29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • CopyKing92
    #19859
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=ZJJrIQsCTcQ]^.^[/URL]
  • CopyKing92
    #19858
    HK416 es be belem egy M4/M16/M15 ös tár? :O
  • SG rock
    #19857
    Jaja, nekem pl az utcán mondták meg BK Magdianyus féle öregasszonyok, hogy merre találom meg :D:D. A csaj a boltban nekem aztmondta, hogy a főnöke is ezt használja :P.

    lac coo: a képet nem sikerült belinkelnek :S. de link: http://i2.photobucket.com/albums/y15/narebrin/GuarderACOG.jpg
  • SG rock
    #19856
  • SG rock
    #19855
    ezt találtam róla
  • lac coo
    #19854
    A Guarder ACOG red dotjában célkereszt van, nem tudjátok véletlenül ?
  • praksi
    #19853
    nem rossz, de játék előtt célszerű átnézetni.
  • DannyL
    #19852
    Hosszú haj király, Stalker-es játékon lehetsz zombi. :)))
  • bardocz
    #19851
    Mit szoptam,mire megtaláltam:D
    Mondom a nőnek bent,hogy amúgy nem köszörülésre kell,hanem airsoft.Jaa,a Lali/Sanyi/tökömtudja ki is ezt használja,ha meg 600 fps eltalál 1méterről,akkor úgyis mindegy:D
  • SG rock
    #19850
    Szerintem jó igen! De ha a CA-ban is gondolkozol akkor inkább azt vedd meg!
  • SG rock
    #19849
    Hát ha csak a szemüveg részét használnád akkor külön is tudsz venni olcsóbban paintball üzletekben! És ha az egész maszkot használnád az nem valami jó, mert nem tudsz benne célozni és nagyon fogsz párásodni!
  • CopyKing92
    #19848
    HK416 ez jó lessz kezdésre? :O
  • CopyKing92
    #19847
    V-Force
  • CopyKing92
    #19846
    én 15 ért néztem ki védőt minnyá linkelem sztetek jó? de ije n szar emo hajam van rájöttem ebben valahogy van alakja a fejemnek ugyhogy nem akarom le szedni. :D
  • SG rock
    #19845
    Én itt vettem ! A szentendrei úton van és a szentedrei hévvel el is tudsz jutni az üzletig, amit elég nehéz megtalálni, mert egy udvar végén van jól eldugva :).
  • SG rock
    #19844
    Ajánlom a Lux optical védőszemüvegeket!
    (énis szemüveges vagyok) Nekem egy Sablux típusú van, a szemüvegem kényelmesen be fér alá és a szemed oldalról is védi. Ezek viszonlag olcsók, és munkaruházati/munkavédelmi üzletekben be is szerezheted 500-1000Ft-os árig.
  • MuldR
    #19843
    tobben is jatszanak hosszu hajjal! :)
    A szemuveg sem gond, csak olyan vedoszemuveg kell, ami ala befer a rendes. Vagy vedoracs.

    Minek silencer? :)))
  • DummyBoy
    #19842
    Nos, ezesetben: "Borbélyhoz!" xD
  • CopyKing92
    #19841
    csak az a gond hogy hosssz ua hajam és szemüveges is vagyok az nemgond igaz? :D
  • Kurfürst
    #19840
    Szerintem igen. Ha van rá pénzed, nyugodtan vedd meg a CA-t (ne a Sportline-t, akkor inkább kínait). A jobb kínai talán ugyanolyan jó választás egy csomó típus esetében (költséghatékonyság szempontjából mindenképp).

    A fegyverbérlet 3-4000 Ft körül van, pár játék alatt behozza az árát, még akkor is, ha meggondolod magad és némi veszteséggel eladod. Esetleg ha biztosra akarsz menni, kérj kölcsön csapattárstól egyet, vagy csak menj ki egy játékra fotósnak, tipi-tapizz meg mindent és kérdezz sokat!
  • SG rock
    #19839
    ez a "bírom a fájdalmat" már nagyon bíztató
  • CopyKing92
    #19838
    amugy lenne is csapatom.
  • CopyKing92
    #19837
    helloka még nem airsoftoztam bírom a fájdalmat :P megéri egyből saját felszereléssel kezdeni pl.: Classic Army M15A2 + Silencer + HK USP + Silencer
  • lac coo
    #19836
    Mondom 6000 után még megbízható ! :)))) Tisztában vagyok vele, hogy nem egy örökös cucc, de még ha komplett gearboxot kap akkor is megérte az árát (nekem).
  • qtab986
    #19835
    Az XM8 vagy az M4/M16 tárkioldása szimpatikusabb? Ugye AS-nak ugyanolyan mint az igazinak?
  • SG rock
    #19834
    nekem is 110essel tört el a +1-2fokban!
  • SG rock
    #19833
    Jaja, én a CA erősített GB-t a Nowarban 5500ért a CA nagy nyomatékú motort meg softairen vettem újan 4000Ft-ért!
  • MuldR
    #19832
    ja, csak nekem majdnem egy evig pihent a puffka, mert nem lehetett hozza kapni GB-t.
  • Kurfürst
    #19831
    Gearboxot 5-8000 körül lehet venni újonnan, ha esetleg törik, nem olyan nagy vész szvsz, feltéve ha az egyéb alkatrészek menthetők. Motor ugyanennyibe kerül ha meghal.

    Persze mégjobb, ha egyátalán nem hal be. :)
  • Punkerwork
    #19830
    ja a fagyban? hát azt nem szeretik a 2-es gear-ek.
  • shatanka
    #19829
    aha 110. Mondjuk még nem volt eltörve de kezdődött egy hajszálrepedés benne. Szerintem a tardonai játék ette meg.
  • Punker
    #19828
    nekem is 2006-os és kb 60+ ezer van benne, bár most október óta elő se volt véve :(
  • DannyL
    #19827
    Nekem a CA még 3 év és tököm se tudja mennyi BB után sem. :)
  • MuldR
    #19826
    GP!
  • Punker
    #19825
    biztos kínai giírt raktak bele :D
  • MuldR
    #19824
    WGC custom 2500 utan tort. :(
  • Punker
    #19823
    110-es rugóval, igaz?
  • shatanka
    #19822
    nekem a JG boxom 15 ezer környékén tört el.
  • Punker
    #19821
    6000 BB az vicc, a JG néhány cuccában a 2-es gear 10 ezer környékén törik szét (sacc 4-5 esetet hallottam) majd ha 50 ezret ellőttél belőle akkor mond hogy megbízható :D
  • DummyBoy
    #19820
    Nos, 6000 BB az nem épp egy hosszútávú tapasztalat ... (Emberfüggő, lehet 1 játék alatt is ellőni annyit xD)

    Ha kicsit kevés a ROF, lehet hogy pl: egy hézagolás-kenés is segített volna rajta xD

    Akkora minőségbeli eltérések általában nincsennek 1 gyártó azonos tipusai között ... Ezért is van az hogy míg az AGM HK416 lehet hogy jó, M14-ben a Cyma lényegesen jobb ... De tény hogy egyik sem Marui xD