29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #28481
    Valaki tudja-e esetleg, hogy a G&G Extreme 45 -ös pisztolyán fennakad-e a szán a tár kifogyásakor ???
  • RoyalPredator
    #28480
    Erreeeee. Köszi!
  • lac coo
    #28479
    Nem vagyok benne biztos mire gondolsz, de talán erre :http://airsoftbuilds.com/

  • RoyalPredator
    #28478
    Melyik is az a weboldal, ahova Airsoft fegyvereket töltögetnek fel adatokkal?
  • DannyL
    #28477
    touche
  • RoyalPredator
    #28476
    Igaz. De amúgy jól működne :D
  • Punker
    #28475
    érdekes dolog az, hogy 2009-ben te még bőszen horogkereszteket rajzolgattál Hesslernek, mikor már rendezték a Stalker játékokat.

    részemről a téma itt lezárva.
  • shatanka
    #28474
    Gyors záras csomagolás. Évek óta bevált, működő megoldás. Nem koszolódik tőle a BB, nem kerül semmibe.

    Royal: Kéne egy dobozt gyártani ami kávét is főz... Ne beszéljünk arról, hogy a szivacs porlik, lehúzza a szilikont a BBről.
  • RoyalPredator
    #28473
    Spanyol viasz spanyol viasz... Ebből van a kenyér az aszalon vagy mi ? :D

    Kedves Punker. A flame-t nem én kezdtem.
    Csak megemlítettem egy érdekes dolgot. Senkinek se kéne egyrészt belekötni, meg azért szvsz kell egy bizonyos állapot, hogy ebből kifolyólag irogassanak vehemensen.
    De ha azt írom, hogy "AKSU vagy AK47?", akkor is én kezdtem volna...

    LacCoo: Amibe csak akarod, és elfér valamelyik zsebedben.
    Egyedül a csörgés amit ki kell iktatnod igazán, szóval vagy ne ugráljon a BB, vagy legyen jó hangszigetelő csomagolásban. Legjobb ha mind2.
    Kéne egy dobozt gyártani, amiben le tudod szorítani a BB-ket egy szivacsos préssel, állíthatóan.

    A Flame bizottságnak: Nem fogok magyarázkodni. Inkább maradjunk csöndben, okés?

    ON: Úgy hallottam RedWolfAirsoft videóban, hogy a VVS állítható dugattyú nem működik olyan V3-asokon, amiken elektromos blowback lehetőség van. Erről tudtok valamit? Egy kis vágat miért szabotálná, ha normál dugattyút nem. ?
  • Punker
    #28472
    én gyors záras csomagban viszem viszem úgy nem csörög
  • lac coo
    #28471
    BB-t mibe érdemes magammal vinnem? Van egy kicsi meg egy nagy töltőm, de elvileg van még egy szabad nagy tároló zseb a mellényen azt extra bb-nek meg két szendvicsnek szánom ....
  • lac coo
    #28470
    Jah,,, azt hittem van valami új okosságotok, régóta nem olvasgattam semmit ...
  • Punker
    #28469
    pisztolytár zseb, de kényelmesen belefér a 2 gyorstöltő.
  • lac coo
    #28468
    Jah... figyu már mi az a gyorstárazó zseb? Valami spéci dolog, vagy egyszerűen abban tartod a gyortöltőidet?
  • DannyL
    #28467
    Ne haragudj csak valahogy meg kellett osztanom abbéli örömöm, mi koron LARP-os hsz-edet olvasva vinnyogva röhögtem a földön.

