elégedve ha ezt a márkát választaná valaki.
    Tökéletesen be lehetett állítani a fegyverhez,le,fel..minden irányba.
    (Az olcsóbb sightoknál ez problémát jelentett)
    A fényerővel se volt gondom pedig ragyogó napsütésben játszottunk. A zöld színt kell választani erős fényben,nekem legalábbis működött.

    Üdv,
    Panther

  • RoyalPredator
    #28213
    Jó lenne, ha egy tesztet valaki készítene a különbözó optikákból, mint Reddot, Holosight, Aimpont - márkára.

    Van egy Holosightom, de legutóbb nem szuperált valami jól napfényben.
    Árnyékban teljesen jó volt, bár a célkereszt elég nagy, engem zavar.
    Ha kisebb lenne, nem takarná el a távolabbi célpontokat...

    Egy használt, lézeres holosighton gondolkodom, de igen drágák sajnos...
  • Büdös Bohóc
    #28212
    holoból is van olyan, ami világverő
  • lac coo
    #28211
    Annak idején meg voltam őrülve egy holosight-ért, akkoriban még sokkal drágább volt, vettem is egyet 20 k-ért..aztán hamar elszomorodtam, első játék alkalmával, hogy a sötét épületeken kívül sehol nem volt jó.
    És hogy örültem, hogy el tudtam cserélni egy Tasco távcsőre, komolyan teljesen jó üzlet volt, 1000 Ft-ot nem adnék egyik kínai holosight replikáért sem ! :DDD
  • mstummer
    #28210
    Az tény. Többe került a gazdájának mint a puska ami alatta volt :)
  • lac coo
    #28209
    Az más, olyan nem sokunknak lesz egyhamar .. :)
  • lac coo
    #28208
    Nekem ami volt nyílt holo, az a legerősebb napsütésben ég felé fordítva is teljesen jól látszott. De tényleg sérülékeny.
    holosight meg jól néz ki, tartós is lehet, csak valami normális fényerő meg bevonat kéne rájuk, hogy használni is lehessen valamire :)
  • mstummer
    #28207
    Azért egy original Eotech holosight.... Egyszer volt hozzá szerencsém egy fél játék erejéig. Azzal nem volt semmi gond :)
  • lac coo
    #28206
    Madbull Black Python . csőröl van valakinek tapasztalata ?
  • DannyL
    #28205
    Mármint egész jól látszik a Holosight-hoz képest, úgy értem.
  • DannyL
    #28204
    Holosight kevésbé sérülékeny, de tényleg rosszul látszik.
    Nyílt dot meg egész jól látszik, de baromi sérülékeny.

    ACOG vagy Aimpoint a jó megoldás szerintem.
  • lac coo
    #28203
    Pont az nem látszik nappal, ráadásul olyan szinten tükröződik, hogy néha átlátni nem lehet rajta ! :)

    Nekem volt ilyen nyílt , kínai dotom, a legerősebb fényben is teljesen jól látszott, holosightok a közelükbe sem érnek ...
  • TVelvet
    #28202
    akkor marad a holo, köszi :)
  • DannyL
    #28201
    Melyik részét nem értetted?
  • Büdös Bohóc
    #28200
    *napfényben

    amúgy szerintem se jók és cserébe még szarul is néznek ki. AK-ra nagyon ajánlgatták nekem, szvsz undorító :S
  • alph4
    #28199
    Akkor ezek a red-dot ok nem nagyon használhatók?
  • DannyL
    #28198
    Nagyon sérülékeny, de cserébe napfénybe szart se látsz belőle. :)
  • TVelvet
    #28197
    mennyire használható ez a "nyílt" red dot ? Mennyire sérül, van valakinek valami tapasztalata vele?