29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #20862
    9-be, a Mester u-ban.
  • Punker
    #20861
    a 44 -esről azt írták költözik a 6. kerbe (nem tom most melyikben volt)
  • DannyL
    #20860
    Én a helyedben inkább egy CA-t vagy TM-et vennék használtan mint egy kínait. De én sznob vagyok. :)
  • DannyL
    #20859
    Vagy ez! Szintén baráti áron, kiegészítőkkel, akksival.
  • DannyL
    #20858
    EZ például brutál nevetséges ár ezért a fegyverért. Az ember megbízható.
  • DannyL
    #20857
    MP5-ből JG vagy Cyma. Egyedül a Cyma 0.27 Mp5-öst kerüld, mert az nagyon régi konstrukció.

    De 40-45e körül kifoghatsz már használt TM-et vagy CA-t is. Azok azért messze komolyabbak. ITT csekkolhatod, hátha van az is.
  • kifli
    #20856
    egy konkrét darabot tud valaki linkelni mert elégéé elvagyok tévedve :/
  • lac coo
    #20855
    Én annyira nem értek hozzá, de ahogy olvasgatom ott a fórumon az újabb szériás cymák igen jó vételnek számítanak.
    De majd jönnek a nagyfiúk és megmondják !
  • kifli
    #20854
    itt elég bő a választék azért :D
    lc coo köszi meglesem :)
    ha ez a cyma aránylag jónak számít, az mp5-jüket is vehtem?
  • lac coo
    #20853
    Bakker , figyelni kell mit vesz az ember, mindenki átcsomagol mindent, a kínaiak meg a másolat kínait is másolják (lásd piaci kamu Cyma...) ! :))))
  • praksi
    #20852
    "Mindenekelőtt tisztáznunk kell a KWA / KWC / KSC fegyverek közötti kapcsolatot, mivel sokszor nehezen megkülönböztethető melyik fegyverrel is van dolgunk. Legjobb tudomásom szerint a KWA, KWC és a KSC fegyvereit egy közös gyár állítja elő Taiwanon. Ami megkülönbözteti őket az az, hogy a KSC fegyvereket eltérő dobozba csomagolják és Japánba viszik így Japánon keresztül kerülnek értékesítésre. Ez azt vonja maga után, hogy drágábbak mint a KWA, és KWC-k, mivel ráteszik a Japán adókat és kiviteli vámot is. A fegyverek kis százalékát (kb.10%) nem szállítják japánba, ezeket gyakran csak a dobozon feltüntetett "Made in Taiwan" illetve a "Taiwan Version KSC" felirat különbözteti meg."


    katt
  • praksi
    #20851
    Hallottam ma egy olyan hírt, hogy a 44-est meg a Cybergun-t bezáratták, állítólag azért, mert MKH kártyák nélkül árulták a fegyvereket; ez igaz ?
  • lac coo
    #20850
    Köszi !

    De már megint nem tudom hol vagyok ... a KSC ugyanaz mint a KWA ?.
  • DannyL
    #20849
    KSC
  • lac coo
    #20848
    GBB pisztolyoknál melyik gyártók a készítik a legmegbízhatóbb-tartósabb fegyvereket. TM-re nincs pénzem , szal az kilőve :DDD

    THX !
  • lac coo
    #20847
    Cyma AK . Pl...
  • DannyL
    #20846
  • DannyL
    #20845
    Katt!
  • kifli
    #20844
    hali, nem írtam még ide de tudnátok valami kezdő fegyvert ajánlani?
    olyan kellene ami nem túl drága, de ne essen szét a kezemben és ne legyen az hogy összevissza lő :)
  • shatanka
    #20843
    A fontos dolgokat laptopról intézem. ( Átutalások, felvételi stb. )

    A nagy pcn meg kb. minden van. ( mondjuk benne is... kiporszívóztam tegnap .... találtam benne egy öklömnyi porcicát és 2 döglött legyet )
    Amióta netezek csak 1 jelszavamat került lenyúlásra - nem tudom ki és, hogy hogyan - akkor is a teveklubbon szalonnát sütögető tevém tűnt el.

  • bardocz
    #20842
    Én nemrég felraktam nod32-t,kb tizenhatodszorra sikerült úgy beindítani a gépet,hogy működjön,és le tudjam törölni.Régen leszedtem valamit,ami másoknál jó volt,szimplán feltelepítettem,ahogy kell,és a gépet kurva nagy szenvedés árán tudtam csak bekapcsolni,és nem lehetett letörölni azt a szart,úgyhogy windows újrarakás lett belőle.
  • DannyL
    #20841
    Amíg nincs a gépeden olyan anyag amit féltesz, vagy nem csatlakozol olyan helyekre (bank, ftp...) amikre titkos a belépésed, addig valóban felesleges ha ésszel netezel.

    De ha bármelyik a fentiek közül érvényes rád, akkor érdemes feltenni valamit, mielőtt meglepetés ér. :)
  • Punker
    #20840
    gépvásárláskor telepítek oprendszert, az meg hogy te nem látod mik ténykednek a gépeden nem jelenti azt hogy nincsenek ott, majd megtanulod ha nem csak "játszogatsz" vele.....
  • shatanka
    #20839
    évenként újrakell tennem 1x az xpt :P
  • praksi
    #20838
    kalandos életed lehet :-D
  • Punker
    #20837
    gratulálok......
  • shatanka
    #20836
    Ezért nincsen se tűzfalam, se vírusirtóm :D én minden oldalt megtudok nyitni
  • kvitya
    #20835
    Nem mind, csak amire jelszólopó progit akarsz telepíteni
  • Punker
    #20834
    minden fórum lehal? :(

  • Punker
    #20833
    mondjuk vannak árak :(

    K-98 Rifle $570
    M1903A1 Springfield $500
    M1903A3 Springfield $500
    M1903A4 Springfield Sniper $475
    Lee-Enfield No.4 MKI Rifle $450
  • Steel Painter
    #20832
    Hello RoyalPredator a maszkokkal annyi hogy most egy kicsit szünetel a legyártás, mert én 18.-19.-én vizsgázom.
    De 3d-s képeket felrakok a maszk arcra méretezéséről, felrögzítéséről.
  • DannyL
    #20831
    Ez már használhatóbbnak tűnik mint az eddigiek.
  • DannyL
    #20830
    Safit és Tibit keresd már meg azzal amit tőlem kérdeztél. De azt inkább a mi fórumunkon, mert softair behót.
  • Punker
    #20829
    új Spring Kar 98 airsoft-news-on!
  • Facek
    #20828
    igen valahogy erre gondoltam én is, köszi
  • praksi
    #20827
    nem, mert a szilikon nem "kenés", az csak egy vékony filmréteg, ami azonnal le fog kopni a kerekekről.
  • DannyL
    #20826
    nem
  • Facek
    #20825
    gearbox kerekeket lehet e szilikonnal kenni ?
  • kvitya
    #20824
    500 és 600 fps között nincsen érdemi hatékony lőtáv különbség, ha egyébként a fegyver ugyanazon elemekből áll. Az egyetlen, ami különbség lesz, az a BB (lövedék) repülési ideje. Mivel ebben a kategóriában és a hozzá illő játékstílusban (gyk: sniper) igen ritkán kell gyorsan kapás-lőni felbukkanó célokra, így ez nem igazán lesz szempont.
  • lac coo
    #20823
    Ezért kell jó erős fegyver jó nehéz BB-vel :)

    [Csak viccől...]