29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #28689
    Nem vicces :)

    A sín része előretolva leszedhető .
    a tokfedélre rakott sín alapból butaság, lötyög mint az állat, egy felnyitás után újra kell állítani mindent .... Ahhoz spéci tokfedél rögzítés kell !
  • Metalmilitiakid
    #28688
    Így előre érdeklődés céljából kérdezném, hogy van olyan rail, amit rail re lehet rakni, csak magasításnak. Mert van itthon céltávcsövem csak az a baj, hogy a G36KA-n olyan magas az iron sight hogy nemtom rárakni a távcsövet, de leszerelni nem akarom az iron sight ot. Erre kellene valami megoldás.
  • RoyalPredator
    #28687
    Ha hátul lecsavarozza, akkor vicces lesz tokfedél alá akksit rakni...

    AK200 módján lenne a legjobb, hogy a tokfedél felhajtható, és azon van alacsonyan egy rail.
    Házibarkács AKSU-ból már láttam frankó AK200 replikát.
  • lac coo
    #28686
    Hátul a tust tartó csavar fejére kell rácsúsztatni, elől meg két oldalról csavarozni .Végül is nem nagy dolog: felrakod berajzolod hová esi ka két oldalsó csavar helye, kifúrod , és famenetes lencsefejű csavarral belecsavarod a fémbe ( 0.5 mm-rrel kisebbel fúrd mint a csavar ...), lefested és kész .

    A két rögzítő elem valamennyit csúszkál magán a sínen, de még így is előfordul, hogy nem jó a fegyveredre bár elvileg ahhoz a sorozathoz készül ....
  • Krinyo
    #28685
    Ja hogy ezt eleve így lehet kapni, akkor sztorno.
  • Krinyo
    #28684
    Ezek szerint ezt mégsem kell odacsavarozni?
  • Krinyo
    #28683
    Hát akkor ez nem jó :D
    Köszi a segítséget
  • lac coo
    #28682
    Ez ugyanúgy elöl lenne mint ahogy most is van a rail-ed( picit hátrébb ).
  • Krinyo
    #28681
    Ha jól emlékszem van. Melóban most sajna nem tudom megnézni.
  • Krinyo
    #28680
    És erről mi a véleményed? http://www.airsoftextreme.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=480_99_573_563&products_id=573
  • lac coo
    #28679
    Talán egy ilyennel, bár ahogy nézem ehhez is furni kell, és teljesen lutri, hogy méretben jó-e a fegyveredre .....

    http://www.ebairsoft.com/cyma-tactical-scope-mount-p-4627.html




    Ebben nem vagyok biztos, hogy van-e neked itt furat+menet:

  • Krinyo
    #28678
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy AK CM 028C-re hogy lehet az akksi fölé szerelni red-dot-ot, távcsövet?

    Sajnos oldalra nem lehet infrabakot felszerelni, szétfúrni pedig nem akarom.

    Előre is köszönöm a válaszokat.

  • RoyalPredator
    #28677
    Én egy gagyi hajlóprotektor belső párnázásából dobtam össze egy térdvédőt, amibe könnyű fémlapot is dugtam. Még kell neki egy bőr borítás, és nagyon fain párnázás lesz, amikor a térdemet lerakva lövök.

    Bármely más protektor engem marhára zavart...
  • RoyalPredator
    #28676
    Thx bro!
  • Metalmilitiakid
    #28675
    M240 vagy M249 így ránézésre, sztem lehet kapni, de első fegyvernek semmiképp nem választanék támogató fegyvert. (kicsit kifejtettem predator rövid tömör válaszát :D)
  • lac coo
    #28674
    Ha nem feltétlen ragaszkodsz a katonás cucchoz, görkoris boltokban eszméletlenül kényelmes térdvédőket lehet kapni !!!!! Olcsó is, és egy sima fekete szerintem annyira nem gáz ....
  • RoyalPredator
    #28673
    Na még1 hülyegyerek?
  • vajo
    #28672
    Sziasztok. Ilyen fegyvert lehet kapni airsofthoz?? Ez a kedvencem és egy ilyennek örülnék. Köszi a választ
  • Punker
    #28671
    nem ismerem
  • Metalmilitiakid
    #28670
    10 dolcsi ért találtam és 17 a szállítás (igen ez nem pont 2x annyi :D )

