29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Hitman76
    #20261
    Ne haragudj de ez marha randa! Kis igényességet kellene belevinni!
  • lac coo
    #20260
    Köszönöm, de tegnap átgondoltam, élvezetesebb a low-mid cap .
  • shatanka
    #20259
    Hali! Nekem van amúgy eladó hi-cap táram M4 be. kemény 2200 ft pénz. Használt.
  • praksi
    #20258
    azt a jó édes...... hadd ne soroljam a felmenőit a jóakarónknak. szívből kívánok neki egy frissítő reggeli bélcsavarodást.

    akkor irány 60
  • Punkerwork
    #20257
    azért az ilyen b@szódjon meg :(
  • Punkerwork
    #20256
    hoppá ha Hatvanban lesz a játék akkor lehet tudok menni!
  • Punkerwork
    #20255
    kérdeztem tegnap, tele vannak.
  • praksi
    #20254
    Rommelék se tudnak elhozni ?
  • Punkerwork
    #20253
    nincs fuvarom, 5:34-kor indulna vonat ami 8-kor van a keletiben, de valahogy nincs kedvem most 5k-t utazásra költeni.
  • praksi
    #20252
    miért ?? :-(
  • Punkerwork
    #20251
    úgy tűnik bukom a hétvégi játékot :(
  • lac coo
    #20250
    Rátapintottál !!! Közben gyorsan átgondoltam a dolgot, élvezetesebb a low!.Valami lemarad az egész buliból, ha csak félóránként cserélhetek tárat ! :))) Rendeltem is gyorsan 3 db-ot ( ennyi van keletiben olcsóé ...) Ezt sem lehet kapni sehol ! :DDD
  • Punker
    #20249
    minek akarsz highcap-et venni??? (amúgy a hirdetések tele vannak vele, attól mindneki szabadulni akar.
  • lac coo
    #20248
    Hehe...
    Sehol az országban nem találok fém m4 hicap tárakat ! :))))
    Illetve Airsoftgunban van ..dupla áron ...
  • lac coo
    #20247
    Értem, köszi ! :D
  • ToMy_
    #20246
    De kb. az is elég lenne, hogy az orrot és a szájat betakarja. A többi részen a hámszöveti sérülés gyorsan gyógyul...
  • ToMy_
    #20245
    Orrnyereg tövétől az áll alá pár centivel. A szemüveg pont elfér a teteje felett-mögött.
  • ToMy_
    #20244
    A széle meg klímacső burkolatával van körbeburkolva, vmi szivacsos, szinte már zselés állagú cucc, jó erős horgászzsinórral rátekerve.
  • lac coo
    #20243
    Ez kb meddig ér az arcodon ? Az áll vonaláig ?
  • ToMy_
    #20242
    Ehune, hómméd általam, kb. 1 óra, flexeléssel-csiszolással-burkolással.
  • Mersant
    #20241
    ertem, thx. az infot ;) most legalabb tudom biobol mit erdemes majd venni :)
  • Hitman76
    #20240
    Még nem kötelező, de nagyon ajánlott a használata. Egyelőre nincs olyan bolt, vagy egyéni beszállító aki folyamatosan el tudná látni a játékosokat. Oly annyira keresett cucc lett pl. a Bioval BB, hogy a gyártó is csak korlátozott mennyiséget tud szállítani.
  • Mersant
    #20239
    aham, szal ezek szerint be lett vezetve a bio BB. anno olvastam, hogy szoba jott hogy Erden csak azzal lehet majd jatszani, de azota nem hallottam rola.
  • Punker
    #20238
    oda kéne meg persze mindenhova.
  • Mersant
    #20237
    Erdre vettetek a biot, vagy mashova?
  • Punker
    #20236
    nekem még nincs, várom WD kap e.
  • praksi
    #20235
    ja, azt kihagytam, hogy a G&G egyrészt mocsok drága, másrészt tomeKK-ék elvitték az összes 0.25-öst :-)
  • praksi
    #20234
    Lurdy-házban van egy modell bolt, modelleket mellett árulnak fegyvereket, védőfelszerelést, tárakat, BB-t, anyámkínját; ott lehet kapni G&G illetve Cybergun bioBB-t; mi úgy döntöttünk bepróbálkozunk az utóbbinál. (5700 db 0.24-es CG bioBB 5500 Ft - olcsóbb mint a saját boltjukban :-)) )

  • Punker
    #20233
    honnan mennyi?
  • CopyKing92
    #20232
    akkor jo akkor lehet találni majd bele cuccost. thx
  • praksi
    #20231
    egy csapattársamnak ilyen fegyvere van; sima M4/M16 tárakat használ a fegyver. amúgy igen kellemes súlya van :-)



    hehe, megvan a bioBB :-D
  • CopyKing92
    #20230
    Valaki közületek próbálta már a L85A1 vagy A2 est? és megy bele M4 -> M16 -os tár nem?:S (sry még tudatlan vok.)
  • lac coo
    #20229
    A korábban már tárgyalt fémrácsból kivágott arcvédőről van valami képetek ?
    Brico-ban vettem rácsot ( ha valakit érdekel 950 HUF egy 25 *50 cm-es darab )

    A széle pedig valami szivacs bőrrel körbevarva ?
  • CopyKing92
    #20228
    Ti ezért adnátok 1,2 Millát? :D Ez komoly.?. :/
  • MuldR
    #20227
    A 100% pamutra azt mondjak annyira nem jo, mert hamarabb elereszti a szinet. A sereg is valami 60/40 kevertet hasznal.
  • Punker
    #20226
    mint a mellényed.....
  • CopyKing92
    #20225
    kk utánanézek milyen is az pontosan. thx.
  • Punker
    #20224
    woodland az alap ami jó is itthon.
  • CopyKing92
    #20223
    nem tudjátok melyik a legáltalánosabb terepszín az airsoftosok körében? pl. ilyen terepszín? a mintát nézd.
  • lac coo
    #20222
    Őszintén megmondom nem tudom beazonosítani melyik van most a boltban, de csak a 8000-esből van erdei terep az tuti .És van még egy multicam ami olcsóbb utángyártott ....