29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #20221
    te figy a honlapon a WL 5500-ra van kiírva. katt
  • lac coo
    #20220
    Hát, ennyire azért nem érdekel a dolog, bemegyek a boltba , kérek a 8000-esből ( WL-ben most csak az van ...) lecsekkolom mennyi a pamut benne , azt jól van :))))
  • Punker
    #20219
    amúgy lehet nézelődni.
  • Punker
    #20218
    hát konkrétan az MC az nekem 10k fölött volt 2007-ben, a WL szett (gyakorló+zubbony+bonnie kalap) volt 11k együtt 2008 szeptemberében, a khaki-ot most vettem 1 hónapja FEHOVA-n 5250-ért :D


    az eredeti MC-t csak a fejlesztő cég gyártja olyan 110-120$ csak a nadrág magában.
  • lac coo
    #20217
    Igen , az eladó mondta is , hogy a multicam-os utángyártott és olcsóbb is .
    Ha viszont 100% pamut az nagyon jó ...
  • Punker
    #20216
    100% cotton van a cimkén :D :d :D

    a rip stop szövés miatt ilyen a tapintása, én most direkt túrázáshoz vettem a a harmadikat (khaki) nem rohadok bele úgy mint a régi NATO WL magyarba.

    UPdate: a nowar-os piros címkéseken 100% a pamut (khaki, WL), az arany cimkés US rendeléses Multicam viszont 35% pamut 65% Polyester
  • lac coo
    #20215
    Értem, köszi .
    Kényelmes ? Csak mert tapintásra azért nincs túl sok pamut benne ... :)
    Bár a amiben dolgozom , abban is csak 40% a pamut és még nagy melegben is viszonylag komfortos ....
  • Punker
    #20214
    nekem 3 Propper nadrágom van talán a legjobb ár/érték arányú, nem véletlenül hivatalos sereg beszállító.
  • lac coo
    #20213
    A Nowar-ban kapható 8-8000 Ft-os zubbony-nadrágról mit tudtok (Propper, ripstop anyagból ...) ?
    Kissé borsos az ára (persze ez viszonylagos...), de mégis rá fogom szánni , persze csak ha megér ennyit és nem csak az amerikás matrica miatt ennyi ....
  • Hitman76
    #20212
    Egy kicsit kellett reszelni a testből a GB hátsó részénél, mert egy kis perem miatt nem lehetett összeilleszteni a két felet.
    Marui 50-es és G&P 100-as mid-capeket használok. Mindkét tipus fém.
  • praksi
    #20211
    melyik részeken reszelted + milyen tárakat használsz? nekem a KA kiesett :-(
  • CopyKing92
    #20210
    Amúgy, ha kézen akarsz állni jó ha befűzöd a nadrágodba :P
  • Hitman76
    #20209
    Nekem a JG fém test egy apró csiszolás után, egy az egyben felment a Marui MP5-re, és azóta is teljesen jól működik.
  • Punker
    #20208
    ezért nem merek én semmibe bele vágni már, pedig mindig van 2-3 fegyver ötlet a fejemben :D
  • DannyL
    #20207
    Mindig ez van ha valamibe belefogok. Lelkes vagyok na... :D
  • praksi
    #20206
    én nem szórakoztam vele ennyit, vettem egy csomag bakelit tárat, meg egy randa magyar AK mellényt :-D
  • Punker
    #20205
    agyadra ment ez az AK dolog :D
  • Punker
    #20204
    passz, vadkanoknál szokott lenni közös rendelés.
  • lac coo
    #20203
    Köszönöm !
    Még egy (gondolom) ezerszer feltett kérdés :felvarrót kis darab számbat , esetleg egyedi tervek alapján hol lehet rendelni ? Régebben láttam hasonlót plázában, de ezek mára már eltűntek .
  • Punker
    #20202
    nem kell
  • lac coo
    #20201
    Vettem egy ilyen mellényt magamnak ( élőben sokkal jobban nézett ki mint ezen a képen, és többet nem igen szántam volna rá ...), az lenne a nagyon láma kérdésem, hogy ennek az övét (nincs a képen ) be kell fűzni a nadrágba?

