29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #18777
    35-40 méter körül tud!
  • Flammius
    #18776
    Neked is köszönöm a választ, amúgy kb. milyen messzire lő el?
    Airsoftgun rengeteg féle puskát árul, elég siralmas, hogy ilyen módszerekhez folyamodik, ajánlhatna mást is helyette. (Bár, ha tényleg annyira nem jó az a puska, akkor érthető, hogy fél, hogy rajta marad, de akkor is saját magát járatja le, ami nem biztos, hogy megéri hosszú távon. Na mindegy, az ő dolguk.)
  • DannyL
    #18775
    Alapból kb. 280 FPS, de a hop-up-ja miatt simán olyan messzire lő mint egy 400-as M4A1 pl. Én is a TM ajánlom a másik kettő nem túl nyerő konstrukció.

    Airsoftgun-nál azért zengtek ódákat a G&G-ről, mert el akarják adni neked. Ennyi.
  • Flammius
    #18774
    Értem, a G&G-ről az Airsoftgun.hu-n ódákat zengett az eladó, de komoly ellenvélemények is voltak (külsőre tényleg nagyon szép, ezek szerint belsőre nem annyira).
    A TM M14-ese ugye nem minősül sniper puskának? Ha nem tuningolom, stb; akkor ugye 130m/s alatt marad (G&G esetében kicsit tartottam ettől egy-két youtube video alapján, és láttam egy TM video-t is, ahol fölé mentek)? Csak azért kérdezem, mert egy messzire is pontos, de mesterlövész fegyvernek nem minősülő aeg-t keresek. (nagy mázli lenne, ha a TM M14-ese ilyen lenne, mert az egyik kedvenc puskám:) )
  • MuldR
    #18773
    Egyertelmuen TM! A tobbi a nyomaba se er!
  • Flammius
    #18772
    Üdv,

    szerintetek melyik gyártó M14-esét érdemes választani CA "Match", TM, vagy G&G M14 Veteran (fa tus)? Mindegyikról hallottam jót-rosszat a különféle weblapokat, youtube video-kat átnézve, így képtelen vagyok dönteni. Aki ismeri őket személyesen is, és elfogultság nélkül tud róluk nyilatkozni:) - ez a youtube-os videokon, boltok leírásaiban nem ment - kérem írjon.

    Köszönöm.
  • SG rock
    #18771
    Heló!

    Visszatértem :) sajnos egy időre elfeledtem az AS topikot.. most hétvégén nem jön vki a pólus mögé játszani? Azthiszem valami laktanya féle van ott.
  • Punker
    #18770
    ne is mond, már kész vagyok :(
  • praksi
    #18769
    nekem meg jövőhéten 2 ZH, 1 elővizsga és 1 beadandó tesztelési házifeladat, megfejelve hogy péntek déltől vasárnap reggelig melózom. Jó is lesz :-)
  • DannyL
    #18768
    Asszonypajti csinált nekem Tortilla-t görög módra. Most épp dolgozik a tzatziki.
  • bardocz
    #18767
    Én megkóstoltam a lencsefőzeléket,de nem ízlett,ezért csak zsemlét ettem.
  • degenerator
    #18766
    makaróni volt vacsorára.
  • Punker
    #18765
    nagy a csend
  • DummyBoy
    #18764
    Annyira nem vagyok fan xD

    Ha oroszból lenne utángyártott akkor úgyis azt venném :) De mivel a 2 egy árban van, így inkább a jobbik :)

    Nincs azzal semmi baj, ha valaki eredetire pályázik, de magamnak sajna nem engedhetném meg ... nekem elég az utángyártott :)

    Ezért is lett elnapolva at orosz projektem :(

  • Punkerwork
    #18763
    cseh M4??? eltörölték a törvényt hogy usa területén belül kell gyártani a csúzlikat?
  • kvitya
    #18762
    Legyél amerika rajongó és vegyél igazi amerikai cuccot :))

    Pl propper-t, egyenesen Hondurasból :)) Bushrag ghilliet, Mexikóból :)) Hozzá m4-et, Csehországból :)) Belga lőszerrel....... :))
  • DummyBoy
    #18761
    Visszajött a szoftér ... Na mondom elolvasgatom a topikokat ...

