29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #21023
    AK ergonómiája kb 1000x primitívebb szal ne álmodozz hogy könnyebb kúszni vele, kúszáshoz AUG-ot vegyél :D
  • Hitman76
    #21022
    Ahogy én látom nem sikerült teljes mértékig magadévá tenni az olvasottakat.
  • RoyalPredator
    #21021
    Az volt a baj, hogy itt kűszni is kellett olykor, és egy 1 méter hosszú, 1 kilós fegyvert, aminek elöl van a sujpontja, nehéz a markolatánál cipelni a földön. Maradt a két kéz, de úgy a könyökömnek volt szar.

    Szal ez a baj vele. Meg az AK-47 sokkalta férfiasabb fegyver, mint a "Szexi Fekete"-ének nevezett M16os.
  • Magiszter
    #21020
    Csak azokban nincs szánhátrasiklás ami nélkül meg nem veszek. Szóval ez van. Télen nem fogok lődözni. Max előmelegített stukkerral
  • Punker
    #21019
    -10-nél tuti nincs. NGB stukkerek 0 - +5 fok között még el el menegetnek.

    van AEP elektromos pisztoly is azok kicsivel jobban bírják a hideget.
  • Magiszter
    #21018
    Az alant linkelt oldalon csomó jó leírást meg útmutatót leltem. Igazán köszönöm!
    Amit sikerült leszűrnöm az hogy a Rugós-t csak 3-5 éves korosztálynak ajánlják bár ha lehet inkább nekik sem. A gázos stukkerek jók, mert erősek meg minden, csak télen nem működik (hőmérséklet-nyomás), meg ha esetleg komolyabban AirSoft-ra adnám a fejem akkor oda kell figyelni az erejére (ami sok mint kiderült). A legjobb kompromisszum a villanyos, viszont annál nem igen van pisztoly hát még BlowBack. Szóval bármilyen típust is választok mindenféle képen le kell mondanom valamiről ami amúgy jó lenne.
    Gáz = BlowBack, Nagy erő - Télen nista, 2 tár után tölteni kell
    Villany = Sokáig üzemel, Télen-Nyáron megy - "Mozgó" alkatrészek nista, Ritkaság a Pisztoly

    Kérdésem volna újfent (tudom már az agyatokra megyek), de van valami olyan gázos megoldás ami télen is üzemel? Nem kell hogy full kakaóval szórja az áldást a hét határba, de ha egy 10 métert ellő a -10 foknál már boldog vagyok.
  • Punker
    #21017
    4 kiló körüli fegyvernél milyen elosztásról beszélünk? :D
  • shatanka
    #21016
    "Remélhetőleg jobb a sújelosztása is" Az m16 súlyelosztásával mi a baj? Ilyen szempontból nagyon jól összerakott fegyver.
  • gerypapa95
    #21015
    sziasztok ! elszeretnék kezdeni arisoftozni. ahol lakoma közelben van egy egy ilyen hely ahol ilyennel foglalkoznak. ti milyen ruházatot,felszerelést és fegyvert ajánlotok egy kezdőnek ?
  • RoyalPredator
    #21014
    Persze, jó csapat volt, mennék velük szivesen legközelebb is.
    De oliv cuccot nemfogok venni ezért, mert láttam hogy mennyire jobb a woodland a bokorban. Csak kell a maszkod!:D
    És majd lecserélem az M16ost AK-ra, csak ki szeretném próbálni először is. Remélhetőleg jobb a sújelosztása is.

    Szal nemtudod kisütni?
  • Mersant
    #21013
    hanyan voltatok most zsambekon? a kiirasoknal mindig marha alacsony a jelentkezok szama, kivancsi lennek tenylegesen hany ember gyulik ossze ilyen jatekra.
  • SG rock
    #21012
    Okés. :)
  • Hitman76
    #21011
    Csak jó tudni.
  • SG rock
    #21010
    valami gond támadt uram? vagy csak egy szimpla kérdés :)?
  • SG rock
    #21009
    jááá
  • Hitman76
    #21008
    Te azonos vagy az airsoft-játékok.hu-s Tökivel?
  • Punker
    #21007
    olvasgass.
  • Magiszter
    #21006
    Találtam egy boltot és ahogy nézegettem az árlistát megtetszett emez. Egyik kedvenc géppityum, full fém és még "olcsó" is. Amúgy nézem hogy van ez az ABS műanyag (eddig csak fékrendszerről hallottam ). Ez mennyire strapabíró dolog? A másik meg hogy ez a AEG cucc, azt értem hogy aksis, de mennyire bírja mondjuk egy feltöltéssel? Illetve hogy van ez a Ver. 2, Ver 3. gearbox, ez pontosan mit takar?
  • Punker
    #21005
    O gyűrű cserére vár, kicsit erősebb gázt kapott mint kellett volna :D
  • praksi
    #21004
    mesélj róla, milyen? én megszenvedtem mire a BEL-emet rendes működésre bírtam...
  • Punker
    #21003
    ha nem ragaszkodsz nagy márkához, nekem kintről 18-ért jött be full fém Colt 1911-es hongkong-ból. innen.
  • SG rock
    #21002
    Akarsz még járni oda zsámbékra ezzel a társasággal játszani?(a szervezői neveket ki se merem írni, mert itten nem szeretik őket) Mert akkor beszerezhetnél egy Oliv cuccost is, mert úgyis szövetséges lennél. Oliv gyakorló 6-7ezerből megvan, Yheveder - hevederöv - seggtáska vagy valami meg kijön szerintem 4-5 ezerből.
    Érdemes lenne meggondolmi, mivel ott mindíg WW2 a téma:)
  • SG rock
    #21001
    Spetznaz szép lesz M16oddal:)... Nomeg most Fórizs vagy Fosi nem mind1 :D?
    Az akksihoz meg kell venned egy jó töltőt úgyis, vegyél olyat ami ki is tudja sütni az akkudat.
  • RoyalPredator
    #21000
    Jó, de a nevem miatt, nemazért mert fostam. Bátor voltam mint mindig, nameg amikor nemzudtam hogy mivan, akkor mozgó céltábla.
    De füleltem egész idő alatt, mert hallásom, látásom, szaglásom kiemelkedően jó, mondhatni pazar, már-már böszme... Büszkeségből is mondom.:)

