29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • PÜSPÖK
    #28276
    Példa.
    2000mah-s akkumlátort olyan töltővel ami 500mA-t ad le óránként(ez a töltőn fel van tüntetve)4 órán át.
    persze annyira nem valószínű hogy lemerült így a példa esetében 3 óra 40 percig tartanám a töltőn.
    Royal által említett megoldás az egyszerűbb mert az automata töltők olcsók(relative9automatikusan kisütnek és töltenek.És amint elérték az optimális töltöttségi szintet le is kapcsolnak.Javaslom a li-po akkumlátorok használatát,bár ezek töltése 1 egészen más történet.
  • RoyalPredator
    #28275
    Veszel intelligens töltőt, az kiszámolja helyetted.
    Hosszútávon jobban megéri.
  • Cefre
    #28274
    helló hogy kell kiszámolni hogy az akumlátort meddig kell tölteni
  • NoobStalker
    #28273
    az hogy, minőségileg megéri e az árát egy TMC nadrág? Propper árának 60% ba kerül, de ér e annyit?
  • lac coo
    #28272
    Mi a kérdés .... ?
  • NoobStalker
    #28271
    van TMC mint ruha minőség? gyakorlóját nézem , de nemerek belevágni....
  • PÜSPÖK
    #28270
    eddig senki..új kérdés?
  • NoobStalker
    #28269
    APS márkáról van valakinek személyes tapasztalata, és véleménye?

    ASR103 Full Metal EBB[APS]

    ezen a termékén gondolkodom, tudom úri dolog eza EBB de, talán a HK2 halottam kerepelni 1-et és megtetszett a dolog.
  • RoyalPredator
    #28268
    Nem, nem mondom meg a tutit. Örülj.
  • shatanka
    #28267
    Nem értem én a dolgokat. 2-3x kipróbáltad a mellényt, volt időd pakolászni a zsebeket ide-oda, de arra nem jöttél rá, hogy miként működne rendesen? ( Ezzel még nem is lenne baj ) De téves információk alapján ( majd te megmondod a tutit ) képes vagy leszarozni valamit...

    Te sem szoltál még hozzá érdemi dologhoz értelmesen...
  • RoyalPredator
    #28266
    Majd szólok a tulajnak ha látom.
  • Punkerwork
    #28265
    a mellényen gyárilag ki van alakítva 10db tárnak hely:


    magyarul nincs szükség alapból arra hogy külön tártartókat fogass fel...
  • RoyalPredator
    #28264
    ... /facepalm

    Elöl-hátul molle.
    Molle tártartó zsebek voltak elöl, amiket pakolásztam.

    Ne értetlenkedj.
  • Punkerwork
    #28263
    alapból van 10 db tárnak hely, minek külön molle tártartó?
  • RoyalPredator
    #28262
    M4/16 volt, Molle zsebekben.
  • Punkerwork
    #28261
    milyen tárak?
  • RoyalPredator
    #28260
    Anno 2-3x kipróbáltam, amikor mellényt keresgéltem magamnak.
    Bárhogy rendeztem, kényelmetlen volt, és sehogyse praktikus.
    Ha előre raktam a tárakat, azok húztak le rendesen, mert magasan és elöl volt a súlypont.

    Nekem egyáltalán nem vállt be.
  • Punker
    #28259
    hát az biztos hogy nem geardo cucc, 2-3 emberről tudok még akinek ilyen van.
  • lac coo
    #28258
    Amúgy jó kis mellény a tiéd, megmondom őszintén nekem annyira nem tetszik a kinézete ( üssetek agyon, ciras volt mindig az álmom ...)
    ,de kétségtelenül kényelmes, komfortos "minimal" cucc !
  • lac coo
    #28257
    A csap teljesen ugyanaz, az látszik a 6MM-es nagy képeiden is...
    Csak mindenhol azt a hosszú fajta zacskót látom Pantac név alatt ami a tiéd is... Fene tudja :)
    Kínaiak bármire képesek :D
  • Punker
    #28256
    a csapok ránézésre ugyanazok, meg azért az enyém jóval régebbi verzió.
  • lac coo
    #28255
    Nekem ilyen van benne...
    Lehet nem is eredeti pantac a belső zacsi :))))

  • lac coo
    #28254
    Nocsak ,megszületett ... ? :)

    Nekem teljesen más kinézetű zacskót adtak az ivózsákhoz....De kellemes csalódás, hogy egy egyszerű öblítés után belehúztam, és semmi mellék íze nincs !
  • Punker
    #28253
    "Ez egy cikk. A cikket is lehet értékelni, és véleményt mondani az adott tesztalanyról.

