29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #18857
    FTP viszont nem működik. Azzal mi van?
  • DannyL
    #18856
    Az konkrétan én voltam. :) Többet nem fordult elő a játék alatt ilyen. Gyorsan tanultunk és második felszólítás után ledurrantottunk mindenkit a vérbe.
  • Punker
    #18855
    szerintem vannak helyzetek mikor minden mindegy alapon, bejöhet az ilyen öngyilkos roham, persze nem mindig.
  • Hitman76
    #18854
    Tegnap kétszer is leállt, egyszer késő délután egyszer pedig este.
  • Justice RAT
    #18853
    Párszor mi is megtörtünk ilyen támadást, de inkább csak véletlennek éreztem.
    De a lerohanáshoz is érteni kell, mert olyan is volt hogy 6 ember lelőtt vagy 15-20 lerohanót. /Azt hitték, hogy 1 sniper van csak./ Mire kilőtték a rajunkat, és kijöttünk a bozótból, megdöbbentünk, mennyi ellen van a réten.
    Jó helyzetfelismerés, és terepismeret mindenképp előny.

    Az a fajta játékmodor amiről említést tettél, nélkülözi a játék szót. Szerintem.
  • Punkerwork
    #18852
    visszavonulni és széthúzni őket, szlovéniában láttam 1-2 ilyet, szerintem csak így lehet megúszni. külföldi csapatok nem szaroznak, egy raj lerohan 2-őt gondolkodás nélkül, nem állnak meg medic-elni stb, izomból neki mennek az ellennek (olyan hegyoldalon felfelé ahol mi 10+ perceket szaroztunk ők 2 perc alatt felrohantak) ha meghalnak meghalnak de ha marad 1-2 emberük akkor nyernek...és bizony sokszor bejött nekik!
  • Justice RAT
    #18851
    hát most úgy robbantottak, hogy feltette a kezét, és ha az egyiket ökölbe szorította, már robbantunk is. A markában, a kesztyű alatt volt a bomba elsütőszerkezete. Na ezt előzd meg, ha tudod. Lehetetlen. Nem is tartott sokáig a szerepjátékos rész.
    Mostani játékra tisztázódott, mikor lehet lelőni valakit.
    A személyes fájdalmam az volt, hogy sniperként nem volt elég pötyögtetni, mert nem érezték, hogy eltaláltam őket. 8-10 lövést kellett leadni, szinte sorozatszerűen, hogy feltegye a kezét.

    Nem tudom, hogy voltak a csapatok, de totális fejetlenség volt egy-egy támadás során.
    Most azt gyakoroltuk, hogy hogy kell lerohanni egy pontot, úgy hogy nem számít a veszteség, csak a győzelem. Meglepő, de eredményes volt. Talán Ace üvöltözött, hogy tartsuk az arcvonalat, és tartottuk, és letaroltuk őket. 10 perc múlva ők ugyanezt csinálták velünk.

    Azon gondolkodom, hogy mi egy taktikus csapat vagyunk, és nem szoktunk lerohanást alkalmazni, de viszont néha minket lerohannak. Hogy lehetne védekezni, vagy milyen feltételekkel lehet védekezni sikeresen egy lerohanás ellen? Most ezen jár az agyam.
  • Punker
    #18850
    tegnap este szállt el, addig jó volt, most is megy.
  • kvitya
    #18849
    Fura, de péntek-szombat és vasárnap is tökéletesen működött, napi 4-5 alkalommal próbálva.....
  • DummyBoy
    #18848
    Akartam menni, de a céges évadzáró foci pont akkor volt .. így jártam ...

