29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #18737
    Köszi Kemotox! :D
  • Csótányirtó
    #18736
    Dannyboy már beszéltem az illetékessel.
  • DannyL
    #18735
    Feléleszthetné már valaki a szoftert.
  • CseNo
    #18734
    Keresek Ver.3 piston-t, +jó ha van hozzá head is. Gyári JG, CYMA, TM, CA érdekelne. Nem baj ha használt, csak kevés lövés legyen benne. Aki tud segítsen! Köszönöm!
  • DummyBoy
    #18733
    Én tudom ... csak nem hiszik el nekem :) Ezért akarom az eredeti tesztet is megmutatni :)

    És kösz az új címet :)
  • Punker
    #18732
    el vannak régen költözve a Vadkanok

    a ceruza aksik nem adnak le megfelelő teljesítményt....
  • DummyBoy
    #18731
    Én mondjuk napi szinten nézam a softair-t, de most kellett volna, mert emléxem, egyik srác anno csinált sima bolti ceruza-akkukból akupakkot AEG-be és tesztelte ... Emlékeim szerint nem jött be neki ...

    Most egy ismerősöm akar hasonlót és neki akartam megmutatni :(

    De nem megy az a khaki ... (A vadkanplész pl. elég régóta nem megy ...)
  • kvitya
    #18730
    Hát sajnos igen. A tulajtól megvan a nagyeskű, h új vasat tesznek alá illetve ami fontosabb: teljesen új fórummotor lészen. Viszont ez idő és költség, bár most főként az időtényező jelent problémát a rendszergazdájuknak.
  • CseNo
    #18729
    Softair.hu. Most akartam meghirdetni a rádióm, meglepődtem.
  • DannyL
    #18728
    Hácsak nem a szoftér? Biztos megint feltörték. :(
  • Kurfürst
    #18727
    Az alábbi idézet egy airsoft közösségi oldalról származik:

    Könyvtárlistázás tiltva
    Ez a virtuális könyvtár nem engedélyezi a tartalom listázását.

    Kit találja ki vajh melyik lehet az?
  • Justice RAT
    #18726
    1. hülye kérdésre hüje válasz
    2. Nem azért vagyunk, hogy ha valaki gondol 1-et, és kiváncsi, mi rögtön mindenre válaszolunk, és megmondjuk mi az élet értelme. /bár azt is meg tudjuk/.
    3. Igen, vannak itt akik rendszeresen, és csapatok tagjaiként játszanak.

    Ha egy 90 m-re lövő puskával 2-3 méterről meglőssz valakit, valószínű, hogy kiveri a fogaidat.

    Az airsoft játékfegyverek használatának megvannak a szabályai, utána lehet nézni. Aki ezeket nem tartja be, attól elhatárolódunk.
    Mi nem azért játszunk, mert nagy vagányság, hanem a társaság, és sport miatt.
  • DummyBoy
    #18725
    lol ...

    Obama for prezident
  • degenerator
    #18724
    "hejesen"
    "hejes iras"
    "erccsegi stb"
    "nem e"
    "satgannal."
  • DannyL
    #18723
    Na te is vasvillával eszed a spagettit...
  • Punker
    #18722
    téma lezárva a srác a banamákon majd átolvassa a segítségül linkelt oldalon az alap dolgokat.
  • MuldR
    #18721
    Egy jo springes fegyver 200 000+ ft.
    90 meterre 2 puskat lattam eddig elloni, egy springes Sun Project M40XB-t (250 000 + ft) es egy suritett levegos Asahi M60ast (400 000+ ft)
  • praksi
    #18720
    1.) Hogy melyik fegyver hogyan működik, egy minimális keresgéléssel (Google) megtaláltad volna, de például a Magyar Airsoft Szabályzatban is szerepel egy szójegyzék.

    2.) Az AS fegyverek többsége nem visz el 90 méterre, legfeljebb 40-50 méterre (tisztelet a ritka kivételnek).

    3.) Az airsoft egy közösségen alapuló játék. Már ne is haragudj, de ezzel a pökhendi és lekezelő stílussal nehezen fogsz bárhova is beilleszkedni.

    4.) A helyesírás pedig egy elvárható minimum; főleg ha már egyes böngészőkben alapból van helyesírás-ellenőrzés.
  • shatanka
    #18719
    Venni kell egy nagy levegőt lövés előtt. Amikor lősz gyorsan fújsz egy nagyot. A levegő hátulról erőt fejt ki a BBre. A BB ezáltal gyorsabban repül. A profik így csinálják. Sőt ha teleaggatod magad cuccal a mellkasodon akkor a tüdődet nyomja. Kifújáskor sokkal gyorsabban áramlik ki a levegő --> a BB gyorsabban szál.

    A másik jó technika a futás közbeni lövés, ugyanis a te sebességed hozzá adódik a lövedék kezdősebességéhez.


    ui.: 90 méter távolból maximum csúnyán tudsz nézni ránk :D
  • toza #18718
    kosz..springes fegyverek? joval olcsobb..azert kerdem h megeri e esetleg azt venni inkabb...csak ha tokolos a felhuzas akkor meg hujeseg..habar sztem az is az h egy automata fegyverbol egy tarral 300 gojot tuggyal ki loni,legyencsak ojan mint valosagban tenyleg..ugy az igazibb..
  • DummyBoy
    #18717
    El ... 5 lövésből ... Mellesleg azért érdemes helysen írni hogy valaki esetleg válaszra méltasson, ne pedig deafultból skatulyázzon a 12évesgíkhülegyerek kategóriába ...

