29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Krisz018
    #19537
    Helló!!

    Én most szeretnék beruházni pár játék szerre, kezdetnek egy mesterlövész fegyvert szeretnék! Olyan 40ezerFt szánnák rá. Tud valaki nekem segíteni benne? mert annyira nem ért hozzá.

    Előre is köszönöm.

    Üdv.
  • SG rock
    #19536
    tess
  • SG rock
    #19535
    ooops
  • Punker
    #19534
    szerinted ez kép?

    ezt a sort szúrtad be: http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=fa8957f8a6&view=att&th=11fc120e6488c8fd&attid=0.1&disp=inline&zw
  • SG rock
    #19533
    dejóó
  • Punker
    #19532
    szemüveg, és pofavédő 2 külön dolog :D
  • kvitya
    #19531
    Agyrágók voltak...... az utolsók.....kihaltak :))

    A párásodásról mindig az a srác jut eszembe, akinek tized másodpercen múlt a szeme....

    Érden játszottunk, sniper team Trashival. Srácot becserkésztük, kb 50+ méter, visszaszámolás, h 3ra lövünk... egy...kettő...srác szemüvegét levette és utánna körülfordult.......

  • SG rock
    #19530
    Lehet, hogy valami belédrakta a petéit és azóta már kirágták magukat
  • Punker
    #19529
    ja ez alap
    nyáron én is levettem mert meleg van stb, na az első BB-t ami eltalált köphettem is ki, kb 10-15 méterről kaptam egyet 395 FPS-sel naná hogy szájra jött szerencsére fogamnak nem lett baja.
  • Punker
    #19528
    engem tavaly nyáron itthon a kertben csípett össze valami durván, 10-12 hólyag lett egymás mellett mint egy gyöngysor, azóta is ott a heg azt szoktam mondani meglőttek :D
  • SG rock
    #19527
    Oltás nincs arclövés ellen?
    Nagyon párásodtam és levettem már az arcvédőt, hogy tudjak normálisan játszani. Alap, hogy első golyó arcba :D szép piros folt maradt a helyén.
  • kvitya
    #19526
    Mondjuk az oltás mindenképpen fontos lenne mindenkinek, aki erdőn-mezőn mászkál.


  • SG rock
    #19525
    ezt a nagy szopást vazz... és milyen undorítóak

  • degenerator
    #19524
    kezdődik a szezon
  • praksi
    #19523
    na, kint van Szopodáék újabb műsora :-)
  • chicco
    #19522
    keresek eladó TM glock 17-et ha van valakinek rugósba ne habozzon

    [email protected]
  • Hitman76
    #19521
    Tényleg baba!
  • SG rock
    #19520
    Ezt szépen összerakták és sztem jól is néz ki!
  • SG rock
    #19519
    jaja
  • DannyL
    #19518
    A f@sz jobban áll a kezükben mint az MP5.
  • SG rock
    #19517
    Hmmm, ilyen játékra mennék :D! 18++
  • shatanka
    #19516
    Tömegközlekedés is létezik.

    Ha később be akarsz ruházni játékra akkor nyugodtan vehetsz egy használható fegyvert is kezdésnek.

    Ha a két fegyver árából vennél egy normális aeget akkor az lenne a legjobb... 62000 ftból már CA-t veszel.

    Ha annyira sniper lövészkedés akkor pedig jg bar 10. 35000 ft környékén kínálják távcsővel.

  • ZTM
    #19515
    Semmi gond,egyenlőre nem akarok játékra beruházni mert nincs még autóm se jogsim és így nem jutnék el sehova.
  • SG rock
    #19514
    jah értem, akkor az előbbi üzimért bocs, csak nem láttam még ezt amit írtál :D
  • SG rock
    #19513
    Szvsz vegyél valami AEG-et!
  • ZTM
    #19512
    ÁÁÁÁ ezzel se játszani akarok, csak itthon célokra lövöldözni,erre húsvétkor lenne is pénzem és nyár elején meg megvenném a Kar98-at így 2 puskával már élvezetesebb a dolog.
  • SG rock
    #19511
    ha játszani akarsz vele akkor nem éri meg ! ha sniperkedni akarsz súlyos pénzeket kell beleölnöd a dologba!
  • ZTM
    #19510
    Ezzel kapcsolatban vmi vélemény?
    Megéri rá kiadni pénzt?
  • ZTM
    #19509
    3. Időgarantált csomag (tipp)
    - utánvétes!!!

    Tehát ez az amit keresek?!
    mind1 csak kihozzák...
  • praksi
    #19508
    1. Ajánlott levél
    - előre fizetés szükséges!!!

