29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Kly
    #28401
    Tudom, hogy a topik nem kifejezetten "seftelésre" van, de vennék (új vagy használt) low-cap M4 tárakat olcsón. Aki tud, privi.
  • lac coo
    #28400
    A keletiben kapható springes pisztolyok fémek?, Valaki esetleg tudja-e, kéne egy csak az érzés kedvéért, használni úgy se nagyon fogom ...
  • RoyalPredator
    #28399
    YUP. Bár szerintem a "régi" kellékeivel is bőven elboldogulnánk, kiképzés kérdése. De arra se futtttya.
    NATO lőszer híján majd nagy szarban leszünk, amikor senki nem tud adni az amúgyis picinyke készletünk fogytával. Majd akkor összelopkodjuk máshonnan a dolgokat.
  • lac coo
    #28398
    Hát mert nincs pénz, új fegyverekre, lőszerre meg alkatrészre! :)

    ez van, szerintem nem olyan rossz ez, AK-ból sokkal jobbat nem lehet kihozni.
  • praksi
    #28397
    Tipikus magyar hozzáállás, nem vesszük át a kipróbált és létező technikát, hanem mi akarjuk feltalálni a langyos vizet, természetesen horribilis összegért, és röhejesen hosszú idő alatt. Másik agyrém számomra, hogy mint NATO tag, nem NATO szabvány lőszert használó karabély van rendszeresítve.

    Ha már annyira AK rendszerben gondolkodnak a HM-nél, használhatnánk a lengyel Beryl-t.
  • RoyalPredator
    #28396
    Melyik baromnak volt az ötlete gripodot tenni gránátvető alá??
    Kicsit se foghatatlan :D

    Kapjanak AK-74M-eket, értelmes irányzékkal, talán 60-as tárakkal, meg értelmes előágyat, és rendben vagyunk. De ez... Oroszok sírva röhögnek.
  • lac coo
    #28395
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1074537255&no=54891
  • RoyalPredator
    #28394
    Behajtható tust lehet furogatni.
  • lac coo
    #28393
    Levágtam az akksi méretére egy fenyő darabot, hát ez még véletlenül sem fér bele ... :)
    Valami ötlet , hogy lehet tuson elrejteni egy normális akksit, hogy ne legyen nagyon bóvli ?
  • lac coo
    #28392
    http://www.youtube.com/watch?v=tXTq7dB8188&feature=player_embedded
  • Büdös Bohóc
    #28391
    akkor csak úgy tűnt :)
  • RoyalPredator
    #28390
    Nekem is egy ilyen van, 20 v 25C-s.
    Simán belefér, vékonyabb mint a virslis NiMh.
    A sarkai pont illszkednek, picit szorulós, de belefér.
  • Büdös Bohóc
    #28389
    nem tudom most mihez mérni, de vastagságra nekem túl nagynak tűnik ahhoz
  • RoyalPredator
    #28388
    Nekem 74M-be belefér. Szerintem simán belefér neked is.

    Ha nem, akkor pár ezresért megvezsem tülled.
  • lac coo
    #28387
    Ez az akksi beférne szerintetek egy AKSU-ba ?
  • RoyalPredator
    #28386
    Na így már frankó:)
    Durva lett volna, ha nem vetik be a jelszavas taktikát.
  • SG rock
    #28385
    ha nem tudtuk a jelszót :D de utánna már rájöttünk a jelszavukra. mikor tudtuk a jelszót 4en dobattunk el egy 7fős rajt :)), arcukba világítottunk és nem látták, hogy milyen ruha van rajtunk .
  • RoyalPredator
    #28384
    Voltak annyira balfingok, hogy minden lámpásra rálőttek?:D
  • SG rock
    #28383
    hát srácok, az Operation Scimitar day 4-5 nagyon jó volt!
    iraki lázadóként csodálkoztam, hogy mennyire sikeres volt az oldalunk, a szövetségeseket úgy szivattuk orrba szájba ahogy illik :D.
    ha épp civilnek álltunk jó volt szórakozni az amcsikkal és elterelni a figyelmüket az ellenőrző pontokon a lázadókról.
    volt aki öngyilkos merényletet hajtott végre egy hasára erősített claymore-al :D .
    éjszakai játékkal az volt a baj, hogy lóf@szt sem láttál, amint lámpát kapcsolsz kapod a sorozatot. éjjellátóval meg semmire nem mentem infravető nélkül, felhős ég miatt nem szedett össze szinte semennyi fényt.

