29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #19097
    Az airsoft sosem volt versenysport. Amúgy Punker...
  • praksi
    #19096
    miért nem vesztek sima springes pisztolyokat vagy shotgun-t? olcsóbb, és kevésbé balesetveszélyes.
  • Punker
    #19095
    felőlünk el is égethetitek a pénzeteket a kutyát nem érdekli.....
  • Dobronski
    #19094
    Jól van de értsétek már meg hogy rengeteg hobbim van....bmx,gép,kickbox meg tudja a faszom mi ez már alapból rengeteg pénz.Ezt csak azért akarom hogy a haverral lövöldözzük egymást nem akarok ebből versenyezni.
  • DannyL
    #19093
    Ezt inkább kínai dugós puskának nevezném...
  • MuldR
    #19092
    A spring sniper akkor lesz hasznalhato, ha rakoltesz meg 200 000 ft-ot. Alapbol mindegyik 300-400 FPS kozotti erteket produkal. Kiveve a Tanaka gazosok, azok 550+ FPSt lonek, de az alapbol 150 000+ huf.
  • Dobronski
    #19091
    Az 1.75 J nem kevés egy sniperhez?Ja és távcső nélkül nem is lehet vele célozni?Vagy jár hozzá?
  • HöfEE
    #19090
    Bazze :D Ez elég ronda volt! Még nem láttam ilyet, csak olyat, hogy fülcimpába ragadt bele, az se vót szép
  • Kurfürst
    #19089
    LOL, belement egy bogyó a fejébe.
  • Kurfürst
    #19088
    Hányás, azonkívűl valszeg nem is tudod válhoz szorítani a nagy tár miatt.
  • praksi
    #19087
    "Pendra írta:

    Mi tényleg csak neked és a pénztárcádnak akarunk jót! Attól, hogy a puska hasonlít egy mesterlövészre még nem az. Mindegyik alap, nem hibás kínai fegyver nagyjából ugyanazt a pontosságot tudja. Legyen az CYMA AK47 vagy L96. 30 méterig megfelelően pontos. 30m fölött pontosság már nagyban azon múlik mennyire szerencsés kezed van vásárlásnál.
    Álljon itt az egyszeri mesterlövész életútja:
    Megveszed az L96-ost, beülsz egy bokorba és vársz... vársz... vársz... A csapattársaid jönnek mennek, sorra lövik ki az ellenségeket te pedig csak vársz... vársz... vársz... Aztán vége a körnek és gyakorlatilag ellenséget sem láttál 100 méternél közelebbről.
    Következő körben ugyanez. Vársz... vársz... vársz... de ekkor megjelenik egy ellenség. Rálősz, de nem találod el, mert a BB elcsavarodik jobbra. Ő erre fedezékbe vonul. Utána onnan lelövi még 2 csapattársadat amíg te reménytelenül próbálod eltalálni az ember 5x5 centis kilógó részét. Végül egy csapattársad kilocsolja. Vége a 2. körnek.
    A 3. körben elhatározod, hogy csak biztos célra lősz. Vársz... vársz... vársz... A csapattársaid vidáman rohangálnak ide-oda és szedik ki az ellenségeket míg te csak vársz... vársz... vársz...
    Ebédszünet beszélgetés, mindenki mondja, hogy "hű mekkora kommandózás volt ez, meg mekkora volt már egyszerre 3 embert soroztam le" te pedig max annyit tudsz hozzátenni, hogy "Engem egyszer sem lőttek ki!"
    A 4. körben a vársz... vársz... vársz... után meglátsz egy ellenséget a távolban. Rálősz, a BB célon van, aztán mégsem áll ki. Lősz mégegyszer, az is célon van, és még mindig nem áll ki. Aztán a következő lövés közben kapsz egy sorozatot amiből mindegyik BB eltalál. AElballagás közben látod, hogy ez az a srác, akin páran röhögtek ebédnél, hogy "A hülye 150-et költött a TM M14esére, az enyém bezzeg csak 40 volt és 400 FPS" Az már sosem fog kiderülni, hogy nem érezte a találatot (kevéssé valószínű) vagy a távcső volt megtévesztő és a BB 10 méterrel előtte esett le.
    Az 5. körben ráunsz a sunnyogásra és elkezdesz kommandózni. Abban a körben 5x lőnek ki, míg te 1 embert találtál el. Ráadásul ő már egyébként is a visszaállóra ment.
    A következő hetekben minden fellelhető pénz és információ forrást felhasználsz, hogy pontosabb és erősebb legyen a fegyvered.
    A sok sok óra és nem kevés pénz után a legközelebbi játékon a puska szétesik. Te pedig egy kölcsön AEG-el tolod az ebédszünettől kezdve.
    Az ebéd utáni 2 körben lelőnek 8x de te is leszedsz vagy 6-8 embert és marha jól érzed magad az ad-hoc csapatban.
    Következő héten a fegyver az Eladó mesterlövész rovatba kerül, 1/3-ad áron...
    Természetesen ez nem mindenkire igaz, csak mondjuk a kezdők 98%-ára."

