29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Facek
    #20021
    Mit tudtok apr 10-11-12 körül lesznek e valahol játékok ?
  • CopyKing92
    #20020
    fogadjunk csinálnák egy másik GS Reg-et figyelnének rám :D
  • SpeedXHUN
    #20019
    golyós pisztoly
  • Jacek
    #20018
    Anyam:DDDD RPG rulz:)
  • Punkerwork
    #20017
    inkább nézzetek török rambót :D
  • Jacek
    #20016
    miva? a dobozt akarod eladni?:)
  • MuldR
    #20015
    OFF.
    Ha valaki emlekszik a starship troopersre, nekem az a megoldas tetszett. Letoltott sorkatonai szolgalathoz volt kotve az allampolgari jog. Utana lehet csak szavazni is :) Ez egy jo szuro lenne
    ON.
  • DummyBoy
    #20014
    Deszépislenne ...
  • SG rock
    #20013
    Én 16 vagyok, szüleimnek semmi gondja nincs ezzel a hobbival... sőt örülnek, hogy a természetben vagyok jó társaságban :D
  • kvitya
    #20012
    Nem túl sok 16-18 közti nyomja, tekintve, h nem tudják megoldani a szülői igazolást/felügyeletet. Illegállal meg nem foglalkozunk ugye, mivel jön a rendőr és beviszi a kiscsókákat (mondjuk teljesen jogosan és tv szerint, de erre majd jönnek a felháborodott szülők és ügyvédek/jogvédők, h szegényke csak önkifejez a tv szegéssel).
    Mondjuk én a nagykorúságot is 21hez kötném, plusz általános műveltséghez (bár ez utóbbi utópia)
  • lac coo
    #20011
    THX !
  • bardocz
    #20010
    Én erősen gondolkozok rajta,hogy eladjam...Már nem tom mióta nem játszottam,fölöslegesen porosodik...Igaz,csak a doboza,de akkor is:D
  • lac coo
    #20009
    77 új hsz...Gondoltam történt valami érdemleges ... ! :)
  • shatanka
    #20008
    Milyen szabadságban éltek.... Nekem asszony kijelentette, ha szúr a szakállam akkor no sex, így rendszeresen borotválkozok :P ( heti 3-4x )
  • CopyKing92
    #20007
    ott a pont. :D piros-pöttyös labdát.?
  • trogerzsiger
    #20006
    Bocs de nem vagyok hülye.. :D
  • praksi
    #20005
    én se borotválkoztam már egy hónapja, de nekem valahogy a "p*ncicsiklandó" szakállon kívül nem akar komolyabb nőni :-S
  • CopyKing92
    #20004
    ne szólj semmi hülyeséget mert ki közösítenek mint az oviban a szemüvegeseket.(én rá basztam:S)
  • CopyKing92
    #20003
    mi az a ték? amúgy trogerzsiger haver vagy :D Büntetőpont haver :D
  • CopyKing92
    #20002
    énis szeretnék airsoftozni csak le hurrogtak egy félre érthető hozzá szolásom ért és már láthatatlannak néznek.
  • trogerzsiger
    #20001
    Egyébként sok fiatal (itt a 16-18-as korosztályt értem) airsoftozik vagy ez az idősebbek hobbija?
  • John Cena
    #20000
    ték
  • John Cena
    #19999
    és Ték
  • Punker
    #19998
    kek?
  • MuldR
    #19997
    Es hidd el, itt meg a segitokeszebb emberek vannak. A kek forumon mar ledzsihadoltak volna :)
  • shatanka
    #19996
    a kezdők szeretik "megaszondani a frankót"... és lusták végigolvasni 15-20 oldalt ami arról szólna, hogy hogy is nézne ki ez az airsoft valójában.


    Ha viszont értelmes kérdéseket tesz fel az ember akkor értelmes választ is kap, mert a rutinosabbak szivesen segítenek.
  • CopyKing92
    #19995
    minden airsoftosnak ilyen nagy a pofája és le kezelőek az újoncokkal?
  • SG rock
    #19994
    szééép !
  • Punker
    #19993
    mert lemondtam és a többiek nem bannolnak rögtön
  • CopyKing92
    #19992
    nem tudom.. mert túl komoly emberek járnak ide és mindent halál komolyan vesznek ami hót rideg :D
  • SG rock
    #19991
    miért van minden "újoncnak" büntetőpontja?:D
  • Jacek
    #19990
  • trogerzsiger
    #19989
    oké levágtam, szal ezt haggyjam a picsába? :-)
  • Jacek
    #19988
    csunya arak vannak mostanaban:( de elkezdeni hibatlan az alap AK de meg kesobb is legkevesebb gond van vele:) (na jo egy fem csapagyat elvisel)
  • Punker
    #19987
    tényleg azt már 20k alatt megkapja szerintem, átnézetni + hopupgumi csere + aksi 25k-ból bőven megvan.
  • Jacek
    #19986
    Cyma 0.28 rulz!:))
  • Punker
    #19985
    kuka marad így is úgyis, játékra alkalmas fegyverek 25 ezertől kezdődnek.
  • trogerzsiger
    #19984
    Hmmm és ha ugyanolyan rugót veszek bele?:D Bocs ha faszságot kérdezek :D
  • Jacek
    #19983
    Vegig olvastam:) be kellett vennem egy demalgont.
  • Punker
    #19982
    belerakod a nagyobb rugót, széttörik a teljes belseje dobhatod ki.....