    Na te eddig 3-ból 2 teszten sikeresen bizonyítottad, hogy tényleg ez a jó kategória.

    szerk: 5 ből 4 ...
  • toza #18716
    te mar csak tudod topikot is nyitottal :D


    airsoft!! arrol leccives..
  • toza #18715
    egyebkent itt jaccik ezekkel afegyverekkel valaki egyaltalan aki ide irogat,vagy csak ijen okos dolgokat lehet megbeszelni h ki hany eves?! mellesleg videok 80 % at 12 evesek csinaltak... egyebkent meg..

    es mia fasz az a springes ?azon kivul h rugos..meg a cookingolosos fegyverek hogy mukodnek? van egy kurbli ?amit tekerni kell? vagy mazanyam?felhuzod m16 ost mint kar98 at vagy mi?!

    koszi..

    amejik erre beszol meg kioktat az meg egyertelmu h az annyat dugja.. kerdesre valaszolj leccives,de nem fontos ha nem akarsz,de akkor meg kuss,egyebkent meg minden kedves eszrevetelt,tapasztalat megosztasat elfogadnam szivesen.. airsoftal kapcsban..kosz..
  • praksi
    #18714
    "...majd keress ra guglen mi az az eretsegi..."



    Nagy szavak egy nagy embertől.
  • toza #18713
    de mindettol fuggetlenul elvisz 90 meterig nemde?!azt monta..
    mellesleg lehet h nem tom leirni hejesen h "bazd sziven a budos kurva anyadat"... de lehet h lelolek 90 meterrol cserebe.. azer ez a lenyeg nem..azthittem h ez a topik errol szol,h meg lehet beszelni airsoftos dolgokat... nem pedig a hejes iras szamit amit max 18 eves korodik fontos hasznalnod,erccsegi stb.. ja bocs..neked csak 8 altalanos van..neharagyudj..majd keress ra guglen mi az az eretsegi..

    szal evisz 90 metert e vagy nem e? meg nemazer de latam videokat ahol hatba lonek embereket..ees akkor honnan tudja biztosan h el van talalva ha nem is erzi?!egyloves vot satgannal...hangja van,de ha else talaltak akkor mivan?!
  • Scottt
    #18712
    Meg megtanulni írni.
  • MuldR
    #18711
    Eloszor be kellene tolteni a 18.-at :)
  • toza #18710
    az is durva h amerikaba ugye minden kicsit ocsobb..aszongya ugye h 100 dollar folott van ugye,szal akkor is csak 20 on parezer egy fulmetal meg fa fegyverer az majer.. vagy nemaz?! nem tom arakat... hol legolcsobb mo.n?
  • toza #18709
    itten aszongya trihandrid fit.. az ma pedig.. 91 meter ...
    akko most mivan?!
  • Punker
    #18708
    1 méterről elkapod a BB-t olyan gyengén lő, max lőtáv olyan 15-20 méter lehet, bár egyszer 1 sorozattal csináltam 4 killt, 1 hónapig volt ilyenem :D
  • toza #18707
    ok elovastam.. akkor gyujtok meg pezt..kosz..
  • toza #18706
    kb errol lenne szo egyebirant.. attol h szarnak nez ki attol azert meg lehet joez?!
  • toza #18705
    kosz,es egyebkent faj ha eltalalnak 2meterrol?(tom h 10 meterrol szabadna csak kb..) meg azt nem h a springes fegyverek altalaban mijen hatekonyak,nem a mesterlovesz vagy rifle cucokra hanem pl m16 os springesre gondolok.. lecci
  • Punker
    #18704
    alap kérdésekre itt találsz választ.

    amúgy az ilyen műanyag gear-es cuccokat felejtsd el.
  • toza #18703
    jaa es valoban a nehezebb polirozottabb BB a jobb e?marmint ojan fegyver veszek pontosabb v csak messzebbre visz vagy csak vaganyabb vagy szepen porog vagy mit szamit ez e ?koszonom a valaszokat
  • toza #18702
    jaa meg haa spring gunos mp5 ot veszek akkor aaban az esetben a felhuzas bonyolult hosszu e?meeg hatotav,rugo elttartam csokken e?! koszi.. olvasgattam mashol errol..vagyis h probaltam..de nem volt irva semmi azert kerdezem koszi..
  • toza #18701
    uj vagyok ebben... .kulfoldrol rendelnak szar muanyagnak lacco mp5 meg m16 puszkakat,... kb 35 font.. ez kb 12 ezer hufnak felel kb meg..megeri e vagy inkabb inkabb 2 es felszer ennyi pezer vegyek majdnem fullmetal cuccokat inkabb e?trefalkozasra kellene inkabb nem verkomoj meccsekre... meg kerdeznem h faj e h kb 2 meterrol csupasz boron lonek ezzel acuccal..meeg h letezik e elektromosvaltozatban oan,ami fegyver hangot imitalos puska,es nem csak szuszok kattog e?!
    kosz a tippeket
  • sgmbulldog
    #18700
    Hiába irjuk hogy az AEP-től mit lehet várni, mindig mindenki meglepődik rajta :D
  • sgmbulldog
    #18699
    A keleti frontban mindig volt. Hol néztél szét hogy "sehol" nem találsz ? :D
  • bardocz
    #18698
    Nekem lenne kedvem,úgyis rég voltam már,és télen nem izzadunk:)
    Nameg ilyenkor megmarad az erőben.Jó lenne,ha ráérnék akkor,demég nem tudom:)