29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SG rock
    #20101
    Rendben, de kaptam hozzá egy másik asszem marui tárat. Az pl rendesen adagol.
  • Punker
    #20100
    kérdezz utána hogy adagolnak a Cyma-ban, mert néha (sokszor) nem szeretik a más tárakat, pl az első cyma M14-ekbe csak a cyma highcap volt hajlandó adagolni, másolásnál tévedtek pár mm-ert :D
  • SG rock
    #20099
    Star:D
  • Punker
    #20098
    mi az KA?
  • SG rock
    #20097
    Csak 10es kiszerelésben adják Gunneren:D
  • Punker
    #20096
    mi a halálnak 10 db tár? :D

    nekem összesen 5 db van a G3-hoz, és 4 az MP5-höz, ha ez kevés akkor már qrvanagy dzsihád van (ilyen összesen 1x volt eddig szlovéniában a "kajaszünet" alatt)
  • SG rock
    #20095
    De az csak 49$
  • SG rock
    #20094
    Rendben, szerintem majd akkor egy olyan Coyote Brown mellényt veszek Gunner-ről amit mutattam! +10db M14lowcap :)))))
  • Punker
    #20093
    50$-tól kezdődnek a használhatók, én az alatt nem vennék mellényt amihez zsebeket is adnak.
  • SG rock
    #20092
    Ehobby asian akkor a többi 30dolcsi körüli mellény is szar? Ha akar még valaki beszállhat a rendelésbe!
  • SG rock
    #20091
    Pü ment! vannak eladó olcsó BW cuccaim.
  • MuldR
    #20090
    Legelso BDUm nekem is occo volt. Gyakorlatikag a munkasruha anyagara nyomjak a terepmintat. Szarszarszar. Figyelni kell ra. Persze 4 eve hasznalom, de kenyelmetlen. Csak nem volt meg penzem lecserelni :)
  • trogerzsiger
    #20089
    Mondjuk van koris térdvédőm az jó szolgálatot tesz jelenleg is. Szal azt lehet kilőhetem, a Balancsnak megkérik az árát, rendesen a bdu cuccokat 3-4-ért néztem a katonadolog.hu-n, de a taktikai mellény-t ilyen 7-8 ezerekért mérik? Teszveszen 7100 camelbackkel, ami rohadt praktikus.. :D
  • shatanka
    #20088
    Térdvédő:

    Rommel tud eredeti amcsi cumokat. Ha jól emlékszem valahogy 6 papír környékén jöttek be a woodland térdvédők ( profi cucc ). Térdvédőből nem érdemes megvenni az occot, mert lecsúszik és vágja a térdedet.
    Alternatív megoldás lehet pl. az "gördeszkás" és hasonló térdvédők. Én itthon találtam egy párat


    Combtok: Nekem bejött. 1500 Ft vettem woodlandot. ( glock van benne egy kivezetékel mini 7,2 aksival )


    Takmellény: Viper málhamellény ivózsákkal együtt 10 000 Huf. Elég hely van benne a táraknak szendvicsnek és egyébb apróságoknak. ( Horváth tak mellényt meg 2500 ft környékén kapsz. Ha annak az egyik zsebébevarsz egy kis biztonsági ( ami megakadályozza, hogy a pisztoly kiessen ) részt akkor nem is kell semmien extra tok. )
  • MuldR
    #20087
    - Bakancs mindenkepp. Bokat tartani kell, mert kimegy
    - BDU nagyjabol barmilyen jo. A penztarca szab hatart. Mennyit szansz ra?
    - Ne baseball sapit vegyel, akkor mar bonnie hat vagy usmc sapka.
    - terdvedo, jo dolog, erdemes felprobalni ha fel tudod. ami jo, az sajna draga :(
    - fogakat erdemes vedeni. Ki mivel szokta. En neoprene arcvedovel szoktam, vagy raccsal. Javaslom a Kakukk fele racsot. Olcso, jo.
    - Combtok. Felejtsd el, vegyel votokot. 44es bazisban van olcson M12 Bianchi replika. Az tokeletes.
    - "kis taskak" ja, hat az kell, bar lehet jobban jarsz egy olcsobb taktikai mellennyel.
  • trogerzsiger
    #20086
    ja meg ilyen combra rakható pisztolytartó meg pár övrefűzhető kis táskák a mütyűröknek meg a muníciónak.
  • trogerzsiger
    #20085
    Figyuzzatok, milyen ruházatot érdemes venni? Én gondoltam egy jó bakancsra, am tartja a bokám stb. egy egyszerű Bdu naci, egy bdu zubbony, vmi sapi, térdvédő, meg mondjuk egy baseball sapi.