    Életemben nem volt rajtam hasonló cucc, szóval lövésem sincs ...
  • CopyKing92
    #20200
    1911 es se rossz. van feeling je :D
  • Punker
    #20199
    mert még nem nyertem meg a lottó 5-öst :D

    sajna az AEP USP-m tára valahol a hatvani pályán lapulhat :(


    megnéztem a 1911-et és most 1 ilyen is kell jó lesz a Mafia LARP-ra :D
  • praksi
    #20198
    egy kínai fos :-) Bell M92F
    alapból nem lenne rossz, a tárai nagyon szarok; idáig kettőnél szétrobbant az elsütőszelep, a harmadik meg hol ereszti a gázt, hol nem... vettem próbaképpen egy Action szelepet, de annak meg más a menetemelkedése, és nem lehet becsavarni; szal következő lépésként veszek egy HFC/Marui tárat; ha azzal sem okés, akkor megy az egész abba a bizonyos kékfedelesbe :-)

    egyelőre a KWA CZ75-el szemezgetek, de több ismerősöm ajánlotta az Army Glock 17-et is.


    És miért nem USP? :-)

  • DannyL
    #20197
    KSC
  • Punker
    #20196
    mid van?

    ha elmegy végre a motoros táram akkor én valszeg WE 1911-et szerzek be, klasszikus darab kelllll :D
  • praksi
    #20195
    sajnos az a nagy büdös harci helyzet, hogy hol működik, hol nem; valamikor ereszti a gázt, valamikor nem; valamikor rendesen adagol, valamikor nem... :-S

    májusban valószínűleg újítok egy másikat, bár ötletem még nincs, hogy milyet.
  • CopyKing92
    #20194
    ne dicsekedj a szerencsével "feltéve ha épp működik"
  • praksi
    #20193
    vazzeg, a pisztolyom erősebb - feltéve ha épp működik
  • Punker
    #20192
    269-re mérték a tücskömet múlthéten :D
  • praksi
    #20191
    ja, és le akartam butítani olyan 300 fps környékére, abból is 338 lett :S
  • Punker
    #20190
    lehet a 2 fél 2 különböző dzsunkán készült :D
  • praksi
    #20189
    na, itt a húsvét, 3 napos hétvége, hajrá :-D


    ja, még régebben vettem a Nowarnál fém MP5 testet, ma akartam összerakni; hát valami botrány minőségű a cucc, görbe az egész (ha a két felet az egyik végén összeillesztem, akkor a másikon kb fél centi eltérés van), egy órát reszeltem, mire a GB bele ment; és a legvégén, amikor végre összeraktam, belepróbáltam egy tárat, azzal a lendülettel ki is esett belőle :-X
  • Punker
    #20188
    ha rájövök addig hogy hogy kell használni :D

    100 oldalas könyv sacc 100-200 számomra fölös funkció, nekem 4-5 kell azt meg kell találni .
  • praksi
    #20187
    modern warfare-re hozod? :-)
  • milk4
    #20186
    Manufacturer Suggested Retail Price
  • Punker
    #20185
    Garmin eTrex Legend HCx szabadidős túranavigáció
    Kingston microSD kártya 2GB + SD adapter
    Sanyo NiMh 2700mAh AA 4 darabos akkucsomag

    összesen: 57.385 Ft nem volt olyan rettentően sok.


    [ "msrp" ezt még mindig nem tudom mit jelent]
  • MuldR
    #20184
    az ara.
  • Punker
    #20183
    mi riaszt el?
  • MuldR
    #20182
    Hmm, jo kis cucc, de a 300 usd-s msrp elriaszt.