  • Matthew Baker
    #28382
    érdekel valakit jó állapotú AEG ASG M14? Jár hozzá az akksitöltő (az akksi 3300-as) és a tár Adok hozzá még egy bipodot két távcsövet és természetesen a szerelék sínt. A fegyver és a távcsövek eredeti csomagolása megvan kétszer volt játékon. Egyetlen apró hibája hogy hiányzik a tűzváltókar de az filléres tétel. Így kérek érte 45000Ft-ot Ha valakit érdekel az jelezze PM-ben képeket majd később tudok felrakni.
  • shatanka
    #28381
    A vám össszege amúgy meg elenyésző az ÁFÁhoz képest.
  • RoyalPredator
    #28380
    Hamár kifizetsz szépen egy többszázezres repcsijegyet, ne is kobozzanak el semmit...
    Ha meg otthon, valagadon ülve várod, akkor se, de ők mégis.
  • lac coo
    #28379
    Hehe...
    most olvasom origon :

    "...Az unión kívülről - például az USA-ból, Tunéziából, Thaiföldről vagy -, légi utasként 430 eurós értékhatárig vámmentesen lehet behozni termékeket - ekkora keretbe akár egy olcsóbb táblagép, netbook, digitális fényképezőgép is belefér. Autó, busz, hajó vagy vonat utasaként 300 eurós határig nem kell vámot fizetni, 15 éves életkorig azonban minden esetben csak 150 euró a megállapított határ. A vám összegének kalkulálásakor mindig az előző év októberének első munkanapján érvényes valutaárfolyamokat veszik alapul, az árucikkek értékét pedig ezer forintra kerekítik - mondták el az [origo]-nak a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál (NAV). Bár cikkünkben csak a turistaként megvásárolt eszközökkel foglalkozunk, postai rendelés esetén érdemes figyelembe venni, hogy a fent megállapított összeghatárokba a szállítás költségével együtt kell beleférnie az adott terméknek..."


    Akkor nekünk miért kell vámot fizetni sok esetben ennél olcsóbb cucc után is ???

    Vagy most hogy van ez ...?
  • NoobStalker
    #28378
    ilyet használok , megéri az árát, de tényleg kopik...
  • PÜSPÖK
    #28377
    és ez a jó fajta.. nehezen megy tönkre,1 csizmaszárban is elfér(vagy bakancs)és nem vándorol ki belőle.majd 1x én is rendelek 1x..köszi a linket.
  • shatanka
    #28376
    Megöttek a rendelt gumi késeink. A 10% kedvezmény miatt 810 Ftba került egy darab. Igyenesen kiszállítják a PPP helyekre. Anyaga súlya jó,de a festés a pengéről hamar fog kopni. Összeségében jó termék, ajánlom mindenkinek.
    Gumikés
  • RoyalPredator
    #28375
    Nehéz az élet...

    Vegyél egy ESS-t oszt'jóvan.
  • SgtChris
    #28374
    Hát ez az, ezért nem utazok fel Pestre... cirka 200km-t, hogy felpróbáljak egy napszemcsit :-D Most beírtam pár fórumra, hátha lesz aki segít rajtam!
    Amúgy ez a továbbpasszolálos dolog jól hangzik, ha van aki megveszi... Épp most árulok egy márkás bringás napszemüveget (Rudy Project) 24k-ért vettem, most már 20 alatt adnám, de nincs érdeklődő...
  • RoyalPredator
    #28373
    Próbáld fel, usertől vagy boltban...
    De szinte azonos árban továbbpasszolhatod, ha nem jön be.
  • SgtChris
    #28372
    Hát kemény az élet, de ez van... Ha már kiadok valamért pénzt, az normális legyen nekem.
  • RoyalPredator
    #28371
    LOL, neked ilyennel problémáid vannak?
  • SgtChris
    #28370
    Van valakinek kéznél egy ESS ICE 2.4 szemüveg? Esteleg Naro változat? Lemérné nekem, hogy mennyi a távolság a két szár között? Mert a gyári brussúra alapján több, mint 2 cm a különbség 6 inch vs. 5,5 inch. Ez elég jelentős és szeretném ha nem állna el a fejemtől, viszont azt sem szeretném, ha csíkokat vágna a bőrömbe...
  • Punker
    #28369
    gúgli első találat...
  • shatanka
    #28368
    Nem tudjátok, hogy szerbiába való belépéshez elég az új személyi vagy kell útlevél is? Mert sanszos, hogy kimegyünk csapattal egy 2 napos játékra; és nem lenne jó ha a határon maradnák.
  • RoyalPredator
    #28367
    Milyen rég írt valaki hogy mit vegyen :Dj
  • RoyalPredator
    #28366
    Régi FY71 jobb volt. De rendes fegyvert nem képesek dizjánolni a játékhoz...
    De nagyon frankó volt multiplayerben.
  • lac coo
    #28365
    Tetszik:

  • lac coo
    #28364
    Jah, akkor jó ez . :)Legalább is szellőzik jól .
  • repvez
    #28363
    A bringázást ugy értem, hogy meloba tekerni és azért valahogyan kinézni benne, nem ugy mintha most jöttem volna a tour de france-rol.Van bringáspolom, de azt csak turázáshoz használom.
  • lac coo
    #28362
    Hát szerintem jobb egy biciklis póló, főleg mert ennél olcsóbb a legdrágább is. Van olyan bringás póló aminek a hátán zseb van 8 bár nem vagyok nagy biciklis...)
    Meg ennek a karja azért vastag .