  • praksi
    #19086
    fujjjjj :-)
  • praksi
    #19085
    nézd meg a softair Kínál topicját, ott könnyebben találsz olcsó és használható fegyvereket; vagy ahogy Punker mondta, józsefvárosi piac/Sárkány Center
  • qtab986
    #19084
    Ilyen Steyr AUG C-MAG kombinációt próbált valaki?
  • Punkerwork
    #19083
    ha olcsón akarsz fegyvert venni menj a kínai piacra, az ilyen hirdetéses szarokat felejtsd el.
  • Dobronski
    #19082
    Vélemény?
  • Punker
    #19081
    olvasgass sniper FAQ-ot.
  • Punker
    #19080
    2006 decemberi a csúzli :D
  • Dobronski
    #19079
    Hogy érted hogy túl erős?És ezért miért csalódnék?
  • Reaper
    #19078
    crw-airsoft.com-ról rendelt már vki? Vélemény?
  • praksi
    #19077
    jó, monfjuk tied hány éves, 3 lesz lassan? :)
  • praksi
    #19076
    túl erős, és kezdőként csak csalódni fogsz.
  • Dobronski
    #19075
    Sziasztok!
    Szeretnék venni egy airsoftot de csak a haverral ölni egymást sokat nem akarok költeni.Van egy sniper mi a véleménytek?
  • Kurfürst
    #19074
    Jajaja, 50 k-ból kijön a kezdőcucc, én is annyiból kezdtem.

    Kínai AEG 25-35 000 (nincs egyébként ezekkel semmi baj, a kínai teteje már nyaldossa a "márkás" Hong Kong-i cuccok alját, árban is..).
    Gyakorló, satyek 7000
    Védőszfelszerés kb. 5000
    BB-k 3000 oszt csókolom.
    Mehetsz játszani, beugró vagy nincs, vagy maximum 500-1000-2000.

    Azóta szerintem ennek a duplájánál tartok, nagyrészt extra felszerelések, CA AUG-ra fegyverre lett lecserélve a JG AUG, beszereztem egy BW bakancsot, takmellényt és ivózsákot, és kaptam egy rádiót. De kb. ennyi, én egyenlőre megállok, és igyekszem ritkán megnézni az AUG HBAR konvertert illetve az Ares G36-ost.
  • MuldR
    #19073
    Nekem Dboys AN/PAQ2 doboz van a SIG-en, es az 1700-as nicd nunchaku belefer. Az mindenre eleg (max telen 2 kell belole) :)

    Dboys M4nel mindegy melyik. Ugyanaz van benne. Mondjuk a muanyag csuszocsapagyaktol keszvoltunk, de amugy egesz turheto minoseg. Annyit boven meger.
  • simaz
    #19072
    A RIS-es egy jó választás. Ajánlott hozzá egy fix tus, hogy a nagy akkut bele tudd tenni, mert különben a tusra tudod rábarkácsolni, mert ami a peq dobozba van az kicsi lesz.
  • Reaper
    #19071
    Milyen M4-est Dboys-ból?:-D Úgy néz ki rászánom magam és beruházok egy Dboys Full metal M4 RIS-re. Eddig M4 CQB-ben gondolkodtam, de az túl rövid és nem vagyok egy apró ember:)
  • simaz
    #19070
    Kezdőnek a minimum 50.000.- Ft.
    De aki belekezd normálisan az 1-2-300at még mellé el fog költeni idővel.
    A kínai puskák odavertek az áraknak, de már eléggé használhatóak.
    Átnézés javítás párezer forint még rá és jó lesz.