    Pedig megjött a fegyverem is ... A slusszpén, hogy orosz rucim lett volna erre mindenki az Afgán oldalra reggelt xD Szidtam is őket ...
  • Punker
    #18847
    nem az üvöltözőkkel volt a baj, hanem az elméletileg "barátságos/semleges" játékosokkal, aki ordibál arra fegyvert fogsz lelövöd és kész, de mikor a barátságos játékosok is csak baszogatnak pl mikor a kórház építés volt 40-50 perc alatt sikerült önkéntest találni (aki persze amint bent volt a HQ-n megkéselte a tábornokot)

    2-3 óra után persze hogy ez mindenkit taccsra vág, ugyanis semmit nem tudsz csinálni, max halomra lövöd a sok hülye gyereket aki nem úgy játszik ahogy kéne de abból meg csak a sértődés van utána.


    szerencsére a végén a sötétben a RAT-Vadkan-exPortyázó harccsoportos akció mindenért kárpótolt :D
  • Hitman76
    #18846
    Mi pontosan így gondolkoztunk, amikor Rétságon afgánként nyomtuk az ipart. Igyekeztünk nagy tömegben megindulni az amik felé, és próbáltunk leválasztani róluk egy-egy embert, akit a többiek fedezetében gyorsan meg is késeltünk. A másik trükk a lelki megtörés volt. Üvöltve, átkozódva, agresszív fellépéssel elbizonytalanítani az ellenséget, folyamatosan nyomás alatt tartani, és egyvégtében hirtelen mozdulatokkal ingerelni őket. Látni kellet volna némelyik amcsit! Őszinte rémület ült ki az acukra, azt sem tudták hol vannak!
  • Justice RAT
    #18845
    igen
    mi voltunk. Éjszaka le is vontam a tanúlságot:
    csapat megállít, egyesével előrehívni az embereket, és így foglalkozni velük. Ja és csak 1 katona mennyen ellenőrizni az egy embert. Nem szabad ennyire megosztani a figyelmet, nem mehet be a tömegbe senki sem, mert elszakítják, lekéselik, felrobbantják.
  • mstummer
    #18844
    Ja volt idén jobb is,de akkoris tetszett.
    Ugye titeket robbantottunk fel az egyik áteresztő pontnál? :) Mentségetekre szól hogy a következő áteresztőnél az egész raj körbe vett minket, ha lett volna még bombánk.... Szóval ti legalább odafigyeltetek.
  • Punker
    #18843
    a változatosság kedvéért megint besz@rt a softair.....
  • DannyL
    #18842
    Vótt má jobb is...
  • Justice RAT
    #18841
    Kemény voltak a látványefektek. Meg az afgánok is.
  • degenerator
    #18840
    én ma söptén voltam játékon. kb 4szer húztam meg a ravaszt. az első egy "áttörős" játék volt, ott egyszer se lőttem, viszont elsőnek érkeztem a célpontba (sunnyogni tudni kell)

    a második zászlószerzés, ott ellőttem 3 rövid sorozatot, aztán futás a zászlóval az ellen bázisára. na azt is megnyertem a többieknek.

    a 3. egy deathmatch, ott egy sorozatot lőttem el, a szokásos...összesen egy fél 100as midcapet, ha ellőttem.
  • mstummer
    #18839
    Afgán-Szovjet konfliktus volt. A mi csapatunk Afgán oldalon vett részt a Durani törzsben.
    Sok sok civilkedéssel kezdtünk. Öngyilkos merényletek is történtek :D Ennek hála egy jármü és egy fél áteresztő pont került a másvilágra :) Igazoltatások is történek... közben részünkről az oroszok szidalmazása :) 3an még a Szovjet HQ-ra is bepofátlankodtunk. Ott viszont kivégeztek minket ártatlanul, mint később kiderült 6 medic szalagjukba került volna a szovjeteknek, de nem balhéztunk. Mire visszasétáltunk a falunkba már elég sok fegyvert átcsempésztek a testvéreink Pakisztánból igy fegyveresen folytattuk. Segédkeztünk további csempészésben.
    Ezután egy masszív támadást intéztünk a vörösök HQ-ja ellen, sajnos csak fél sikerrel,de keményen küzdöttünk. Kaptak a ruszkik rendesen aknavető támadást :)
    Végül a szovjet előre tolt bázist támadtuk meg, sajnos sokan elfáradtak és hazaindultak ezért nem voltunk elegen. Mi is fáradtak voltunk, de azért egy utolsó allah akbar kiáltással megrohamoztuk a bázist. A többségünk meghalt de páran bejutottak. Nemsokkal később le lett fújva a játék.

