29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • repvez
    #28361
    kösui ezt a combatshirtot mi a véleményed lehetne használni bringázáshoz?Mennyire lélegzik szellözik ill meleg.Mert én lényegében azért nézegetem , mert igy nem kéne táskát cipelnem mert minden szügséges dolog ott lenne nálam a karzsbekben.
  • lac coo
    #28360
    Telefonos képek, kicsit fakó...:




  • RoyalPredator
    #28359
    Frankó cuccnak néz ki. Majd pózolj nekem ha összefutunk.
  • lac coo
    #28358
    De amúgy ugyanez, csak lengyel színben. anyaga rohadt kényelmes, és külön tetszik a zseb a felkaron, oldalról lehet pakolni bele ...


  • lac coo
    #28357
    Jah, majd lefotózom fél órán belül.


    Én sem reménykedtem, hogy kapok valamit, de aztán egyszer csak jött a csomag. Igaz voltak gondok vele( nem szóltak, hogy már csak a drágább felsőt gyártják, rossz volt a nadrág színe...) de teljesen rugalmasan , korekktül helyrerakták a hibáikat .Kis családi cég, nem tudnak nagy értékben raktáron tartani ...
  • repvez
    #28356
    tudsz képet rola mutatni? és hogy hogyan sikerült rendezni az ugyet? mert én is voltam benn náluk hogy táskát vegyek, de persze nem olt nekik mutatoba sem és 1 honap mulva sem szoltak, hogy megjott pedig azt mondták, hogy rendelnek egyet és felhivnak ha megjött és ha kell akkor megveszem ha nem akkor ott marad a boltba.
    Esetleg valakinek van hasonlo táskája mint a helikonos 25 ill.40L-es táskák?Jo lenne tobb képet látni rola és a belsejéböl, meg a minösgéröl.
  • RoyalPredator
    #28355
    Csak félsz, hogy hamar kilőnélek Tudom én... :)
  • NoobStalker
    #28354
    sajnáljuk, pedig milyen jó lenne veled játszani..
  • PÜSPÖK
    #28353
    + lehet oldni bármit.. ha pl megnézed a az rs svd videóit akkor ott is mutatja a srác hogy milyen szépen kattog sorozaton.Esetünkben a 3-as -lövéses elektronikát tippelem a psg-ben.
  • RoyalPredator
    #28352
    Nem az hogy fáj, csak van tényleg pár játék, ami érdekelne, és nem tudok kimenni, mert belémkötnek a nagyon liberális hozzáállású játékos-elvtársak.

    Minden AEG GB-n megoldható a sorozat, nem?
  • lac coo
    #28351
    Nagy küzdelmek árán végre megvan a Helikon cucc ...! :)

    mit mondjak.... A combatshirt eszméletlen jó, eddig panaszkodtam a biciklis pólókra, hogy semmi extra, no ez valami hihetetlen jól működik melegben, és nagyon komfortos .
  • Punker
    #28350
    PSG-1 -essel hogy lő sorozatot?
  • lac coo
    #28349
    amit szabad jupiternek ....
  • NoobStalker
    #28348
    ez gyenge próbálkozás volt.. fáj neked ez az AK dolog.... de sajnos te már csak így jártál...
  • PÜSPÖK
    #28347
    látod,látod..
  • RoyalPredator
    #28346
    Nem balfaszkosásként , de DMR és sorozatot lő MASZ játékon MASZos arcokkal:
    http://www.youtube.com/watch?v=op0I0qS1vJ8&feature=channel_video_title

    Nem AK, de azért... :D
  • lac coo
    #28345
    Jah hogy ez már régi ? :9
    azt hittem most csináltad :)
  • shatanka
    #28344
    olcsó modellfestékkel van leseftve... Kb 2 éve fujtuk le és ennyire kopott vissza, pedig nem babusgatom és használom is rendesen.
  • lac coo
    #28343
    Eredeti fekete nekem mindennél szebb, de ha kopik még, nem lesz ez sem rossz ...
  • RoyalPredator
    #28342
    Nemnagyon van mit fikázni.

    A koptatás lehetne jobb, a camo meg részletgazdagabb egy csöppet, de teljesen jó.
  • shatanka
    #28341
    Hogy legyen mit fikázni:




  • Hans899
    #28340
    Sziasztok!

