29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SG rock
    #19619
    az szép, én 4km után behalok zsák nélkül
  • Punker
    #19618
    ja az IRC-seket :D
  • bardocz
    #19617
    Futva jött,nem ladával:D
  • DummyBoy
    #19616
    xD
  • MuldR
    #19615
    lopni voltal?:)
  • Punker
    #19614
    én kivételesen aludni fogok, futottam 8 km-ert zsákkal.
  • MuldR
    #19613
    kar. unatkozom, chatelnek :)
  • Punker
    #19612
    szerintem nincs, IRC halott jó régen
  • MuldR
    #19611
    szerintetek van elet a #airsoft irc csatornan? Meg akartam nezni, de invite only. Utoljara 5 eve jartam ott, de akkor is csak Svegaval ketten voltunk :)
  • kvitya
    #19610
    Nem lesz, mivel itthon nem kötelező....meg sztem rusnya is. Más kérdés, m h mondjuk ha ezen múlna, h a közeg lelő-e megelőzésképpen, tuti én is festeném :)
  • Punker
    #19609
    nem
  • zolikazer
    #19608
    kvitya de ha ugye én M.O-n veszek fegyvert akkor az nem lesz rajta?
  • SG rock
    #19607
    Holnap megyek Nowarba, megveszem az erősített CA GearBox-ot. Remélem azzal már semmi gond nem lesz!
  • SG rock
    #19606
    Nektek is b@szott lassú a Softair? Örülök ha betölti az oldalt, nem még, hogy eljussak az üzenetekig
  • kvitya
    #19605
    Jó néhány országban kötelező a narancssárga jelölés a replika fegyvereken, hogy ne lehessen megtévesztésre használni. Pl USA,ahol igen kellemetlen következményei is lehetnek, ha a rendőr élesnek nézi...
  • zolikazer
    #19604
    Hello, most lesz egy sztem elég hülye kérdésem :D Na néztem képeket meg youtube-on videókat és egy csomó fegyver végén van olyan narancssárga, ugye azt majd le kell venni vagy nem csúfítja a fegyvert sokáig? Csak mert minden videóba rajta van szinte de mondjuk haverom airsoft fegyverén nincs.
  • SG rock
    #19603
    GB kell, (a távcsövem cserélem egy hordfogantyúra való szerelékre +1 ilyen tasco red dot-ra).
    Miért kell kidobni a csapágyazott rugóvezetőt?
  • praksi
    #19602
    most akkor GB kell vagy reddot? :)
    amúgy a csap. rugóvezetőt ki kell dobni a fenébe.
  • SG rock
    #19601
    Tasco 1x30 RED DOT-ot ismeritek? Vélemény róla?
  • SG rock
    #19600
    még nincs 1 órája, hogy felraktam a táraimat Softair-re (abból veszek GB-t) és már 7 jelentkező van
  • SG rock
    #19599
    http://airsoft.nowar.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1068&category_id=21201&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
  • SG rock
    #19598
    Nowarban láttam 5500pénzért erősített CA 2es GB-t, szerintetek az jó? Vagy van valami amit tudtok ajánlani?
  • mstummer
    #19597
    Ne aggódj a ver2 CA gear-nél is előfordult az ilyen hasonló feltételekkel...
  • SG rock
    #19596
    Ja, 2-es JG és azért idegesít nagyon, mert csak 110es rugó van benne, fém csapágyak meg csapágyazott rugóvezető.
  • Punker
    #19595
    2-es JG gear? + milyen rugó?
  • MuldR
    #19594
    gondolom nem 330 fps volt :)
  • SG rock
    #19593
    Ez tegnap történt mostanában mindig van valami gebasz
  • SG rock
    #19592
    Mekkora volt a mai Zsámbéki játék!
    Sztálingrádot védtük be a Nácik ellen, alap, hogy mi nyertünk.
    A fő zászlót kellett megszerezniük meg a bázist elfoglalni, úgy befészkeltük magunkat, hogy mikor jöttek sorra hullottak is ki!
    Aztán már alig mertek bejönni és meguntuk a várakozást, kimentük és körbevettük őket... az volt a végső leszámolás:D
  • mstummer
    #19591
    Időközben megtudakoltam pár dolgot. Bátyámnak is volt ilyen...aztmondta kiszárad idővel...
    Nomeg győzött a bátorság,és kiderült hogy tiszta egyszerüen cserélhető a lencse :)
  • mstummer
    #19590
    ESS Tactical Thermal szemüveggel kapcsolatban kéne segitség.

    Le akartam mosni mert már nagyon piszkos volt, a gond hogy valami úton víz jutott a két lencse közé. A legnagyobb gond hogy azóta rendszeresen bepárásodik.
    A kérdés az hogy mehet a kukába,vagy ki lehet szárítani. Ha jól láttam kapható hozzá tartalék lencse a bázison. Viszont fogalmam sincs hogy lehet szétszedni...
  • Punker
    #19589
    bemegy a vámra aztán tovább.....
  • lac coo
    #19588
    És magyar posta vagy valami csomagküldő kiszállítja a fegyvereket? Igazából ettől az egy dologtól félek, nálunk ugye elméletileg csak személyesen szabad ilyent vásárolni ....
  • Punker
    #19587
    néha 1-2 csomagot elkevernek, de rengetegen rendelnek onnan.
  • lac coo
    #19586
    gunnerairsoft.com-ról próbálkozott már valaki rendeléssel, vagy halott ötlet ...Elfogadható az ár, és gyakorlatilag minden van...
  • lac coo
    #19585
    PÜ ment, köszönöm szépen !!!
  • Punker
    #19584
    küld el akkor pm-ben a mail címet és 1 nicket.
  • lac coo
    #19583
    Neked adjam meg, vagy hol ? :D Laccoo névre van már egy pár acc bent ...
  • Punker
    #19582
    a mail szerver hibás, így nem kapod meg az aktiváló mail-t, ha megadod a nevet az adminok beaktiválnak.
  • lac coo
    #19581
    Softair fórumra miért nem tudok regisztrálni ???
    Valami általános hibát ír, aztán nem jön létre az accom ...
  • SG rock
    #19580
    Ma voltam megvenni a Nowarban a Dboys 67es M4 tárakat! Végül jók a fegyverbe.
    Néha mikor kiveszem a tárakat beakad a műanyag tetejük és kijön a bele a tárnak :S.

    De volt egy poén jelenet:
    2kissrác (kb. 11évesek lehettek)bejön az üzletbe, és megkérdezik, hogy :
    -Van akksitöltőtök?
    Akkumlátorhoz kell?
    -Igen!
    NINCS!
    És kis csatiról nagy csatira alakítótok?
    NINCS!

    Erre odamegy egy 30 év körüli ember és kér ilyen átalakítót, neki persze van. Gondolom akksitöltőjük is volt:D.
    Szépen kiszűrik a kis Vérpistikéket:).