    A bizonyos spanyol viaszt nem te...?
  • lac coo
    #28466
    Támogatja a ló... :)

    Annyi hülyeséget írogasson mindenki mint amennyit én ! ;)
  • Punker
    #28465
    a legtöbb ember belefáradt a hülyeségeiteket olvasgatni [igen neked is részed van benne hogy folyamatosan támogatod a faszságait] , de azt ne várd hogy szó nélkül hagyjuk hogy a lázálmait ilyen szinten terjessze!
  • lac coo
    #28464
    De ugye a játékszabályok szerint az nyeri a díjat aki folytatja ! :)

    A flémelést meg én találtam ki elsőnek a világon, stipistopi ! :DDD


  • NoobStalker
    #28463
    de most tényleg ez nem flém, hanem írd le honnan a túróból veszed amiket írsz, te találtad ki a LARPOT? az hogy neked jutott eszedbe egy téma az mért nagy szám?

    És kérlek alapozd meg mire véled hogy most senki nem tud stalker nélkül lenni?
    Azt meg , hogy előttem nem volt ilyen...viccelsz olvas vissza 10-20-50 oldalt...pont te meg lacco haverotok nyomatta itt a fő műsort.. az hogy mások rajtatok ércelődnek szerintem még nem is furcsa...de mind1
  • Punker
    #28462
    a flémet ismételten te kezdted a valótlan rágalmazásaiddal...
  • RoyalPredator
    #28461
    Most te is jössz flémelni, pedig Nighthawk és/per NoobStalker előtt nem volt ilyen.

    KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
    A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!
  • DannyL
    #28460
    Hülyét csinálsz te magadból nélkülem is. Tényleg nem.
  • RoyalPredator
    #28459
    Hehehe. Nemis
  • DannyL
    #28458
    Nem kellek én ide...
  • NoobStalker
    #28457
    harmatgyenge.. pont te akinek ez szól...
  • RoyalPredator
    #28456
    Nesze. Megkapod. Megérdemled. Legyél vele boldog.

  • lac coo
    #28455
    3-as szint! Nyertél ! :D
  • NoobStalker
    #28454
    csak azt mond meg honnan szedi hogy a Sztalker a legnépszerűbb LARP?, de tényleg , megírta a Blikk?
  • NoobStalker
    #28453
    nem vagyok álreges, Royálom meg csak szórakozni lehet mert aranyosan produkálja magát.
  • lac coo
    #28452
    :)))
    A két álreges srác nagyon kíváncsi a felsőbb szintekre, úgy látom, Royal annyira nem ... :)
  • lac coo
    #28451
    Jah, értem.. Nem tudom mit hogy csinálnak, elvileg ma mentem volna oda nyitójátékra, de nem volt kedvem...
  • NoobStalker
    #28450
    ja nem, ő szarta a spanyol viaszt ezt nem lehet elvitatni tőle, másnak sose semmi bezzeg neki, ezért is szeretik őt nagyon... sose csinált semmi csak a pofája nagy azért mert beöltözik hasonló ruhába mint egy "stalker" ááá de neked minek is mondom...tudod...
  • Punker
    #28449
    olvasd el :D
  • NoobStalker
    #28448
    mit is?
  • Punker
    #28447
    megpróbálod elvenni tőle?
  • NoobStalker
    #28446
    ejj ennek a Royal gyereknek tök igaza van.. én a milsimet találtam ki és azóta az lett a legfelkapottabb, pedig a STALKER sokkal jobb sőt én csak STALKERT játszom amit ő talált ki...annyira jó volt a tavalyi gém annyira stalkeres volt hogy a nép beivott és másnap ilyen félhulla emberek kódorgóak szerte szét a pályán akik meg kijöttek merthát hívták őket , ugyanis alig voltak, evvel találkoztak a nagy játékkal...de tényleg szerintem ez a HummerRoyalDante az császársrác...
  • Punker
    #28445
    az a környék nem a közbiztonságáról híres :(
    a pályát szétlopják / rombolják, a játékok alatt a parkolót őrizni kell majd és nem 1 embernek.
  • lac coo
    #28444
    :)))

    ezt most cinikusan mondtad, vagy csak képzelődöm ? :)
  • Punker
    #28443
    sok sikert nekik.
  • lac coo
    #28442
    200 hektáros pálya készül ....