29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • KaBuTo666
    #28729
    thx
  • goso
    #28728
    Igen nem korrektül fogalmaztam.
  • Punker
    #28727
    G&P topic
  • Krinyo
    #28726
    Majd jön valami szakértő és megmondja a "frankót", de szerintem kezdőnek teljesen felesleges 100k+ fegyvert venni.

    "M sorozat mert rendesen lehet tuningolni mint pl fogó, scopok, hangtompító." Nem csak az M-szériát lehet, szerintem majdnem hogy mindent lehet "tuningolni" egy bizonyos határon belül természetesen.
  • KaBuTo666
    #28725
    Nem néztem elég magyar shopot, már találtam olyat ahol sok fegyver van és sok raktáron is.
  • KaBuTo666
    #28724
    Elolvastam az airsoftujonc oldalt.
    Információk és a stílusom alapján AEG működésű airsoft fegyvert vennék, azon belül a G&P gyártótól M sorozat -> nem rambo fegyvert, amúgy itt nézelődök. Ugyebár az oldalon az van hogy lehetőleg külföldről vegyünk, néztem is a magyar shopokat de hát legtöbb helyen az van hogy nincs raktáron...:D G&P oldalát nézem de ahogy látom nincs ár...gondolom kell az adott fegyverről árat kérni? Elég szar mert azt se tudom hogy nagyjából árban mennyiek...100k lenne a max amit csak a fegyverre költenék de lehet elnéztem nagyon és ezek annyira minőségiek hogy már jóval 100k fölött vannak. Valami segítséget tudnátok nyújtani ez ügyben, mint pl valaki tudja hogy mekkora árban mozognak ezek? Meg érdeklen az itten tapasztalatok hogy kinek milyen fegyvere van és mik a tapasztalai vele szemben meg amúgy azért is érdekelne az M sorozat mert rendesen lehet tuningolni mint pl fogó, scopok, hangtompító. Egyéb tanácsokat is szívesen fogadok!
    Egyelőre arra tervezném hogy van egy két nagyobb területem és ott tudnák célba lőni, gyakorolni egymagam de érdekelne későbbiek során már csapatjáték szinten.
  • lac coo
    #28723
    Sniper légpuska !? Az mi ? :)
    Gondolom egy milla környékén már van komoly versenyzésre szánt fegyver, az akár még pontos is mint a lézer 30 méteren :)
  • Metalmilitiakid
    #28722
    Igazából 40 alatt nem lehet snipert venni, mert csak szórakozásra jó rendesen nehéz vele játszani, mert rossz a minősége.
  • goso
    #28721
    köszönöm
  • s0n1c
    #28720
    http://airsoftujonc.hu/ - itt minden le van írva
  • goso
    #28719
    Néztem pár oldalt, de elég drágák a dolgok (többségben 40 felett vannak) és én valami olcsóbbra gondoltam illetve scopeot is szeretnék venni (persze ha nem adnak a puskához) abból milyen márkát, típust ajánlanál?
  • Metalmilitiakid
    #28718
    Nem tudom értelmezni mit akarsz kérdezni. Az airsoft is légpuska, de a jókora különbséggel mivel az airsoft sniper 1.7 -2 joule körül van míg a rendes légpuska 7 joul nál ami igen nagy különbség. Venni meg airsoft boltban érdemes venni mint minden mást, google a barátod találsz sokat, pl. keleti front, déli front...
  • goso
    #28717
    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy snipertt airsoftként vagy légpuskaként érdemesebb venni, és hol lehet?
  • Punkerwork
    #28716
    kösz
  • lac coo
    #28715
    BSZ !
  • lac coo
    #28714
    BUÉK !!! :D
  • Punker
    #28713
    játékra ALKALMATLAN!
    célba lőni ALKALMATLAN!
    bohóckodni DRÁGA!
  • lac coo
    #28712
    Mire akarod használni ? :)
  • Krinyo
    #28711
    "Szószátyár fiú az a Geronimo" :D
  • vajo
    #28710
    Miért? Mi a gond vele?
  • Punker
    #28709
    nem
  • vajo
    #28708
    Sziasztok, erről mi a véleményetek? Megéri megvenni? ( Rugóst szeretnék azért kérdezem).

  • Krinyo
    #28707
    Tudtok ajánlani egy jó taktikai mellényt?
  • Snomag
    #28706
    Koszi, ez eleg hasznos :)
  • Punker
    #28705
    hetente
  • Krinyo
    #28704
    Mennyire gyakran vannak olyan rendezvények, ahová 2-3 fő is csatlakozhat meglévő csapat nélkül?
  • Punker
    #28703
    http://airsoftujonc.hu/
  • Snomag
    #28702
    Udv,

    A kozeljovoben szeretnenk ismerossel elkezdeni airsoftozni es elkezdtem fegyvereket nezegetni, de mivel egyaltalan nem ertek ehhez, szivesen vennek javaslatokat azzal kapcsolatban, hogy mi az ami jo egy kezdonek es mi az amit feltetlen kerulni kell.

    Elsore ezt neztem ki, de ugye perpill csak a kinezet alapjan valogatok :)



    Varom a tapasztaltabbak velemenyet :p

    kosz
  • shatanka
    #28701
    Letezik magasitott tavcsogyuru, egy olyat probalj meg szerezni olcsobb es a szebb megoldas. Boldog karacsonyt mindenkinek.
  • Metalmilitiakid
    #28700
    Azért gondoltam magasabbra, mert láttam olyan fajtát ami alatt lehet használni az iron sight ot is, ami elég praktikus és kényelmes lenne :D
  • lac coo
    #28699
    Akkor valóban magasítani kell, de nem kell az a brutál magas ami lejjebb szerepelt ...
  • Metalmilitiakid
    #28698
    Sajnos igen, ezen nem fér el, mert elég alacsonyan van a scope, de az átmérő meg nagy és sehogy nem fér rá, mindegy hol próbálom rátenni, mindig kellene egy fél centi.
  • lac coo
    #28697
    Kellemes Ünnepeket Kívánok Nektek !
  • lac coo
    #28696
    És ezen miért kell halálba emelni a távcsövet ,ezektől az irányzékoktól nem fér el ?
  • Metalmilitiakid
    #28695
    Dede, az E nek van beépített optikája, de JG ből igen lutri.
  • lac coo
    #28694
    Nem értek hozzá, de nem ez a G36KA ?

  • Punker
    #28693
    ne rakj rá távcsövet, nem véletlenül van a G36-nak saját optikája.....
  • shatanka
    #28692
    Majd linkelj egy kepet a csodamurol... Tul magasan lesz a tavcso, tavol lesz a csotol nehez lessz osszeloni. Vedd le a atso iranyzekot es ugy tedd fel.
  • Metalmilitiakid
    #28691
    Hmm ez tetszik talán ezzel még az iron sight is használható alatta. Ami igencsak tetszene. Köszi le is kerestem a nevét a boltban.
  • lac coo
    #28690
    Van ezer féle magasító .