29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • CopyKing92
    #19981
    nem értek hozzá. de nem lehet valami jóféle.
  • trogerzsiger
    #19980
    Ahha, mert nézegettem ezeket a rugó árakat és 4 ezernél nem volt nagyon drágább, megcsináltatnám azt itthon ellövöldözgetnék, azt talán játékra mennék vele később, bár ha szar akkor nem veszem meg :D De célbalövöldözésre sem jó?
  • MuldR
    #19979
    "Semmiresenemjo" :)
  • trogerzsiger
    #19978
    Erre érdemes lecsapni vagy inkább keressek másikat?
  • CopyKing92
    #19977
    ezt a hülye új iskola teszi >.< ez úton is bocsánatot kérek mindenkitől mert hülye voltam és szóljatok hozzám :|
  • CopyKing92
    #19976
    rájöttem melyik hozzá szólásomnál kezdtem le épülni. annál a hülye videósnál és a felszerelés nél. pedig csak azt akartam volna meg tudni hogy milyen márkák a jók és hogy vannak e ilyen méretben :(
  • CopyKing92
    #19975
    Meglátjátok a stílusom hamar beveszitek sosem veszitek miközbe befeszítek :)
  • CopyKing92
    #19974
    tudtok valami airsoft programokat a hétvégén? mert mennék fényképezni és tudakolni a fegyokrol és hogy milyen is ezaz airsoft. kössz.
  • SG rock
    #19973
    Akkor azt! De jó lenne:D
  • Punker
    #19972
    ennyi kell is, mondjuk apránként nem ér, egybe lenyomni kicsit más :D
  • shatanka
    #19971
    Hétfőn amúgy kb 12 km. gyalogoltam. ( Reggel Neumannba ki, délután vissza. 2x 3 km; Délután asszonykámhoz oda vissza 2x 3,8 km. Majd be krishez a városba ahhonan természetesen haza jöttem 2x1 km
  • Punker
    #19970
    anyám kapta meglepetés ajándéknak, ha ezt megemlítjük neki mindig kitagadással fenyeget :D
  • MuldR
    #19969
    Nightwish
  • MuldR
    #19968
    Itt tobet allat nem lesz. Ezt is sajnalom, hogy engedtem asszonynak. Minden nyug az en nyakamba szakad miatta.
  • Punker
    #19967
    milyen koncert?
  • MuldR
    #19966
    Ja, erre a nagygombosira en is el akartam menni, de elozo este koncert lesz, es majd csak vasarnap delelott indulunk vissza debrecenbol.

    1 eve akarok oda eljutni jatszani, de nem akar osszejonni. Na nem baj, komaromba 2 ev utan sikerult :)
  • Punker
    #19965
    cseréld le 1 szánhúzóra és megtudod :D
  • MuldR
    #19964
    Hat Agysebesz forumrol csak Agysebesz Teamet lehet osszehozni. :)
  • MuldR
    #19963
    Kutya nekem is okoz napi 2x programot. Szerencsere rovidlabu, igy viszonylag kissebb tavolsagokat kell vele megtenni :)
  • DummyBoy
    #19962
    Nekem az állóképességemen sokat javított a kutya xD Hiába kis puhos, attól függetlenül a napi x kilómétert bele kell rakni, hogy örüljön a kicsi lelke xD

    És még ezt is észreveszem magamon, mert előtte olyan voltam mint Te ... 3 számjegyjegyű távolságot már kocsival tettem meg csak ... xD De egyre jobban birom a túrázást és a gyaloglást is, hiszen naponta minimum 3-szor "túrázok" xD
  • SG rock
    #19961
    nemértem:D
  • MuldR
    #19960
    Agysebesz AS?:)
  • MuldR
    #19959
    nekem ez eselytelen, mert kitiltanak otthonrol :)
  • SG rock
    #19958
    Nem akartok egy SG airsoft Team-et???
  • Punker
    #19957
    én tekintélyesen szép
    (bár mivel csecsenre készülök 1 ideje nem borotválkoztam)
  • SG rock
    #19956
    mi a gond? én kemény 1játékán voltam, semmi negatívum nem ért:S
  • MuldR
    #19955
    600-700 metert :))))))))))))))))
    Tulteljesitettem magam. Kozelebb kene parkolni! :))))
    Ja, de en vekony vagyok es szep! :)
  • Punker
    #19954
    nem, mert:
    1 fel se vagyok oda regisztrálva
    2 nem vagyok kíváncsi rájuk, se játékon se játékon kívül.
  • Punker
    #19953
    valahol 96-98 között, összesen tegnap is több mint 10 km-ert talpaltam, te mennyit?
  • SG rock
    #19952
    Most egymás oltását félretéve, jön valaki a vasárnapi Jekler féle játékra?(airsoft-jatekokon van meghirdetve)
  • MuldR
    #19951
    hany kilo is vagy?:) :D
  • Punker
    #19950
    shati én napi 10+ órát töltök gép előtt a lustaság pedig fél egészség
  • CopyKing92
    #19949
    pont ezt akartam következnek hogy le száll hatnának már rólam egy páran
  • CopyKing92
    #19948
    kooperációra alkalmatlan?: nem.
    csökönyös?: nem.
    éretlen?: (i)50-50(n)
    igénytelen?: nem.
    lusta?: ha kell pattanok.
    3 órát?: 1 órát miután hazajöttem a suliból, utána meg le szoktam menni biciklizni az utcára, vagy kicsit gyúrni.
  • MuldR
    #19947
    Deee, be fogjak engedni. Az eselyt megkapja. Es ha ilyen lesz, mint most, akkor lehet fogadni, hogy Buldi, HCzoli vagy Regis fogja ot eloszor megalazni. Utana majd normalisan viselkedik. :)
  • Punker
    #19946
    srácok ne reagáljatok rá, akkor majd megunja.
  • CopyKing92
    #19945
    hát úgy is lesz, akkor fogok venni ilyet ha 18 leszek. úgy tervezem :) és az mindjárt itt van (AEG, ACM, Army LA85) sről valaki tud valamit? FPS? Milyen tár passzol bele? :S
  • efti
    #19944
    Igazabol valahol felesleges is ezen vitazni, ha nem vagy 16+ akkor Magyarorszag hatalyos torvenyeinek ertelmeben nem hasznalhatsz airsoft fegyvert.
  • shatanka
    #19943
    Látom a szövegértés nem az erőséged. MASZ nem hosszú,és ez nem a magyar könyv; itt nem elég minden 5. sort átolvasni.

    Lélektani elemzés: Éretlen, csökönyös, igénytelen, kooperációra alkalmatlan, lusta. ( napi 3+ órát töltesz gép előtt, de ez csak megérzés... )

    Ui.: A tárban lévő 1000 BB nem növeli a hatékonyságot...Elég a tárba 60 is. Legyen egy rövid sorozat, de abból találjon 2-3 BB és meg van oldva.

    Paintball pedig más, de nem feltétlenül gagyi.
  • DummyBoy
    #19942
    Azt le se szarja senki milyen vagy valójában, itt bemutatkoztál és elástad magad ... xD

    Valójában nem fogsz airsoftozni, hidd el nekem ... be sem fognak engedni sehova ahol komolyabb Airsoft folyik ... ha meg igen akkor csak olyanok közé mint te magad ... és gyorsan rájössz majd, hogy ez nem neked való ...

    Meg először fel kell ám nőni a feladathoz, ez a hobbi nem gyerekeknek való