    arcomra pedig vagy maszk, vagy elég egy airsoftos szemüveg, és fogakat kell vagy érdemes védeni?
  • SG rock
    #20084
    Megint haldoklik a Szofteer
  • lac coo
    #20083
    Apróságokat : markolatot, red- dot vagy holosight replikát, tárat, hordszíjat ilyesmiket. Feltéve ha kicsit olcsóbb mint üzletben és nem ultragagyi .
    ( Egy műanyag vertikális markolatért én azért nem adnék 5-6 ezret üzletben ...)
  • SG rock
    #20082
    Hehe :D tudtam én, hogy meg fogod találni! Majd ha kimész hétvégén kérdezz már rá légyszíves MOLLE rendszerű mellényre :)! Amúgy te most mit is szeretnél venni nála?
  • lac coo
    #20081
    Jaja, sikerült felhívnom, majd hétvégén nyit ki ... :DDD
  • SG rock
    #20080
    jaja coyote brown
  • Punker
    #20079
    coyote-ban? amúgy szerintem Tomekk-ék vettek ilyeneket, ha rajta nem szakadt szét 1 év alatt akkor átlag játékoson tuti jól bírja :D
  • SG rock
    #20078
    +ez barnában
  • Punker
    #20077
    ennyiért ez a legjobb.
  • SG rock
    #20076
    sivatagi buzi lettem
  • SG rock
    #20075
    TriDesert cuccos kéne esetleg:P
  • Punker
    #20074
    mit akarsz venni?
  • SG rock
    #20073
    Combat Dress-t meg mellényt honnan érdemes rendelni? Valami olyan kéne ami viszonylag olcsó és azért jóak is a termékek.
  • SG rock
    #20072
    Értem és átgondolom akkor, úgyis 2hét múlva rendelnék.
  • Punker
    #20071
    úgy hogy rossz minőségű anyagból van + varrások minősége valszeg igen csak gyenge, egyszerűen gyanúsan olcsó.
  • MuldR
    #20070
    Egyik csapattag vett ilyen HD OD mellenyt (mas fazonut) ehobbyrol, es 4 jatek alatt 2 helyen szakadt el neki. Ja, es telen is bele fog rohadni :) Muanyag, nem szellozik. Mintha egy zacskoban szaladgalnal.
  • Jacek
    #20069
    Semmi gond:) tudod milyen draga egy szepsegszalonban egy test tekercseles?:D
  • SG rock
    #20068
    Akkor majd nem kell ide teleshop Sauna Belt! Ezt a leszakadást hogy érted Punker?
  • Punker
    #20067
    télen jó lehet hogy ne fázzál, nyáron belerohadsz (ha nem szakad le rólad 2 játék alatt)
  • MuldR
    #20066
    Csak az elso jatekig leszel ra buszke. Nem veletlenul 30 usd.
    Built Material High Density Nylon
    :(
  • SG rock
    #20065
    4-5 hét múlva büszke tulajdonosa leszek :)))
  • SG rock
    #20064
    igen, még 1 érdekes
  • shatanka
    #20063
    ez ugye elektromos gyújtással működik ugye?
  • efti
    #20062
    Metal Storm