29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SG rock
    #20983
    Van pisztolyod, snipered, fa mintázatú M14ed, vagy shotgunod?:) Akkor jelentkezz ha elolvastál mindent, és van valamilyen fegyvered ezek közül.
  • RoyalPredator
    #20982
    Nemhiszem hogy arra mennék. Inkább a MilSim felé hajlok, és modern harctér.

    De... kitudja... Talán jelentkezek.
  • SG rock
    #20981
    Lesz egy jó kis LARP játék 07.12.-én, The Godfather, gyertek csak gyertek. Én már rendőrnek jelentkeztem :)
  • RoyalPredator
    #20980
    A családnak van egy komoly motor biznisze, szóval a kesztyú, a protectorok mind motorosak.

    Bakancs meg full új, 1-2x hordta fater amikor hegyre ment.
  • Punker
    #20979
    mit műveltél?
  • praksi
    #20978
    az semmi, én 4 napig élveztem az Árpád kórház vendégszeretetét :-)
  • SG rock
    #20977
    Azt le is sz@rom, hogy szakadt. Csak a térdem ne fájna kurváraszépen lekapta a bőrt az esés, és most még gennyedzik is nyammi
  • Punker
    #20976
    ja akkor jobb is hogy szakadt legalább nem szégyeníted az eredetit :D
  • SG rock
    #20975
    Áh, nem eredeti... ha az lett volna öngyilok leszek:D. Oliv BDU nadrág volt. US M1 sisakom van 2nd ranger felfestéssel, oliv nadrágom, khaki felső, Y heveder stb stb... csak én 2nd ranger ruhának hívom végülis eléggé hasonlít.
  • Punker
    #20974
    eredeti ruhát szétszakítottál játékon?????
  • SG rock
    #20973
    nah WW2-re gondoltam :) ott nemsűrűn volt sztem.
  • Punker
    #20972
    miért is? gúgliba üsd be meglátod mennyi GI hord térdvédőt.....
  • SG rock
    #20971
    az nem vt authentik a 2nd rangers cumómhoz:P..
  • efti
    #20970
    nekem egy sensei maszk meg mindig az arcvedelem, de ezen valtoztatni akarok.
    a terdvedo meg motoros korombol visszamaradt darab, ami terd es labszarvedo. kb 3e volt es sajnos bizonyitott is amikor elutottem egy autot..
    a bakancs meg a 22es csapdajabol szarmazo pro cam fis bakancs, talan 15 e volt
  • shatanka
    #20969
    arcvédelem: kakukk féle maszk
    térdvédő:Én pl egy fekete biciklis térdvédőt hordok. Nemszorítja el az ereket, nem mozdul meg, és jól párnázott.
    bakancs: bakancs nélkül veszélyes a dolog. Nincs egy gyerekkorodból leharcolt téli bakancsod?
  • RoyalPredator
    #20968
    A Protector és bakancs hiányát énis megéreztem, de ami fontosabb, az hogy arcvédelem nuku, és v 4 találatot kaptam így.

    Gyorsan keresek is olyan fullarcvédő fekete maszkot amit a felcseren láttam. Csak nemtudom mi a neve.
  • lac coo
    #20967
    Inkább valami térdvédő jött volna jól ! ;)
  • SG rock
    #20966
    Akkor ma jól jött volna játékon:D Akkorát estem, hogy szétszakadt a nadrágom, meg a térdem is eléggé szétment...
  • lac coo
    #20965
    OK. köszi!
    Csak mert van egy ilyen anyagú kabátom, fel akarnám rakni eladásra csak nem szeretnék hülyeséget írni mellé ! :)
  • Punker
    #20964
    a ripstop a szövés fajtája, elméletileg szakadás biztos.
  • SG rock
    #20963
    nem!
    ez ripstop: (ilyen kockás izéé... igazából nemtom mér jó, lehet, hogy erősebb lesz tőle az anyag?)
  • lac coo
    #20962
    Hülye kérdés: ez valami ripstop szerű anyag ?

  • Steel Painter
    #20961
    Igazából van másik mellényem (fekete), igaz annak sem cserélhetőek a zsebei de abba az AK tárak, és minden más belefér.

    Persze ezt inkább az egységes pont-terep mintája miatt vettem meg, még új sí-maszkot is vettem az is pont-terep mintás, így a rejtőzködéssel nem lesz baj. :-D
    A kezeslábast, meg azért szeretem mert megkönnyíti az öltözködést.

