29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • HöfEE
    #18937
    Nekem van egy mp40-esem de csak dísznek ül a sarokban mivel a kis tárkapacitás miatt nem nagyon tudnám használni játékon :S
    Márciusban lesz egy bizonyos Tázlári 2.VH , Normandiai partraszállást szimuláló játék, talán már hallottatok róla. Szóval ha addig kidobnának a piacra egy ilyen mp44-et lehet beruháznék rá! Elég illúzióromboló német oldalon AK-val rohangálni
  • Punker
    #18936
    sorozat gyártásig biztos finomítanak még rajta.
  • Mersant
    #18935
    bazz, a kedvenc fegyverem, bar ez tenyleg marha ronda...eleg sufnituningnak tunik...
  • Punker
    #18934
    ez most minek kell? jó mártírkodni?
  • Hitman76
    #18933
    Én nem is értem, hogy-hogy nem láttak eddig bizniszt a AS fegyvergyártók a II. VH-s fegyverekben? Pedig bizonyosan büdös nagyot kaszálna az a cég, amelyik kihozna néhány ebből az időből származó, megbízható, olcsó fegyvert (PPS, SVT-40, M3, MP44, FG-42, M1 Garand, Sten stb.)
  • DummyBoy
    #18932
    Én az M60-ast várom xD

    De ha ez megjelenik akkor vicces lesz 2-ik vh-s játékot rendezni ... 48613249321874593214529 német vs. 3 amcsi xD
  • Hitman76
    #18931
    Szerintem mindenki jobban jár, ha erre nem válaszolok.
  • Mike at home
    #18930
    azért remélem Hitman, minden hónapban egyszer megünnepled, hogy kitúrtál innen?
  • Hitman76
    #18929
    Hi be csúf! Remélem ez valami félkész 0 szériás darab!
  • degenerator
    #18928
    na ne viccelj....

    (a megtakarított pénzem elkezdett remegni a sarokban.)
  • MuldR
    #18927
    uuuuuu. vegre valami ami nem m4 vagy ak :)
    csajniz MG42 rol nincsenek hirek?:)
  • Punker
    #18926
    MP44 MP44 MP44 :D



    na és a többi occón kissargaktol :D
  • Punkerwork
    #18925
    kösz
  • Scottt
    #18924
    HBD Punkesz
  • DummyBoy
    #18923
    BéeSZeN Punker!

    @Jacek: Ehh ... nem vagyok nagy híve az olcsó töltőknek, még a NiXX akkuimhoz is minőségi töltőm van (Drágább is volt mint az akkuk, de jó xD)

    Nem biztos hogy a LiPo-kat rá merném bízni egy ismeretlen olcsó töltőre ... főleg hogy az igen kényes a töltésre ... (Elváltbarbi effekt ugye ...)
  • SgtChris
    #18922
    Üdv Urak! Érdeklődnék, hogy az alábbi két kesztyűről van-e tapasztalatotok, véleményetek? Vacillálok, hogy melyiket szerezzem be, főként téli, hideg időben használnám, de fonost, hogy fegyvert is jól lehessen benne kezelni.
    Damascus MX-30 Interceptor
    vagy
    Ironclad Enforcer
  • DannyL
    #18921
    HBD Púnki! :)
  • Punker
    #18920
    thx
  • praksi
    #18919
    heppi börszdéj, Punker
  • Jacek
    #18918
    szanmodel vagy pakomodel 4990 forint balanceres mini LiPo akksi tolto tobb mint egy eve hasznalunk 2 darabot... tapegyseget is adnak hozza
  • DummyBoy
    #18917
    BUÉK mindenkinek!
  • SG rock
    #18916
    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!!!
  • MuldR
    #18915
    Ezt asszem konkretan irta is kozuluk valaki a forumon. Inkabb az ovek mint mase.
  • Punker
    #18914
    nem érdekli őket, azért vették meg hogy ne másé legyen (persze lehet tévedek)
  • Bobek az igazi
    #18913
    Egyszerűen nem értem hogy egy ilyen aránylag nagy látogatottságú fórumnak az üzemeltetői hogy nem képesek normálisan megcsinállni egy fórumot ?
  • Punker
    #18912
    most megjavult
  • praksi
    #18911
    nektek se jó a softair.hu ?
  • DummyBoy
    #18910
    Egy (Minőségi, megbízható offkorz ...) Pc-s táp 12V-os ága jó egy LiPo töltőnek mint tápfeszültség ...

