29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • CopyKing92
    #19941
    amúgy még valami nem vagyok ilyen. csak neten keresztül max honnan tudod a valódi énem milyen? elárulod? nah. írd körül kössz. 1% hogy be találsz.
  • CopyKing92
    #19940
    én pedig airsoft ozni fogok. paintball gagyi. meg drága is lézer cuccost meg még nem próbáltam de tuti nem valami jó. hmmm:/ igaz lehet. :D ,mert 1DB 440 -es tár 5k kb. ez a dog tár 15k akkor az jobb:D
  • SG rock
    #19939
    Szerintem low vagy midcap tárakat vegyél! Értelmetlen 1000es tárakat használni, csak pénzpazarlás!
  • MuldR
    #19938
    Pedig ilyen vagy. Ez a hobby nem neked valo. Menj szepen pejntbolozni vagy lezergemezni! :)
  • MuldR
    #19937
    400 folott nem mehetsz be az epuletbe. 350-400 kozott 1-es loves.
    1000 -es tar tamogatonak minosul! olvassd el a szabalyzatot mielott irsz. (es ertelmezd is!)
  • CopyKing92
    #19936
    mért gondolnak rólam az emberek amikor nem ilyen vagyok. ? tudom első benyomás nem volt valami jó. és nem is ilyen vagyok igazából. :/
  • CopyKing92
    #19935
    ismerem a szabájokat. csak 1 -es lövésben szabad lőni épületben. 400FPS fölött. ha jól tudom :S amúgy Punker. nem tehetek róla hogy szerencsétlenül fejezem ki magam. :( amúgy MP5 ös jó lessz? Classic Army MP5A4 + egy 1000-es Dog Tárral
  • shatanka
    #19934
    És épületbe a "laza" 420 átváltok sorozatra... csak, hogy jól oda üssek...
  • Mersant
    #19933

    tessek
  • SG rock
    #19932
    Milyen fegyvered van? Keress rá a fegyveredre youtube-on, biztos találsz!
  • Punker
    #19931
    egyre mélyebbre süllyedsz :(
  • lac coo
    #19930
    Tudna valaki linkelni egy videot, hogy hogyan kell kiszerelni a gearbox-ot a fegyverből ? A többivel már tisztában vagyok ( nagyjából ezzel is ), de azért jó lenne egyszer látnom .
    THX !
  • mstummer
    #19929
    A kamuzás se való igazán az airsoftba. Poénkodni lehet,persze, azzal nincs gond, de nembiztos hogy egy poénkodós hozzáállás jó képet fest le egy kezdőről vagy egy érdeklődőről.
  • CopyKing92
    #19928
    nem vagyok ilyen paraszt mint a mostani fiatalok (csak néha :> [poénból:>]) hogy ha már fel idegesítenek akkor már ütök.. én kivárom amikor olyat tesznek amiért már ütni kell.
  • CopyKing92
    #19927
    amúgy nagyon tok kamuzni. még ha nem akarok akkor is :S de a viselkedésemmel semmi baj. hidd el nekem csak még nem ismersz.
  • Punker
    #19926
    a viselkedés a lényeg, az alapján amit eddig itt műveltél nincs helyed airsoft rendezvényen, a magad és mások biztonsága érdekében!
  • CopyKing92
    #19925
    bakker. :/ most ki választhatom akár azt is hogy 18-25 közt legyek... akkor biztosan tudod hogy annyi vagyok?... hülyeség.
  • efti
    #19924
    Ha a nevedre kattintasz az adatlapodon ott van, hogy miert kaptal bunteto pontot es hogy kitol.

