29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #28316
    Én vettem bele egy maddbull csövet, majd ha beszerelem írok hogy vált be. Alap Boyi cső kukába sem való, bármire is cseréled, tuti sokat fog javulni !
  • lac coo
    #28315
    Hát...vannak akiket ez nem érdekel, nem vagyok fegyverbuzi :)
    Ha majd átlátszó műanyaggal tolhatjuk, nekem az is jó lesz, nem ez a lényeg :)
  • NoobStalker
    #28314
    ezt senki nem is vitatta, csak a 47 ben ;)
  • RoyalPredator
    #28313
    Flamelj, Troll.
  • lac coo
    #28312
    Jó kopott 47-esnél nincs szebb ! ;)
  • NoobStalker
    #28311
    no de baj sincs velük...nekem állnak a fegyóban mint a cövek, adagolnak ahogy kell, kellett neki festés hogy mutasson az tény...
  • lac coo
    #28310
    No azért az autentikusságon kívül sok előnye nincs a pvc műanyagtáraknak ... :)))
  • NoobStalker
    #28309
    de kell válaszolnod, neked mindig kell, sebaj hiába próbálsz kiállni a baromságod mellett, az hogy 3 cm rövidebb az senkin nem segít...
    az hogy te megpattanó műanyagot tárat láttál , én meg 6 felé hulló fémet(nemhiába moddolgatja tommeKK éles tárból át)kár bizonygatnod..legalább akkora hülyeséged, mint a ne vegyél m4 mert törik ...

    és igen ne válaszolj tudjuk hogy azért is neked lesz igazad..
  • RoyalPredator
    #28308
    Nem kéne válaszolnom, de megteszem. Hátha belátod hogy hülyeséget írtál...

    Acél az acél. Sokkal tartósabb és ellenálóbb, mint bármely Airsoft tárnak alkalmazott müanyag. Ha tényleg bakelit lenne, vagy Magpul féle ellenálló müanyag, azt elismernénk. De így még a hidegben is megpattanhat, volt rá példa.

    47 tár alacsonyabb, és ez fontos lehet. Emberfüggő.

    Én a BISON-t várnám Airsoftban, vagy legalábbis a "helikális" tárakat ^^
  • HöfEE
    #28307
    Nem tökmind1 milyen tárat tesz bele? Ez airsoft nem pedig valódi fegyver. Az emberek többsége úgy használja/szereli fel a fegyverét ahogy neki tetszik.
  • lac coo
    #28306
    Normális műanyag tár nincs, közelébe sem ér egy jó minőségű acél tárnak !
    annak idején venni akartam MAG tárakat, de kézbe véve nevetséges gyerekjáték érzés volt, úgyhogy én is maradtam a 47-es tárnál .

    Megaztán, játékpuskára oly mindegy mit rakok...:)
  • NoobStalker
    #28305
    1. és? a rendes is ilyen , biztos azért váltottak mert szarabb.....
    2. ne röhögtess már, a forma 1 ben biztos de itt...
    3. a gp30 tól is mégse erőlteted fel egy 74Su ra...
  • RoyalPredator
    #28304
    AK-74M-ben is használtam 47-es tárakat.
    Mondjuk ott rá lehet fogni, hogy 100as széria és 7.56x39-es, de nyílvánvaló előnyöket is vegyed figyelembe:

    1: 47 acél, 74 müanyag.
    2: 47 "rövidebb", könnyebb vele manőverezni.
    3: 47 ikonikus tár, AK-sabb lesz tőle minden ^^
  • NoobStalker
    #28303
    az egyedi ha rossz tárat teszel bele? ha a jó tárat koptatnád, vagy rendes bakelit hatást tennél rá stb az lenne az egyedi...

    de végül-is mind1, mindenki olyanra csinálja ahogy az neki kényelmes és tetszik...
  • Büdös Bohóc
    #28302
    Nekem tetszik :) Tudom, hogy ez így nem hű a valósághoz, de akarnék valami egyedi kinézetet majd kialakítani a fegyvernek. De előtte kis tuning, hogy a célzás jobb legyen meg egy kicsit növelni az fps-t.
  • praksi
    #28301
    AKSU-ba AK47-es tárat? eretnekség...
  • Büdös Bohóc
    #28300
    ez az 5 midcap nekem bőven elég lesz kösz :D
  • RoyalPredator
    #28299
    Van 2 lowcap táram ha kell.
  • Büdös Bohóc
    #28298
    na mindennel együtt cakumpakk 17k lett az 5 fém tár, hát... nem valami olcsó. Rohadt szállítási költség meg vám meg áfa...

    csináltam egy kompozíciót:
  • lac coo
    #28297
    Hát ez az ! :)
    Megvan az email is , meg minden ami rendelésről tanúskodik, 18 000 Ft posta és csomagolási költséggel együtt...

