29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SG rock
    #20061
    Ez dedurva
  • DummyBoy
    #20060
    Erre: xD

    "Az SRT gyakorlatilag egy nagy barati tarsasag. Se felvarronk, se weblapunk, de 100%ban csapatkent viselkedunk. Es senki sem kerdojelezi meg, hogy azok vagyunk-e immaron 3,5 eve. :)"

    Az mondjuk tény hogy egy csapat nem a weblaptól, felvarrótól és egyenruhától lesz csapat xD
  • SG rock
    #20059
    ezt mire?
  • kvitya
    #20058
    Dehogynem........
  • SG rock
    #20057
    ez igaz, de szerintem azis jó ha van:)
  • MuldR
    #20056
    Nem ettol csapat egy csapat. Hanem a csapatszellemotol. Lehet akarmilyen csilivili weblapotok meg felvarrotok, ha nem ugy viselkednek az emberek.
    Az SRT gyakorlatilag egy nagy barati tarsasag. Se felvarronk, se weblapunk, de 100%ban csapatkent viselkedunk. Es senki sem kerdojelezi meg, hogy azok vagyunk-e immaron 3,5 eve. :)
  • SG rock
    #20055
    Hát arról fogalmam sincs, hogy mikor van kint, szerintem amikor kedve tartja :/...

    MuldR:
    Hát szerintem ha már csapat akkor legyen egy közös felvarró és egy weblap... ha csak találkoztok és mentek együtt játszani aztán aztmondod, hogy mi most egy csapat vagyunk az sztem nem az igazi :D
  • MuldR
    #20054
    hat a mi csapatunk 4 eves, de weblapunk nekunk sincs :)
    Lehet nem is vagyunk csapat? :)
  • lac coo
    #20053
    Van-e olyan időpont hétköznap amikor tuti ott van ? :)
    Melóhelyről szökök ki azért nem mindegy ...;)
  • SG rock
    #20052
    2korombeli van és 5nem korombeli!
  • trogerzsiger
    #20051
    hmmm és korodbeli emberekből áll a support squad? :-)
  • SG rock
    #20050
    felhívod azt a számot amit látsz, azt megkérdezed: airsoft?
  • lac coo
    #20049
    Hát az elég érdekes :))) Telszám alapján honnan tudjam , hogy az övé a bódé ? :)
    Mindegy, talán egyszer ott érem ...
  • SG rock
    #20048
    kintvan igen!
    van egy telszám a bódéjára írva, felhívod és lehet, hogy kiugrik, mert a közelben lakik ! ilyen fém szar van leengedve és arra van írva
  • lac coo
    #20047
    A palotai kínai árus, akiről minap volt szó hét közben is kint van ? Mert ma sehol nem találtuk :)
  • SG rock
    #20046
    Hát van ... de csak szóban vagyunk csapat :) egyenlőre se weblap se semmi. Amúgy a nevünk: Support Squad
  • trogerzsiger
    #20045
    Ejha :D És őő esetleg van valami csapatod is, akikkel jársz játszani?
  • SG rock
    #20044
    Persze, már vagy 10en minimum!
  • bardocz
    #20043
    Amúgy meg ha apuka kiviszi a 12 éves gyerkőcét,kb annyi van,hogy megszavazzák,hogy játszhasson,és annyi a különbség a gyerek meg a "felnőttek" között,hogy a gyerek nem hisztizik,meg idegeskedik.
  • bardocz
    #20042
    A legjobb,amikor 13 éves szinten álló emberek szólják le a kiskorúakat:D Aztán benézel az adatlapjára,és látod,hogy 25 is elmúlt már,csak valahogy az írásaiból ez nem tud visszajönni.
  • bardocz
    #20041
    Csak a doboza porosodik:D De ha jó pénzt adsz érte,akkor eladom neked a dobozát is:D
  • trogerzsiger
    #20040
    Ahha azt sejtettem hogy kell vmi igazolás, hogy a szülők tisztában vannak vele hogy mit csinálok

    Rock! vettél már részt játékokon?
  • CopyKing92
    #20039
    Uraim! Elnézést ha sokat pofáztam elmúlt pár napban, vissza pofáztam, nem adtam meg kellő tiszteletet. ezért 3 napos Airsoft topic böjtöt tartok hogy bizonyítsam hogy nem vagyok ilyen. Ugyanis, ha ismernétek meg értenétek. SG Rock - meg fogadom, hogy meg próbálok nem vissza pofázni, a jövőben: Ápr-1-15:30 -> Ápr-4-15:30
  • CopyKing92
    #20038
    hát igen. már majdnem. :D
  • SG rock
    #20037
    bolondok napja, hahahahaaha
  • Punker
    #20036
    Magyarországon is betiltják a paintballt