    Az én véleményem, kedves Róka Junior, hogy egy vacak az egész.Nemelég, hogy kényelmetlen, elég nagy területen körberohaszt, praktikusan pedig nem sikerült elhelyezni rajta MOLLE zsebeket sehogyan, mindig vagy a súlyelosztással volt nagy gond, vagy egyáltalán az elérhetőségen. Nem jó szerintem, ennyi."


    na ez már egy vélemény, nem tudom rajtad hányszor volt ilyen mellény rajtam az elmúlt évek alatt azért nem 1x - 2x, azokat a zsebeket amiket én használok tökéletesen el tudom helyezni rajta. két oldalt nyitott tehát nem rohadok bele. abban igazad van hogy nem lehet úgy telepakolni mint egy full bodyarmor-t. de mint írtam nem is volt cél a full mellény. a súlyelosztás dolgot megint nem értem. kényelemben pedig jobb mint a sima chest rig hiszen azon keskenyebb területen van a 4 fő zseb így sokkal zavaróbb pl hasalásnál.
  • RoyalPredator
    #28252
    "As you wish..."
  • Punkerwork
    #28251
    az jogos, de akkor miért nem azt írja? csak nem kötekedni akar? :D
  • NoobStalker
    #28250
    nem elég Stalkeres szerintem
  • Punkerwork
    #28249
    lényegtelen, majd ha leírja tényszerűen szerinte miért szar akkor lehet érdemben reagálni rá.

    nekem többet ad mint egy chest rig de nem olyan zárt, merev mint pl egy CIRAS, a G3-as tárak kényelmesebben elvannak benne mint a #28242-as chest rigben.
  • NoobStalker
    #28248
    Jó kis cikk Punker, csak kár hogy az ilyen kis görcsök mint a OrálAnátor is belehányhat a megjegyzésekhez....
  • Punkerwork
    #28247
    lightweight-plate-carrier-pantac
  • RoyalPredator
    #28246
    Párezerért vegyél új v használt Horvát mellényt, v hasonlót.
    http://combatgear.blog.hu/2011/02/06/horvat_malhamelleny
  • Punker
    #28245
    2009-ben vettem, 1-2 patent az első kinyitáskor leesett, ha ezt nem számítjuk lázadózni minimál cuccal nem rossz de kell mellé a hátizsák
  • SG rock
    #28244
    én nagyon megvagyok vele elégedve! ilyenem van, mindegyik zsebben AK tár (meg 3000es Blaster üveg is belefér) +hátizsák
  • lac coo
    #28243
    Háááát...Határeset. Én kicsit sokallom ezért a 6k-t, főleg mert általában köze nincs a cordurához, egyszerű gyögyvászon (mint a sporttáskák...).
    Meg AK tárakon kívül sok mindent nem tudsz elpakolni benne, valami hátizsák vagy válltáska tuti kelleni fog mellé .
    Persze attól függ milyen játékon használnád, ezért is mondom azt, hogy neked megéri-e, arról gőzöm sincs !!! :DDD
  • TOMSILENT
    #28242
    Gyerekek...ez a mellény megérné nekem? :O :P :D

    5990Ft - Katt ide... vélemény mondjatok már...
  • RoyalPredator
    #28241
    http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=389734#p389734
  • TVelvet
    #28240
    legalábbis már egy ideje. :) örülnék ha nekem adnád el, mert nekem kéne alkatrésznek. illetve ha lehet akkor az elem tartó része érdekel a leginkább, azért mondom mert ha shatanka -nak adod el, akkor az elemtartó részét megvenném, nem tudom kellene e az neked a modellezéshez shatanka.
  • TVelvet
    #28239
    írtam rád privátot, eladással kapcsolatban :)
  • Cefre
    #28238
    Köszi
  • DannyL
    #28237
    nem