    Nos, mit találtam (offkorz már elkelt ...) a rucitopikban ... Berezka Bekas M7 (Hozzáteszem, nemtom most bekas vagy M7 volt, mert mind a kettő BDU, csak más a gyártó ... Bekast mindenhol lehet kapni M7-et nehéz, ráadásul majd egy éve keresek ...) ... A múltkori leállásnál egy Chicom-ot buktam így el ...

    Ez az én szerencsém ... Ha meglenne az AK-m akkor most b@szna agyon az ideg ...
  • GrimReaper78
    #18760
    Sziasztok! Ha esetleg tud valaki linket/boltot ajánlani, ahol (akár használt) horvát takiktai mellényt lehet venni, azt megköszönném!
  • sgmbulldog
    #18759
    Egy orosz kocsmában láttam azt a feliratot, hogy:

    SÖRT NE KÉRJ, MERT ÜDÍTŐT NEM TARTUNK !

    (persze oroszul)
  • Punkerwork
    #18758
    hát sört ne :D
  • MuldR
    #18757
    Ahhh, vegulis mit varok egy egritol. :)
  • Punker
    #18756
    nem is áll szándékomban lesüllyedni, van még pár ezer fajta palack bor amit nem kóstoltam :D
  • MuldR
    #18755
    Mert nem ittal meg finom sort! :)
  • Punker
    #18754
    mondtam már hogy ne sörözz, tisztességes embert bort vagy pálinkát iszik, sört az nem ital.....
  • Hitman76
    #18753
    Csatlakozom! Baromira fáj, és nehezen gyógyul. Egy jól beszedett találat után, napokig alig tudom megemelni a söröskorsót, ami valljuk be felér egy tragédiával.
  • Justice RAT
    #18752
    Engem hasba lőttél, de 3 pulcsin át is kerülgetett a hányinger. Vicces volt, ahogy kiugrottál a lépcsőházba, és ugyan lelőttünk, de nagy jajjgatás volt több helyről is.
    Meg mikor fejbenyomtad Kaszást, mi ott tanácstalankodtunk, mégegyszer fejbennyomtál valakit, és utánna már senki nem akart menni, csak állt ott a tömeg hümmögve.
  • DannyL
    #18751
    Ne izgass!
  • MuldR
    #18750
    Nekem szajloves volt a legdurvabb. Egesz nap "negerszam" volt (vagy Angelina Jolie) :)
  • DannyL
    #18749
    Nálam örök első a körömágy lövés (majd beszartam), második a fülcimpa és csak ezek után jöhet bármi más. :)
  • Punker
    #18748
    belső combra zacsi környékére a legrosszabb még mindig szerintem, pedig kaptam 5 méteren belülről arcra 400+ -os sorozatot (1 bejött a maszk mellett)
  • DannyL
    #18747
    Nem jelentős a dolog, csak kicsit megszédültem tőle. Asszem az agyam is hátrébb rendeződött akkor. :) Egyébként csak a lövés szöge volt szerencsétlen. Nem pattant le, hanem megállt a fejemen. Fél perc faltámasztás rendbe hozta az egyensúlyom. :)))
  • Punker
    #18746
    CQB-nál tud az is csípni rendesen, régen mi is csináltunk ilyeneket :D
  • kvitya
    #18745
    Sztem vakargasd meg a tarkódat, mielőtt nyilatkozol :D
  • Csótányirtó
    #18744
    Csak Dannyboyt sajnálom mert az övé csunyább.
  • Csótányirtó
    #18743
    Nembaj jönmég kutyára úthenger.
  • kvitya
    #18742
    Pereljetek be :P

    Én azt hittem, szarvatok nő karácsonyra és ti húzzátok télapó szánját és a piros foltok csak szarvkezdemények...

    Egy full alap nbb pisztollyal játszottam, nyári gázzal. Semmi más (komolyabb) nem volt nálam......
    .... pedig tűnődtem, h beleteszem a g-spec alap csövét, hisz csereszabatos. Az az egy tart vissza, h a pisztoly csőtorkolatát fel kellene fúrni 8 millisre, h át tudjam tömködni a hosszabb belső csövet. A hangtompító frankón fedné, cca. 5-6 centi hatékony része is maradna
  • DannyL
    #18741
    3 puklim van. Egyik nyitott. :)
  • Csótányirtó
    #18740
    Sajnos ő is énis bekaptunk párat Kvityátol
  • Punker
    #18739
    nem sisakban játszottatok? :D
  • Csótányirtó
    #18738
    Hogy van a fejed??