29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #19699
    Szilikon spray helyett használható valami jó minőségű autó-ápolási cucc is ? :)))

    Összeszedtem mit akarok rendelni, hopup gumi stb.... precíziós cső sokat segít a pontosság javításában, vagy az nem ér annyit amenyibe kerül ?
  • Hitman76
    #19698
    Némely esetben viszont működő alkatrészként van jelen. (pl. Systema PTW, TM M4 SOPMOD BB)
  • shatanka
    #19697
    airsoftban: az csak dísz :P
  • kvitya
    #19696
    A bolt catch is a lever usually under the bolt that catches the bolt after the last round is fired. When the last round is fired the bolt comes back to complete the cycle and eject the round and is caught by the pin/lever. This is handy if you ever get into a gunfight because most guns with bolt catches have a button to release the bolt on the side. Just eject the empty mag slap home a fresh one and nail that bolt catch release and boom your ready to go. It just saves you from having to rack the bolt back to load a new round. This is standard on almost all semi-automatic pistols and AR style rifles.
  • lac coo
    #19695
    Még egy utolsó kérdés ,aztán nem szemetelek tovább : ez a valami mire való a fegyveren ? .


  • lac coo
    #19694
    Ez így mindkettő tervben van, hop up valami nagyon szar lehet szemre alig működik bárhogy állítom leesik a bb, rugót meg mindenképpen kissebre akarom, ez így nagyon erős ...
  • Punker
    #19693
    hopup gumi, esetlegesen rugót kisebbre.
  • lac coo
    #19692
    OK, köszi .

    Ha megbontom a gearboxot azt gondolom észreveszik a boltban ha esetleg valami garanciális javítás kéne... Néztem a miskolciak honlapján a hézagolást , tisztítást és cseppet sem tűnik bonyolult dolognak, iparos ember lévén ezt lazán megcsinálom ....
    Kínai cuccoknál mi az amit feltétlen cserélni kell így első körben ?

    Gondolom ócska kínai piros-zsír leszed, gumitömitések csere, ez a kettő dolog soha nem ment a sárgáknak, A tus gumi vége is olyan büdös hogy az ember elhányja magát .

    ( Mellesleg tegnap jöttem rá, hogy aksi harmadik részét nem kell betömködni a kis egységet hanem elfér függőleges helyzetben a tus végében :)))) )
  • Punker
    #19691
    a BDU szabása elég bő hogy megvédje, szivacs stb úgyis elmozdulna...
  • SG rock
    #19690
    Rajtam azon a részen lóg annyira a nadrág, hogy el se jut odáig a BB...de szerintem ez a játékosok többségénél így van.
  • lac coo
    #19689
    Gólyókat szokták valahogy védeni ? Nem örülnék neki ha valaki 400 FPS-el megbirizgálná a szerszámot ! :)))Suspenzorom van még régről de az valami rohadt kellemetlen , öt percet nem bír benne az ember ...Bár ha betömök egy vékonyabb szivacsot a gatyóba már akár az elég lehet .
  • lac coo
    #19688
    Azt vágom, voltam katona . :))))
  • Mike at home
    #19687
    én csak száj előtt és nyakon hordok ilyet, az még kibirható valahogy, találtak el már így, jó hogy rajtam volt
    a párásodás az meg alap :)
    multkor néztem amikor az igazi katonák gyakorlatoztak paintballal, a szokásos kommandós maszkkal, ezerrel párásodtak
  • Mike at home
    #19686
    akár még taktikai pajzsot is tudunk csinálni, akár átlátszó plexiből, akár kis ablakkal :)
  • Mike at home
    #19685
    ha szóltok, bárkinek vágatok víztiszta plexit bármekkora méretben (ebőől lesz a házam :)
  • Punker
    #19684
    hát pont azért nem jó arcra, meleg beizzadsz, bepárásodsz...

    olaszok is búvárruhát vesznek a zubbony alá, mondjuk ott nincs is FPS limit, nekem legjobban eddig köröm lövés fájt.
  • Mike at home
    #19683
    a neoprén annyira nem szar, de meleg
    én igazából zubbony alá, vállra is szeretnék, mert ugye a rohadt karszalag virit mint állat, és bizony szarrálötték a kezem-vállam
  • Mike at home
    #19682
    vastag plexilap, házibarkács keretében valahogy ráaplikálva
  • Mike at home
    #19681
    az jó lesz
    akinél később javítattam, szerinte a keletiben nagyjából hozzá sem nyúltak, amikor "elvileg" átnézték megvételkor a JG-met
  • Punker
    #19680
    normális, arra figyelj hogy 1 BB még a csőben marad ilyenkor.
  • lac coo
    #19679
    Az természetes dolog, hogy ha kiveszem a tárat 2-3 bb mindig kipottyan a fegyverből ? egyébként jól adagol nincs vele gond de ha berakom majd kiveszem a tárat akkor is pottyan ...Vagy a tár rugója rögtön feltol pár darabot valahová ami aztán vissza tud csúszni ?

