29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DummyBoy
    #18697
    Ahol tuti van: Gunneren, RSOV-n, Ebaybanneden, Ehobbyasia-n, WGCShop-on, Uncompany-n, Redwolf-on , ésmégsokanmások ...

    Én megkérezném itthon a nowart, keleti frontot, 44-es bázist, ésatöbbi ... feldobnám a softair.hu-ra keres topikba ...

    Esetleg ebay ... De ha biztosra akarsz menni akkor :

    http://tantal.kalashnikov.guns.ru/
  • degenerator
    #18696
    leesett az első hó, végre.

    bardi, mike, vagy akárki, akinek van kedve játszani. dec 13 körül nem értek rá?
  • chilios
    #18695
    Senki nem használ AK hoz red dot,scope -ot?Nem igaz hogy sehol nem lehet kapni szereléksín-t
  • praksi
    #18694
    www.bkse.hu
    www.extrememilitary.hu
  • tréj
    #18693
    sziasztok nem tudtuk egy olyan linket adni vagy valamien pályát ahol kis haveri társaságal ell lehet menni de adnak fegyvert meg golyot meg stb. elöre is köszi
  • Punkerwork
    #18692
    vagy volt, esetleg BorgWarrior
  • praksi
    #18691
    Pendrának asszem van MP7-ese, nem ?
  • Punkerwork
    #18690
    keress olyan embert akinek van MP7-ese és cserélt már benne hopup-ot.
  • Petyus2
    #18689
    Urak!
    Vásároltam másodlagosnak egy duplaelefántos mp7-et.
    Tuuuuuuuuuuudooooooooooom ne is mondjátok...!!!
    Egy játékon már (le)szerepelt. A lényeg, hogy a gyári 200-260 helyett 120-at tol. Szagértő emberek szerinte hopupnál fújhat ki, ami tényleg hatástalan. Magyarán ha megpöckölöm a tárcsát, forog körbe-körbe. Tudtok-e valakit tanácsolni, aki esetleg megjavítaná. Én egy 250-nel már kibékülnék. Ja, nowar és keletifront már elzavart, tehát ők nem játszanak.
    Amúgy a cucc alapból nem is olyan gagyi, több mint a fele fém, a gb-t is beleértve. Csak válámi hijányzik bélőlé!
    A segítségért előre is köszi.
  • chilios
    #18688
    ak74 hez hol tudnék venni szerelék sin-t?vagy ha valakinek van reddot+szereléksin érdekelne!
  • Punker
    #18687
    Viper erős közepes, moduláris cuccaikból használtam párat elég jól bírták.
  • SgtChris
    #18686
    Üdv Urak! Valaki találkozott már az alábbi cégek termékeivel? Minősége? Tartóssága? Szóval Viper, illetve M.F.H. Military. Ahogy látom főként kópiákat gyártanak, de ugye a másolat is lehet jó...
  • panther112
    #18685
    Ha már a reklámnál tartunk, van olcsón egy eladó terepnadrágom. (Rocho gyártmány, woodland, közepesen fakult, amúgy hibátlan, S/L méret, az érdeklődőket privátban várom, Bp-en vehető át) Ha tudtok olyan netes portált, ahol magánszemélyek tudnak katonai ruhákkal, felszerelésekkel.. kereskedni, azt is szívesen várom.
  • szvdzs
    #18684
    Ghillie ruhák készitése OLCSÓN!!!!!Igényesen készitett [email protected]
  • Miskolc88
    #18683
    köszi.
  • Punkerwork
    #18682
    softair meggyógyulhatna már :(
  • bardocz
    #18681
    Ne vedd eg azokat,vásári kacatok,amik 5 méterre,ha ellőnek,és oda is fél méteres szórással.Grat a pisztolyhoz!
  • Miskolc88
    #18680
    igen?
    akkor nem veszek inkább
  • Punker
    #18679
    a 2 puska együtt nem fog annyit tudni mint a pisztoly
  • chilios
    #18678
    grt
  • Miskolc88
    #18677
    Megvan életem első airsoft fegyvere :)
    44-es bázisban lett véve.
    TM Smith Wesson.

    tapasztalataim:
    -viszonylag erős fegyver.
    -könnyü felhúzni.
    -jól nézki,habár első látásra nem volt olyan szép de aztán megszerettem :)
    -nekem tökéletesen megfelel hobbi célra,csak lövöldözni dobozokat meg ilyesmit.

    holnap veszek egy olcsó kategóriás AK 47-t (rúgós 4 ezer FT xD) vagy egy M4-est (rúgós 5 ezer FT xD )
  • DannyL
    #18676
    Telefonálj oda előbb a 44-esbe, mert szerintem egyik sincs nekik készleten.
  • Miskolc88
    #18675
    köszi a válaszokat mindenkinek!
    akkor maradok a TM Coltnál
  • mstummer
    #18674
    Akkor vedd azt, ez ilyen egyszerü :)
  • Punker
    #18673
    TM-et vegyél ne átcsomagolt kínait!!! szerintem jobban járnál ha kézbe fognád mindkettőt és amelyik kényelmesebb szimpatikusabb azt vedd meg.
  • Miskolc88
    #18672
    még egy fegyver?
  • bardocz
    #18671
    Én a tm coltot enném,mert jobban néz ki:)
  • Miskolc88
    #18670
    vagy esetleg ez ?
    csak azért kérdezem mert holnap lesz ismerősöm pesten és jót szeretnék venni.
  • Miskolc88
    #18669
    akkor nincsenek nagy különbségek a két fegyver közt
  • Miskolc88
    #18668
    a colt nekem jobban tetszik kinézetre :)
  • mstummer
    #18667
    Amelyik jobban tetszik.
  • Miskolc88
    #18666
    melyiket válasszam?
    mind a kettő 7400 FT.
    és mindkettő TM :)
    GLOCK Spring
    Colt Spring
  • Miskolc88
    #18665
    ja azok is bejönnek nekem.
  • DannyL
    #18664
    Nekem volt TM Glock 17-esem, igaz a rövidebb verzió. Nem bánod meg, nagyon egyben van. Most egy TM Colt-om van, az is tökéletes.
  • Miskolc88
    #18663
    ja,majd megnézem itt Miskolcon a plázába mert sztem itt is van.
  • ZTM
    #18662
    Nem küldönek neked fegyót ki,de pl.:a GLS csomagküldő szolgálatot ha megbízod hogy ott az a csomag el kéne hozni akkor kiviszik de ez bonyodalmasabb,jobban jársz ha felmész érte személyesen.
  • Miskolc88
    #18661
    A fegyver, gázspray szállításáról minden esetben a vevőnek kell gondoskodnia az általa megbízott személlyel, vagy szállító szolgálattal!
    A törvény nem ad lehetőséget ezen termékek postai szállítására.

    akkor ez pontosan mit is jelent?
  • Miskolc88
    #18660
    ez
  • Miskolc88
    #18659
    köszi a választ akkor ez a glock amit belinkeltem ami TM-es azt megvehetem nyugodtan?
  • DannyL
    #18658
    Mint azt már oly sokszor elmondtuk, nem az erő a legfontosabb faktor a lőtávolságban. Egy 0,8J-os szutyok hop-up-os gagyi springes sosem fog olyan messzire lőni mint a TM a 0,4J-al, mert a TM hop-up-ja mérföldekkel jobb. Nem minden az erő!