    Ennyi az egész ...
  • HöfEE
    #18909
    Tisztában vagyok a lipo akksik működésével, és tulajdonságaival, én kifejezetten erről a "PC-s" töltőről szerettem volna megtudni valamit.
  • Bobek az igazi
    #18908
    Hali.
    Ha a csapatban ahol játszol már több embernek van ilyen aksija akkor miért nem őket kérdezted meg a töltésről és egyebekről ?
  • HöfEE
    #18907
    Értem köszi a választ! Nekem elsősorban azért lenne jó mert bármikor tölthetem (memóriaeffektus kilőve) és mert kicsi, 9.6-os akksi már nem fér el a tusomban, oldalára szigszalagozva meg hülyén néz ki. A nagyobb tűzgyorsaság is jó dolog , de inkább az előbbiek miatt váltanék. A csapatomban egyre többen váltanak lipora és még senki nem panaszkodott.
  • DummyBoy
    #18906
    Én most akarok váltani, mert azért vannak előnyei ... De az nem az ára xD

    És tény hogy picit oda kell rá figyelni ... xD Különben olyan lesz mint az elvált Barbi ... Viszi a házat, a bútorokat,stb xD
  • Mersant
    #18905
    csupa elony :)
  • DummyBoy
    #18904
    LiPo akksináé nem szabad spórolni a töltővel ... mondjuk sima akkuknál sem érdemes, de LiPo-nál kell egy normális Balanceres töltő ...

    De szerintem Te valamit félrehallottál ... Ugyanis ezeknek a balanceres töltőknek nagy részük 12V-os tápot kíván, és erre jó megoldás a PC táp ...

    Szóval a PC táp a töltőnek kell ...

    De ha szétnézel az itthoni modellboltokban kapsz ... Viszont a LiPonak nem árt ám utánnanézni, ugyanis van pár dolog amire oda kell figyelned ... pl: a cellákat 3V alá nem illdomos meríteni mert megdöglik az akku végleg! Valamint mechanikai sérülésekre és az akkucellák közötti eltérésre fokozottan érzékeny ... (Ezért kell a balanceres töltő...)

    Extrém esetben meg jobban ég mint a karácsonyfa ...

    Szerk: Ha fontos az ár akkor ne vegyél Lipo-t xD Olcsóbban megúszod a hagyományosakkal ...
  • sgmbulldog
    #18903
    Ha fontos az ár miért nem ni-mh aksit veszel ?
  • HöfEE
    #18902
    Akkuváltás előtt állok , és li-po akksit szeretnék használni, viszont nem tudom milyen töltőt lenne érdemes hozzá használni ( leginkább csak túl drága ilyen eszközöket találtam, sajnos nincs rá pénzem). A legutóbbi játék alkalmával mesélte egy srác, hogy ő számítógépről (az egyik tápkábelről) tölti valamilyen átalakító vagy nemtom mi segítségével az akksiját. Ha erről hallott már valaki vagy használ ilyet akkor elmondaná hogy működik és honnan lehet beszerezni?
  • toza #18901
    thx
  • DannyL
    #18900
    Árban az ebaybanned a legjobb, kb. 1%-al lövik be az áraikat a gunneres alá. Postával együtt persze. A gond az, hogy kicsi a választék. Szóval ami nincs ebaybanned-en, azt valóban gunner-ről kell hozni.
  • Kurfürst
    #18899
    Angliából ne rendelj, drága. Hong Kongból kell (gunnerairsoft, WGC Shop stb.), illetve van egy lengyel site is vhol, kicsit drágább de hamarabb bejön, és nincs tökölés a vámon.

    Árban ált. a gunner a legjobb.
  • Punker
    #18898
    sok