    Butyuta kérdés , ne haragudjatok , de a fegyver annyira nem érdekel inkább csak magára játékra vagyok beizgulva, ha beszerzek minden védőfelszerelést remélem ki is tudom próbálni, és nem kell majd csalódnom ...! :P
  • Punker
    #19678
    ja...

    hát nekem kilőtték az ACOG gyári lencséjét, lett bele vágatva 3mm-es üveg, abból is kilőttek 2-őt, aztán kilőtték a taklámpámat is, most mind kettő lencséje cserélve lett plexire :D

    remélem ezek már bírják majd.
  • harvypoker
    #19677
    belövés alatt a BB általi totalis szembol torteno megsemmisulest gondoltam nem a pontos célzást :)
  • lac coo
    #19676
    Értem, hát ha csak ennyi ez nem okoz gondot .:))
  • ToMy_
    #19675
    Ez is olyasmi, amit Kakukk gyárt. Veszel acélrácsot, jó erőset, körbeflexeled a formát, lecsiszolod a szélét aztán beburkolod, ráhajlítgatod az arcodra és kész.

    Ez kb. 1 óra alatt kész volt. Pedig nem vagyok lákátos...
  • Punker
    #19674
    softair.hu, kakukk felhasználó.
  • lac coo
    #19673
    Bakker ! :DDDD

    Néhány hete találkoztam először életemben az airsoftal ,megtetszett, olvasgattam róla, szabályzat stb.. vettem egy csúzlit, ruha úgy ahogy van, de gondolod ismerek valakit is a műfajban ??? :DDDD

    Szóval akkor kinél kellene érdeklődnöm ? Jöhet PM-ben ...
  • Punker
    #19672
    mondom újra a neoprémet felejtsd el!!!

    áruld már el pontosan miből tart többe írni az adott személynek egy PM-et, mail-t stb mint bemenni 1 boltba?
  • lac coo
    #19671
    OK. értem !
    Akkor mit javasolsz : én csak üzletben tudok vásárolni, az ilyen egyedi gyártású cuccok nem elérhetőek számomra. Mit vegyek ?
    Én egy ilyen neoprém arcvédőre gondoltam és egy gumis szemüvegre amin felül van szellőzés ...
  • Punker
    #19670
    na nézzük csak sorban:

    1 ez egy kínai sz@r
    2 én arc és nem szemvédelemről beszélek
    3 a 2 cucc ég és föld.....
  • lac coo
    #19669
    Ezt ! :D Elég bizalomgerjesztőek a képek ! :P
  • Punker
    #19668
    van szélmentes megfelelő hosszúságú pajta, először belövöd a hopup-ot, aztán az optikát.
  • Punker
    #19667
    mit olvastál és hol? rácsban nem bízol? miért is? mert az az egyetlen ami ténylegesen átszellőzik?
  • lac coo
    #19666
    Sok véleményt olvastam erről és most éppen ott tartok, hogy rácsban nem bízom meg :))))
    De azért érdekel miről van szó !

    ( Most találtam Nowar-ban egy maszkot 4500 -ér, az még a kifizethető kategória .Maszkot szeretnék arc-védelemre és szemövegek szemre ...)
  • harvypoker
    #19665
    Nektek van valami bevalt modszer az ellen hogy belojek a reddotot? Imadkozas kilove :)
  • Punker
    #19664
    ne vegyél olyat mert csak párásodni fogsz, a legjobb eddig a Kakukk féle rácsos maszk, talán 2500-ért csinálja.
  • lac coo
    #19663
    Arcvédő maszkot hol lehet normális áron kapni , valami neoprémet ...?
    15k -ért találtam weben de azt kicsit drágának tartom !
  • MuldR
    #19662
    Ugyanugy mukodnek a gagyik is. Az a nagy kulonbseg, hogy gyenge az egesz. AS-re, legpuskara jo, de ha egy elesre szereled az elso visszarugasnal szethullik. :)
  • lac coo
    #19661
    A dunakeszi Airsoft Team-ről tud valaki valamit? Sehogy nem tudom elérni őket, pedig jó közel vannak hozzám ( Fót), és kezdetnek bőven megfelelne ...
  • lac coo
    #19660
    Ha eljutok Keleti Frontba jövő héten akkor leadom e fegyvert átnézésre, hézagolásra stb ...,valszeg kicseréltetem a rugót egy 100-110 -esre.
    Meg szerzek valami irányzékot, mert amilyen szépenm kidolgozott a test olyan csapnivaló az első és hátsó irányzék is rajta ! :)))