29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • toza #18897
    100 font az sok ezert a cuccert?!
  • DannyL
    #18896
    ÁÁÁÁ! Ez rengeteg pénz érte. Ilyen cuccokat INNEN vagy INNEN kell behozni.
  • toza #18895
    szoval ez az uk bol kb 30 ezer forinter akkor nem eri meg akkor?!
  • DummyBoy
    #18894
    Boldog Karácsonyt Mindekinek!
  • mstummer
    #18893
    Részben igaz. Bizonyos tárak bizonyos puskákkal kombinálva lötyöghetnek, vagy nem akadnak be. Mondjuk tesóm volt Marui AK-jánál alapból lötyögött a tár, de ez nemvolt gond.
    Olyanról hogy egy idő után lötyögni kezd,vagy kiesik,de azelőtt tökéletesen passzolt még nem hallottam.
  • sgmbulldog
    #18892
    Az enyém 3 éve van gyilkolva, de ilyet nem tapasztaltam.
  • aati91
    #18891
    Az igaz, hogy az AK47-esekben egy idő után lötyög a tár és néha kiesik belőlük?
  • DummyBoy
    #18890
    Ok, köszi, várjuk a rivjút xD
  • DannyL
    #18889
    Igen belefér, azt adnak hozzá gyárilag is.
  • DummyBoy
    #18888
    DannyL ... megvan már a P90-es? Ha meglesz akkor dobsz rólla egy rivjút?

    Előre is kösz!

    szerk: jéé, megy a szofter ... jééé ott van a válasz a kérdésemre xD

    Akkor mást kérdeznék: Mekkora az akkunak a hely benne? 9,6V-os Minitype akku belefér?

    Előre is kösz!
  • DannyL
    #18887
    Jó böngészést!
  • aati91
    #18886
    Sziasztok én csak most szeretném elkezdeni! Tudtok mondani valami honlapot vagy boltot ahonnan olcsón belehet szerezni?
  • DummyBoy
    #18885
    UKARA tagnak asszem ... ahhoz pedig az kell hogy valamelyik UK Airsoft site regisztrált tagja legyél és legyen pár játék a hátad mögött (Nem 100%, de írországban élő haverom valami ilyesmit mondott anno ... De az 1 éve volt, lehet azóta változott ...)
  • mstummer
    #18884
    Egyesületi tagnak kell lenni ahhoz hogy normális puskája legyen az embernek. Vagy valami hasonló.
  • Punker
    #18883
    délelőtt még jó volt, úgy tűnik mindig hétvégén van geb@sz.
  • Bobek az igazi
    #18882
    Hali.

    Másnál sem működik a softair.hu ? Miért nem lehet normálisan megcsinálni ?
  • praksi
    #18881
    amennyire én tudom, az egyesült királyságban valami engedélyhez kötött az AS fegyver vásárlása, csak az ocsmány zöld meg rózsaszín fegyverek vehetők szabadon.
  • Punker
    #18880
    távol keletről az EU területére érkezve van, míg egyéni távol keleti rendelések vagy - vagy alapon átcsúszhatnak a vámon.
  • kvitya
    #18879
    UK EU tagállam, mint mi is...... vám alapban nincs ugye....... khmmm.....
  • Punkerwork
    #18878
    nem, mert vám + áfa tuti van rajta.
  • toza #18877
    ismer vki az uk ban vmi jo boltot ahonnan erdemes rendelni ,mert olcso?!
  • Punkerwork
    #18876
    a bal szárnyon kerülve kisebb volt az ellenállás :D
  • sgmbulldog
    #18875
    Tavasszal majd rutinosan a rajparancsnok háta mögött maradsz
  • Punkerwork
    #18874
    én hülye ott elsők között értem ki a csövekért, jutalomból cipelhettük őket :D
  • sgmbulldog
    #18873
    Nem a második nap végére céloztam, hanem mikor első nap elfoglaltuk a mezőn át az aknavetőket :)
  • Hitman76
    #18872
    Egyszer olvastam valahol, hogy a jó szakasz pk. azt próbálja elhitetni az embereivel, hogy ők "halhatatlanok", az ellenség béna, és a kiképzésük is sokkal alacsonyabb szintű mint az övék ezért nem érheti baj őket.
    Nos ezt Mac nagyon jól prezentálta tavaly az egyik Dawe féle játékon. Egy szál pisztollyal üvöltve küldött minket rohamra, és egyáltalán nem érdekelte a mellette fütyülő BB-k zápora. És láss csodát őt nem is találták el egyszer sem, míg mi hullottunk mint a legyek. Végül felőröltük az ellent, és azóta is jókat röhögünk ha szóba kerül az ominózus jelenet.
  • Punker
    #18871
    a végén melletted voltam...ott már mindenki ordított mindent :D
  • sgmbulldog
    #18870
    Látod én rutinosabban a horvát, és a szlovén rajoknak azt üvöltöttem hogy "CHAAAAAARGE". Bár ott is a seggberugdosás, meg a lökdösés segítette a legtöbbet, rájöttek ha én tudok "apró" célpontként sétálni közöttük, akkor nekik sem létfontosságú feküdniük :D
  • panther112
    #18869
    Sry, keresés akart lenni, csak kicsit késő van.
  • panther112
    #18868
    TM M14
  • Punker
    #18867
    viszont szlovéniában az utolsó nemzetközi káosz roham mekkora volt már nincsenek rajok nincsenek szakaszok se kontingensek, csak a 40 ember üvöltve mint az állat megy előre, én csak a hullákat rángattam a medic-eknek ott, de még így is hatalmas élmény volt! a végére tuti megtanulták a külföldiek is mit jelent mikor Tomekk ordít hogy ROHAMMMM!!!
  • sgmbulldog
    #18866
    A lerohanásban a gumikésekkel, és világító kardokkal végrehajtott arab rohan sem volt rossz Rétságon :D Hősiesen elhullottunk
  • simaz
    #18865
    Action gyártmányú pisztoly tokom volt. Teljesen meg voltam vele elégedve. Jó darab.
  • praksi
    #18864
    Az ehobbyasia-n lévő ACTION gyártóról tud valaki mondani pár szót? milyen minőségű, mennyire megbízató, etc.
  • Punker
    #18863
    nincs pass egy nem működő FTP-hez, hetek óta nem megy senkinek...
  • DannyL
    #18862
    Valaki írja már meg nekem a softair ftp password-jét, mert az általam ismert változat már nem jó. Köszi!
  • Punker
    #18861
    Shati tudom hogy hiányozni fogok.....
  • shatanka
    #18860
    Punker ne szégyeld, hogy szeretsz fiúkkal foglalkozni... Sokszor egy egész percig :P
  • Punker
    #18859
    én most az uccsó pár hónapban megzakkantam és a medic-elést csinálom legszívesebben :D
  • DannyL
    #18858
    Mi nem ebben a stílusban érezzük jól magunkat, de természetesen ettől működhet.