    Én mindig azt mondom ha kérdeznek, hogy:
    - Végy egy jó aksit.
    - Többit majd utána.
  • Punker
    #19069
    akkor én mit mondjak a kb 250-nel? :D
  • Punker
    #19068
    egy hobbi nem feltétlenül pénzszórás, nekem ez szórakozás és pihenés egyben, régen ugyanezt a pénzt elkocsmáztam, vagy számítógépre költöttem, annak se volt sokkal több értelme :D
  • MuldR
    #19067
    Nem szabad osszeszamolni! En anno 1,7 millaig jutottam! Borzaszto! Igaz, kb 1 millanyit el is adtam, de meg mindig 10x annyi penz all benne mint kellene :(
    Pl most arulom a GP M4est 80-ert (115 00 itthon boltban) meg a full fem SIG 552-est 90ert(amire ossz 170 000 koltottem) es persze senkinek se kell, mert kinaiba ugyanez 30 000. Igaz, hogy muanyag, meg torik a haz, meg 1-2 ev alatt full belso csere, de kit erdekel. Szoval nem szabad ra sokat kolteni, erre rajottem.
    Az egesz AS egy nagy penzszoras :(
    De persze most is Tanakat akarok, nem kinait :)))
  • MuldR
    #19066
    Ez igy van. Mikor haditornaztam alig birtam kiszoritani 30 000-et egy kardra es sokalltam, hogy uristen de draga. Osszeszamoltam akkor valami 250 000 kellett volna, hogy jo cuccom legyen (lancing, karvedok, sisak, fegyverkabat, labvert). Ma mar ez olcso hobbinak tunik. :)
  • praksi
    #19065
    a srácok mondandójából lemaradt, hogy az esetek 99,9%-ában mindenki saját felszereléssel játszik, viszont egyes helyeken (pl. Keleti Front) lehet fegyvert bérelni

    MuldR: én is elkezdtem összeszámolni, de mikor csak a G3 is 100 rugó fölött volt már; akkor inkább feladtam :D
  • Punker
    #19064
    annó a makett boltban mondták mindig a makettezés drágább mint a pia+drog+szerencsejáték+nők együtt, de mindez lóf@sz az AS-hoz :D
  • MuldR
    #19063
    Mondjuk ha most kezdenem valoszinu Dboys M4-est vennek.
    Persze igy hogy van egy GP, most epp a Tanaka M40A1-el szemezgetek. A VISA-sok mar nagyon messzirol mosolyognak ram :(((
  • Punker
    #19062
    hát kb 10k-t "buktam" az első két fegyveren, 3 hónapig elvoltam vele 10+ helyi tinglitanglit lenyomtunk arra tökéletes volt, mikor összejött a lóvém akkor rögtön megvettem azt ami tetszett és jónak találtam (és a mai napig az is a fő fegyverem) szal nem tekintem kidobott pénznek, ha mindig bérelt fegyver lett volna drágábbra jön ki.
  • MuldR
    #19061
    Es nem sajnaltad azt a 36500-at, amit kidobtal hulyesegre?:)
  • Punker
    #19060
    de te nem kínaival kezdtél!
    nekem:
    augusztus cyma0,23 7500
    szeptember well M4 29000 (aszem)
    december CA G3 + aksi 110000

    viszont a mostani kínaiak ha az elején rászánod azt a 3-5k hogy rendbe rakasd lebutítasd elég jól bírják.
  • MuldR
    #19059
    Csak en voltam olyan szerencsetlen, hogy amikor kezdtem csak az M16+tolto volt 116 000 :(
  • MuldR
    #19058
    En azert inkabb azt mondanam, 100k bol lehet elindulni.