    Eladó egy kiváló állapotban lévő Stg44 fa, fém, egyszer volt játékban, többször nem is lőttem vele.
    Paraméterei:
    Típus: STG44 / MP44
    Gyártó: AGM
    Tárkapacitás: 550 bb
    Lövedék Kezdõsebesség: 430 FPS
    Tömeg: 4,3 kg
    Működési elv: AEG
    Gearbox: V.2
    Hop-up: állítható
    Akkumulátor: 8,4V 1100mAh Ni-Mh Stick type
    Tartozékok: Akku, töltő
    Ár: 53000Ft, (69800Ft-ért vettem)

    Plusz egy teljes Wehrmacht felszerelés, egyben vagy akár külön darabonként is.
    Érdeklődni a [email protected] e-mail címen lehet, képet küldök. Átvétel személyesen + kipróbálási lehetőség
  • RoyalPredator
    #28334
    Down ...

    A világ legszebb airsoftosa:
    http://www.youtube.com/user/Amicotv

    :D
  • lac coo
    #28333
    Up ...
  • RoyalPredator
    #28332
    Irányzéknak szinte bármi.
    ACOG is nézhet ki jól, izlés kérdése.
    Aimpontok, holosightfélék, amit csak akarsz, railre.
  • RoyalPredator
    #28331
    Nekem van egy Boyi-ba való.
    Tushoz jött, de a Cyma pin-e vékonyabb.
  • Büdös Bohóc
    #28330
    thx a tipppet
  • lac coo
    #28329
    A tus rögzítő pöckét cseréld ki, nem nagy tétel, de megéri mert előbb utóbb törni fog. Gunner SE oldalán olcsón kapsz.
    GB belét végül is ráérsz piszkálni majd ha valami elszáll benne .
    De ha már új cső meg gumi, szerezz hozzá valami jobb kamrát is .

    Irányzék meg ízlés dolga, igazából semmi sem áll jól egy AK-n ...
  • Büdös Bohóc
    #28328
    Nnnnna madbull black python 285mm precíziós cső megrendelve + madbull hop-up gumi.
    A boyi aksumhoz tud valaki ajánlani olyan szereléket, ami még jól néz ki rajta + ZÁRT reflex sightot? Vagy inkább nyílt irányzék kéne? Muszáj lenne cserélnem később, mert az alap nyílt irányzékon nem lehet semmit állítani és ha kicsit balra, vagy jobbra hord a fegyver, akkor készvége. Egy nagyon rövid henger alakú zárt reflex sight szerintem jobban néz ki rajta, mint a nyílt, azok nekem nagyon nem tetszenek.

    Na meg azon is gondolkozok, hogy teljesen kéne a belét majd cserélni, gearbox stb, de az meg drágaszág egyszerre... Aki jártas ebben a fegyverben, tud mondani olyan belső alkatrészt, amit külön tudnék most cserélni és esetleg nem ártana, mert pl. az alap túl szar? Rugóvezetőt meg csapágyakat pl lehet nem ártana egyik ismerősöm szerint.
  • SG rock
    #28327
    látom él a topik :D
  • SG rock
    #28326
    Közületek jön valaki Operation Scimitar-ra, Július 2-3.án?
  • Cefre
    #28325
    Köszi az információt :D
  • RoyalPredator
    #28324
    Jah meg ha túl erősen töltöd, az is probléma.
    MEg ha fizikailag sérül.

    Ettől eltekintve semmi probléma.
  • RoyalPredator
    #28323
    Nem, csak ne töltsd túl, és ne merítsd bizonyos érték alá.
    Amíg a minimum és maximum között van, nincs baj - max ha túl erősen meríted (20C nálam)
  • Cefre
    #28322
    hello
    baj e az ha nem töltöm fel teljesen az akumlátort ?
  • RoyalPredator
    #28321
    Flaming Troll!

  • Hawkclaw
    #28320
    Örülünk, hogy tanultál egy új szót (ikonikus)! Szerintem mindenhova írd oda, hadd lássák a népek, mekkora idióta vagy!
  • Büdös Bohóc
    #28319
    Köszi, várom a véleményt, mert precíziós cső lett volna (meg hop-up gumi) amit először cserélni akartam.
  • RoyalPredator
    #28318
    Faszom, 7,62*

    Megesik, nemde?
  • NoobStalker
    #28317
    azért csak nem lesz már ilyen...