29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #19578
    Erről valami felhasználói vélemény, használ valaki esetleg ilyent ?
    THX !
  • Punker
    #19577
    szó volt a Dboys Kar98-ról:

    "
    Üdv mindenkinek!

    Gondoltam leírom ide, hogy a mindenki által halálraitélt dboys kar98k-t is sikerült tuningolni.
    Vettem egy CA 535 mm (6.04mm) csövet,amit az eredeti cső profiljára (hopup luk, kis vékonyitás) esztergáltattam,majd ez tettem be az eredeti 510 mm-es, két részből álló cső helyére.

    A hop-up-ba is lehet tenni plusz egy csapágygolyót,de nekem kettő volt benne (van akinek egy van, annak nem árt).

    Sokkal jobb lett,pontosságban és erősségben is. Ha nem is játékra való,de akinek ilyen van,szivesen leirom tapasztalataim,ha neki akar vágni. Megszűnt a puska idegesítő oldalirányú szórása,ami az eredeti cső szélesedéséből eredt.

    Rugót, dugattyút nem találtam hozzávalót,aki ezzel kisérletezett,irjon.

    ötletet innen vettem:

    http://www.ww2airsoft.org.uk/p.....t&sd=a

    üdv: mauser"
  • Mersant
    #19576
    szoval van ertelme, koszi ;)
  • Punker
    #19575
    átlag +5 métert jelent kb.
  • Mersant
    #19574
    "H" lenyomokrol van szemelyes tapasztalatotok? nincs tulmisztifikalva a dolog?
  • SG rock
    #19573
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha valakit érdekelne eladó BW felszerelés: http://www.softair.hu/viewpost.php?p=203908
  • zolikazer
    #19572
    Hello megint én. Szerintetek egy JG M4CQB megérné 35 000-ért, esetleg tapasztalatok?
    Adatai:

    A fegyver anyaga ABS műanyag és fém, gearboxa Ver 2. tárkapacitása 300db 6mm BB lövedék, hossza betolt váltámasszal 810mm kihuzott váltámasszal 875mm, súlya 2710g, akumulátor tipusa 8,4V nagy méretü, ereje 320-340FPS 0,20g 6mm BB-el, a doboz tartalmazza a fegyvert egy darab tárral valamint az akumulátort 220V háozati töltövel és a használati útmutatót.
  • SG rock
    #19571
    Dboys fém teste van, szal akkor sztem passzentos lenne.
  • Punker
    #19570
    softair-en vagy vadkanoknál kérdezz rá használja e valaki JG-ben
  • SG rock
    #19569
    Vélemény erről a tárról? Most kb. olyan árban van, mintha rendelnék és elég sürgősen kéne 7db
  • mstummer
    #19568
    Volt a csapatban JG fegyver,sőt van is,jó igaz ez nem személyes tapasztalat. De azis tapasztalat ha egy csapattárs mond róla véleményt. Sőt M4-es is volt. Teljesen megvolt vele elégedve a tulajdonosa,bő fél évig semmi gond nemvolt. Egészen addig amég nem szerelt rá egy minőségi, m249-eshez árult szíjat. Nos a szíj valamiért elengedett, M4 betonra... test széttört. Ez ugyebár más müanyag fegyverrel is megeshet ebben az árkategóriában. Nem a fegyver hibája. / Azért megnéztem volna mi lett volna egy m249-el,ha már ahhoz készült a szíj/
    Az hogy nincs ismeretem benne annyi hogy én nem használtam túl sokat M4-es airsoft fegyvereket, mert egyszerüen nem szimpatikusak. De használtam már pár fajtát kényszerből, nomeg a csapattársaknál tapasztalt dolgok alapján miért ne mondhatnék véleményt? :) Ha nálam lenne az ő fegyverük, nálam is ugyanaz megtörténhetne. Persze nem vagyunk egyformák.
    Mondhattam volna Boyi M4-et is alternativának, de azokról több problémát tapasztaltunk a csapatnál. Azért elég cinkes ha úgy kell összeragasztgatni fegyvert :) Az egyik tagunknak az se segitett, egyszerüen kettétört neki, komolyabb külső behatás nélkül. Pedig mások meg ezeket dicsérték agyon.
  • Punker
    #19567
    tudod a $ árfolyam alakulása ezt is befolyásolja, nézd meg mennyiért jönne be kintről.
  • Punker
    #19566
    Add2: Más boltokban is nézz szét pl. nowar.hu keletifront.hu airsoft.hu

    telefonon hívd fel őket kérdezősködj.
  • zolikazer
    #19565
    Bocsi azóta megtaláltam a nowar-on, és télleg egy JG :D Ami viszont gáz hogy ugyanannyi az ára, vagyis a nowar-on 650 ft-al drágább :D
  • zolikazer
    #19564
    shatanka köszi a választ csak sajna sehol máshol nem találtam ilyen típusú fegyvert. Meg ha ekkora átbaszás akkor nem fogom innen venni. Amúgy esetleg valami tipp hogy honnan tudnék ilyen típusút szerezni normális áron?
  • SG rock
    #19563
    Hehe , haverom műve nagyon komoly :D
  • praksi
    #19562
    a cybergun egy francia (?) cég, aki kínai gyártóktól (JG, Cyma, Boyi, JinPeng, stb) rendel fegyvereket, és a saját neve alatt árulja őket, kb. másfélszeres áron.
  • shatanka
    #19561
    "Látom főleg az M4/16 irányvonal érdekel. Ebben nincs olyan ismeretem, de szerintem..."