    2. Postacsomag
    - előre fizetés szükséges!!!

    3. Időgarantált csomag (tipp)
    - utánvétes!!!

    és így ?
  • shatanka
    #19507
    ui. 3000 ft ért vettük a búcsús csodákat. Van valahol még itthon egy cyma springes pisztolyom is 2 tárral, de az istennek nem találom :S pedig egyszer be akarom kronozni :D
  • shatanka
    #19506
    Nekem van ilyen fegyverem. Csak lehet 1-2 helyen már elfáradt... Anno még unokatesómékkal lődöztünk ilyenekkel egymásra, 0.12 BB és 400 ft védőszemüvegben nagymamámék kertjében és az ott lévő patakparton. :)
  • ZTM
    #19505
    Ezt láttam de nem szűrtem ki,esetleg az utánvét kapcsolódna hozzá?
    Végül is majd kiderül,kihozni csak kihozzák:D
  • SG rock
    #19504
    Csak a weblapjukon kellett vna picit körbenézni, de azért bemásolom neked:)

    Csomagküldéssel, fizetéssel kapcsolatos legfontosabb tudnivalók:

    Légfegyverek kivételével (ezt a törvény tiltja) mindent el tudunk küldeni csomagban. Ha fegyvert szeretnél de nem tudsz bejönni a boltba, akkor a következőket tudjuk javasolni: Beküldöd ismerősödet, vagy megbízol egy futárcéget, akinek az általad megbízott embere bejön és személyesen átveszi a csomagot. Ez utóbbi metódust, majd gyorsítjuk úgy, hogy ajánlani fogunk csomagküldőt és a megbízási levelet is elküldjük neked, szóval ez egyszerűbb lesz majd.


    Csomagküldési metódusok és árak:
    (2007.09.01-től visszavonásig)

    1. Ajánlott levél
    - előre fizetés szükséges!!!
    - kisebb súlyú és értékű termékeknél ajánljuk
    - nincs biztosítás
    - könyvelt feladás
    Tipikusan alkatrészek, kiegészítők, ami borítékban, kisdobozban küldhető
    ....50g-ig 390.- Ft
    ..100g-ig 420.- Ft
    ..250g-ig 500.- Ft
    ..500g-ig 650.- Ft
    ..750g-ig 800.- Ft
    2000g-ig 900.- Ft

    2. Postacsomag
    - előre fizetés szükséges!!!
    - 20 kg-ig
    - könyvelt feladás
    - biztosítható
    Tipikusan BB, nehezebb termékek
    1000 Ft - (biztosítás nélkül)

    3. Időgarantált csomag (tipp)
    - utánvétes!!!
    - 30 kg-ig
    - könyvelt feladás
    - biztosított
    Tipikusan utánvét, értébiztosítás, gyorsaság esetén.
    10 000.- Ft utánvétig - 1950 Ft
    20 000.- Ft utánvétig - 2100 Ft
    50 000.- Ft utánvétig - 2400 Ft

    Előfordulhat hogy a webshopban nem tudod a megfelelő küldési és fizetési metódus kombinációt összehozni ( pl. nem utánvétes de mégsem tudsz előre fizetést választani), ekkor a megjegyzés rovatba írd bele hogy szeretnél fizetni.

    Ha helyben fizetést, vagyis termék félrerakást kértél, akkor a megjegyzésbe jelezd kb. mikor fogsz bejönni érte. Ez a metódus, maximum 3-5 munkanapra vonatkozik, utána a termék visszakerül a polcra. Fegyver félrerakás esetén ez maximum 3 nap, vagy telefonos beszéld le, mikor jönnél érte.


    Előre fizetés ill. utánvét:
    Időgarantált csomagon kívül csak előre fizetés lehetséges. Ezt banki átutalással / bankfióki befizetéssel lehetséges. Megrendelésedre válaszolunk a szükséges fizetési információkkal.

    Ameddig nem küldtünk pontos összeget addig KÉRLEK NE UTALJ, még ha ismered is a számlaszámukat. Ezzel időt de legfőképpen pénzt spórolhatsz magadnak.
  • ZTM
    #19503
    Vki rendelt már a Keleti frontól otthon fegyvert?
    Mennyit kér a futár a kiszállításért?
  • Punker
    #19502
    20$-ért poénból is megéri :D
  • ZTM
    #19501
    Egész jó kis fegyo!
  • SG rock
    #19500
    Tök poén :P:D
  • ZTM
    #19499
    Hát ez tény de én ezt nem játékra vinném csak otthon lőnék vele,de azért nekem az a 20e Ft különbség igen sok az ABS és a fa tusos között, nem látom értelmét kiadni rá annyi pénzt,az tény hogy jobban mutat de eléggé soknak tartom érte azt a + 20k-t:S
  • Kurfürst
    #19498
    Én inkább a fára szavaznék. Nem mintha az ABS utánzatok külsőre csúnyák vagy lényegesen törékenyebbek lennének, de illúzióromboló játék közben a műanyag nyekergése-ropogása.. pl. az AGM M-14-nél kifejezetten az.