    Amugy ha 14-18 a korcsoportod, akkor felmerul a kerdes, hogy egyaltalan jatszhatsz e airsoftot, leven korhataros.
  • CopyKing92
    #19923
    próbálok egyre helyesebben írni hogy érthet legyen. :P de nem tudom miért kaptam 2 büntetőpontot :D még senki se vett komolyan. :D(ez meg tisztelő^^)
  • Siluro
    #19922
    Jaja, nekem is beáll a hátam a sok görnyedéstől nap végére. Ugye 198 centi az 198 centi :)))
  • degenerator
    #19921
    tanúsíthatom, én is mindig guggolok airsoft közben, vagy lehajolva megyek, mert kirúgnának.
  • shatanka
    #19919
    Szerintem régen voltál már nővel...

    A katonák amúgy maximum 170 cm magasak és max 43 lábuk van...

    "[STEAM/X-Fire]: jadam92 [TDU]: CopyKing92 [Guild Wars]: Copy My Plague [HL2:DM/CS:S/DOD:S/AOC]: TheDeathAdder [BF2142]: LegendaryAdder" Ha ez mind számítógépes játék, akkor szerintem megvan a magyarázat a viselkedésedre és a helyesírásodra is.

    Játék közben, ha már kilőttek 3x, akkor nem borul el az agyad és nem kezdesz el terminátor módjára rohanni és "osztottam wazze a hedcsátot, mint az állat" szerűen lövöldözni?


  • CopyKing92
    #19917
    talán de én csak ugy kérdeztem hogy van e ijen méretben e.
  • lac coo
    #19916
    Szerintem te felejtsd el pár évre ezt az airsoftos bulit !
  • CopyKing92
    #19915
    XD KOMOLY :D
  • Punker
    #19914
    elmész a boltba és kiválasztod ami jó rád.....
  • CopyKing92
    #19913
    -.-
  • CopyKing92
    #19912
    magasszárú bakancs vágod meg monnyuk foszőld terepszínügatya
  • CopyKing92
    #19911
    nem ugy értem katona felszerelés. bakancs stb
  • DummyBoy
    #19910
    Nos, akkor ami tuti kell, az egy kb 48-as lábra való lábbeli és egy 195 centis emberre jó ruha ...

    Meg még pár dolog ...

    OMG ...
  • Punker
    #19909
    ez valami vicc?
  • CopyKing92
    #19908
    valaki össze tudna állítani egy airsoft fel szerelést? :D
    190 - 195 cm 48 as láb kb
  • zolikazer
    #19907
    Amúgy ha valakinek van tapasztalata a fegyverről megoszthatná :D
  • zolikazer
    #19906
    Copy én is olyan fegyvert akarok venni majd mostanság, jegyezz elő hogy hozzanak mert elméletileg nincs raktáron.
  • DannyL
    #19905
    Mindegy melyiket veszed, úgyis szét kell kapni egyből átnézésre egy szakinak. Ha meg már szétkapja, akkor a 420-as HK-t is le tudja hozni 400 alá. A lényeg az lenne, hogy tényleg ne 400+ fegyverrel kezdj bele, mert rossz vért fogsz szülni rövid távon.
  • CopyKing92
    #19904
    jó akkor monnyuk M4CQB?EZ? :P
  • DummyBoy
    #19903
    NA, a "laza 420fps el" résszel most a brigád nagyrészének beloptad magad a szívébe xD

    Kezdjél szépen laza 350 fps-el és majd akkor akarj tuningolni, ha már rutinos vagy ... (Addigra kinősz belőlle ...)
  • CopyKing92
    #19902
    HK416 abba nem bele megy M4 vagy M16 os tár? :O én ugy néztem :/ vagy nem? javíccsatokki. mert akkor ezt venném igy kezdésnek laza 420fps el HK 416
  • MuldR
    #19901
    Ja, csak a kampona nem a 14ik keruletben van :)
    Sot konkretan a 14 ben egy plaza sincs. Majd lesz a bosnyakon :)
  • CopyKing92
    #19900
    valaki tudna mutatni terep képeket a 14 kerületi airsoft pályáról? asszem kampóna közelíben van nem? :D