    Én is olvasok sokmindent az interneten. De véleményt csak saját tapasztalatok után szoktam mondani...

    Az én JGmben csalódtam. Immár benne van több mint 60 ftomban a szervizelése. ( hajszálrepedés volt a gearboxon, eltört a műanyag test stb... )
  • shatanka
    #19560
    Add1: airsofgun.hu drága átbasz ezért ne rendelj tőlük.
    Add2: Más boltokban is nézz szét pl. nowar.hu keletifront.hu ( költséghatékony magyarul olcsobb )
    Add3: blackwater.se.hu fegyvertesztek... Olvasni tudás előnyben
    Add4: Vedd figyelembe milyen magas vagy illetve milyen szerepkört szeretél játszani. Ezután mérlegelj. 164 cm magassághoz nem feltétlenül az m16 ajánlott.
    Add5: Próbáld ki a különböző fegyvereket.
    Add6: Kínai fegyverek mindig szerencse kérdése is. Az én JG már benne van egy fél IFA és egy negyed Lada...
    Add7: softair.hu tapasztalatok a fegyverekkel kapcsolatban. Ha végigolvastad, akkor olvasd el mégegyszer.

    Ha ezekután van kérdésed akkor tedd fel nyugodta és valaki biztosan válaszol.
  • Punker
    #19559
    fogtak egy JG-t átrakták más dobozba és 1,5x-es áron adják.
  • Krisz018
    #19558
    ?
  • Krisz018
    #19557
    Mit jelent az hogy "átcsomagolták"
  • Punker
    #19556
    30-at megér mint általában a JG-k, mivel ez is az csak átcsomagolták.....
  • praksi
    #19554
    Kalash AKS-74, full fa és _acél_; az előző tulaj WD-vel átnézette, 340 fps-t tud, szóval bele se kell nyúlni. kaptam hozzá 2 pótakksit, 1 midcap tárat (ami szerintem inkább AKM tár lehet), meg egy gyorstöltőt is :-)

    ja, és a röhej: könnyebb mint a műanyag testű G3 :-D
  • Krisz018
    #19553
    Nem késtél el a válasszal!!! Te tudnál ajánlani 40ezr Ft ért valami jó fegyvert?? Légyszi segíts!!!

    Ha tudsz adjál linket.

    Előre is köszi.

    Üdv.
  • mstummer
    #19552
    Uhh...most látom kicsit bekéstem a válasszal, igy jár ha az ember másnapos és elfelejti frissíteni a fórumot :D
  • mstummer
    #19551
    Én egyiket se ajánlanám.Főleg nem ettől a cégtől. Azért az első messze nem a 40ezres kategória, de ez nem kezdő fegyver.A CA Sportline széria felejtős. Egy kínaival jobban jársz. A harmadik meg egy átcsomagolt kínai...felejtős.

    Látom főleg az M4/16 irányvonal érdekel. Ebben nincs olyan ismeretem, de szerintem a JG termékeiben nem csalódnál elsőre.
  • Punker
    #19550
    milyen?
  • Krisz018
    #19549
    Nagyon szépen köszönöm!!!
    Jövök ha megvettem.
  • praksi
    #19548
    fix tusossal jobban jársz: link


    illetve a softair.hu Kínál topicját érdemes végignézni
  • Krisz018
    #19547
    Ilyenvan a havernak és nagyon megtetszett.
  • Krisz018
    #19546
    Valaki ajánlana ehhez vagy ehhez hasonló fegyvert 40ezer Ft.ért

    Előre is köszönöm.
  • praksi
    #19545
    először menj ki egy játékra, és fogj a kezedbe pár fegyvert, mert csak így tudod meg, hogy melyik tetszik, mennyire kényelmes és hasonlók (eszembe jut erről egy példa, egy csapattársam kitalálta, hogy ő szeretne venni egy G3-at, mert milyen jól néz ki; következő játékon odaadtam a kezébe a sajátomat, hogy nézze meg milyen; hát a fegyver majdnem nagyobb volt mint a srác)
  • MuldR
    #19544
    Ha 40 000-ed van hogy kerul ide a 125 000 ft-os SR-25? :)
    CA Sportline sorozatot NE vegyel. Szarabb mint a kinai.
    Ja, es erszaoftguntol meg plane ne. :) Akkor mar www.airsoft.hu. meg a 44es bazis is olcsobb.
    Dboys/Boyi/JG gyartoktol vegyel barmit, ha mar M sorozat kell.
  • Krisz018
    #19543
    Bocsi a 1. az nem az.

    Ezt akartam.
  • Krisz018
    #19542
    Helló ezek közül melyiket ajánlod? Te is mutathatsz párat 40ezerFt szánok rá.

    1.

    2.

    3.

    Várom válaszod.

    Üdv.

    Msn.en nem tudunk beszélni?
  • praksi
    #19541
    normál automata fegyverrel (AEG), mert ezzel lehet megtanulni játszani, kezdéskor ez ad sikerélményt, ráadásul az általad írt árkategóriában nem lehet rendes mesterlövész fegyvert kapni.

    Az airsoft-ban nem attól lesz egy puska mesterlövész fegyver, mert annak néz ki; hanem mert nagy távolságban is _PONTOS_. Ehhez viszont mélyen bele kell nyúlni a pénztárcába.

    Továbbá, ezt tessék elolvasni ;-)
    Sniper FAQ
  • Krisz018
    #19540
    Helló

    Akkor milyennel kezdjek?
  • praksi
    #19539
    Punki, megvan az AK-m
  • praksi
    #19538
    segítek: ne mesterlövész fegyverrel kezdj.