    De itt egy kép a másik szerelésről...
    Hát nem pont ez a legcélszerűbb összeállítás az erdő játékokhoz
    De nekem bejön.

  • Hitman76
    #20960
    Nos eső után takmellény, de jobban jártál volna egy moduláris rendszerű cuccal. Mondjuk egy MOLLE mellénynél csak a tárzsebeket kell cserélni ha fegyvert váltasz, és a rengeteg beszerezhető kiegészítőnek hála, teljesen egyedivé tudod tenni a felszerelésed.
    Többek között ezért is sokallom az alant szereplő összeget. 17500 Ft-ból (esetleg + 2-3000 Ft-ból), simán kijött volna egy flecktarn gyakorló, és egy alap MOLLE mellény.
  • SG rock
    #20959
    15p és indulok énis hozzátok!
  • RoyalPredator
    #20958
    00:04kor ébren vagy? Teis velem fogsz szunyítani a lövőállásban már látom.

    Másfél óra és indulunk!

    Addig iszok egy kemény kávét és elmegyek
  • Steel Painter
    #20957
    Igen az MP5 szériákban vannak olyanok, melyekkel elég könnyen (akadálymentesen) lehet mozogni, és még a tárak is elférnek a mellényzsebben.
  • SG rock
    #20956
    1x el kell menned! Kurvajó hely! Kötelező:D
  • Hitman76
    #20955
    H&K33, H&K53,H&K MP5 összes variáció, H&K UMP,H&K MP7 PDW.
  • mstummer
    #20954
    Hogy milyen fegyvert? G36 :) Esetleg G3... PSG1 :)
  • Steel Painter
    #20953
    Én meg azt nem értem, hogy minek reklámozza ezt itt?
    Mintha lehetne párhuzamot vonni az airszoft és a poker között.
    Ha érdekelne a póker akkor olyan fórumra megyek info-ért.

    Nem hiszem, hogy ezért fizetnek neki, hogy ezt reklámozza.
    Bár ki tudja. Lehet hogy neki megér 1 bant

    Életemben itt az SG-n olvastam a legröhejesebb reklámot.
    Mármint egy srác azt írta hogy:
    "Vegyétek meg a GÖTE4-et, mert nagyon jó játék bár én még nem játszottam vele de nagyon tetszik és azt szeretném ha másoknak is tetszene."

    Nos ezt inkább nem véleményezném, de akkor sírtam a röhögéstől ;-D
    Mert ne feledjétek gyerekek, az a legjobb reklám, ha úgy akarsz valamit rátukmálni a másikra, ha fogalmad sincs róla, hogy mi az.

    Mellesleg vettem 1 új szerelést csak még azt nem tudom, hogy hova teszem az AK tárakat :D

    Az egész így ahogy van 17500ft volt.
    Nem tudtam otthagyni a kirakatban.
    Most a gombhoz kel varrni a kabátot, ehhez milyen fegyvert ajánlott hordani?
    A mellény típusa:Link
  • RoyalPredator
    #20952
    Nemértem miért kell a Pókert átvinni a közemberekhez...
    Elcseszett egy biznisz ez...de jövedelmez nekik...
  • RoyalPredator
    #20950
    Stupid Terrorists. Közelező darab.
  • Punker
    #20949
    sose voltam ott :D
  • SG rock
    #20948
    Nem emlékszem annyira, mert télen voltam utoljára Zsámbékon... Ott annyira nagy erdő van? Úgy emlékszem több a puszta meg az épület.
  • shatanka
    #20947
    Esőben is lehet lőni. Max 1-2 BBvel többet indítasz útnak. A fegyverek pedig birják az esőt :P
  • Punker
    #20946
    erdőben nincs szél, eső se nagyon zavar be.
  • RoyalPredator
    #20945
    Nem a fok a baj, hanem a szél. Tegnap löttem párat, paralelogrammában ment a BB, meg mint 1 bumeráng, vissza is jött és tököntalált (szembeszéllel:P).
    Szal szél és eső ami bajos, de ez nem tartja vissza a jó katonát!:O
  • SG rock
    #20944
    Tutti... Sztem ami most van nálunk BP-en pont jó idő a játékra :) van kb 18-20fok, szélcsend, kicsit borult az ég. Remélem holnap is ilyen lesz Zsámbékon!
  • Punker
    #20943
    25 fokban jobb játszani mint 35-ben.