    Németország és a benelux államok után a magyar országgyűlés is elfogadta a harcászati szimulációs játékokat (paintball, airsoft) érintő törvénymódosítást, amelynek értelmében 2009 Szeptember elsejétől betiltja ezen játékok közterületeken (nyilvános pályák) való gyakorlását. Ezen kívül a kis energiájú légfegyverek használatáról szóló 2005. évi XC. törvény 12. §-a szerint ugyanettől az időponttól kezdve a 0.8 joule-nál nagyobb energiájú fegyverek vásárlását és használatát fegyvertartási engedélyhez köti.

    A törvénymódosítást az váltotta ki, hogy Németországban csak idén már a negyedik olyan gyilkosság történt, amit kapcsolatba lehet hozni a fiatal elkövető valamilyen harci szimulációs játékban való részvételével. Az ilyen játékok nagyméretű elterjedésével párhuzamosan az ámokfutásos gyilkosságok száma is megnőtt, amiknek elkövetői nagyrészt fiatalok, és majdnem minden második esetben aktívan paintballoznak vagy airsoft-oznak.

    Alsó-szászországi szakértők azt javasolták, hogy az harci szimulációs játékfüggőséget hivatalosan is nyilvánítsák pszichikai betegségnek. Majd minden harmadik német játékos nevezhető fokozottan agresszívnak, a 22 év alatti játékosok 10 százaléka pedig pszichológiai kezelésre szorulna. Ezt állítják legújabb felmérésük adataira hivatkozva az Alsó-szászországi Kriminológiai Kutatóintézet (KFN) munkatársai. Egyébként ezúton kívánnak minden kedves olvasónak örömökkel teli április elsejét!

    ~MTA~
  • CopyKing92
    #20035
    bocs ha néhány betű ki marad mert egy csomó gomb rossz :/
  • CopyKing92
    #20034
    jól van.. de ezt nem szeretem. nem lehet a hang súlyokat bele tenni a betűkbe és akkor tudnák hogy pl hogy mondanám: ironikusan vagy máshogy, és ez ne vissza pofázás volt. csak kérdeztem valamit.
  • SG rock
    #20033
    Már megint hülyeségeket kérdezel, magyarul ne pofázz vissza és semmi gond nem lesz!
  • CopyKing92
    #20032
    érdekes az összes topikban ahol jártam eddig senkinek semmi problémája nem volt velem.. itt meg mindenki baszogat.
  • CopyKing92
    #20031
    >.< Direkt fogalmaztam meg így ajjjjhh.... Miért kell még ebbe is bele szólni?
  • MuldR
    #20030
    Az elso 20 hozzaszolasban, es meg most is folytatod. Jatszuk azt, hogy nem szolsz hozza a forumon. Ha valami kerdesed van, elotte ertelmesen megfogalmazod, majd utana postolod. Hidd el, normalis valaszt fogsz kapni.
  • milk4
    #20029
    Akkor meg pláne,hogy 17-18 évesen így viselkedsz.A nálad fiatalabbakról mit fognak gondolni?Igaz,engem még sosem szúrtak le mert 20 alatt vagyok,de a legtöbb embernek megvan itt a véleménye a fiatalokról.
  • CopyKing92
    #20028
    és mi az hogy ha egy valaki nem jó kis korú akkor szerinted kollektívan utálják őket? Téged utálnak?
  • CopyKing92
    #20027
    hó-hó kis korúak? :D én nem nagyon vagyok kis korú csak 1 kicsit. de 18 leszek.
  • milk4
    #20026
    És az ilyenek miatt utálják a normális kis korúakat.
  • CopyKing92
    #20025
    én szeretnék jóban lenni mindenkivel.. :/ én béke szerető vagyok.
  • CopyKing92
    #20024
    Én már beszéltem nóóórmális hang nemen de nem figyel rám senki se mert rossz benyomással voltam első hozzá szólásomban. Tehetek róla hogy ilyen balfék vagyok? :S :D én ilyen elvont vagyok kicsit úgy hogy nézzétek el nekem azt hogy néha ilyen vagyok. :D Én tisztelettudó vagyok csak hát ha ti nem adjátok meg akkor én se. :S
  • SG rock
    #20023
    softair.hu
  • MuldR
    #20022
    Eleg lenne, ha szimplan normalis hangnemet utnel meg es helyesen irnal.