    Erre jött egy csomag 27 600 forintos értékben... szó nélkül visszaküldtem .
    Eleve utánvételes, hülye lennék kifizetni, aztán utána futni a pénzem után .
  • PÜSPÖK
    #28296
    ha tehetném masada.
  • Beretta M107
    #28295
    köszi
  • mstummer
    #28294
    AK-74,AK-103,AK104,AK-105 :))))

    Viccet félre téve, ezek közül SCAR Light.Viszont tényleg nézd meg hogy melyik kényelmesebb. Nekem ha tehetném akkor inkább Heavy kellene :)
  • RoyalPredator
    #28293
    FN Scar. Talán nem törik úgy, mint az M4.
    Meg frankóbb is. Csak futurisztikus.

    M4 tárak meg azthiszem passzolnak is bele, ami pozitívum.
  • Beretta M107
    #28292
    köszi
  • Punker
    #28291
    vedd kézbe mindkettőt és amelyik kényelmesebb.
  • Beretta M107
    #28290
    azt kérdezném hogy melyiket ajánlanátok az fn scar light vagy M4A1 az AK-47-esek nem érdekelnek
  • Punkerwork
    #28289
    azt hogy?
  • Büdös Bohóc
    #28288
    áh én meg hülye voltam, 20.000 körüli árban eredeti us army téphetetlen anyagú ruhát rendeltek haverok pár hete, azóta persze már nem lehetséges a dolog... ennyi pénzél ilyen anyagú meg minőségű cucc hát... :C
  • lac coo
    #28287
    Nekem meg ma megjött a Helikon ruhám ...Csak éppen a 18 000-es vételárból, 27 000 (!) lett , valamiért!!!
    Szóval vissza is küldtem úgy ahogy van ....
  • Büdös Bohóc
    #28286
    Ebben most nagyon passzol, hétvégén remélem sikerül is kipróbálni
  • lac coo
    #28285
    Boyi AK-k különösen kényesek a tárakra .... Cymába könnyebb jót találni , viszont abban meg eléggé lötyögnek.
  • Büdös Bohóc
    #28284
    vettem egy 5 darabos King Arms full fém tárat a géphez, szoptam is vele egy kicsit, mert reszelni kellett az egyik műanyag részt, DBoys úgy látszik azért mégsem teljesen kompatibilis a marui cuccokkal.
  • Cefre
    #28283
    hello szeretnék kapcsolatot felvenni a salgótarjáni airsoftosokkal . tud valaki kapcsolatot rájuk,
  • PÜSPÖK
    #28282
    Azért írtam le mert így csináltam azzal a töltővel amivel gyárilag adják.nekem is így mondták 3 éve.és bajom nem volt vele.vettem én is inteligenset és onnantól pedig lekapcsolt magától.ennyi.
  • Cefre
    #28281
    ok köszi
  • HöfEE
    #28280
    1,1 a gyorstöltési szorzó, én nem javaslom. 1,4 a normáltöltés.
  • Cefre
    #28279
    kösz . ez már a 3 ik szám amivel be kell szorozni :D .először olvastam 1,1 et utánna 1,5 öt most meg 1,4
  • HöfEE
    #28278
    Hülyeséget ne írjunk azért ha valamiben nem vagyunk biztosak. 2200mah-s Nimh vagy Nicd akku esetén a töltési időt a következőképpen számoljuk:

    Akkukapacitás/töltőáram*1.4

    Jelene esetben 2200/450 szorozva 1.4-el = 6.84

    Ha 7 órát töltöd megfelelő lesz az akksi.
  • Cefre
    #28277
    nekem 2200 akum van meg 450 töltőm akk meddig kell tölteni ?