29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punkerwork
    #20181
    Garmin etrex legend hcx GPS
  • MuldR
    #20180
    azmeg mi az?
  • Punkerwork
    #20179
    megvettem a HCx-et, már csak meg kéne tanulni használni :D
  • Jacek
    #20178
    En kb 2 eve lipozom:) es igencsak terheli a motort, a TM Hyper1000 az olyan 60000 BB birt, meg mukodik de mar nem az igazi:) kinai motorok teljesen jol birjak van ami 2 eve folyamatos hasznalatban van.

    van meg egy elonye azon kivul hogy nem kenyes a toltese meg kurvara birja, az a merete! nekem M4 S-Systembe belefer az eloagyba egy 1500-1800-as lipo ami 5000-6000 BB:) ja es 5000-6000 az ara:)
  • lac coo
    #20177
    Mit összeszívok ezzel a holosight-al ! :D

    kijelzője szép, de fel-le állítás valami ultra gaygin van megoldva, alig működik . Már -ször szétszedtem de még mindig nem az igazi ! :DDD
  • Punker
    #20176
    mármint felelőtlensége
  • Mike at home
    #20175
    apuka felelőssége
  • CopyKing92
    #20174
    az komoly lehet. D: (mint én)
  • shatanka
    #20173
    Viszont ez nem a bolt hibája. Nem tehet semmit. Ha nem adja el a fegyvert akkor megveszi máshol az apuka. A cybergánynál még tuningrugót is hozzávágnak....
  • praksi
    #20172
    Most voltam a 44-esben, szitu:
    apuka és a 8-10 éves kisgyerek (kizárt hogy több legyen, mert a mutálástól igen messze volt még) beszélgetnek az eladóval; utóbbi nagyban magyarázza apukának, hogy működik a hopup. Erre a fater: "ja, ez engem nem érdekel, a gyereknek lesz."

    Fasza, magyarán apuka egy qrva betűt nem olvasott utána, hogy mit is vesz a gyerekének...
  • DummyBoy
    #20171
    Igen, ezt mesélték is és sok helyen olvastam is ...

    Jó dolog a LiPo, engem csak az tántorított el tőlle, hogy kicsit rizikós, ha gond van vele ...

    Kinéztem helyette az A123-at, az tökéletes mindenféle szempontból, 1-et kivéve ... Drága :) És mivel nem volt pénzem 2 pakkra + töltőre, inkább belehekkeltem egy nagyakkut az m249 tárjába és kész :)
  • Punkerwork
    #20170
    jaja valaki P90-be rakta pörgött mint a disznó.
  • DannyL
    #20169
    Azt csiripelik a verebek, hogy a 7.4V-os LiPO olyan ROF-ot produkál mint a 9.6V-os NiMH és NiCD.

    Nem biztos, nem saját tapasztalat, csak valahol olvastam, de már fingom sincs hol.
  • praksi
    #20168
    a 7.4-es használható, a 11.1-esnél már leéghet a motor
  • efti
    #20167
    Mas formaja van, szerintem nem nyero
  • Punkerwork
    #20166
    használ valaki lipo-t már huzamosabb ideje? 1-2 év? tőle kéne megkérdezni szereti e a motor.
  • DannyL
    #20165
    Jahogy a linkelt bele megy -e! Hát ha ki akarod nyírni a fegyvert akkor toljad a 12V-ot neki.
  • DannyL
    #20164
    Nem fa.
  • DannyL
    #20163
    Miután oda van írva hogy G36C, valszeg igen.
  • CopyKing92
    #20162
    amúgy Üvegszálas fegyverekről mit érdemes tudni? mert a G36K üvegszálas.
  • CopyKing92
    #20161
    thx és ez vajon bele menne? :O EZ
  • DannyL
    #20160
    Intellect 1600mAh-s mini type akksit.
    IME!
  • CopyKing92
    #20159
    Értem. És alap CA - G36K hoz milyen akkumulátort ajánlotok ami bele megy az alap elő agyba?
  • SG rock
    #20158
    sokat ülök gép előtt :/ :))
  • Mike at home
    #20157
    érdekes, fekete kockafejed van :))
  • Mike at home
    #20156
    ha valaki tervezi mostánabn JG G36-oshoz mid cap vásárlását külföldről, vevő lennék 2-3 darabra
  • SG rock
    #20155
    tisztában vagyok véle :) ennek tudatában vágtam le, mert kicsi is volt a kesztyű hosszban +jobban szeretek tapintani:D
  • milk4
    #20154
    Szerintem az ujj végét is érdemes védeni.Volt,hogy egy játékon 2x felszakadt a bőr és 3körmöm is lila lett.Valamelyik ujjamat 2x is meglőttek.
  • SG rock
    #20153
    ittvan egy kép rólam meg az M14ről, csak a hangtompító lemaradt
  • Jacek
    #20152
    ok:)
  • lac coo
    #20151
    Én azt találtam ki, hogy fából megcsinálo ma felső védőlemez profilját, arra rámelegítek (hajlítok) egy plexi darabot, azt körberajzolom, kivágom , elölről ráragasztom és kész is ....
    Szegény ember vízzel főz alapon ... :P
  • lac coo
    #20150
    Akkor ez is zárt csak szögletes keresztmetszetű ! :DDD
  • SG rock
    #20149
    Fogalmam sincs, raksz elé egy méretre vágott plexi lapot és kész.
  • Jacek
    #20148
    mhh ennek birja a lencseje a lovest? mert ahogy nezem ez ele nem lehet lencsevedot rakni. Nay birta:) majd Lacoo megirja hog
  • SG rock
    #20147
    az ilyenek zártak

  • lac coo
    #20146
    És milyen a zárt ? Illetve ennél lehet-e zártabb ? :D
  • lac coo
    #20145
    Kéne nekem egy link ...
    Napokban olvastam, hogy ezeknek a holosight replikálnak van egy hibája, mégpedig hogy túl magas a jel és nem igazán lehet lejjebb hozni. El kell távolítani két kis rugót belőle. ehhez láttam valami tutorialt de most sehogy nem találom ( gúglival sem ) ..
  • SG rock
    #20144
    én ezt nyíltnak hívom
  • Jacek
    #20143
    vagy megis:)
  • SG rock
    #20142
    nemtudom te mit néztél!