    Praksi nekünk is lesz még egy szilveszteri játék, de nagyjáték szinten már vége az évnek nálunk.
  • praksi
    #18838
    már befejeztétek az évet? mi még szilveszter előtt játszunk egyet :-)
  • Punker
    #18837
    na mesélj.
  • mstummer
    #18836
    Óriási játék volt ma Császáron :) Méltó befejezése az idei évnek.
  • SG rock
    #18835
    azért szeretném különben leszedni, mert meglazult és terhelés alatt csak a tengely forog. apámnak biztos van ilyen szerszáma
  • praksi
    #18834
    ha hernyócsavaros, akkor imbuszkulccsal; ha préselt, akkor kell hozzá venni kúpkerék lehúzó szerszámot.
  • SG rock
    #18833
    Srácok, a motor tetejéről a Pinion Gear-t, hogy tudom leműteni?
  • GrimReaper78
    #18832
    Köszi a választ.

    Általános kérés: ha valaki tud eladó woodland mintázatú horvát taktikai mellényt (nem túlságosan lestrapált állapotút), legyen szíves privátban jelezni nekem! Kösz előre is.
  • Punker
    #18831
    privátban, nem reklámozunk!
  • SG rock
    #18830
    jó tudni, miket ? akkor már felsorolhatod :D
  • Flammius
    #18829
    Erzsébet krt. Obsit. Oktogonon is van egy, de annak most nem ugrik be a neve. Mit szeretnél venni? Mert én is árulok éppen néhány dolgot.
  • GrimReaper78
    #18828
    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani Bp.-en a belvárosban vagy a Moszkva tér környékén katonai ruházati boltot?
  • sgmbulldog
    #18827
    Sniper álmokat kergetőknek

    http://www.softair.hu/viewtopic.php?t=1793
  • DannyL
    #18826
    Javaslom mélyedj el a témában.
    ITT megteheted.
    Sok sikert!
  • DummyBoy
    #18825
    Ja ... az AS-ben a sznájperkedéshez nagyfokú rutin, tapasztalat és egy jó adag hitelkártya kell ...

    Ha olyan belsőt akarsz ami nem megy szarrá az elején akkor komoly tuning cuccok kellenek, azoknak az áruk pedig darabonként 1 kínai fegyver ára ...

    Gondold át azt a sznájperesdit szerintem ...
  • Punker
    #18824
    első körben kérj kölcsön 1-et valakitől és próbáld ki milyen is!
    még ha kínait is veszel arra is rengeteget kell költeni (AEG-hez képest)
  • praksi
    #18823
    megjegyzem ez a téma 92657e43-szor ki van vesézve a softair.hu -n
  • bardocz
    #18822
    Mindent.Test az marad eredeti,minden másból új kell bele.
  • SG rock
    #18821
    100rugót +ban ? mit kell bele venni 100rugóból?
  • DannyL
    #18820
    Olcsó DMR alternatíva lehet a Cyma M14-es, de az ugye AEG. Viszont meg lehet vele közelíteni az érzést, úgy 500 FPS környékén. Persze itt is a TM az igazi a hop-up-ja miatt. Ezen a szinten minden a jó hop-up szerkezetről szól, semmi másról.
  • DannyL
    #18819
    Hosszú távon? Úgy, hogy 1 év múlva is úgy érezd nem fogtál mellé? Gyűjtsél egy alap TM VSR 10-re még 20 ropit. Vedd meg, majd utána költ rá még min. 100 rugót. Nagyjából onnan van értelme annak a kasztnak amiről beszélsz.
  • SG rock
    #18818
    vagy esetleg a JG BAR 10?