29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • praksi
    #19217
    ez is a bajom a teljesítménytúrázókkal, hogy rohannak mint akit üldöznek (hétvégén Mátrafüred, remélem nem fog esni :S)

    amúgy igazad van, a Káli-medencénél minimum 1-2 órára érdemes megállni, vagy a Velencei-tó környékén az ingóköveket is megnézni (azokon a mai napig kiakadok :-D )
  • Mike
    #19216
    szerezz hozzá egy videokamerát, aztán hátha megveszi vmelyik tv
  • Punker
    #19215
    az ilyenen nem szabad átrohanni 1 hét alatt, legyen 10+ nap és akkor van idő nézelődni is!!!
  • praksi
    #19214
    243 km autóúton, még ha a Balaton-felvidéken megy keresztül az ember, max egy hét :-)
  • HöfEE
    #19213
    Nagyon képben lehet az eladó, az airsoftot illetően.
  • Hitman76
    #19212
    Ez nem AS fegyver!
  • Punker
    #19211
    ha lenne annyi szabad időnk egyben simán bevállalnám, de egyelőre maradnak az 1 napos túrák 2 napos játékok.
  • Mersant
    #19210
    vegulis 3 honap alatt...
  • degenerator
    #19209
    én azt terveztem a nyárra, hogy budapestről elgyaloglok szombathelyig.
  • praksi
    #19208
    mivel a MASZ tiltja, max az idióták játszanának ilyennel
  • ZTM
    #19207
    Ez azért durva lenne airsoftozni,egyébként én is ettől a faszikától vásároltam ilyen fegyot bár én 10-é vettem.
  • Punkerwork
    #19206
    nem rossz :D
  • Mike
    #19205
    ez kicsit ideillik :)


    amikor a puska nagyobb mint a gyerek
  • bardocz
    #19204
    Vagy ha beleáll a földbe,nem köp ki semmit,az elsütő meg pattog,hogy dehát ő kilőtte a gránátot,hát miért nem vettük észre...
  • Mersant
    #19203
    javasolnam hogy legkozelebb kifelyezetten a rabsicok ellen follyon a "csata". tobb ilyen jatek kene :)
  • praksi
    #19202
    a csapatunk fórumán leírtam az élményeimet, akit érdekel:
    link
  • MuldR
    #19201
    Ilyeneket en is le szoktam nyomni....autoval! :)
  • Punkerwork
    #19200
    a végső cél a Kinizsi 100 :D
  • Punkerwork
    #19199
    télen több ruha, nyáron több víz kell, de addig lehet felkészülni.
    a szeptemberi 25 km-erest 5,5 óra alatt lenyomtuk csak éppen utána 1 hétig alig bírtam járni olyan vízhólyagjaim voltak, idén őszre az 50 km-est akarjuk megkóstolni :D
  • MuldR
    #19198
    Nyaron meleg van! :)
  • Punker
    #19197
    hát kb azt írtad le amit vártam, legalább reálisan gondoltam hogy nem bírnám ezt most. na majd nyáron addig lehet rákészülni.
  • DummyBoy
    #19196
    Persze ... gázos cucc, gáz kell bele meg BB, amint elsütöd a cuccot a gránát kiköpi az összes BB-t ...

    De ezekre a gránátvetőkbe való gránátokra gondolsz ugye ? xD
  • MuldR
    #19195
    hat, lassan 34. Mar vagom a centit a nyugdijig :)))
  • praksi
    #19194
    de min. 15 kiló málhával :P
  • Dobronski
    #19193
    És az az 5200 forintos újratölthető?
  • Punker
    #19192
    hétfő este könnyed 8 km-es sétával kezdünk gyere :D
  • shatanka
    #19191
    punker majd nyáron, ha túlvagyok az érettségin akkor nyomhatjuk.
  • Punker
    #19190
    mennyi is vagy? mi 2-3-an idén a teljesítmény túráknak akarunk neki feküdni :D
  • MuldR
    #19189
    Ez az, amiben akkor sem vennek reszt, ha utnenek+fizetnenek.
    Oreg vagyok en mar ehhez. :)
  • praksi
    #19188
    péntek hajnalban hideg, ködös, nyirkos, párszor esett is; ami azért volt kellemetlen, mert a parkolótól kb 2 km-re volt a táborunk, és mire felértünk, át is ázott a hálózsákom, nem is tudtam rendesen aludni az éjszaka

    szombat napközben kellemesen meleg, napsütés, el is kezdett olvadni az éjszaka megfagyott víz, szal az út teljesen saras volt, bár akkor még csak járőröztünk a tábor körül


    a durva az volt, amikor délután rossz helyre dobtak le minket; azon a részen kb. bokáig ért a hó
  • Punker
    #19187
    a táborban milyen idő volt?
  • praksi
    #19186
    vadász; de amennyit gyalogoltunk, meg ahogy próbáltunk nyomokat olvasni, elmehettünk volna felderítőnek vagy követő sniper-nek is :)
  • Punker
    #19185
    vadász voltál vagy felderítő?
  • praksi
    #19184
    kb. 10 perce ébredtem fel; nagyon kikészültünk a rajommal, mert egy ledobásnál Balukov vagy félreértett valamit, vagy rosszul magyarázták el neki a helyet, de a 'B' ponttól kb 20-25 km-el arrébb tett le minket és a lábunkat lejártuk, mire visszataláltunk.. Ha emberibb állapotban leszek, leírom hogy milyen volt; de a következőn is szerintem ott leszek :)
  • Punker
    #19183
    na mesélj Praksi mi volt????????
  • DummyBoy
    #19182
    Nem biztos, első körben én arra gondolnék, mivel értelmes sima gránát az aranyárban van xD
  • MuldR
    #19181
    Ja, M203 granatra gondolt?:)
  • DummyBoy
    #19180
    Én csak akartam ... gázosat ... nos, CA az elején kiesett, sok a gond vele állítólag (Persze van akinek semmi baja sincs vele ...), de itthon is megkapod, pl nowar-ban ... 5200 1 db vagy 31k 6db ...

    Én King Armsot akartam rendelni WGC-ről, 60 vagy 120 BB-set, egy 3-as csomag 60 dolcsi King Arms gránátpakk xD

    De a határ a csillagos ég xD
  • MuldR
    #19179
    nemtom, sose vettem.
  • Dobronski
    #19178
    Aham köszi.

    És milyen árban vannak?