29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Miskolc88
    #18577
    egy fém rúgos olcsóbb kategóriás géppisztolyt mennyiért adnak?
    mert nem minden oldalon lehet megállapitani hogy az fém e vagy nem
  • BEAST #18576
    Ha mastol hallottad az nem szemelyes tapasztalat, foleg nem ha a forras sem kozvetlenul hasonlo termekkel talalkozott, csak "mas gyartmanyu kinai aegeket hasznalnak". Amugy meg semmi serto nem volt Punker mostani reakciojaban.
  • Punker
    #18575
    #18568
  • JanáJ
    #18574
    mit bizonyítsak, leírtam, hogy személyes tapasztalatom, de én csakrosszat hallottam róla, olyanoktól akik más gyártmányú kínai aegeket használnak.
    nem akarok, nem is fogok flémelni, csak nem értem ezt a vehemenciát. írd le hogy nem igaz, azt pont. nem kell ez e modor. peace :-)
  • ZTM
    #18573
    Látom vannak vélemények,ha megyek akkor úgy is megnézem az összes számomra elérhető fegyót(ár),csak azért kérdeztem mert így ránézésre nekem jobban megéri az az M4(ár,full fém(elméletileg:D) mint az AKM mivel nem ragazkodom az AK-hoz és most olyan rucit hoztam össze hogy inkább U.S.army mint más tehát ehez vmi M passzol.

    Köszi a segítséget.
  • Punker
    #18572
    tehát bizonyítani nem tudod és helyette flémelni akarsz?
  • JanáJ
    #18571
    Alapja van: nekem ezt mondták. De hagyjuk. Inkább beszéljünk arról, hogy hallottad-e azt az idézetet, hogy "a stílus maga az ember"?
  • Punker
    #18570
    mert alaptalan hülyeségeket beszélsz.....
  • JanáJ
    #18569
    játékon, csapattagoktól, beszélgetések alkalmából. és te elmesélnéd, miért kell ilyen modorral beszélni?
  • Punker
    #18568
    és elmesélnéd ezt hol hallottad? csak mert a JG a jobb fajta kínai gyártók közé tartozott mindig is, jó ár/érték aránnyal.
  • JanáJ
    #18567
    fegyverre gondoltam, én eddig csak rosszat hallottam róluk, de lehet, hogy már kinőtték :-)
  • mstummer
    #18566
    Mármint a JG tárakra gondolsz ugye? Mert azért a puskáik nem olyan rosszak szvsz.
  • JanáJ
    #18565
    személyes tapasztalatom nincs, de eddig csak rosszat hallottam a Jing nGong-ról...
    incs gond a kínai tárral, nekem is az van. Csak azért szóltam, nehogy vegyél 10 tárat, oszt nem jók. :-)
  • ZTM
    #18564
    ami azt illeti china made tárra gondoltam a fegyóhoz kínai kínai de ennek majd még utánnanézek.
    kösz
  • JanáJ
    #18563
    M4/M16 ugyan azt a tárat "eszi" az éleseknél, de AS-ben lehetnek különbségek a gyártók között, értsd, nem biztos hogy működni egy adott M16 tár, egy adott M16 ban. Gyártó fűggő.
  • ZTM
    #18562
    Ebben mi a csalás?
    AEG Jing Gong M4A1 teljesen fém
    Ár: 34 150 Ft

    ui.:M4A1-es fegyóba milyen tár kell?????
    mert eddig még nem találkoztam vele.
    Az M16-os tár passzol bele?
    (azé kérdem mert még mindíg piszkálja az orrom ez az AKtárelférős deolog és ha már full fém fegyó,és a tár se olyan görbe talán megérné.
  • Pistike 007
    #18561
    Már a vadászat topikban is megbújtatta:D
  • degenerator
    #18560
    a kis bújtatott reklám mindenedet.
  • legalis
    #18559
    Sziasztok!

    Eladnám a 3wattos Xenon izzós fegyverlámpámat szerelékkel,tokkal.
    Ára 5.000FT
    Vadi új!