    Cseréld le az avatarodat tökire, és okés.
    Jah és 2 dolog: Keresd a neoprémet, + Jánosbácsi nem foglalkozik aksikkal, kitudod nekem sütni az akshit?

    Közben Spetsnaz-ra alakítom a fölszerelésem.
  • Magiszter
    #20999
    Sziasztok!

    Tök új vagyok a témában, ami azt jelenti hogy eddig összesen egyszer lőttem ilyen Airsoft stukkerral. Azonban megtetszett a dolog és most szeretnék venni egy Airsoft pisztolyt. A keret amit rászánnék csak a fegyverre az 30 maximum 35 ezer forint (meg vennék mellé 1-2 dolgot). A kérdésem az lenne hogy hol érdemes ilyet venni? Illetve hogy mire figyeljek oda vásárlásnál?
    Ami nálam kritérium hogy a fegyver szánhátrasiklásos legyen, illetve hogy legalább a szán részt fémből készítsék. Bár jobb lenne egy teljesen fém pisztoly, de gondolom az már kiszalad a keretből. Ha már itt tartunk akkor az is kritérium hogy csak pisztolyt szeretnék venni, semmilyen más fegyver nem érdekel.

    Minden segítséget előre is köszönök.
  • SG rock
    #20998
    De ne haggyuk ki azt sem, hogy temeg Fosi közlegény vagy :D
  • SG rock
    #20997
    Addígra már tuti rendbe jön a lábam.. Ja és igen amúgy airsoftban mindenki Tökinek hív, kéne csinálnom 1új reget :).
  • RoyalPredator
    #20996
    1. Forduló. Küldetés: LŐDD A SÁNTA RENDŐRT!(Sg Rock alias Töki) :D
  • Punker
    #20995
    hát ennek nem örülök :(
  • shatanka
    #20994
    Megnéztem, pont befér a fehér köpeny zsebébe egy laposüveg :P
    Ruházat még nincs összeállítva de valami hasonló lesz. Szövetnadrág barna ing rá a fehér köpeny egy sötét színű sál és egy kalap. Meg egy aktatáska a többi kelléknek.

    Én jólelkű srác vagyok, mindenkivel kedves vagyok aki pénzt ad...


    Amúgy ja cseréltem sebésszel.
  • SG rock
    #20993
    majd felkapok keresztbe még 1 fekete bőr övet :D ... meg gyakorolni kéne a SÜN-t!
  • Punker
    #20992
    gondolom boltból, vagy jelmezkölcsönzőből :D
  • SG rock
    #20991
    majd meglátjuk ki nevet a végén. olyan keresztbe szíj izét honnan lehet szerezni? (ami van a rendőrökön a képen)
  • Punker
    #20990
    nem leszel hosszú életű az tuti :D
  • SG rock
    #20989
    ha én megyek rend lesz az biztos! mindenféle drog és egyéb kereskedelemnek végetvetek
  • Punker
    #20988
    ne örüljél kib@szott zsaru


  • SG rock
    #20987
    Jó látni, hogy teis ott leszel. Ennyi fórumozás után örülni fogok a találkozásnak.
  • Punker
    #20986
    cseréltél Agysebésszel? mikor én jelentkeztem doki szerepre Tomekk azt mondta nincs hely mert 1 szerverző medic lesz összesen.
  • SG rock
    #20985
    tudom tudom:) imádom a szerepjátékokat, elsétálgatok én egész nap igazoltatások közepette :D
  • shatanka
    #20984
    PONT ez a játék az ami nem a lövöldözésről fog szolni.
    Üdv.: MARZIO DOKTOR