    Illetve most találtam egy ilyet ez mennyire kényelmes és hatásos ?
  • Punker
    #28669
    okosan kell keresni, szerintem 5k alatt jött be nekem.
  • Metalmilitiakid
    #28668
    Az úgy kicsit viccesebb, 2x annyi a posta mint maga a térdvédő... Asszem ezen még el kell filózni egy kicsit.
  • Punker
    #28667
    ebay, ez hadi cucc sima boltban nem kapsz
  • Metalmilitiakid
    #28666
    Végülis ahogy nézem ez is tépőzáras, de bőségesen meg van sivacsozva :D Viszont lehet nekem nem barátom a google, de nem nagyon találok olyat ahol lehetne venni. Végiglestem pár általam ismert áruház honlapját is, de sehol nem láttam. Ha tudsz valami linket vagy helyet ahol lehet venni megköszönném.
  • Punker
    #28665
    Bijan ezt használom 2008 óta, eddig jó
  • Metalmilitiakid
    #28664
    Tudnátok ajánlani valami nem eget verdeső árban lévő bebújós térdvédőt ? Mert a tépőzáras nekem valahogy nem kényelmes, mert ahogy térdelek benne szétnyomja a lábam a tépőzár.
  • lac coo
    #28663
  • shatanka
    #28662
    A mellény ilyen csak OD: - Konkrétan zsír új.


    A pisztoly: Használt pár százat lőhetett vele az előző gazdája. Asszem jól működik, mert olyan 800 BBt már ellőtttem vele...


    Magyar cucc: Van rajta egy kb 0,5 cm szakadás de attól függetlenül hibátlan és nem fakult.
  • RoyalPredator
    #28661
    Nagyon jól hangzik. Állapotuk is rendben van? :)j
  • shatanka
    #28660
    Asszem jó üzleti hónapot zártam. 17 000 ftból szereztem:

    KJ Works HiCapa 5.1
    OD AK chest rig
    Magyar katonai gyakorló ( nadrág, zubbony )
  • RoyalPredator
    #28659
    Zeklerek jól védenek akár 600 FPS-es direkt találattól is, de rohadtul párásodnak.

    Rendes szemüveggel ventillátoros maszk a legjobb.
    De van olyan védőszemüveg, aminek beépített optikai lencse tartója van az orrnyereg-íven.
    Állítólag az is jó.

    Vak ember ne Airsoftozzon. <3
  • Metalmilitiakid
    #28658
    Köszi akkor szerint ez marad, meg rácsos arcvédő.
  • Punker
    #28657
    jók a Zeklerek.
  • Metalmilitiakid
    #28656
    akkor ha kihúzzuk egyenlőre a szemüveget a listából akkor ez milyen ?
  • Punker
    #28655
    kontaktlencse, lencsés védőszemüveg, vagy ventilátor egy nagy méretűbe
  • Metalmilitiakid
    #28654
    Akkor tudnál valami ilyesmit mondani ami jól működik és nem túl drága ? (akkor a szellőzők meg a gátló réteg kevés?)
    X800 replikát néztem még, de abban az a középső rész nem tetszett, mintha az bezavarna a látótérbe. Illetve az, hogy vagy 3-4 félét találtam 3-4 áron és fogalmam sincs melyik milyen :D
  • Punker
    #28653
    párásodni fog
  • Metalmilitiakid
    #28652
    Egy kis vélemény kellene. Szemüveges vagyok (bár nélküle is elég pontosan tudok lőni, de jobb lenne vele) így valamilyen pántos nagyobb védőszemüvegben gondolkoztam és az érdekelne, hogy erről van e valakinek valamilyen tapasztalata, vagy szerintetek használható-e. Azért választottam Zeklert, mert pár helyen hallottam, hogy az jó, de ha tudtok hasonlóan nem túl drágán jó megoldást akkor szívesen veszem azt is.
    Előre is köszi a válaszokat.
  • RoyalPredator
    #28651
    Hela! Kipróbáltam a "Xtreme BIO 0,28" BB-t.

    Buborékok: 10-ből 3-ban volt buborék, de ebből 2 esetben nagyon apró, és közel a közepéhez.
    Lövés: Igen Pontos, bár valamiért megintcsak 3 alkalommal 40 méter után egy dugóhúzot nyomtak le, viszont ettől független célba találtak.

    50 méteren szórás 21-42 cm, kivávra a szélcsendet. Emberalak kényelmesen eltalálható vele.

    1kg/4000HUF - Szembesítve az eddig használt, mostantól drágább BBOne .28 Bio -val
    ( http://bbdepo.com/0-28-bbone-bb-bio.html )
    Megéri, Jó vétel!

    Tesztelve: AK74 w/ Prometheus cső 6,02, CNC Hopup Madbull gumival, 460 FPS.
  • lac coo
    #28650
    Nem tudom, végül nem rendeltem, de ha elfér alatta ( és gondolom elfér...) akkor miért ne .