    Érd:
    info kukac legalisonvedelem.eu
    0670-308-6466
  • panther112
    #18558
    És van róla valami info, hogy melyik típusokat? Hozzám csak az jutott el, hogy a VFC ki fogja adni a KAC PDW-t, és már elő lehet rendelni. Ha valaki adna ki HK417-est, akkor inkább várnék a vásárlással.
  • bardocz
    #18557
    Nowart azért ne hagyd ki;)
  • ZTM
    #18556
    Na ezt akartam hogy csak itt vannak előrejelezve vagy máshol is?



    Vásárlás:ha megyek vásárolni 2 helyre nézek be:44-es bázi,és Keleti Front.
  • Punker
    #18555
    katt a banner-ra :(
  • ZTM
    #18554
    Lenne 1 hülye mégis fontos kérdésem.
    Hol jelzik előre a rendezett játékot?
    a softair fórumon vagy van más hely?
    köszi
  • DummyBoy
    #18553
    Jobb GB már van ... bár kicsit drágább szvsz mint egy kínai AEG :)

    A systema új Revolution ver2-es boxa ...
  • bardocz
    #18552
    Csak ott vannak a legjobb képek a fegyverekről,az,hogy onnan mutatja meg valaki nem jelenti automatikusan,hogy onnan fog vásárolni;)
  • Punker
    #18551
    nem fogják átdolgozni a teljes konstrukciót, lett volna már pár évük rá.....
  • GaBrutal
    #18550
    mennyire érdmes várni pl: jobb hopup/GB -al felszerelt armalite-okra ?
    mivel ugye montátok h nem az igaziak... várható h feljavítják őket ?
  • ZTM
    #18549
    jahhh hátha lesz majd a közelbe.
  • Punker
    #18548
    játékra fegyver nélkül is kimehetsz nézelődni, vagy bér fegyverrel, és akkor ott sok fegyvert megfogdoshatsz stb.
  • ZTM
    #18547
    :D
    Azt tom de mégis szűkebb a kör ha megmondom milyen fegyverre gondoltam,nameg a másik hogy hol érdemes venni,sajna nincs airsoftos ismerősöm akitől tanácsokat kérhetnék.
    na mind1 most hagyom egyenlőre a dolgot mert kifolyt a szemem a sok fegyvertől,majd nyáron visszatérek,remélem addigra olcsóbban jobb fa/fém AK-47-esek lesznek.Ja és remélem eljutok egy efajta játékra.
  • Punker
    #18546
    ember nyárig még legalább 100 féle fegyvert fognak piacra dobni, majd akkor kérdezz ha a pénz a kezedben és másnap vásárolnál.
  • ZTM
    #18545
    Értem,csak azért kérdem mert nem ismerem a márkákat,mi mire képes,nem hülyeségből kérdezek itt mint hogy vmi hülyeséget cselekedjek.
    a cucc vásárlás nyáron lesz,felmegyünk a fővárosba és 1 csomó helyet végignézünk,ahol megtalálom a legjobbat ott veszünk.
  • Punker
    #18544
    na akkor 1000+1. alkalommal is elmondom, cybergun/airsoftgun/classicarmy.hu stb nem tom milyen domain-en jönnek még be ezek a szutykok, nem veszünk semmit!!!

    amúgy a Cyma AK-k jobbak mint a JG-k szerintem (és választék is van bőven)
  • ZTM
    #18543
    Képek róla:


  • ZTM
    #18542
    Adatok:
    * Gyártó: Jing Gong
    * Típus: AK47
    * Működési elv: AEG
    * Lövedék kezdősebessége:
    350 fps (0.20 g-os lőszerrel)
    * Tárkapacitás: 600 db 6 mm BB golyó
    * Anyaga: Fém, FA
    * FÉM TEST
    * Gearbox: Fém
    * Kaliber: 6 mm BB golyó
    * Hop-Up: igen, állítható
    * Méretarány: 1:1
    * Hossz: 870 mm
    * Tömege: 4500 g
    * Akku: 8.4V 1100 mAh
    * Töltő: tartozéka



    Garancia nélküli ár
    Megéri????
  • ZTM
    #18541
    a franc
  • ZTM
    #18540
    Hali.
    Ez szerintetek megéri az árát?
    A márkáról mit tudni?Megbízható?
    köszi
  • Miskolc88
    #18539
    köszi a gyors választ.
    milyet ajánlasz?
    Glockot néztem az tetszik nekem.
    Esetleg Colt 1911-es?
  • Punker
    #18538
    rugós pisztolyt.